Tartu, AHHAA centrs un 4D kino Igaunijā!

Tartu, Zinātnes centrs AHHAA, planetārijs un 4D kino!

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 28. - 28. oktobris, 2017. gads
Izbraukšanas vieta: Rīga
Brīvo vietu skaits: 1 brīva vieta (Garantēts ceļojums)
Cena: 22.00
Cena bērnam: 20.00 līdz 18 g.

Rīga-Tartu-Rīga

Ceļojuma programma
Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi

Izbraukšana plkst. 7:30 no Rīgas, Daugavmalā pie Zivju paviljona.

 

Kafijas pauze pie Valmieras, brauciens caur Valgu uz Tartu...

 

Tartu vienmēr ir bijusi Igaunijas intelektuālā galvaspilsēta, tā ir senā zinātnes un mākslas pilsēta. Un, esot Tartu, varbūt tieši jums paveiksies satikt «Tartu spoku» - noslēpumaino būtni, kas piespiež cilvēku pavadīt Tartu daudz laika un atgriezties atkal un atkal. Kur dzīvo spoks?  Neviens to nezina, bet Jūs varat just tā klātbūtni gandrīz it visur... Vecpilsētas apskate - strūklaka Studentu skūpsts, Šķībā māja, terakota uz Sv. Jāņa baznīcas mūra, Eņģeļu un Velnu tiltiņi u.c.

 

Plkst. 14:00 Tartu Zinātnes centrs AHHAA Vēlies pārsteigt sevi? Zinātnes centrs AHHAA ir Baltijas valstīs lielākais šāds centrs, kas aizraujošā veidā iepazīstina ar zinātni un tehnoloģijām.

AHHAA piedāvā 50 interaktīvus objektus zem viena jumta: milzīga enerģijas mašīna jeb Ņūtona ābele, paceļamais krēsls, kas triecas zemeslodes iekšienē, brauciens ar riteni pa virvi, kas pārvilkta pāri telpai... Kārdinoši, vai ne? Tas ir tikai sākums. Zinātnes centrā AHHAA var iepazīties ar ūdens pasaules radījumu krāšņo dzīvi un lielo skudru rosīgo koloniju.

 

+ Pasaulslavena izstāde "Ahhaa, cilvēku ķermeņi!". Apskatāma līdz 05.11.2017.

Vairāk kā 10 miljoni cilvēku jau to ir apmeklējuši un tagad ir pienākusi arī jūsu kārta. Īsti cilvēku ķermeņi ir tikuši saglabāti ar unikālas metodes - plastinēšanas - palīdzību. Nāciet un atklājiet noslēpumus, uzziniet interesantus faktus un iepazīstieties ar sarežģīto cilvēka ķermeņa uzbūvi.
Jaunā izstāde jūs burtiski ievedīs cilvēka ķermenī. Vairāk kā 150 orgāni un cilvēka ķermeņa daļas ir apskatāmas Pagaidu izstāžu zālē. Nāciet un apskatiet, kā cilvēka ķermenis izskatās iekšpusē!

AHHAA jaunākajā izstādē redzēsiet:
. skeletu
. muskuļus
. elpošanas sistēmu
. nervu sistēmu
. sirds un asinsvadu sistēmu

Šī būs lieliska iespēja labāk iepazīt savu ķermeni (un arī uzzināt, kā par to labāk rūpēties). Vairāk kā 150 cilvēku ķermeņi šķērsgriezumā jūs gaida Zinātnes centrā AHHAA!

 

Plkst. 14:30 Unikālajā, sfēriskajā planetārijā Tev būs iespēja piedalīties kosmosa ceļojumā un vērot miljoniem zvaigžņu. Apaļajā zvaigžņu teātrī Visumu palīdzēs izprast japāņu izgudrotāja Takayuki Ohiras radītais projektors Megastar, kas ļauj saskatīt pat vismazākās Piena ceļa zvaigznes un daudz ko citu! Starp citu, projektors Megastar ir iekļauts Ginesa rekordu grāmatā!

 

 

Plkst. 17:30 4D kino filma

 

4D kino dod iespēju izbaudīt neatkārtojamu piedzīvojumu! Sajūta ir līdzīga kā braucot ar "Amerikāņu kalniņiem", bet 4D-efekts ir vēl spēcīgāks!

 

Mājupceļš... Atgriešanās Rīgā ~ plkst. 22:00.

 

 

 

 

 

Cenā iekļauts:

  • komfortabla autobusa noma;
  • gida-grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

  • AHHAA centrs (ar grupas atlaidi): 13 EUR 10 EUR pers., bez maksas - pirmsskolas vecuma bērns;
  • planetārijs: 4 EUR pers.;
  • 4D kino filma (ar grupas atlaidi): 2 EUR pers. (ja apmeklē vismaz 12 pers.);
  • ceļojuma apdrošināšana (pēc vēlēšanās). Iesakām bezmaksas EVAK karti (skatīt šeit);
  • papildus vieta autobusā: 15 EUR.

! Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

  • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002. gada 1. jūlija un ir derīga ceļošanai;
  • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

 

Vietas autobusā tiek ieņemtas pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•   Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines