Peoniju svētki Kalsnavā, „55 Mārītes” un zāļu Līga Madonā, Vidzemes ēdieni un zemeņu dārzi ar „Ataugu” saimnieci Antru Gotlaufu!

Remiro Travel pasakas par ziediem...

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 17. - 17. jūnijs, 2018. gads
Izbraukšanas vieta: Rīga, Ogre, Lielvārde, Aizkraukle
Brīvo vietu skaits: 2 brīvas vietas

Rīga-Aizkraukle-Jaunkalsnava, Kalsnavas pag.-Madona-"Ataugas", Praulienas pag.-Aizkraukle-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi
IZBRAUKŠANAS INFO:

Autobuss: HA - 2871

Grupas vadītāja: Baiba, T.: +371 26440338

 

 

Izbraukšana plkst. 7:30 no Rīgas, Daugavmalā pie Zivju paviljona.

Braucienam var pievienoties arī pa ceļam, iepriekš norādot iekāpšanas vietu: Salaspilī, plkst. 8:10 Ogrē, “Priedītes”, Lielvārdē, ~ 8:50 Aizkrauklē (Lāčplēša iela 2)...


9:30 Kafijas pauze „Liepkalnos”, Daugavas krastā.

11:00 Peoniju svētki Kalsnavas arborētumā! Lielākā Latvijā dekoratīvo skuju koku, vīteņaugu un košumkrūmu kolekcija, dendroloģiski retumi, dīķīši ar ūdensrozēm, romantiski tiltiņi... (Iespēja iegādāties stādus un sēklas.) Skatu tornis ar skaistu panorāmu... Svētku pasākums mākslinieki, ainavu gleznošana, iespēja gleznas iegādāties... „Rakstu raksti” vai cita mūzikas grupa, izzinošas spēles, koncerts, izrāde bērniem, boulings, twisters, gumu un kolekcionāru stādu pārdošana. Informācija par peonijām.

 

14:00 „55 Mārītes” un Dr.sc.ing. Līga Lieplapa, kas ievedīs izzinošā ārstniecības augu pasaulē...

Uzzināsim par augu dziedinošajām īpašībām un to daudzveidīgo pielietojumu, iepazīsimies ar dažādām tējzālēm un noskaidrosim kā sev vajadzīgos ārstniecības augus ievākt un sagatavot.

Iesim dabā un augus atpazīsim, degustēsim, atminēsim un apgūsim prasmes gatavot tējas, uzlējumus ar spirtu, eļļu, kā izmantot zālītes pirtī... Tēju un garšvielu iegāde.

IK “55 Mārītes” ir ģimenes uzņēmums, kas attīstījis savu darbību dabisku, Latvijā augošu ārstniecības augu tēju un garšvielu ražošanā. Uzņēmums ražo vairāk kā 70 veidu tējas. Biznesa ideja attīstīta uz senu vērtību pamata - Latvijas daba ir mūsu spēka, prieka un veselības avots. Izsenis zināms, cik labvēlīga un dziedinoša ir tieši vietējo augu iedarbība uz konkrētā reģiona cilvēkiem – cilvēks un daba enerģētiski ir vienoti. Tāpēc mums vislabāk līdz to augu tējas, kas auguši zemē, kurā dzīvojam.


16:00 Z/S „Ataugas” saimniece Antra Gotlaufa Praulienā iepazīstinās ar saviem zemeņu un aveņu dārziem. Padomi ogu audzēšanā.

Īstena Antras kaislība un aizraušanās ir kulinārija. Viņai īpaši patīk tradicionāli un vēsturiski ēdieni. Stāsts par Vidzemes nacionālajiem ēdieniem ar ēdienu baudīšanu un minēšanu.

 

Mājupceļš... Atgriešanās Aizkrauklē, tad Ogrē, Rīgā...

 

   

 

Cenā iekļauts:  

  • tūristu klases autobusa noma;
  • gida – grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

.  55 Mārītes - tēju degustācija, iepazīšana: 3.50 EUR / 2.50 EUR – pensionārs, skolēns no 10 g. / bez maksas – bērns līdz 9 g.;

Kalsnavas arborētums (teritorijas apmeklējums + skatu tornis): 8 EUR / 5 EUR - skolēns, students, pensionārs / bez maksas - bērns līdz 14 g.;
.  zemeņu lauki ar Vidzemes pusdienām Praulienā pie saimnieces Antras: 5 EUR;

.  ēdināšanas un citi personīgie izdevumi;

.  papildvieta autobusā: 10 EUR.

*Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu, ja tā nav Rīga.

 
 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines