Bosnija un Hercegovina: Atpūta Neumā, burvīgā kūrortā Balkānos pie Adrijas jūras (4 vietas)

Saule, vīns, augļi un pasakainā daba! Atpūta nedēļas garumā ar iekļautām brokastīm un vakariņām

8 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 19. - 26. septembris, 2023. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: 4 brīvas vietas (Garantēts!)
Cena: 850.00
Bērns līdz 11 g.: 700.00

Rīga-Dubrovnika-Neuma-Dubrovnika-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

! Meklējam istabas biedri - sievieti, dzīvošana numuriņā kopā ar otru sievieti 

 

Atpūta nedēļas garumā ar iekļautām brokastīm un vakariņām, ar baseiniem un pludmali, viesnīcā jūras krastā. Ar iespēju doties ekskursijās pēc izvēles!

Visu ceļojuma laiku Neumā ar Jums būs mūsu grupas vadītājs.

 

1. diena, 19.09., otrdiena

Tikšanās Rīgas lidostā 2 h pirms lidojuma.

Tiešais lidojums: Rīga - Dubrovnika, plkst. 09:35-11:15 (2 h 40 min.).

Transfērs uz Neumu - Adrijas jūras pilsētu, kur esot visvairāk saulaino dienu gadā. Neuma ir populārs kūrorts Bosnijā un Hercegovinā Adrijas jūras piekrastē, stundas brauciena attālumā no Dubrovnikas, Horvātijas starptautiskās lidostas. Visa pilsētas piekraste ir pludmale. Nelielu, smalku olīšu, grants un smilšu pludmales ar vienmērīgu iekļūšanu ūdenī. Piekrasti ieskauj kalni, kas aizsargā pludmales no viļņiem un vēja. Līcim pāri atrodas Horvātija, tik tuvu, ka telefoni parasti ir pārliecināti, ka atrodas Eiropas zonā. Vasara Neumā ir gara un ļoti silta, septembra beigās - samta sezona, kad saule spīd un jauki silda, tomēr nekarsē tik spēcīgi kā vasaras mēnešos. Šis klimats padara Neumu pievilcīgu tūristiem, kūrorts lieliski piemērots tiem, kam patīk romantiskas, mierīgas brīvdienas, jo pludmales nav ļaužu pārpildītas.

Iekārtošanās viesnīcā Grand Hotel Neum 4*, Neumā.

Viesnīcai plaša teritorija, baseini, ir āra baseins ar jūras ūdeni, sauna, tvaika pirts, wi-fi, fitnesa centrs, 3 restorāni. Viesnīcā notiek animācija un pasākumi viesu izklaidei. Viesnīcas oļu pludmalei var piekļūt, izmantojot tuneli vai liftu, kas to savieno ar viesnīcu. Līdz pludmalei 3 min., tā ir aprīkota ar ģērbtuvēm, dušām, sauļošanās krēsliem un saulessargiem (noma 4 EUR katrs uz dienu). Pie baseina krēsli, saulessargi bez maksas.

Viesu izklaidei ir pieejamas vairākas ūdens sporta iespējas. Līdzās Neumas pilsēta, jauki restorāni un veikaliņi ar rudens augļu pārpilnību

Grupai viesnīcā Grand Hotel Neum 4* cenā iekļautas 7 vakariņas bufetes veidā.

Visas naktis vienā viesnīcā! www.hotel-neum.com

 

2. - 7. diena, 20. - 25.09., trešdiena-pirmdiena

6 pilnu dienu atpūta ar iekļautām brokastīm un vakariņām.
Iespējams doties iepazīt pilsētu, sauļoties, peldēties, doties izbraucienos ar laivu vai katamarānu Adrijas jūrā, izbaudīt lidojumu ar paraseilingu vai zivju piknikus, ūdensslēpošanu, niršanu, kā arī nakts klubus un bārus vakarā, baudot kūrortpilsētas nakts dzīvi.

Vai - iespējams doties ekskursijās (krievu un angļu valodās) par papildu maksu.

Viesnīca piedāvā: agrotūrismu, vīna degustācijas, ekskursijas uz Sarajevu, Mostaru un Bunu, Počiteljas vecpilsētu, Vjetrenicas alu, svētceļojumu vietu Medžugorji, Kravices ūdenskritumu, foto safari Hutovo Blano, Dubrovņiku vecpilsētu un Stonu, Splitu, Korčulas salu, Mljetas salu, un Elafiti salām, Kotoru Melnkalnē, raftingu Neretvas upē un Neumas līča iepazīšanu braucienā ar kuģīti.

Neuma atrodas 60 km attālumā no Dubrovņikiem, 70 km no Mostaras un Medžugorjes un tikai 30 km no Pločes Horvātijā. Vidusjūras mūžzaļā veģetācija, subtropu flora - palmas, agaves, kakstuaugi un priedes rotā Neumu un apkārtni.

Bosnijas un Hercegovinas piekrastes strēmele - Neumas piekrastes josla atdala Horvātijas dienvidu eksklāvu no pārējās Horvātijas. Kopš seniem laikiem Neuma kalpojusi kā krustceļš no piekrastes uz iekšzemi. Pirmoreizi Neuma tika pieminēta 533 gadā ar vārdu “Neuense”. Līdz 1718. gadam Neuma bija daļa no Dubrovniku Republikas, vēlāk nonāca turku rokās, jo tiem bija nepieciešama piestātne kuģiem. 1878. gadā Neuma kopā ar pārējo Bosniju-Hercegovinu kļuva par Austro-Unārijas impērijas daļu līdz Pirmajam pasaules karam 1918. gadā. 20. gs. otrajā pusē sāka veidoties kūrorts.  

 

8. diena, 26.09., otrdiena

Brokastis.

Izbraukšana uz Dubrovniku lidostu.

Tiešais lidojums mājup: Dubrovnika - Rīga, plkst. 11:55-15:30 (2 h 35 min.).

 

  

  

Cenā iekļauts:

 • tiešais lidojums ar aviokompāniju airBaltic: Rīga-Dubrovnika-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā par papildu maksu;
 • nododamā bagāža - 23 kg, rokas bagāža - 8 kg;
 • transfēri: lidosta-viesnīca, viesnīca-lidosta;
 • nakšņošana viesnīcā Grand Hotel Neum 4* (dzīvošana 2-vietīgos numuriņos ar labierīcībām, ģimenēm pieejami lielāki numuriņi) ar brokastīm un vakariņām;
 • grupas vadītāja (latviešu val., runā arī krieviski, angliski) pakalpojumi.

 

Iespējamie papildu izdevumi:

 • pēc izvēles - ekskursijas brīvajās dienās;
 • citi ēdināšanas un personīgie izdevumi;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 175 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu);
 • ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laiku, BTA (skatīt šeit):

  Pers. līdz 64 g.: 15 EUR - optimālā programma / 27 EUR - zelta programma;

  .  Pers. no 65-74 g.: 30 EUR - optimālā programma / 54 EUR - zelta programma.

 

Ceļojumam līdzi nepieciešamā valūta: EUR (eiro).

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
Nepilngadīgajiem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jābūt pasei un dzimšanas apliecībai.

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • veikt avansa iemaksu jeb rezervācijas maksu 100 EUR personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 300 EUR personai jāveic līdz 20.05.2023.;
 • pilnīgs norēķins jāveic līdz 31.07.2023.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

•   Ja līdz braucienam atlikušas vairāk nekā 75 dienas, tiek ieturēta rezervācijas maksa 100 EUR personai;

•   ja līdz brauciena sākumam atlikušas 75-60 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•   ja 60-45 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•   ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 45 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.


Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā (ja dati tiek mainīti īsi pirms ceļojuma, var tikt piemērotas aviosabiedrības soda sankcijas par vārda maiņu).

 

Papildu informācija:

 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 20 dalībnieki. Grupā plānoti 20-30 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel