(PĀRDOTS!) Dienvidāfrikas dzīvnieku valstībā un mežonīgi skaistās dabas vilinājumā...

Cenā jau iekļautas ekskursijas un ieejas maksas!

14 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 24. novembris - 07. decembris, 2024. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: Nav brīvu vietu (Garantēts!)
Cena: 2850.00
Cena bez aviobiļetes: 1880.00 (avio jāpērk pašam)

Rīga-Stambula-Keiptauna-Stellenboša-Oudshorna-Naisna-Albertina-Hermanus-Keiptauna-Stambula-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

Novembris - pavasara pēdējais mēnesis un decembris - pats vasaras sākums ir ideālākais laiks Dienvidāfrikas apmeklējumam! Pārejas periods pēc vēsās, mitrās ziemas un pirms iestājusies neizturami karstā vasaras tveice, tieši tagad ir silts, saulains un ziedošs!

 

Cena: 1880 EUR + 970 EUR aviobiļete (iespējams iegādāties kā papildu pakalpojumu pie Remiro travel), cena kopā ar aviobiļeti: 2850 EUR

 

Dokumentu (arī pases) iesniegšana vīzas formēšanai tiek plānota oktobra sākumā. Info sūtīsim uz e-pastiem.

Ja kādam pase nepieciešama periodā no 1.oktobra- 24.novembrim, lūdzam informēt, saskaņosim vīzas formēšanas periodu. Vīzu iespējams kārtot arī septembrī vai sākt dokumentus sniegt augusta beigās, taču jāņem vērā, ka vīzu izsniedz ne agrāk kā 3 mēnešus pirms ceļojuma.

 

Grupas vadītāja: Renāte

 

1. diena, 24.11. - svētdiena

Uz silto Dienvidāfriku!

Ceļotājiem, kas ceļos ar Turkish Airlines reisu (iespējams iegādāties kā papildu pakalpojumu pie Remiro travel), satikšanās Rīgas lidostā ~ plkst. 16:30.

Lidotājiem, kas ceļos ar citiem reisiem, lūdzam sazināties atsevišķi par iespēju pievienoties grupai.

Piedāvātais lidojums ar aviokompāniju Turkish Airlines: Rīga - Stambula, plkst. 18:50-23:15 (3 h 25 min.); Stambula - Keiptauna, plkst. 02:25-12:00 (10 h 35 min.). Nakts lidmašīnā (ēdināšana atbilstoši Turkish Airlines konceptam)...

 

2. diena, 25.11. - pirmdiena

Vīna lauki, ziedi un izcilais Dienvidāfrikas vīns

Ierašanās Keiptaunas lidostā, sagaidīšana un ~ 40 min. pārbrauciens uz vīna reģionu. Šodien nesteidzīgi baudīsim skaistos dabas skatus un gardo Dienvidāfrikas vīnogu vīnu.

Vīna pagraba apskate Stellenbošā un vīnu degustācija. Dienvidāfrikas vīni ir pazīstami visā pasaulē un mums būs lieliska iespēja tos iepazīt, izbaudot skaisto vietu, siltumu un ziedošo vasaru.

Ainaviskais ceļš gar vīnogu un zemeņu laukiem. Stellenbošas apkārtni īpaši gleznu dara Dienvidāfrikas nacionālā puķe Karaliskā Protea un ziedošie džakarandas koki.

Atpūta un nakšņošana jaukā viesnīcā De Zalze Lodge 4* Stellenbosch (baseins, restorāns).

 

 Vīna lauki Dienvidafrikā  

 

3. diena, 26.11. - otrdiena

Klein Karoo, Cango stalaktītu alas un burvīgā Surval Boutique Olive Estate

Brokastis.

Fairview vīnu degustācija jaukā saimniecībā pie Paarl (*iespējams, vīna degustācija būs 01.12.)

Dodamies uz strausu galvaspilsētu Oudshornu.

Pēc ierašanās Oudshornā dosimies ekskursijā uz Cango alām. Cango alās atrodas veidojumi, kas atdarina kaļķakmens gultas, pateicoties kustībām zemes garozā, tās vairs neatrodas horizontālā līmenī, turklāt vairāki slāņi ir novirzījušies, veidojot dambjus. Šis, alu veidošanās process, ilgst miljoniem gadu. Laika gaitā veidojas dažādas deformācijas, ko ietekmē ūdens un oglekļa dioksīds. Cango alās šis process sākās vairākus miljonus gadus atpakaļ un joprojām ir attīstības stadijā.

Cango alas ir viens no pasaules dabas brīnumiem - aizraujoši kaļķakmens veidojumi visdažādākajās krāsās. Pasakaini dabas skati ceļā uz alām un pie naktsmītnes.

Nakšņošana burvīgā 4* viesnīcā Surval Boutique Olive Estate, Luxury Room.

 

4. diena, 27.11. - trešdiena 

Strausu fermas apciemojums, Mosselbay, jūrasbraucēji un Indijas okeāna piekraste ar saulrietu medusmēneša pilsētiņā pie lagūnas

Spalvu pilis. Safari strausu ferma - traktora tūre un izzinoša pastaiga ar vietējo gidu. Komerciālā strausu audzēšana sākās 1880. gados Dienvidāfrikā, tas bija arī sākums strausu nozarei visā pasaulē. Modes pieprasījums Eiropā pēc strausu spalvām iedvesmoja nozares izaugsmi, tādējādi Oudshorna ātri kļuva par strausu audzēšanas galvaspilsētu.

Došanās uz Naisnu caur Mosselbay. Kalni, dārzi, apiņu lauki un Indijas okeāna piekraste.

Gliemežvāku un Diasa muzeja apmeklējums, apskatīsim pasta koku Mosselbay.

Brīvais laiks jaukajā pilsētiņā vai pie viesnīcas baseina.

Nakšņošana Knysna Log-Inn Hotel 4*, 2 naktis vienā viesnīcā.

 

Pingvīnu pludmale Dienvidāfrikā

 

5. diena, 28.11. - ceturtdiena

Naisnas lagūna, Pērtiķu zeme un Ēdenes putni

Brokastis.

Naisna ir viena no Dienvidāfrikas iecienītākajiem galamērķiem, šī ir viena no visskaistākajām vietām visā Dienvidāfrikā.

Iesāksim rītu ar braucienu ar prāmi līdz Featherbed (dūņu pēlis) dabas rezervātam, savukārt, no turienes, brauciens ar 4x4 Unimogu uz virsotni, no kuras paveras skaists panorāmas skats…

Pusdienas (iekļautas cenā) jaukā restorāna terasē ar skatu uz Dūņu pēļu līci.

Pastaiga caur pērtiķu zemi, iespēja iepazīt dažnedažādas pērtiķu sugas.

Ēdenes putniem Pletenberga līcī ir iespēja brīvi lidot un tas sniedz patiesu prieku un piedzīvojumu sajūtu apmeklētājiem. Šeit atrodas vairāk kā 2000 iepriekš krātiņos turētu putnu un aptuveni 100 īpašu Āfrikas putnu sugu. Iespēja peldēties Pletenberga līcī.

Atgriešanās un nakšņošana viesnīcā Knysna Log-Inn Hotel 4*.

 

6. diena, 29.11. - piektdiena

Ceļojums Āfrikas dzīvnieku valstībā

Brokastis.

Brauciens uz Albertinu.

Delfīnpunkts. Stāsts par bānīti Ču-čū. Atvadas no Indijas okeāna.

Garden Route Game Lodge ir ģimenei piederošs, privāts rezervāts, kas ir mājas daudziem dzīvniekiem un putniem.

Izbaudīsim braucienus ar Landrover pieredzējuša reindžera pavadībā - būs fantastiska iespēja vērot lauvas, ziloņus, bifeļus, nīlzirgus, degunradžus, gepardus un dažādu antilopju sugas.

Rezervātā atrodas bezgalības peldbaseini ar džakuzi, Āfrikas stila restorāni, bāri, īpatnēji veikali.

Vakara safari brauciens, 2 h.

Vakarā baudīsim bagātīgas vietējās vakariņas, iekļautas cenā.

Nakšņosim Garden Route Game Lodge (http://www.grgamelodge.co.za) - jauki namiņi Āfrikas stilā, no to balkoniem varēs vērot īstu Āfrikas saulrietu.

 

 

 

7. diena, 30.11. - sestdiena

Rīta Safari, Hermanus un gleznainā okeāna piekraste

Brokastis.

Rīta kafija uz terases ar skatu uz safari teritoriju.

Safari brauciens, 2 h.

Bagātīgas brokastis.

Alvejas ferokss - Keipa Alvejas produkti.

Gleznains brauciens gar piekrasti uz Hermanus.

Laika pavadīšana pastaigājoties pa Hermanus. Zvejnieku ciematiņš Hermanus atrodas augstā jūras krastā un pārsteidz ar skarbi ziemeļniecisku, it kā Skotijas - Anglijas piekrastes skaistumu, ziedošām kresēm un kallām okeāna piekrastē. Hermanus ciematiņā atrodas jauki restorāni un veikali. Hermanus ir populāra ar to, ka atzīta kā labākā vieta uz sauszemes, no kuras var vērot vaļus.

Ja arī nepamanīsim vaļus, varēsim vērot visburvīgāko saulrietu pie viesnīcas, arī putnus un murkšķiem līdzīgos klinšu trušus Rock Hyrax jeb dassy krasta klintīs.

Nakšņošana Hermanus viesnīcā Windsor Hotel 3* ar skatu uz jūru.

 

8. diena, 01.12. - svētdiena

No Hermanus uz Keiptaunu!

Brokastis.

Ainavisks brauciens uz Keiptaunu, iekārtošanās viesnīcā Keiptaunas centrā. Netālu košais Bo-Kaap kvartāls, Signāla kalns, skats uz Galda kalnu, Lauvas galvas kalns, arī Waterfront iepirkšanās centri, 2 okeānu akvārijs, suvenīru tirdziņi un Keiptaunas 17. gs. pils.

Brīva pēcpusdiena brīvā laika pavadīšanai Keiptaunā. Iespēja sauļoties, peldēties, iepirkties, doties pastaigā, vērot ielu dejotājus.

Nakšņošana Keiptaunā, City Lodge Victoria and Alfred Waterfront 3* Cape Town. 5 naktis vienā viesnīcā!

 

Safari dienvidāfrikā 
 

9. diena, 02.12. - pirmdiena

“Pasaules gals” un Keiptaunas iepazīšana

Brokastis.

Šajā ekskursijā iepazīsim Keiptaunu visā tās krāšņumā. Dosimies uz Table Mountain jeb Galda kalnu, no kura paveras „pasaules gals” - Keiptaunas pilsēta un Āfrikas kontinenta dienvidu gals. Brauciens ar unikālu pacēlāju Galda kalnā.

Pavērosim krāsaino malajiešu kvartālu. Pils, Parlamenta ēka, Rātsnams un vergu māja - iespēja sajust Keiptaunas vēsturi, tās atšķirīgo arhitektūras stilu.

Krāšņā Kirstenbošas botāniskā dārza apmeklējums, vairāk kā 3000 augu - daudzi no šiem augiem ir atrodami tikai Dienvidāfrikā.

Apciemosim profesionālu dimantu slīpētāju un uzzināsim kā tiek radīts šāds „katras meitenes sapnis”.

Brīvais laiks Victoria&Alfred piekrastē.

Nakšņošana Keiptaunā, City Lodge Victoria and Alfred Waterfront 3* Cape Town.

 

10. diena, 03.12. - otrdiena

Keiptaunas pussalas (Cape Peninsula) - zemesraga iepazīšana

Brokastis.

Brauciens gar brīnišķīgo piekrasti, kas zināma arī kā miljonāru paradīze - no Camps līča līdz pat Llandudno ekskluzīvajai pludmalei. Dosimies uz burvīgo Hout līča ostu, uz roņu salu ar kuģīti. Dosimies braucienā uz leģendāro Chapman’s peak - virsotni, pa ceļam veroties elpu aizraujošā skatā uz okeānu un klintīm, uz nepieradināto un skaisto Labās Cerības raga dabas rezervātu. Uzbrauksim ar funikulieri augstāk, lai no pašas augšas vērotu maģiskus skatus!

Apmeklēsim vēsturisko Simonas pie jūras pilsētu un vērosim pingvīnu koloniju Boulderas pludmalē.

Nakšņošana Keiptaunā, City Lodge Victoria and Alfred Waterfront 3* Cape Town.

 

 

11. diena, 04.12. - trešdiena

Brīva diena Keiptaunā!

Brokastis.

Brīva diena atpūtai Keiptaunā. Iespēja sauļoties, peldēties, iepirkties vai vienkārši pastaigāties. Iespēja apmeklēt iespaidīgo 2 okeānu akvāriju, vizināties ar kuģīti vai izbraukt tūri ar 2 stāvu autobusu, arī pa vīna ceļiem. (Iesakām iegādāties 2-stāvu autobusa 2 dienu biļeti ar iekļautu Keiptaunas kanālu kuģīša tūri un saulrieta tūri.)

Nakšņošana Keiptaunā, City Lodge Victoria and Alfred Waterfront 3* Cape Town.

 

12. diena, 05.12. - ceturtdiena

 Brīva diena Keiptaunā!

Brokastis.

Brīva diena atpūtai Keiptaunā. Iespēja sauļoties, peldēties, iepirkties vai vienkārši pastaigāties. Iespēja apmeklēt iespaidīgo 2 okeānu akvāriju, vizināties ar kuģīti vai izbraukt tūri ar 2 stāvu autobusu, arī pa vīna ceļiem.

Nakšņošana Keiptaunā, City Lodge Victoria and Alfred Waterfront 3* Cape Town.

 

13. diena, 06.12. - piektdiena

Atvadīšanās no Dienvidāfrikas un Keiptaunas...

Brokastis.

Brīvs rīts vēl pēdējo suvenīru iegādei vai peldei baseinā.

Transfērs uz lidostu. Programmā piedāvātais lidojums mājup: Keiptauna - Stambula, plkst. 18:00-05:30 (10 h 30 min.).

 

14. diena, 07.12. - sestdiena

Nakts lidmašīnā. Programmā piedāvātais lidojums: Stambula - Rīga, plkst. 08:30-10:45 (3 h 15 min.).

Cenā iekļauts:

 • visi programmā minētie transfēri, ekskursijas un to ieejas maksas, pārbraucieni, šofera pakalpojumi, komfortabla autobusa noma;
 • nakšņošana 3* un 4* viesnīcās (dzīvošana 2-vietīgos numuriņos);
 • brokastis visās viesnīcās, 1 pusdienas un 1 vakariņas Garden Route Game Lodge;
 • grupas vadītāja (latviešu val.) un vietējo gidu (angļu val. ar tulkojumu latviski) pakalpojumi.

 

Iespējamie papildu izdevumi:

 • Aviopārlidojums. Piedāvājam aviolidojumu ar aviokompāniju Turkish Airlines: Rīga-Stambula-Keiptauna-Stambula-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā tiek nodrošināti saskaņā ar Turkish Airlines koncepciju, nododamā bagāža - 2 somas, katra līdz 23 kg, rokas bagāža - 8 kg.: 970 EUR (aviobiļete jāpiesaka, iegādājoties ceļojumu, un jāapmaksā līdz 20.08.2024.);
 • ēdienreizes, kas nav minētas programmā (papildu ēdienreizēm un suvenīriem pietiks ar ~ 300 EUR);
 • Dienvidāfrikas vīza (noformē ~ 4 -5 nedēļas), cena: ~ 170 EUR;
 • dzeramnaudas vietējam gidam un šoferim: ~ 50 EUR (2 x 25 EUR);
 • ziedojumi - nelielas dzeramnaudas reindžeriem un vietējiem gidiem objektos;
 • ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laiku, BTA (skatīt):
  • optimālā programma (ar ceļojuma anulāciju 700 EUR apmērā): 65.75 EUR - pers. līdz 64 g. / 131.51 EUR - pers. no 65-74 g;
  • zelta programma (ar maksimālo ceļojuma anulāciju 700 EUR apmērā): 95.18 EUR - pers. līdz 64 g. / 190.37 EUR - pers. no 65-74 g;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu (SGL): 500 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu).

Naudas vienība Dienvidāfrikā - Dienvidāfrikas rands (ZAR). 1 ZAR = ~ 0.05 EUR; 1 EUR = ~ 20 ZAR

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 • Ja ceļojumā dodas nepilngadīga persona (līdz 18 gadiem) ar vecākiem, līdzi nepieciešami sekojoši dokumenti - pase, dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīga persona dodas ceļojumā viena vecāka vai bez vecāku pavadības, tad līdzi jāņem arī notariāli apstiprināta pilnvara angļu valodā.
 • Dienvidāfrikas vīza (LR pilsoņiem). (LR nepilsoņiem sakarā ar spēkā esošām sankcijām vīza netiek piešķirta)

 

Vīza: Vīzas noformēšanai nepieciešami sekojoši dokumenti:

-  ceļošanai derīga pase ar derīguma termiņu ne mazāku kā 6 mēneši pēc atgriešanās un 2 brīvas lappuses vīzu sadaļā;
-  2 foto kartiņas 3 x 4 cm (var būt arī 3,5 x 4,5 cm) uz balta fona;
-  bankas konta izraksts par pēdējiem 3 mēnešiem;
-  izziņa no darba vietas adresēta Dienvidāfrikas vēstniecībai (angļu valodā), sūtīsim paraugu.

! Vīzas noformēšanas laiks: ~ 4 nedēļas. Par dokumentu iesniegšanas datumu informēsim.

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus: vārds, uzvārds, personas kods, pases numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk;
 • veikt 300 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 1000 EUR personai jāveic līdz 15.06.2024.;
 • aviobiļetes apmaksa 970 EUR jāveic līdz 20.08.2024.;
 • pilnīgs norēķins jāveic līdz 15.09.2024.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:
•    ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk nekā 100 dienas, tiek zaudēta rezervācijas maksa 300 EUR personai;

•    ja 100-75 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    ja 75-60 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•    ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 60 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt sevis izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā. Aviobiļetei vārda maiņa līdz 01.09.2024. - bezmaksas. No 01.09.2024. līdz ne vēlāk kā 14 dienas pirms ceļojuma vārda maiņa iespējama par papildu maksu: 100 EUR.

 

 

Vakcinācija. Dodoties šajā ceļojumā, nav jāveic obligāta vakcinācija.

Informāciju par epidemioloģisko situāciju jebkurā pasaules valstī (neattiecas uz Covid-19), ieceļošanai obligātām un rekomendējošām vakcinācijām Klients var uzzināt Latvijas Infektoloģijas centra vakcinācijas kabinetā - Linezera iela 3, Rīga. Tālr. 67014560.

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcās nav pieejami trīsvietīgi numuriņi.
 • Papildu iegādātās aviobiļetes nav kompleksā tūrisma pakalpojuma sastāvdaļa. Sākot no 01.09.2024. aviobiļete nav atceļama vai maināma. Iespējama vārda maiņa par papildu maksu: 100 EUR.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu  un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 15 dalībnieki. Grupā plānoti 15-24 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel