Santorini... Ar atpūtu pie Egejas jūras! Brīvas 5 vietas

Atpūta pie Egejas jūras, sniegbaltas un krāsainas mājiņas, romantiski saulrieti, vulkānisko smilšu pludmales, ziedošas bugenvilijas, apbrīnojamā daba, grieķu virtuve un vīns...

8 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 01. - 08. oktobris, 2022. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: 5 brīvas vietas (Garantēts!)
Cena: 845.00
Cena ar iekļautām visām ekskursijām: 1100.00

Rīga-Santorini-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

! Meklējam istabas biedri - sievieti, dzīvošana numuriņā kopā ar otru sievieti

 

Nelielā saliņa Egejas jūrā, Santorini, ir viens no populārākajiem galamērķiem pasaulē. Saliņas klinšu sienu pakāpienos kā izmētātas neskaitāmas baltas mājiņas, kuras rotā zili jumtiņi, māju sienas apvij ziedošas bugenvilijas, no terasēm baudāmi romantiski saulrieti virs Egejas jūras un tās apskalotajām vulkānisko smilšu pludmalēm.

 

1. diena, 01.10. - sestdiena
Sveika, Santorini!

Satikšanās Rīgas lidostā ar Remiro Travel grupas vadītāju 2 h pirms lidojuma.

Lidojums: Rīga - Santorini, plkst. 14:30-17:55 (3 h 25 min.).

Ierašanās Santorini. Transfērs uz viesnīcu.

Iekārtošanās viesnīcā Atlantis Beach Villa hotel (vai līdzvērtīgā). Viesnīca atrodas salas dienvidos, pie Perivolas melno smilšu pludmales. Nelielā, omulīgā Atlantis viesnīca atrodas klusā vietā, pie baseina un pludmalē darbojas viesnīcas bārs. Līdzās grieķu tavernas, kur skan mūzika un viesus apkalpo omulīgi saimnieki. Iespēja baudīt svaigas jūras veltes, grieķu nacionālo virtuvi. Aptuveni 15 min. pastaigas attālumā Mesa Vuono kalna piekājē atrodas Perrisas kūrortpilsētiņas centrs.

Viesnīcas Atlantis Beach ērtību klāstā ietilpst peldbaseins ar atsevišķu zonu bērniem, sauļošanās zviļņiem un baseina bāru. Viesiem tiek nodrošināti pludmales dvieļi un zviļņi.

 
2. diena, 02.10. - svētdiena

Atpūta pie Egejas jūras

Brokastis.

Brīva diena atpūtai, lai atpūstos viesnīcā, gozētos blakus esošajā melno smilšu pludmalē un pusdienotu kādā no grieķu tavernām. Nakšņošana viesnīcā.

 

  

 

3. diena, 03.10. - pirmdiena

Vulkāns, pelde karsta avotos, Thirassia sala un saulriets virs Oijas

Brokastis.

Iespējama brīva diena atpūtai vai:

iespējams doties pilnas dienas ekskursijā ar kuģīti uz blakus Santorini esošajām:

Transfērs uz ostu, lai dotos izbraucienā ar kuģīti. Pirms 3600 gadiem milzīga vulkāniska izvirduma laikā radās Santorini un tai piederošās salas. Šodien dosimies tās iepazīt! Pirmā mūsu apstāšanās vieta būs Nea Kameni sala, lai apskatītu tur esošo vulkānu. Dosimies neilgā pastaigā, lai ieskatītos slavenā vulkāna krāterī.

Tālāk kuģosim uz Palea Kameni salu. Šeit atrodas karsta avoti-dubļu vannas, kas radās vulkāna izvirduma rezultātā. Nelielajā līcī ūdens temperatūra svārstās no 30-35 C, jo nepārtraukti jaucās ar jūras ūdens straumēm. Ūdens un dubļu sastāvā ir sērs, dzelzs un citi vērtīgie metāli, kas baros ādu, palīdz reimatisma un artrīta ārstēšanā. Paredzētas aptuveni 30 min. veselīgajai peldei.

Nākamā mūsu pieturvieta būs Thirassia sala. Brīvais laiks atveldzējošai peldei vai pusdienām. Iespējams doties uz Manolas ciematu, no kura paveras skaists skats uz Santorini salu.

Atceļā kuģosim gar Santorini izroboto piekrasti un baudīsim Ijas (Oia) un Firas panorāmu no ūdens virsmas.

Atgriešanās un nakšņošana viesnīcā.

 

4. diena, 04.10. - otrdiena

Santorini ziemeļu panorāma - šarmantās Ija, Imerovigli un Firostefani.

Brokastis.

Iespējama brīva diena atpūtai vai:

iespējams doties ekskursijā uz Santorini ziemeļu pilsētiņām:

Pilnas dienas ekskursija, kuras laikā baudīsim Santorini pilsētiņu šarmu uz Santorini kalderu (Caldera) fona. Kaldera ir vulkāniskas izcelsmes līča norobežojošie stāvie krasti, kas radušies vulkāna izvirduma laikā, lavas straumēm sacietējot. Šodienas plānā tikai nesteidzīgas pastaigas, skaisti skati un laiska atpūta!

Ija (Oia) - krāsainu mājiņu labirinti, ar bruģētām ieliņām, mazām baznīciņām, kafejnīcām, veikaliņiem, kas izrotāti ar krāšņiem plaukstošu ziedu puķupodiem. Vakar mēs redzējām Iju no ūdens puses, šodien dosimies pastaigā pa tās ieliņām. Brīvais laiks, lai pasēdētu kādā jaukā terasē un baudītu glāzi vīna…

Imerovigli - sapņainais ciems, ka zināms arī kā “balkons uz Egejas jūru”. Tas uzcelts kalderas klints augstākajā punktā, aptuveni 300 metrus virs jūras līmeņa. Ciems atrodas nomaļākā vietā, tādēļ šeit valda mierīga un relaksējoša atmosfēra.

Firostefani - lai gan tas tiek uzskatīts par atsevišķu ciemu, tomēr realitātē tas ir Santorini galvaspilsētas Firas pagarinājums. Tā nosaukums tulkojumā nozīmē “Firas kronis” un radies tā augstākas atrašanās dēļ. Tieši šī iemesla dēļ no šejienes paveras pārsteidzoša panorāma. Kalderas savvaļas skaistums papildināts ar vulkāna ainavu ir neaizmirstams.

Atgriešanās un nakšņošana viesnīcā.

 

    

 

5. diena, 05.10. - trešdiena

Brīva diena atpūtai pie Egejas jūras

Brokastis.

Brīva diena atpūtai, lai atpūstos viesnīcā, gozētos blakus esošajā melno smilšu pludmalē un pusdienotu kādā no grieķu tavernām.

Nakšņošana viesnīcā.

 

6. diena, 06.10. - ceturtdiena

Neaprakstāmā Fira, gardais Santorini vīns un Kamari pludmale

Brokastis.

Iespējama brīva diena atpūtai vai:

iespējams doties ekskursijā uz Firu, vīna muzeju un Kamari pludmali: Santorini vizītkarte un galvaspilsēta, Fira, ar savu vienreizējo arhitektūru - sniegbaltas mājas, ko papildina debesszili jumti, mājiņa virs mājiņas, ko savieno vītņveida kāpnes un nelieli skvēriņi. Bauda gan acīm, gan dvēselei! Pastaiga un brīvais laiks Firā. Iespēja izbraukt ar gaisa tramvajiņu vai ēzeļa mugurā doties no vecās ostas augšup.

Un kā gan bez vīna degustācijas?! Dosimies uz vīna darītavu-vīna muzeju vienā no unikālākajām vietām pasaulē. Vīna darītava atrodas alā - dabiskā, 300 m garā pazemes labirintā 8 metru dziļumā zem zemes! Uzzināsim vīna darīšanas vēsturi un pagaršosim Santorini vīnu!

Kamari pludmale klāta ar melnām vulkāniskām smiltīm, ko apskalo kristāldzidrs ūdens. Paralēli pludmalei atrodas promenāde ar neskaitāmiem veikaliem, bāriem, kafejnīcām un restorāniem. Brīvais laiks pludmalē.

Atgriešanās un nakšņošana viesnīcā.

 

   

 

7. diena, 07.10. - piektdiena

Santorini dienvidu tūre

Brokastis.

Iespējama brīva diena atpūtai vai:

iespējams doties ekskursijā Santorini dienvidu tūre:

Sarkanā pludmale. Tā ir neparastākā, eksotiskākā un viennozīmīgi viena no populārākajām visā Grieķijā! Sarkanās pludmales smiltis ir radušās dabiski, savdabīgo ainavu papildina spilgti sarkanas klintis, radot unikālas Marsa ainavas! Līdzās baltā un melnā pludmale. Akrotiri drupās iespēja iepazīt Santorini vēsturi. Sena pilsēta, kas tiek dēvēta par Egejas Pompejiem… Tās liecības glabājušās zem vulkānisko pelnu segas.

Prophet Elias kalnu klosteris - no kura paveras 360 grādu panorāma uz visu salu!

Foto pauze Megalochori ciemā. Vīnogu lauki. Pyrgos ciematiņš - visaugstāk kalnos esošais viduslaiku nocietinājums.

Atgriešanās un nakšņošana viesnīcā.

 
8. diena, 08.10. - sestdiena

Atvadas no Santorini!

Brokastis.

Brīvs rīts atpūtai.

Izrakstīšanās no numuriņiem.

Transfērs uz lidostu.

Lidojums mājup: Santorini - Rīga, plkst. 18:40-22:10 (3 h 30 min.).

Cena bez ekskursijām: 845 EUR - pieaugušais  /  715 EUR - bērns līdz 11 g.

Cena ar iekļautām visām ekskursijām: 1150 EUR - pieaugušais  /  1010 EUR - bērns līdz 11 g.

 

Cenā iekļauts:

 • lidojums ar aviokompāniju airBaltic: Rīga-Santorini-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā par papildu maksu;
 • nododamā bagāža līdz 23 kg, rokas bagāža līdz 8 kg;
 • programmā minēties transfēri;
 • latviski runājoša grupas vadītāja pakalpojumi;
 • 7 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm;
 • Santorini tūrisma nodoklis;
 • ja ir iegādāta ceļojuma pakete ar cenā iekļautām visām ekskursijām, ieejas maksām objektos, izbraucienu ar kuģīti un vīna degustāciju - 4 ekskursijas: 1) “Vulkāns, karsta avoti, Thirassia sala”; 2) “Santorini ziemeļu panorāma - Ija, Imerovigli, Firostefani”; 3) “Fira, vīna muzejs un Kamari pludmale”; 4) “Santorini dienvidu tūre”.

 

Iespējamie papildu izdevumi: (1 pers.)

 • ēdienreizes un personīgie tēriņi;
 • ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laiku, BTA (skatīt šeit): 

  .  Pers. līdz 64 g.: 15 EUR - optimālā programma / 27 EUR - zelta programma;

  .  Pers. no 65-74 g.: 30 EUR - optimālā programma / 54 EUR - zelta programma;

 • dzeramnaudas šoferim un vietējam gidam: parasti 1 EUR katram katras ekskursijas noslēgumā;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 300 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu).

 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās.
 • Vai LR pilsoņa ID (identifikācijas) karte.

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • veikt 150 EUR avansa iemaksu personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • pilnīgs norēķins jāveic līdz 15.07.2022.;
 • savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

•   Ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk nekā 75 dienas, tiek ieturēta avansa iemaksa 150 EUR personai;
•   ja 75 - 45 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•   ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 45 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.


Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā (ja dati tiek mainīti īsi pirms ceļojuma, var tikt piemērotas aviosabiedrības soda sankcijas par vārda maiņu).
 

 

Papildu informācija:

 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu  un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 15 dalībnieki. Grupā plānoti 15-30 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines