Pārdots! Lavandu lauki ar Provansas izjūtām Lietuvā, aitas, senā lauku saimniecība un fantastiski skati virs kriteņu valstības...

Remiro Travel pasakas par ziediem...

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 22. - 22. jūlijs, 2018. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga
Brīvo vietu skaits: 0 brīvas vietas

Aizkraukle-Rīga-Dvargalių ciems, Biržai raj.-Vikšninių ciems, Biržai raj.-Mockūnų ciems, Biržai raj.-Kirkilų ciems, Biržai raj.-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi

Izbraukšana plkst. 6:30 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 7:15 no Ogres „Priedītes”,
8:00 no Rīgas, Daugavmalā pie Zivju paviljona.

10:00 „Aitas baro un ģērbj”. Aitu ganāmpulka apskate, 5 šķirņu aitas vairāk kā 1000 aitu ganāmpulkā. Senie darba rīki un jurtas. Degustācija - siers, desas, gan žāvētas, gan auksti kūpinātas. Iespēja iegādāties gan vilnas izstrādājumus, gan sieru, desas...

 

12:30 Vinkšniņu ciemā Ales Podēnienes lauku tūrisma sētā redzēsim viensētā esošus ledus laikmeta laukakmeņus, izzināsim to vēsturi. Piedalīsimies aizraujošā izglītojošā programmā “Bija maza mājiņa“, kuras laikā iepazīsim novada kulinārijas mantojumu, etnogrāfisko muzicēšanu un noklausīsimies interesantus stāstus. Nogaršosim pēc senču receptes pagatavotus pelmeņus un dzersim turpat Rovejas upes krastos lasītu aromātisku piparmētru tēju.

Karstā laikā iespēja izpeldēties Rovejas upē.

 

15:00 Lietuvas Provansa… Lavandu lauki un lavandu pušķīši... smaržīgie spilventiņi saldam miegam! Lavandu lauki Lietuvas Biržai lepojas ar vairāk nekā 1000 lavandu krūmiņu. Ekskursijas laika iepazīsimies ar lavandas audzēšanas procesu, aplūkosim saimniecības produkciju un nobaudīsim lavandu tēju. Pastaiga un fantastiskas bildes lavandu laukā, iespēja atpūsties mājīgā un smaržīgā “Provansu stila” vidē.

Iespēja iegādāties Lavandu stādus, svaigus un kaltētus lavandas ziedus pušķiem, rokām darinātus dažādus produktus no lavandām.


17:30 Novērošanas tornis ar skatu uz ezeriņiem un karsta kritenēm...

Biržai reģionālā parka teritorijā pie Kirkilu karsta ezeriņiem uzcelts novērošanas tornis, kura forma atgādina kanoe laivu vai grimstošu laivu. Torņa augstums – gandrīz 32 metri. 30 metru augstumā esoša novērošanas laukuma platība – gandrīz 30 kvadrātmetri. Pirmajā stāvā ir 27,75 m2 amfiteātris, paredzēts cilvēku sapulcēšanai, nelieliem pasākumiem vai vienkārši atpūtai.

Novērošanas torņa ierīkošanas mērķis – radīt labvēlīgus apstākļus apmeklētājiem iepazīties ar vienām no galvenajām Biržai parka vērtībām – Kirkilu ainavas liegumā esošo karsta kriteņu reljefu. No novērošanas torņa paveras brīnišķīgs skats – 30 ar ūdeni pilnu karsta kriteņu, kuras sauc par Kirkilu lieguma ezeriņiem, to diametrs ir aptuveni 35 m un vairāk. Dažreiz, zināmos apstākļos, vasarā tie krāsojas dažādās krāsās.

 

Mājupceļš... Atgriešanās Rīgā no plkst. 19:00, tad Ogrē, Aizkrauklē...

 

  

Cenā iekļauts:

  • tūristu klases autobusa noma;
  • gida-grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

  • lavandu saimniecības programma ar tējas degustāciju: 4 EUR / 3 EUR – bērns (ar grupu atlaidi);
  • aitu saimniecības apmeklējums ar siera, desu degustāciju: 5 EUR / 2 EUR - bērns no 5 g.;
  • Lauku mājas apmeklējums ar tēju, pelmeņiem, etnogrāfiju: 7 EUR;
  • suvenīri un citi personīgie izdevumi;
  • papildvieta autobusā: 15 EUR.

*Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: 

  • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga ceļošanai;
  • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu, ja tā nav Rīga.

 

 

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines