Emīla tirgus Ēdolē, peoniju un īrisu svētki Kurzemē!

Remiro Travel pasakas par ziediem... Emīla tirgus ar 17 sieriem un vēžiem Ēdolē... Ēdoles pils, Kuldīga, īrisu saldā smarža un peoniju dārza svētki!

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 17. - 17. jūnijs, 2018. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga
Brīvo vietu skaits: 10+ brīvas vietas (Garantēts ceļojums)

Aizkraukle-Rīga-Ēdole- "Ziedoņi”, Pelču pag.-Kuldīga-"Intes", Kandavas pag.-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi
IZBRAUKŠANAS INFO:

Autobuss: balts Volvo ar sarkani melnu uzrakstu "Iron Will" uz sāna

Grupas vadītāja: Ruta, T.: +371 26899677

 

 

Izbraukšana plkst. 6:30 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 7:15 no Ogres „Priedītes”,

8:00 no Rīgas, Daugavmalā pie Zivju paviljona.
 

Ceļā rīta kafijas pauze...

 

~ 11:30 Emīla tirgus ar sieriem, vēžiem, komandanti...

Godinot leģendāro latviešu mākslas filmu "Emīla nedarbi", kuras daudzas epizodes tapušas Ēdoles pilī, ik jūniju Ēdoles pils piedāvā pavadīt dienu jautrā un nebēdnīgā atmosfērā. Šogad komendante ar Emīlu draudzīgi kopā uz dzīvas uguns vārīs vēžus. Tirdziņā no tuvākas un tālākas apkaimes sabrauks zemnieki, mājražotāji, amatnieki un rokdarbnieces. Varēs iepirkties, kaulēties un nogaršot lauku labumus, cik tik sirds kāro! Būs iespēja arī baudīt zirgu izjādes, kā arī atrakcijas Ēdoles pils brīnišķīgajā parkā. Pils pagalmā varēs vērot leģendāro filmu "Emīla nedarbi", nogaršojot kādu atspirdzinošu dzērienu un uzkodas. Īsāk sakot - varēsiet uzdzīvot zaļi!

Ģimenes ar bērniem varēs izbaudīt zirgu izjādes kā arī atrakcijas Ēdoles pils brīnišķīgajā parkā. Pils pagalmā varēs vērot leģendāro filmu “ Emīla nedarbi” baudot kādu atspirdzinošu dzērienu un uzkodas.

 

Ekskursija Ēdoles pilī vienīgajā no Kurzemes bīskapijas viduslaiku pilīm, kas vēl ir apdzīvota un pieejama apmeklētājiem, vieta, kur satiekas mūsdienas ar senatnīgo. Leģendas un patiesība par pils dārgumiem!

 

14:00 Pelču “Ziedoņos” jau daudzus gadus peonijas valda gan saimnieces Dagnijas Voikas sirdī, gan dārzā. Ilgmūžībā peonijām nav konkurentu, un tās nebeidz pārsteigt krāsu un formu dažādībā. Iespēja klātienē aplūkot iekoptu daiļdārzu un vairākus desmitus ziedošu peoniju šķirņu, kas uzzied tieši jūnija vidū. Pavisam kolekcijā ~ 300 lakstaino un krūmpeoniju šķirnes. Kopš bērnības Dagniju pavadījusi mīlestība uz ziediem. Pirmā tika aizsākta lielziedu bārdaino īrisu kolekcija, tad vietu dārzā raduši zemie īrisi, Sibīrijas īrisi un "Spuria" grupas īrisi. Ar daudzveidīgo zaļo lapu rotu priecē hostas. Ziedu parādi vasarā turpina dienziedes un lilijas... no dabīgām izejvielām top skaistumkopšanas līdzekļi "PEO", kas satur vērtīgo peonijas sakni ar spēcīgām antioksidanta īpašībām. Konsultācijas par peoniju audzēšanu, kafejnīca un muzikāli priekšnesumi burvīgākai atmosfērai.

 

16:00 Pauzīte Latvijas Venēcijā - Kuldīgā. Hercogs Jēkabs, Alekšupītes ūdenskritums un Ventas rumbaKuldīgas pilsētas dārzs ar burvīgām skulptūrām, tiltiņiem un skatu laukumiem un ziedu upi...

 

18:00 Īrisu saldā smarža selekcionāra Laimoņa Zaķa īrisu dārzā Kandavas pagastā. Selekcionārs ar vairāk kā 30 gadu stāžu. Acis priecēs augsto īrisu šķirnes un hibrīdi.

 

Mājupceļš... Rīga - Aizkraukle.

 

  

 

 

Cenā iekļauts: 

  • tūristu klases autobusa noma;
  • gida - grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

  • Kandavas īrisu dārzs: ziedojums 1 EUR pers.;
  • Pelču peoniju dārzs: 2 EUR pers. / 1.50 EUR - seniors, skolēns;
  • Ēdoles pils: 5 EUR - pieaugušais / 4 EUR - seniors / 2 EUR - skolēns + 0.50  EUR pils gids;
  • ēdināšanas un citi personīgie izdevumi;
  • papildvieta autobusā: 15 EUR.

*Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu, ja tā nav Rīga.

 

 

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines