Tulpju svētki, pupuchi, tejāteris un sieri Zemgalē

REMIRO TRAVEL pasakas par ziediem...

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 13. - 13. maijs, 2018. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga, Jelgava
Brīvo vietu skaits: 10+ brīvas vietas (Garantēts ceļojums)

Aizkraukle-Rīga-Dzirnieki, Jaunsvirlaukas pag.-"Blūdži", Sesavas pag.-"Viestardi", Kroņauce, Tērvetes pag.-"Lejnieki", Bērzes pag.-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi

Izbraukšana plkst. 6:30 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 7:15 no Ogres "Priedītes",
8:00 no Rīgas, Daugavmalā pie Zivju paviljona.

 

Iespēja pievienoties grupai: plkst. 8:40 no Jelgavas (pie VIVO centra Pasta ielā).

 

~9:10 Pupuchi. Pupuču ražotnē top kraukšķīga un veselīga uzkoda no cūku pupām – Pupuchi. Prezentācija, ieskats ražotnē, praktiskā nodarbība un produkcijas degustācija. Iespēja iegādāties Pupuchi produkciju.

 

11:00 Ballējam, neguļam! Siera degustācija pie īstās Latvju saimnieces Ināras.

9 veida sieri + kūpināts siers + 2 marinēti sieri + ceptais siers.

2 veidu salātiņi - ar kāpostlapiņām un bietītēm, svaigi cepta maize un putraimdesa. Tēja un kafija.

Visi gardumi, ko piedāvā lauku mājās "Blūdži" Mālkalnu ģimene piedāvā degustēt tapuši, izmantojot tikai dabiskas izejvielas. Viesošanās "Blūdžos" sniedz iespēju izbaudīt īstenu Zemgales līdzenuma lauku ainavu, izjust latviešu viensētas burvību un iepazīties ar ražošanas procesu.

Salātu un siera šķirņu klāsts nemitīgi tiek papildināts. Īpašais marinētais siers ir izpelnījies atzinību Baltijas valstīs lielākajā pārtikas izstādē "Riga Food 2014", iegūstot 1. vietu nominācijā "Tautas garša".

 

13:00 Tulpju svētki Kroņauces „Viestardos”. Plašos tulpju stādījumus dēvē par mazo Holandi - kolekcijā ir gandrīz 400 dažādu tulpju šķirņu. Tulpju lauku apskate kopā ar saimnieku Gundaru Lāci. Mājražotāju tirdziņi, tradicionālā ugunskurā vārītā zupa, teātra izrāde un danči. Iespēja iegādāties vai pasūtīt ar atlaidēm tulpju sīpolus, smiltsērkšķu sulu un neparastus ievārījumus, tortes un citus konditorejas izstrādājumus. Degustācijas, iespēja apgūt Argentīnas tango soļus... *Svētku programma tiks precizēta, tomēr visa centrā būs tulpes.

 

17:00 Bērzes upes krastā Skaidrīte un Haralds Bauzes savās lauku mājās ir izveidojuši plašu un neparastu dārzu, kuru izrotā saimnieka veidotās koka skulptūras un liela piramīda. Saimniece dārzā ir izveidojusi gan dzērveņu purviņu, gan zemeņu mucu un vīnogu aleju. Te aug arī rudzi, arbūzi, ārstnieciskie un citi neierastāki augi. Saimniece ir tautas daiļamata meistare, viena no pazīstamākajām cimdu adītājām Latvijā. Viņa parādīs savu vairāk nekā 170 pāru lielo cimdu kolekciju.  

 

Mājupceļš. Atgriešanās Jelgavā, Rīgā no plkst. 19:30, tad Ogrē, Aizkrauklē...

 

 

Cenā iekļauts:

  • tūristu klases autobusa noma;
  • gida-grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

  • degustācija pie saimnieču šova Ināras: 5.50 EUR;
  • tulpju svētki „Viestardos”: 3 EUR;
  • Baužu ģimenes dārzs: 1 EUR;
  • „Pupuchi” apmeklējums ar degustāciju: 3 EUR;
  • ēdināšanas un citi personīgie izdevumi;
  • papildvieta autobusā: 15 EUR.

*Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 


! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu, ja tā nav Rīga.

 

 

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•   Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines