Pārdots! Lido zivis Kuldīgā!

Maija svētku brīvdienās! „Latvijas Venēcijas„ tiltiņi, ūdenskritumi, rumbā lidojošās vimbas, vīns, muižas un smiltsērkšķi...

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 28. - 28. aprīlis, 2018. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga
Brīvo vietu skaits: 0 brīvas vietas

Aizkraukle-Rīga-”Santas", Tumes pag.-Kuldīga-Kroņrenda, Rendas pag.-Kukšas, Jaunsātu pag.-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi
IZBRAUKŠANAS INFO:

Autobuss: HF - 2476

Grupas vadītāja: Maira, T.: +371 26298349

 

 

Izbraukšana plkst. 6:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 6:45 no Ogres “Priedītes",
7:30 no Rīgas, Daugavmalā pie Zivju paviljona.

 

~ 8:30-10:00 Satori Alfa smiltsērkšķu audzēšana. Saimniecībā iespējams apskatīt smiltsērkšķu audzes. Apmeklētājiem pastāstīs par smiltsērkšķi, tā audzēšanu un novākšanu, labajām īpašībām un pozitīvo ietekmi uz organismu. Smiltsērkšķu produktu ražotnes apskate, degustācija un produktu iegāde.

 

Kafijas pauze Pūrē.

 

~ 12:00-14:30 Senās hercogvalsts pilsētas Kuldīgas jaukumu iepazīšana...

Ūdenskritums "Ventas rumba". Zivju lekšanas vērošana no Ventsmalas promenādes vai pils parka... Binoklīšus līdzi!

Ventas un Alekšupītes promenādes, gājēju ieliņa. Pilsētas dārzs, Mākslas nams. Senais ķieģeļu velvju tilts pār Ventu, Alekšupītes ūdenskritums... Viens no augstākajiem (4.15 m) ūdenskritumiem Latvijā. 17. gs. nostiprināts un apbūvēts, lai izmantotu pirmo papīra dzirnavu darbināšanai Kurzemē...

Sv.Katrīnas baznīca. Sākotnēji celta 1252. g., altārī baroka stila kokgriezumi. Baznīcā kristīts un laulāts Hercogs Jēkabs ar Branderburgas princesi Šarloti Luīzi. Pirmā Kuldīgas baznīca, kurai deva pilsētas patroneses Katrīnas vārdu. Sv.Katrīnas ģērbonis, kas atrodas virs baznīcas sānu ieejas ir arī tagadējais Kuldīgas ģērbonis.

Restaurētais Kuldīgas vecais rātsnams ar rātslaukumu. 17. gs. ēka ar senu ļaužu pulcēšanās vietu. Nama pagrabos atradies pirmais Kuldīgas cietums. Rātslaukuma DA stūrī kādreiz atradās t.s. kauna stabs. Rātsnama ēka izmantota uzņemšanai kinostudijas "Mosfiļm" filmā "Krasts" (1980. g.), kas stāsta par krievu virsnieka un vācu meitenes mīlestību II pasaules kara laikā

Cienāšanās ar Ziv’zup , sklandraušiem vai citiem kurzemnieku gardumiem…

 

15:00 Hercoga Jēkaba "Riesling" vīnogu audzētava Rendā jeb Mārtiņa Vāgnera Vīna dārzs un vīnotava VINI CURLANDIA. Vēstures liecībās ir minēts, ka hercoga Jēkaba laikā Rendā tika audzētas vīnogas un skābais vīns bija iecienīts Jelgavas galmā. Tad Kurzemē pirmie stādi ar gaišām ogām tika ievesti no Reinas apgabala Vācijā. Atjaunojot Rendas Vīndarīšanas tradīcijas, līdzīgi kā tolaik, pirms kāda laika vīnkopis Mārtiņš Vāgners no tā paša reģiona atvedis un iestādījis Rendā tūkstoš Weisser Riesling šķirnes vīnogu stādus. Vīna dārzs tiek papildināts arī ar citām vīnkoku šķirnēm, no kuru vīnogām tiek darināti vīni. Vīna dārzos ir iespēja nodegustēt ne tikai vīnu, bet arī ķirbju sēklas un eļļu.

 

17:00-18:00 Kukšu muiža aicina ļauties neaizmirstamajai muižas atmosfērai, kur apstājas laiks un pagājušo gadsimtu elpu var sajust  greznajos interjeros, mirdzošajās lustrās, antīkās mēbelēs, gleznās, sienu gleznojumos un greznajos logu dekoros. Katra telpa glabā savu stāstu par muižas īpašniekiem un aizgājušo gadsimtu mainīgo gaumi.

 

Mājupceļš... Atgriešanās Rīgā ~ plkst. 19:30, tad Ogrē, Aizkrauklē...

 

Cenā iekļauts:

  • transporta pakalpojumi;
  • grupas vadītāja un gides pakalpojumi.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

  • Kukšu muiža: 3.50 EUR;
  • Smiltsērkšķu saimniecība: 2.50 EUR / bez maksas - bērns līdz 7 g.;
  • Vīna dārzs: 5 EUR ar vīna degustāciju / 3 EUR bez vīna degustācijas – jāpiesaka iepriekš;
  • Katrīnas baznīcas tornis Kuldīgā: 0.50 EUR;
  • papildvieta autobusā: 15 EUR;
  • pārējie ēdināšanas un citi personīgie izdevumi.

*Papildus izdevumu cenas var mainīties!

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu, ja tā nav Rīga.

 

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines