Maiamibīča un Karību salu kruīzs

Maiamibīča un Karību salu kruīzs ar NCL Breakaway: Dominikāna, Barbadosa, Antigva, Puertoriko un atpūta Bahamu salā

15 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 17. - 31. janvāris, 2025. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: 9 brīvas vietas (Garantēts!)
Cena: 3600.00
Akcijas cena: 3400.00 spēkā līdz 31.05.2024
Trešais / ceturtais ceļotājs: 2300.00 ceļojot trīsvietīgā/ čertvietīgā kajītē

Rīga-Stambula-Maiami-Maiamibīča-Puerto Plata, Dominikāna-Bridžtauna, Barbadosa-Sentdžonsa, Antigva-Sanhuana, Puertoriko-Great Stirrup Cay, Bahamas-Maiami-Stambula-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)
! Meklējam istabas biedri - sievieti, dzīvošana numuriņā un kajītē kopā ar otru sievieti + piemaksa par Free at sea paketi 249 EUR!

 

Maiamibīča un Karību salu kruīzs ar NCL Breakaway: Dominikāna, Barbadosa, Antigva, Puertoriko un atpūta Bahamu salā.

2 dienu atpūta pašā Maiamibīčas sirdī un 10 dienu / 9 nakšu kruīza kuģa programma ar gardiem ēdieniem, dzīvo mūziku, dažādām atrakcijām un priekšnesumiem!

 

Grupas vadītāja: Renāte

 

1. diena, 17.01. - piektdiena

Dodamies ceļā uz saulaino Maiami

Satikšanās Rīgas lidostā ~ 2 h pirms lidojuma, lidojums ar Turkish Airlines: Rīga 18:50-23:50 Stambula 01:05-06:35 Maiami. Nakts lidmašīnā. Ēdināšana un dzērieni lidojumu laikā tiek nodrošināti saskaņā ar Turkish Airlines koncepciju.

 

2. diena, 18.01. - sestdiena

Brīva diena Maiamibīčā!

Plkst. 06:35 ielidojam Maiami. Transfērs un agrā iekārtošanās viesnīcā Lennox Miami Beach 4*: https://www.lennoxmiamibeach.com/, kas atrodas pašā populārajā Maiamibīčas daļā - South Beach jeb dienvidu pludmalē - viss pastaigas attālumā! Viesnīcas teritorijā ir baseins, viesnīcai ir sava privātā pludmales daļa ar bezmaksas saules gultām un pludmales dvieļiem.

Brīva diena atpūtai Maiamibīčā! Maiamibīčas 13.6 km garā balto smilšu pludmale ir viens no iecienītākajiem Amerikas kūrortiem ziemas sezonā! Populārā Maiamibīčas iela - Lincoln street, piejūras promenāde un leģendārā Ocean drive ar tās boutique viesnīcām un Art Deco arhitektūru.

Viesnīcas, restorāni, naktsklubi un laika apstākļi, kas ziemā ir idilliski - termometra stabiņš rāda siltu laiku pat visaukstākajos mēnešos.

Nakšņošana viesnīcā Lennox Miami Beach 4*.

 

   

 

3. diena, 19.01. - svētdiena

Brīva diena Maiamibīčā!

Iespējams iegādāties brokastis viesnīcā (37 USD pers. bufetes brokastis).

Brīva diena atpūtai Maiamibīčā! Iespējams brauciens ar laivu gar miljonāru villām, kas paslēptas no apkārtējo acīm uz nelielajām saliņām Maiami līcī (par papildu maksu: https://ducktourssouthbeach.com/).

Nakšņošana viesnīcā Lennox Miami Beach 4*.

 

4. diena, 20.01. - pirmdiena

Kruīzs var sākties!

Iespējams iegādāties brokastis viesnīcā (37 USD pers. bufetes brokastis) vai nesteidzīgs kapučīno un smalkmaizīte itāļu beķerejā…

Plkst. 11:00 transfērs uz 18-stāvīgo kruīza kuģi NCL Breakaway Maiami ostā. Kruīza programmas baudīšana!

Uz kuģa atrodas sekojošas - cenā jau iekļautās ēdināšanas vietas:

 • Garden Café - bufete. Atvērta noteiktās ēdienreizēs (brokastis, pusdienas, vakariņas). 15. stāvs.
 • American diner - ēdnīca amerikāņu gaumē. 16. klājs.
 • The Manhattan Room - A la carte restorāns. Atvērts noteiktās ēdienreizēs. 7. klājs.
 • Savour - A la carte restorāns. Atvērts noteiktās ēdienreizēs. 6. klājs.
 • Taste - A la carte restorāns. Atvērts noteiktās ēdienreizēs. 6. klājs.
 • Shanghai’s Noodle Bar - āzijas virtuve (vakariņas). 7. klājs.
 • O’Sheehan’s Bar & Grill - īru krogs, atvērts 24/7. Ātro uzkodu restorāns: burgeri, čipsi, vistu spārniņi, dienas zupa un arī kādi salātiņi... 7. klājs.

Plkst. 17:30 kruīza kuģa atiešana, izbraukšanas ballīte uz atklātā klāja!

Uz kruīza kuģa atrodas dažādi bāri un atpūtas vietas, 2 baseini, 1 bērnu baseins, 6 džakuzi, akvaparks, sauļošanās klājs, SPA centrs un sauna, frizētava un skaistuma salons un fitnesa centrs, skriešanas/pastaigas trase, basketbola/volejbola laukums, galda teniss, boulings…

Katru dienu kuģa izklaides programma Jūs pārsteigs ar dažādiem pasākumiem teātrī, priekšnesumiem un dzīvās mūzikas vakariem.

 

   

 

5. diena, 21.01. - otrdiena

Kruīza programmas baudīšana - brīva diena Karību jūrā

Atpūta Karību jūrā, kur gaisa temperatūra ir vidēji +27 C visa gada garumā! Kruīza programmas baudīšana - 24 h ēdināšana un izklaides programmas. Iespējams peldēties baseinā, šļūkt pa trubām un sauļoties uz atklātā klāja. Pieejama arī bērnu rotaļu zona un džakuzi burbuļvannas. Vakarā iespējams atpūsties vienā no daudzajiem kuģa bāriem vai atpūtas laundžiem, doties uz Broadway teātra izrādēm...

 

6. diena, 22.01. - trešdiena

Puerto Plata, Dominikāna

Plkst. 08:00 kruīza kuģis piestāj Puerto Plata ostā Dominikānā. Plānots, ka kuģis piestās Taino Bay (līdzi neaizmirstiet paņemt kruīza kuģa pludmales dvieļus) - jaunākajā Karību ostā, kas pati par sevi jau ir tropisks kūrorts - ar “slinko upi”, baseiniem, atpūtas zonu, bezmaksas saules gultām, šūpuļtīkliem un pat krāsainiem papagaiļiem! Dienas gaitā iespējams atgriezties uz kruīza kuģa, lai papusdienotu!

Pastaigas attālumā pilsētas vēsturiskais centrs ar Neatkarības laukumu un koloniālo arhitektūru, lietussargu ieliņa un fotogēniskā rozā iela - Paseo de Doņa Blanca.

Iespējams doties kādā no kruīza kuģa piedāvātajām ekskursijām uz tropiskajiem lietusmežiem, ūdenskritumiem vai pludmalēm.

Plkst. 16:00 kruīza kuģis atiet.

 

  ​ 

 

7. diena, 23.01. - ceturtdiena

Kruīza programmas baudīšana - brīva diena Karību jūrā

Atpūta siltajā Karību jūrā, izbaudot kruīza kuģa izklaides programmu un 24 h ēdināšanu. Kruīza kuģis pats par sevi ir kā ceļojums - piedāvājot neskaitāmas atpūtas iespējas!

 

8. diena, 24.01. - piektdiena

Bridžtauna, Barbadosa

Brokastis uz kuģa.

Plkst. 09:00 kruīza kuģis piestāj Bridžtaunā, Barbadosā. No visām Karību jūras salām Barbadosa atrodas vistālāk uz austrumiem. Barbadosa tiek dēvēta par „Mazo Angliju”, jo savas pēdas te atstājuši ilgie Anglijas kolonijas statusa gadi - visapkārt manāmas anglikāņu baznīcas un kriketa laukumi. 

Veikali, restorāni un pludmale - viss tepat, netālu no kuģa. Ienirstiet zemūdens pasaulē, ļaujieties okeāna viļņiem sērfojot, iebaudiet malciņu ruma zem palmas, vērojiet mērkaķīšus spēlējoties kokos, pieveriet acis un pārcelieties sen aizgājušajos laikos, kad Barbadosā dzīvoja pirāti!

Plkst. 17:00 kuģis atiet. Vakariņas uz kuģa.

 

    

 

9. diena, 25.01. - sestdiena

Sentdžonsa, Antigva

Brokastis uz kuģa.

Plkst. 10:00 kruīza kuģis piestāj Sentdžonsā, Antigvas un Barbudas galvaspilsētā. Antigva un Barbuda ir valsts, kas sastāv no salu grupas, bet tikai divas lielākās salas ir apdzīvotas. Antigva jeb Santa Maria de la Antigua, kā to nodēvēja Kolumbs, 1493. gadā atklājot salu, ir kaļķakmens-koraļļu sala ar 365 balto smilšu pludmalēm - katrai gada dienai pa vienai pludmalei! Iespējams doties pastaigā pa Sentdžonsas ielām - krāsainas „duty free” bodītes un iespaidīgā Sv. Džona katedrāle, ko rotā balti baroka torņi. Vai doties uz kādu no baltajām Antigvas smilšu pludmalēm.

Noteikti iesakām doties kādā no salas iepazīšanas ekskursijām, kā, piemēram, kruīza kuģa ekskursijā: Island Safari  4 x 4 beach, 3,5 h, 90 EUR vai uz vietas ostā iegādāties kādu no piedāvātajām ekskursijām (arī iespējama Island safari ar busiņiem un atpūtu pludmalē noslēgumā ~ 35-50 USD).

Plkst. 17:45 kuģis atiet.

 

10. diena, 26.01. - svētdiena

Sanhuana, Puertoriko

Plkst. 09:00 kruīza kuģis piestāj Sanhuanā, Puertoriko. Dosimies pastaigā pa romantisko Sanhuanas vecpilsētu - šauru ieliņu labirintu ar krāsainām mājiņām, ko ieskauj senie El morro (UNESCO) aizsardzības forti. Sanhuanas vecpilsēta ar tās 17. gs. arhitektūru un vēsturiskajām ēkām ir viena no skaistākajām pilsētām Karību salās. ... šaurajās ieliņās skan mūzika centrālamerikas ritmos un kūp cigāru dūmi...

Plkst. 15:00 kuģis atiet.

 

11. diena, 27.01. - pirmdiena

Kruīza programmas baudīšana - brīva diena Karību jūrā

Atpūta siltajā Karību jūrā, izbaudot kruīza kuģa izklaides programmu un 24 h ēdināšanu. Kruīza kuģis pats par sevi ir kā ceļojums - piedāvājot neskaitāmas atpūtas iespējas!

 

   

 

12. diena, 28.01. - otrdiena

Atpūta pludmalē - Great Stirrup Cay, Bahamās

Brokastis uz kuģa. Kuģis noenkurojas un uzsāk transfērus plkst. 09:00.

Šī diena paredzēta atpūtai Norwegian Cruise line privātajā Bahamu salā. Tā ir kā maza paradīze ar baltu smilšu pludmali, ko apskalo kristāldzidrs ūdens... peldies, sauļojies, atpūties... Vai meties kādā no piedzīvojumiem (par papildu maksu) atklāt zemūdens pasauli snorkelējot, apskatīt salu no putna lidojuma paraseilingā, doties izbraucienā ar kajaka laivām vai ūdens motocikliem!

Dienas gaitā Jūs izklaidēs dzīvā mūzika dažādos Karību salu ritmos, pieejami dažādi grilēti dārzeņi, desiņas, augļi utt., un kokteiļi (ēdināšana un dzērieni tiek nodrošināti tāpat kā uz kruīza kuģa).

Atgriešanās uz kuģa līdz ~ 17:00, kuģis atiet plkst. 18:00.

 

13. diena, 29.01. - trešdiena

Maiami

Brokastis. Plkst. 09:00 kāpsim nost no kruīza kuģa un dosimies apskatīt Maiami centrālo rajonu: debesskrāpju pārpildītais Maiami centrs jeb Downtown Miami - šeit atrodas Maiami Bayfront osta ar pietauvotām jahtām, restorāniem un suvenīru veikaliņiem, blakus izvietojies banku rajons Brickell, pa kuru kursē bez vadītāja braucošais Metromover tramvajiņš.

Maiami ir lielākā latīņamerikāņu apdzīvotā vieta ārpus Latīņamerikas, tāpēc spāņu un arī Haiti kreola valodas ielās var dzirdēt biežāk nekā oficiālo - angļu valodu, un Maiami mazie rajoni - Mazais Haiti, Mazā Havanna…

Lidojums mājup: Maiami 21:55-17:15 Stambula. Nakts lidmašīnā. Ēdināšana un dzērieni saskaņā ar Turkish Airlines koncepciju.

 

14. diena, 30.01. - ceturtdiena

Lidojot, griežam laiku uz priekšu un 17:15 ielidojam Stambulā. Transfērs un nakšņošana viesnīcā Stambulā.

 

15. diena, 31.01. - piektdiena

Sveika, Latvija!

Transfērs uz lidostu. Lidojums: Stambula 15:45-18:00 Rīga.

Cena 1 pers.:

3600 EUR 3400 EUR pers. - kruīza laikā dzīvošana 2-vietīgā iekšējā kajītē

+ 200 EUR pers. - piemaksa par dzīvošanu 2-vietīgā kajītē ar logu

+ 370 EUR pers. - piemaksa par dzīvošanu 2-vietīgā kajītē ar balkonu

+ 249 EUR Free at sea pakete, pēc izvēles

 

2300 EUR pers. – bērnam vai trešajam/ceturtajam ceļotājam, dzīvojot vienā  kajītē trijatā vai četratā (kajītē trešais/ceturtais nakšņo uz transformējama dīvāna vai nolaižamas sienas gultas, vai papildu gultas). Maiami būs numuriņš ar divām divguļamām gultām.) Uz trešo/ceturto braucēju kajītē neattiecas piemaksa par kajīti ar logu vai balkonu, kā arī piemaksa par Free at sea paketi.

 

Cenā iekļauts:

 • lidojums ar Turkish Airlines: Rīga-Stambula-Maiami-Stambula-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā tiek nodrošināti saskaņā ar Turkish Airlines koncepciju;
 • nododamā bagāža līdz 23 kg, rokas bagāža līdz 8 kg;
 • 3 naktis (17.-20.01.) viesnīcā Maiamibīčā;
 • transfēri un ekskursija ar vietējo gidu (krievu val.) Maiami;
  • vieta izvēlētajā kajītē uz kruīza kuģa, ostu nodevas;
  • 24h ēdināšana uz kuģa;
  • ūdens visos bāros un restorānos. Tēja, kafija ēdienreižu laikā un sulas bufetes restorānā visas dienas garumā;
  • izklaides programmas uz kuģa;
  • baseini, džakuzi, slidkalniņi uz atklātā klāja.
 • Remiro travel grupas vadītāja pakalpojumi (latv val.) visa ceļojuma garumā;
 • transfēri un nakšņošana Stambulā.

 

Iespējamie papildu izdevumi:

 • ASV iebraukšanas atļauja LR pilsoņiem (https://esta.cbp.dhs.gov/): 21 USD / 30 EUR pers.;
 • ieejas biļetes apskates objektos, kas nav minēti programmā (izbrauciens ar laivu gar miljonāru mājām Maiami: ~ 50 USD);
 • kruīza laikā:
  • Free at sea pakete: 249 EUR (jāiegādājas abām personām kajītē);
  • limonādes un alkoholiskie dzērieni (ja nav iegādāta Free at sea pakete);
  • Lavazza kafija, Starbucks kafija, svaigi spiestās sulas;
  • SPA procedūras, friziera un citi maksas pakalpojumi;
  • pēc izvēles – apkalpojošā personāla servisa maksa (20 USD pers. dienā).
 •  ekskursijas kruīza ostās;
 • ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laiku, BTA optimālā programma (ar ceļojuma anulāciju 700 EUR apmērā): 63.40 EUR - pers. līdz 64 g. / 126.81 EUR - pers. no 65-74 g.*

*Ceļojuma veselības apdrošināšana ir obligāta! Ja klients neizvēlas pievienot ceļojuma apdrošināšanu kā papildu pakalpojumu, iegādājoties ceļojumu no Remiro travel, tad klientam ir pienākums to noformēt pašam citā apdrošināšanas kompānijā un atsūtīt ceļojumu apdrošināšanas polises numuru Remiro travel.

 

Free at sea pakete”: 249 EUR personai - iekļauj zemāk uzskaitītās paketes, jāpiesaka iegādājoties ceļojumu.

 • Premium dzērienu pakete 2 pers. vecumā no 21 g. (dažāda veida alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni un kokteiļi cenā līdz 15 USD par vienību visos kuģa bāros un restorānos visa kruīza garumā neierobežotā skaitā*); *esot ostās vai noteiktā attālumā no sauszemes, var būt attiecināms vietējais PVN nodoklis.
 • Speciality vakariņu pakete 2 pers. (iekļauj 1 vakariņas speciality maksas restorānā pēc izvēles ceļotājiem iekšējā kajītē, kajītē ar logu un vienvietīgā kajītē; iekļauj 2 vakariņas speciality maksas restorānos pēc izvēles ceļotājiem kajītē ar balkonu).
 • Bezmaksas 150 min. internets 2 pers.
 • 50 USD atlaide katrai ekskursijai uz kajīti (tiek atrēķināts pirmajai reģistrētajai personai kajītē).

Jāiegādājas abām personām kajītē.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 • ! LR pilsoņiem vīzas nav nepieciešamas.
 • Ja ceļojumā dodas nepilngadīga persona (līdz 18 gadiem) ar vecāku, līdzi nepieciešami sekojoši dokumenti - pase, dzimšanas apliecības oriģināls vai notāra apstiprināta kopija, vai vecāka pasē jābūt atzīmei par radniecību. Ja ceļojumā dodas nepilngadīga persona (līdz 18 gadiem) bez vecāku pavadības, līdzi nepieciešami sekojoši dokumenti - pase, dzimšanas apliecības oriģināls vai notāra apstiprināta kopija, kā arī notariāli apstiprināta pilnvara.

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus: vārds, uzvārds, personas kods, pases numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk, atsūtot uz e-pastu;
 • veikt 300 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 1700 EUR personai jāveic līdz 15.08.2024.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 15.10.2024.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

•    Ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk nekā 150 dienas, tiek zaudēta rezervācijas maksa - 300 EUR;

•    ja 150-130 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    ja 130-100 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•    ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 100 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Vārda maiņa iespējama:
            •    līdz 130 dienām pirms ceļojuma: bezmaksas;
            •    129-40 dienas pirms ceļojuma: 100 EUR;
            •    39 dienas pirms ceļojuma: nav iespējama.

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru/kajīti. Remiro travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Iespējamas izmaiņas kruīza kuģa programmā, apmeklējamajās ostās, ierašanās vai atiešanas laikos no ostām.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu  un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 20 dalībnieki. Grupā plānoti 20-30 dalībnieki.
 • Ceļojuma veselības apdrošināšana ir obligāta. Ja klients neizvēlas pievienot ceļojuma apdrošināšanu kā papildu pakalpojumu, iegādājoties ceļojumu no Remiro travel, tad klientam ir pienākums to noformēt pašam citā apdrošināšanas kompānijā - šajā gadījumā Remiro travel neuzņemas atbildību par medicīniskajām vai citām izmaksām, ja tādas radīsies klientam ceļojuma laikā.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel