Ar autobusu

26.08.-27.08.2017.

Palanga - Klaipēda - Kuršu kāpa un delfīni!

Dzintara pasaka... dziedošās smiltis, Kormorānu kolonija Kuršu kāpā un aizraujoša izrāde Delfinārijā! Ar nakšņošanu Nidā!

no 75.00

Vairāk

26.08.-26.08.2017.

Pastaiga starp koku galotnēm, izbrauciens ar drezīnu un kāzas Lietuvā!

Šaursliežu dzelzceļa muzejs, Anīkšču reģionālais parks, Puntukas akmens un Laju takas. Kāzu programma Biržai

no 25.00

Vairāk

26.08.-27.08.2017.

Pārdots! Pjuhticas klosteris, Narva, Avinurme, Peipusa ezera piekraste un sīpolu ceļš, Alatskivi un Sangastes pilis...

Narvas cietoksnī norisinās "Vasaru burkā" konservēšanas festivāls!

no 72.00

Vairāk

09.09.-10.09.2017.

Rudens Sāremā salā un atpūta SPA Rüütli viesnīcā Kuresārē!

~Sāremā ēdienu festivāla laikā~ Pieteikšanās līdz 31.08.2017.!

no 78.00 72.00

Vairāk

16.09.-16.09.2017.

Lazdonas sieri, vīni, „55 Mārītes”, Vidzemes ēdieni un aveņu lauki

Lazdonas sieri, Kārlis ar vīniem un Daugavas stāstiem, „55 Mārītes” un zāļu Līga Madonā, Vidzemes ēdieni un aveņu lauki ar „Ataugu” saimnieci Antru Gotlaufu!

no 23.00

Vairāk

16.09.-17.09.2017.

SPA brīvdienas Pērnavā

Cenā iekļautas brokastis, vakariņas, 2 SPA procedūras un šampanietis ar augļiem numuriņā. SPA viesnīca atrodas tuvu smilšu pludmalei.

no 79.00

Vairāk

16.09.-17.09.2017.

Lepnā Laulasmaa SPA 4* + Keilas ūdenskritums, Tallinas vecpilsēta...

Ekskursija + atpūta Laulasmā SPA 4* viesnīcā ar iekļautu neierobežotu baseinu, piršu un džakuzi apmeklējumu, 1 SPA procedūru, brokastīm un vakariņām...

no 94.00

Vairāk
1 2 3 4 5 6

Lai gan arvien pieejamāki kļūst avio un kruīzu ceļojumi, tomēr popularitāti joprojām nezaudē ceļojumi ar autobusu. Tie ir vairāku dienu ceļojumi ar autobusu uz tuvākām vai tālākām Eiropas valstīm - pārbraucieni ar autobusu un nakšņošana vairākās viesnīcās, kafijas pauzes benzīntankos lielceļu malās un pusdienu pauzes krodziņos ar nacionālajiem gardumiem. Daudziem ceļojumi ar autobusu asociējas ar piedzīvojumu braucienu, citiem ar iespēju apmeklēt vairākas valstis - gan galamērķa valsti, gan valstis, kuras škērso cauri braucot. Ceļojumi ar autobusu tā ir arī iespēja nedaudz pabaudīt nostaļģiju - atceroties kā ceļojām agrāk vai pat atminēties skolas gadu ekskursijas ar līdzi paņemtām sviestmaizēm. Garākos pārbraucienos, autobusā ir pieejams arī karstais ūdens - iespējams uztaisīti tasīti siltas kafijas vai tējas. Daži braucēji pat "palasa" kādu līdzi paņemtu "grāmatu".

 

Ceļojumi ar autobusu ir piemēroti gan lieliem, gan maziem braucieniem. Parasti organizējam pārbraucienus ar nakšņošanām jaukās viesnīcās, interesantām ekskursiju programmām vai dienas pavadīšanas iespējām. Cenšamies plānot ceļojumus tā, lai pāris naktis nakšņošana būtu vienā viesnīcā, lai kādu dienu ceļojuma ietvaros arī nedaudz atpūstos no pārbraucieniem. Mūsu piedāvājumu klāstā ir gan ceļojumi ar atpūtu pie jūras saulainajā Horvātijā un Itālijā, gan ceļojumi ģimenes atpūtai uz Vācijas atrakciju parkiem vasaras brīvlaikā, gan dažādi ekskursiju braucieni uz Transilvāniju, Moldovu, Baltkrieviju u.c. valstīm, gan pastaigas pa dabas takām - Saksijas un Bohēmijas Šveicē, gan atpūta kalnos un termālajos ūdeņos Slovākijā.

 

Ceļojumi ar autobusu ir arī visdraudzīgākie maciņam - tie ir salīdzinoši lēti. Turklāt mūsu organizētajos braucienos ceļojuma cenā jau ir iekļautas visas programmās minētās pārbraucienu ekskursijas (ieejas maksas papildus) ar pieredzējušu Remiro Travel grupas vadītāju.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines