(PĀRDOTS!) Ņujorka Ziemassvētku rotā. Atpūta Bermudu un Karību salu kruīzā Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienās!

Pilsēta, kas nekad neguļ - Ņujorka. Mistiskās Bermudu salas. Un vasara Karību salās: Puertoriko, Sintmārtena, Antigva, Sentkitsa, Sentomasa un Dominikāna.

18 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 18. decembris - 04. janvāris, 2024. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: Nav brīvu vietu (Garantēts!)

Rīga-Stambula-Ņujorka-Bermudu salas-Puertoriko-Sintmārtena-Antigva-Sentkitsa-Sentomasa-Puerto Plata-Ņujorka-Stambula-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)
IZLIDOŠANAS INFO:
Tikšanās lidostā:
18.decembrī ~ plkst. 09:30 iepretim Turkish Airlines iečekošanās galdiņam (kur nodod bagāžu), lidojums uz Stambulu. Izlidošana plkst. 11:40.
Katram ceļotājam iekļautas 2 nododamās bagāžas - katra līdz 23 kg., un rokas bagāža. Ēdināšana lidojumu laikā būs nodrošināta.
Atgriešanās Rīgā 4.janvārī plkst. 10:45.

Grupas vadītāja: Renāte T. +371 29199850, +371 29522988 ar REMIRO TRAVEL logo Jūs sagaidīs lidostā.
Lūgums nezvanīt līdz 10.12., kā arī 15. un 16.12,- atradīsies ārpus Latvijas.
Uz kruīza kuģa ērtāk ir zvanīt uz kajītes telefonu, kajītes nr. 10423 (var arī atstāt ziņu automātiskajā atbildētājā).

 

 

Pilsēta, kas nekad neguļ - Ņujorka. Mistiskās Bermudu salas. Un vasara Karību salās: Puertoriko, Sintmārtena, Antigva, Sentkitsa, Sentomasa un Dominikāna.

Iepazīsim Ņujorku - nakšņojot 3 naktis pašā Manhetenas centrā! Ceļojuma laikā izbaudīsim arī kruīza kuģa programmu - ar gardiem ēdieniem, dzīvo mūziku, dažādām atrakcijām un priekšnesumiem - garlaicīgi nebūs!

 

1. diena, 18.12. - pirmdiena

Sveicināta, Ņujorka!

Satikšanās Rīgas lidostā ~ plkst. 9:15.

Lidojums ar aviokompāniju Turkish Airlines: Rīga 11:35-16:00 Stambula 19:00-22:00 Ņujorka (JFK). Ēdināšana un dzērieni nodrošināti lidojuma laikā.

Ierašanās Ņujorkā, brauciens uz viesnīcu. Nakšņošana viesnīcā Ņujorkā.

Iekārtošanās viesnīcā Manhetenas centrā - plānota Fairfield Inn & Suites By Marriott New York Manhattan/Times Square.

 

2. diena, 19.12. - otrdiena

Ņujorka Ziemassvētku rotā

06:30- 10:30 brokastis viesnīcā.

Dosimies kājāmgājēju ekskursijā iepazīt Ņujorku.

Brodveja un Taimskvērs - ielu krustojumiem, kas ņirb reklāmās, šeit ir pilns ar veikaliņiem, suvenīru bodītēm, ēstuvēm un ieskrietuvēm... iespēja nobaudīt tasi kafijas kādā omulīgā ielas kafejnīciņā.

Ņujorkas centrālā stacija. Iespēja uzbraukt jaunajā skatu platformā - One Vanderbilt, lai vērtos Ņujorkas panorāmā no augšas.

Pastaiga pa respektablo 5. avēniju līdz Rokfellera centram - šeit, katru gadu jau kopš 1933. gada, tiek uzstādīta ņujorkiešu Ziemassvētku eglīte. Tepat arī slidotava.

Sv. Patrika katedrāle. Trampa tornis un elitārā viesnīca The Plaza, kur nakšņoja Kevins no filmas „Viens pats mājās”. Ņujorkas centrālparks.

Ziemassvētku laiks Ņujorkā ir maģisks - Ziemassvētku eglītes, eņģeļi, izrotāti skatlogi un Ziemassvētku dziesmu piepildīta atmosfēra...

Nakšņošana viesnīcā Manhetenas centrā.

 

  

  

3. diena, 20.12. - trešdiena

Ņujorka Ziemassvētku rotā

06:30- 10:30 brokastis viesnīcā.

Brīva diena Ņujorkā, lai nodotos šopingam vai paklaiņotu pa Manhetenas savdabīgajiem kvartāliem. Dizaineru veikalu un galeriju iela - Madisona avēnija un Herolda skvēra - te atrodas pasaulē lielākais Macy veikals, Ziemassvētku noskaņas Bryant parkā. Iespējams doties uz kādu no Ņujorkas muzejiem.

Nakšņošana viesnīcā Manhetenas centrā.

 

4. diena, 21.12. - ceturtdiena

Kruīzs var sākties!

06:30- 10:30 brokastis viesnīcā.

~ plkst. 11:30 dosimies uz kruīza kuģa ostu.

~  plkst. 12:00 ierašanās uz kruīza kuģa Norwegian Getaway, Ņujorkas ostā. Iekārtošanās kajītēs, kruīza programmas baudīšana (24 h ēdināšana un izklaides programmas)!

Plkst. 16:00 kuģis uzsāk savu ceļojumu, izbraucot no Ņujorkas ostas. Nepalaidiet garām izdevību redzēt ASV brīvības statuju, kad kruīza kuģis brauks garām nelielajai saliņai uz kuras tā atrodas!

Kruīza kuģis ir kā miniatūra pilsēta - tajā atrodas viss. 12 dienu un nakšu garumā tās būs arī Jūsu  mājas!

Kuģim ir 18 klāji un uz tā atrodas vairāk kā 20 dažāda veida ēstuves, 22 bāri un dažādas atpūtas vietas, 2 baseini, 1 bērnu baseins, 4 džakuzi, akvaparks, sauļošanās klājs, SPA centrs un sauna, frizētava un skaistuma salons un fitnesa centrs, skriešanas/pastaigas trase, basketbola/volejbola laukums, mini golfa laukums, pastaiga pa trošu trasi, galda teniss…

Katru dienu kuģa izklaides programma Jūs pārsteigs ar dažādiem pasākumiem teātrī, dzīvās mūzikas vakariem!

 

  

 

5. diena, 22.12. - piektdiena

Kruīza baudīšana

Senatnē, kad eiropieši devās tālajā jūras ceļā uz jaunatklāto pasaules daļu - Ameriku, tie mēdza piestāt nelielo Bermudas saliņu piekrasē, lai atpūstos un uzpildītu krājumus. Šodien mūsu kruīza kuģis mēros daļu šī senā jūras ceļa līdz Bermudu salām Atlantijas okeāna vidienē.

Kruīza programmas baudīšana (24 h ēdināšana un izklaides programmas) uz kuģa.

 

6. diena, 23.12. - sestdiena

Bermudu salas

Brokastis.

Plkst. 09:00 kruīza kuģis piestāj Royal Naval Dockyard ostā Bermudu salu rietumu galā. Bermudu salas piesaista tūristus ar skaisto dabu, rozā pludmalēm, kristāldzidro ūdeni un neskaitāmām aktivitātēm. Ostas teritorijā atrodas dažādas tirdzniecības un suvenīru bodītes, pastaigas attālumā atrodas Snorkel Park Beach pludmalīte.

Decembrī dienas temperatūra Bermudu salās ir ~ 18-22 C, jūras temperatūra ~ 19 C.

Iespējams doties pastaigā pa Royal Naval Dockyard ostu, doties ar prāmi uz Bermudu galvaspilsētu Hamiltonu, vai kādā no kuģa piedāvātajām ekskursijām, iesakām:

~ plkst. 09:30 "Bermuda Island Drive by Mini-Bus", 5h, ~ 117 EUR. Dienvidu krasta brauciens, slavenā rozā pludmale- Horseshoe Bay, un citas rozā smilšu pludmales, un pasteļkrāsu mājiņas ar baltiem jumtiem. Savdabīgais Somerset ciems un Somersetas tilts, mazākais paceļamais tilts pasaulē. Gibbs Hills bāka no kuras paveras visa Bermudas panorāma. Foto pauze pie leģendārās Džona Smita rozā pludmales. St. Georga ciems- senākais apdzīvotais angļu ciems Jaunajā pasaulē. Noslēgumā Bermudu galvaspilsēta Hamiltona. Brīvais laiks pastaigai un suvenīru iegādei.

Atgriešanās uz kruīza kuģa. Plkst. 15:30 kuģis atiet. Vakariņas uz kruīza kuģa.

 

7. diena, 24.12. - svētdiena

Kruīza baudīšana un Ziemassvētku vakars

Atpūta uz kruīza kuģa. Ziemassvētku vakariņas iespējams baudīt kādā no daudzajiem kuģa restorāniem.

 

8. diena, 25.12. - pirmdiena

Puertoriko

Brīvs rīts atpūtai uz kruīza kuģa. Brīvajos rītos kā šis, iesakām brokastot nesteidzoties - A la carte restorānos, baudot burvīgo skatu pa logu un apkalpošanu pie galdiņa.

Plkst. 12:30 kruīza kuģis piestāj Sanhuanā, Puertoriko. Iespējams doties pastaigā pa romantisko Sanhuanas vecpilsētu - šauru ieliņu labirintu ar krāsainām mājiņām, ko ieskauj senie El morro (UNESCO) aizsardzības forti. Sanhuanas vecpilsēta ar tās 17. gs. arhitektūru un vēsturiskajām ēkām ir viena no skaistākajām pilsētām Karību salās. Tās daile sevišķi iekrāsojas tumšajās diennakts stundās, kad senatnīgajās ieliņās iedegās lāpas, restorānus rotā lampiņu virtenes, skan mūzika centrālamerikas ritmos un kūp cigāru dūmi...

Plkst. 20:00 kuģis atiet. Vakariņas uz kruīza kuģa.

 

  

 

9. diena, 26.12. - otrdiena

Sintmārtena

Brokastis uz kuģa.

Plkst. 08:00  kuģis piestāj Filipsburgā, Sintmārtenā. Šī ir mazākā sala pasaulē, kas sadalīta divu valstu starpā: Senmartēna (franču: Saint-Martin) un Sintmārtena (nīderlandiešu: Sint Maarten).

20 min. gājiena attālumā (vai par ~ 7$ ar ūdens taksi) pa piejūras promenādi nonāksiet Sintmārtenas centrā, tepat blakus arī smilšu pludmale - Great Bay beach. Ieliņās atrodami restorāni un veikaliņi ar dažādām duty free precēm: somiņas, apavi, kosmētika, cigāri utt.

Vai iespējams doties uz Maho pludmali (ar taksometru ~ 20$), kas populāra ar to, ka lidosta atrodas tieši aiz pludmales un lidmašīnas nolaižas pāri atpūtnieku galvām... Vidējā dienas temperatūra 28 C.

Plkst. 17:00 kuģis atiet. Vakariņas uz kuģa.

 

10. diena, 27.12. - trešdiena

Antigva

Brokastis uz kuģa.

Plkst. 08:00 kruīza kuģis piestāj Sentdžonsā, Antigvas un Barbudas galvaspilsētā. Antigva un Barbuda ir valsts, kas sastāv no salu grupas, bet tikai divas lielākās salas ir apdzīvotas. Antigva jeb Santa Maria de la Antigua, kā to nodēvēja Kolumbs, 1493. gadā atklājot salu, ir kaļķakmens-koraļļu sala ar 365 balto smilšu pludmalēm - katrai gada dienai pa vienai pludmalei!
Iespējams doties pastaigā pa Sentdžonsas ielām - krāsainas „duty free” bodītes un iespaidīgā Sv. Džona katedrāle, ko rotā balti baroka torņi. Vai doties uz kādu no baltajām Antigvas smilšu pludmalēm.
Plkst. 17:00 kuģis atiet. Vakariņas uz kuģa.

 

  

 

11. diena, 28.12. - ceturtdiena

Sentkitsa

Brokastis uz kuģa.

Plkst. 08:00 kuģis piestāj Basterā, Sentkitsā. Sentkitsas un Nevisas federācija sastāv no divām salām - abas vulkāniskas izcelsmes un abām pa vidu slejas vulkāns. Nelielajā pilsētiņā pieejami veikaliņi un suvenīru bodītes. Tās pats centrs - saukts par „Circus” atrodas īsas pastaigas attālumā no ostas.

Iespējams doties ~ plkst. 12:30 braucienā ar „cukura vilcienu, 3h, ~ 126 EUR- kādreiz dzelzceļš kalpojis cukurniedru pārvadāšanai, tagad atvērtā tipa ekskursiju vilciens kursē gar okeāna piekrasti, pāri augstiem tērauda tiltiem, cauri mazām saimniecībām un lauki - redzēsim okeānu, klintis un sulīgo veģetāciju visapkārt. Lieliska iespēja redzēt neskarto Karību salas dabu!  http://www.stkittsscenicrailway.com

Plkst. 15:00 kuģis atiet. Vakariņas uz kruīza kuģa.

 

12. diena, 29.12. - piektdiena

Sentomasa

Brokastis uz kuģa.

Plkst. 06:00 kruīza kuģis piestāj pie Šarlotes Amālijas - Sentomasas (St.Thomas) salas galvaspilsētas. Šarlote Amālija bija Dānijas karaliene, kam par godu pilsēta nosaukta dāņu laikos. Pirms 100 gadiem amerikāņi šīs salas no dāņiem atpirka par 25 miljoniem dolāru un tagad tās ir ASV Virdžīnu salas.

Iespējams ar gaisa tramvajiņu uzbraukt Paradīzes smailē, lai nodegustētu Sentomasas salai raksturīgo kokteilīti - Bušvakeru un nofotografētos, jo no šejienes redzamā panorāma - mūsu kruīza kuģis uz tirkīzzilās Karību jūras fona ar koši zaļām saliņām tālumā, tiek dēvēta par „Karību salu vizītkarti”.

Sentomasa zināma arī kā iepirkšanās paradīze un tax free zona - suvenīru veikaliņi, juvelierizstrādājumu veikaliņi, te ir pieejami ik uz soļa.

Salas pretējā pusē atrodas viena no pasaules skaistākajām pludmalēm - Magen’s Bay (7-10 USD pers. brauciens ar taksometru-busiņu + ~ 5 USD ieejas maksa).

Plkst. 14:00 kruīza kuģis atiet.

Pēcpusdienā atpūta Karību jūrā, kur gaisa temperatūra ir vidēji +27 C visa gada garumā! Iespējams peldēties baseinā un sauļoties uz atklātā klāja.

 

13. diena, 30.12. - sestdiena

Puerto Plata

Plkst. 09:00 kruīza kuģis piestāj Puerto Plata ostā Dominikānā. Pastaigas attālumā pilsētas vēsturiskais centrs ar Neatkarības laukumu un koloniālo arhitektūru. Iespējams uzbraukt ar gaisa tramvaju kalnos “Isabelle de Torres”. Iespējams doties kādā no kruīza kuģa piedāvātajām ekskursijām uz tropiskajiem lietusmežiem, ūdenskritumiem vai pludmalēm.

Plkst. 16:00 kruīza kuģis atiet.

 

14. - 15. diena, 31.12. - 01.01., svētdiena-pirmdiena  

Atpūta jūrā un Jaunā gada sagaidīšana

Atpūta uz kruīza kuģa. Vecgada vakara svinēšana uz kruīza kuģa un atpūta Jaungada pirmajā dienā!

 

  

 

16. diena, 02.01. - otrdiena

Ņujorkas apskates ekskursija

Brokastis uz kuģa.

Plkst. 07:00 kuģis piestāj Ņujorkā.

Plkst. 09:00 Ņujorkas apskates ekskursija - brauciens uz Battery parku, no šejienes redzama ASV Brīvības statuja... apskatīsim Ņujorkas Ground zero jeb 11. septembra teroraktu piemiņas vietu - 2 augsto dvīņu torņu vietā tagad atrodas 2 dziļi kvadrātveida mākslīgi ūdenskritumi... Finansu rajons - Valstrīta jeb Wall street. Ņujorkas fondu birža - Amerikas ekonomikas sirds.

Brauciens uz Ņujorkas lidostu.

Izlidojam no Ņujorkas plkst. 19:50.

 

17. diena, 03.01. - trešdiena

Ielidojam Stambulā plkst. 13:45. Transfērs, atpūta un nakšņošana tranzītviesnīcā Stambulā.

 

18. diena, 04.01. - ceturtdiena

Brokastis. Transfērs uz lidostu. Lidojums Stambula 08:30-10:45 Rīga.

Cena: 4150 EUR - vienai personai (kruīza laikā dzīvošana 2-vietīgā iekšējā kajītē)

+ 730 EUR personai piemaksa par dzīvošanu 2-vietīgā kajītē ar balkonu

 

Cenā iekļauts:

 • lidojums ar aviokompāniju Turkish Airlines: Rīga-Stambula-Ņujorka-Stambula-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā tiek nodrošināti saskaņā ar Turkish Airlines koncepciju;
 • nododamā bagāža līdz 23 kg, rokas bagāža līdz 8 kg;
 • 3 naktis viesnīcā ar brokastīm Manhetenas centrā;
 • transfērs Ņujorkas lidosta-viesnīca;
 • Ņujorkas apskates ekskursija ar autobusu un vietējo gidu krievu valodā;
 • vieta izvēlētajā kajītē uz kruīza kuģa, ostu nodevas;
 • kruīzs:
  • 24h ēdināšana uz kuģa, kā arī tēja, kafija, ūdens un ledustēja ēdienreižu laikā (sula brokastīs);
  • izklaides programmas uz kuģa;
 • Remiro travel grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildu izdevumi:

 • ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laiku, BTA (skatīt šeit):

  .  optimālā programma (ar ceļojuma anulāciju 700 EUR apmērā): 83,27 EUR - pers. līdz 64 g. / 166,53 EUR - pers. no 65-74 g.;

  .  zelta programma (ar maksimālo ceļojuma anulāciju 2500 EUR apmērā): 210,40 EUR - pers. līdz 64 g. / 222,79 EUR - pers. no 65-74 g.;

 • One Vanderbilt skatu platforma: 43 USD;
 • kruīza laikā:
 • Free at sea pakete: 249 EUR;
 • pēc izvēles - apkalpojošā servisa maksas uz kuģa personām no 3 g.v.: 20 USD dienā;
 • limonādes un alkoholiskie dzērieni bāros un restorānos uz kruīza kuģa;
 • ASV iebraukšanas atļauja LR pilsoņiem: 21 USD pers., https://esta.cbp.dhs.gov/
 • ekskursijas kruīza ostās.

 

Free at sea pakete”: 249 EUR pers. - iekļauj zemāk uzskaitītās 2 paketes, jāpiesaka iegādājoties ceļojumu.

 • Premium dzērienu pakete (visa veida alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni un kokteiļi visos kuģa bāros un restorānos visa kruīza garumā*);
 • Speciality vakariņu pakete (iekļauj 2 vakariņas speciality maksas restorānā pēc izvēles ceļotājiem iekšējā kajītē; iekļauj 3 vakariņas speciality maksas restorānos pēc izvēles ceļotājiem kajītē ar balkonu).

*esot ostās vai noteiktā attālumā no sauszemes, var būt attiecināms vietējais PVN nodoklis.

Jāiegādājas abām personām kajītē.

 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 • Ja ceļojumā dodas nepilngadīga persona (līdz 18 gadiem) bez vecāku pavadības, līdzi nepieciešami sekojoši dokumenti - pase, dzimšanas apliecības oriģināls vai notāra apstiprināta kopija, kā arī notariāli apstiprināta pilnvara no viena vecāka.

 

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • veikt 300 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 1000 EUR personai jāveic līdz 15.06.2023.;
 • trešā iemaksa 1400 EUR personai jāveic līdz 15.08.2023.;
 • pilnīgs norēķins jāveic līdz 15.10.2023.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

•    Ja līdz braucienam atlikušas vairāk nekā 150 dienas, tiek zaudēta rezervācijas maksa;

•    Ja līdz brauciena sākumam atlikušas 150-130 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    Ja 130-75 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•    Ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 75 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Vārda maiņa iespējama:
            •    līdz 130 dienām pirms ceļojuma: bezmaksas;
            •    129-40 dienas pirms ceļojuma: 100 EUR;
            •    39 dienas pirms ceļojuma: nav iespējama.

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu  un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 20 dalībnieki. Grupā plānoti 20-24 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!

 

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel