Lavandu svētki Kurzemē!

Remiro Travel pasakas par ziediem... Lavandu svētki Kurzemē, Foreļu parks, Ventas rumba, Ziedu upe un Dziedinošie dārzi...

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 15. - 15. jūlijs, 2018. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga
Brīvo vietu skaits: 10+ brīvas vietas
Cena: 27.00
Akcijas cena: 25.00 spēkā līdz 15.07.2018

Aizkraukle-Rīga-„Siguldas” Novadnieku pag.-Saldus-"LILLAS LAVENDER" Ošenieki, Jaunlutriņu pag.-Kuldīga-"Upmaļi", Rendas pag.-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi

Izbraukšana plkst. 6:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 6:45 no Ogres „Priedītes”, 
7:30 no Rīgas, Daugavmalā pie Zivju paviljona.

Kafijas - WC pauzīte pie Saldus. 

 

Foreļu parks. Iespēja apskatīt dīķu kaskādi, kur tiek audzētas foreles, piedalīties foreļu barošanā. Neliela degustācija (Varavīksnes foreļmaizīte + atspirdzinošs dzēriens).

Saldus ziedu bite un strūklaka "Medus piliens" (dzejnieks Māris Čaklais pilsētu poētiski salīdzinājis ar „medus pilienu Kurzemes bļodā”.) Skats uz pārmoderno Saldus mūzikas skolu...
Saldus un Jānis Rozentāls. Vai baznīca vēl arvien izskatās kā gleznā? Sv. Jāņa evaņģēliski luteriskā baznīca ir Saldus vecākā celtne. Pirmā mūra baznīca Saldū šai vietā uzcelta 1614.-1615. gadā par hercoga Vilhelma līdzekļiem. Tagadējā baznīca celta 1737. g. Saldus baznīcu savās gleznās 19. un 20. gs. mijā attēlojis mākslinieks Jānis Rozentāls. Īpaši ievērojama ir viņa diplomdarba glezna „Pēc dievkalpojuma".

~10:30 Lavandu lauki un lavandu pušķīši... smaržīgie spilventiņi saldam miegam!
Visa sākums bija tiešām sapnis! Savus lavandu laukus Inga bija nosapņojusi - apburoši ziedošas un smaržojošas lavandas pie ģimenes vasaras mājām Limbažu pusē, bet ilgi nevienam par to nestāstīja. 
15. jūlijs - diena, kad Kurzemes puses lavandu laukos tiek svinēti Lavandu svētki, jo ziedi ir pašā plaukumā!

Pusdienu pauzīte Latvijas Venēcijā - Kuldīgā. Hercogs Jēkabs un Ventas rumba.

Ziedu upe Kuldīgas pilsētas dārzā. Senajā aizsarggrāvī izveidota apmēram 100 metrus gara puķu upe. Te stādīti mitrumu mīloši augi. Visskaistākā tā ir vasaras vidū, astilbju ziedēšanas laikā. Dažādu rozā un sārtu toņu astilbes papildina kaķumētru puduri sīkiem ziliem ziediņiem, dzeltenie ligulāriju ziedi staltos kātos, hostu raibās lapas. Te zied arī Sibīrijas īrisi, ehinācijas, pīpenes un monardas, bet vasaras otrajā pusē košās krāsās uzliesmo flokši.

Dziedinošie dārzi un Vides un veselības saimniecība "Upmaļi" Rendā ar saimnieci Māru. Māras pavadībā var iepazīt augus, degustēt tējas, bet zāļu namā skatīt - kā spiež eļļu, tvaicē ziedūdeņus un gatavo dabiskus krēmus un ziedes pēc senām receptēm. Produktu iegāde. Dziedinošie dārzi - tie ir septiņu tiltiņu savienoti dziednieciskie dārzi un parks Īvandes upītes ielokos, kur iepazīt savu enerģētisko centru - čakru spējas, atrast risinājumu savām veselības problēmām, kļūt veselākiem un skaistākiem, priecāties par sevi un pasauli, tās ir mūsu prasmes un zināšanas ko labprāt dāvāsim saviem viesiem.

Mājupceļš... Atgriešanās ~ no plkst. 20:30.

 

  Ventas rumba

 

Cenā iekļauts: 

  • tūristu klases autobusa noma;
  • gida-grupas vadītāja pakalpojumi.


Iespējamie papildus izdevumi: 

  • lavandu lauki: svētku brīvais apmeklējums;
  • Foreļu parks: 2.50 EUR;
  • Z/S "Upmaļi": 4 EUR / 2 EUR – skolēns / bez maksas - bērns;
  • ēdināšanas un citi personīgie izdevumi;
  • papildvieta autobusā: 15 EUR.

*Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu, ja tā nav Rīga.

 

 

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines