Pēdējā brīža ceļojumi

 

Pēdējās vietas ceļojumos!

 • Brīva 1 vieta! Pastaiga starp koku galotnēm, izbrauciens ar drezīnu un kāzas Lietuvā! 26.08.2017. (lasīt)
 • Brīva 1 vieta! Palanga - Klaipēda - Kuršu kāpa un delfīni, 26. - 27.08.2017. (lasīt)
 • Brīvas 3 vietas! Itālijas dienvidu pērles: atpūta Sorrento, Pompeji, Vezuvs, gleznainā Amalfi piekraste un Kapri sala... 01. - 08.10.2017. (lasīt)

 

Pasteidzies pieteikties!

 • Plovs un vīns Uzbekistānā, 02. - 08.10.2017. (lasīt) Pieteikšanās līdz 01.09.2017.!

 

Pārdošanā jaunas programmas

 •     Miķeļdiena Alšvangā un Helovīnu ieskaņa Kandavā! 30.09.2017. (lasīt)
 •     ASV rietumi, kanjoni un Meksikas Rivjēras kruīzs ar premium viss iekļauts! 25.03. - 11.04.2018. (lasīt)

 

Pēdējo reizi Remiro Travel katalogā

 • Mūžīgā pavasara salu kruīzs: Madeira, Tenerife, Grankanārija, Maroka un Spānija 15. - 25.03.2018. (lasīt)

 

2018. gada Remiro Travel jaunumi

 • Dabas pārsteigumi Kirgizstānā un Kazahstānā maija brīvdienās! 28.04. - 06.05.2018. (lasīt)
 • ASV rietumi, kanjoni un Meksikas Rivjēras kruīzs ar premium viss iekļauts! 25.03. - 11.04.2018. (lasīt)

 

 

Sadaļā Remiro Travel īpašie ceļojumu piedāvājumi atrodas ceļojumu piedāvājumi, kas ir:

 • Pēdējā brīža ceļojumi - šie ir ceļojumi, kas Remiro Travel klāstā ir pēdējo reizi vai uz kuriem ir pieejamas pēdējās brīvās vietas. Pēdējā brīža ceļojumi ļaus Jums sekot līdzi izmaiņām brīvo vietu pieejamībā, kā arī gūt pārliecību, ka šie, pēdējā brīža ceļojumi iedaļā minētie braucieni ir garantēti Remiro Travel ceļojumi.
  Papildus Remiro Travel organizētajiem ceļojumiem, piedāvājam arī čārterreisu ceļojumus uz tādām valstīm kā Turcija, Grieķija, Bulgārija, Spānija, Ēģipte u.c. Ja sadaļā Pēdējā brīža ceļojumi neatrodi sev vēlamo čārterreisa piedāvājumu - vēlies ceļot citos datumos vai uz citu galamērķi, tad droši raksti vai zvani Remiro Travel, lai uzzinātu tieši šī brīža karstos piedāvājumus, jo pēdējā brīža ceļojumi var parādīties piedāvājumā negaidīti un arī pazust no tā tikpat ātri - tiklīdz ir izpirkti. Esi gatavs ceļojumā doties rīt, parīt vai nākamnedēļ? Ieskaties Pēdējā brīža ceļojumi sadaļā - iespējams, te atrodas Tavs vēlamais ceļojums!
 • Īpašie ceļojumu piedāvājumi - ceļojumi, kas ir mūsu jaunums vai kuri ir šīs sezonas topa virziens. Sekojam līdzi ceļotāju izvēles tendencēm un izmaiņām pieprasījumā, cenšamies būt moderni un inovatīvi - piedāvājot arvien jaunus galamērķus un dažāda tipa ceļojumus visām gaumēm - atpūtas, piedzīvojumu,  ģimenes, ekskursiju... Vēlies uzzināt kurš ceļojums ir šī gada Remiro Travel jaunums? Atbildi atradīsi sadaļā - īpašie ceļojumu piedāvājumi!
 • Atlaižu ceļojumi - ceļojumi, kuriem ir spēkā īpašas atlaides, piesakoties līdz noteiktam datumam. Mūsu moto - jo laicīgāk piesakies, jo vairāk ietaupi! Tādēļ atlaižu ceļojumi par vispievilcīgākajām cenām parasti ir piesakoties laicīgāk. Ieskaties atlaižu ceļojumi sadaļā, lai uzzinātu, kuri no ceļojumiem šobrīd ir pieejami ar vislielākajām atlaidēm!

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines