(PĀRDOTS!) Ziedošā Gruzija maija svētkos...

Ekskursijas, ieejas maksas un programmā minētā ēdināšana jau iekļauta cenā! Ceļojums dabas, atpūtas baudītājiem un gardēžiem

7 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 01. - 07. maijs, 2024. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: Nav brīvu vietu (Garantēts!)
Cena: 860.00
Bērns līdz 11 g.: 800.00

Rīga-Tbilisi-senā Mcheta-Tbilisi-Uplitscihe alu pilsēta-Kutaisi-Bordžomi-Tbilisi-Kazbegi-TBILISI-Kakheti reģions-Tbilisi-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

Lai dotos ceļojumā, nepieciešams:
Pase derīga vēl 3 mēnešus pēc ceļojuma (vai ID karte). 
Ceļojot ar nepilngadīgu bērnu, bērnam jābūt ierakstītam vecāka pasē vai līdzi jāņem arī dzimšanas apliecības oriģinālu vai notariāli apstiprinātu kopiju.
Ceļojuma apdrošināšana. Tiem, kas iegādājās ceļojuma apdrošināšanu pie Remiro travel, tā ir veikta, un apdrošināšanas kartiņas grupas vadītāja izdalīs ceļojuma laikā.


Izlidošanas informācija:
Tikšanās lidostā: 1.maijā  ~ 21:20 pretī Air Baltic  check in galdiņiem (kur nodod bagāžu).
Grupas vadītāja: Solveiga + 371 26541673. Sagaidīs ar "Remiro travel" logo rokās lidostā un lidos kopā ar grupiņu uz Gruziju.

Reisi:

 BT 724  01MAY RIXTBS 2320 0445+1
 BT 725  07MAY TBSRIX 0530 0855   

Katram pasažierim iekļauta 1 nododamā bagāža līdz 23 kg un 1 rokas bagāža līdz 8 kg.

 

 

 Gruzijas iespaidīgākās vietas - Kazbegi kalni, Bordžomi avots, senā Gruzijas galvaspilsēta Mcheta, vīnogu lauki Kakheti reģionā un pārsteidzoši gardā gruzīnu virtuve un vīns!

 

     1. diena, 01.05. - trešdiena

Satikšanās Rīgas lidostā 2 h pirms lidojuma.

Lidojums: tiešais reiss Rīga - Tbilisi, plkst. 23:20-04:45 (4 h 25 min.).

Ierašanās Tbilisi. Transfērs uz viesnīcu.

Nakšņošana viesnīcā Tbilisi, Batesta Hotel. Viesnīcai blakus centrālā iela ar valūtas maiņas punktiem un veikaliem.

 

     2. diena, 02.05. - ceturtdiena

     TBILISI - SENĀ MCHETA - TBILISI

Brokastis viesnīcā.

Plkst. 11:00 dosimies uz Mchetu - Gruzijas pilsētu, kuru noteikti ir jāapmeklē! Džvari (Jvari) klostera apmeklējums. Klosteris atrodas kalna galā, no šejienes paveras skaists skats uz Mchetu, kas atrodas kalna pakājē 2 upju - Kuras un Aragvi, sateces ielokā. Mcheta - viena no vecākajām Gruzijas pilsētām, kas līdz pat 5. gs. bijusi Gruzijas galvaspilsēta. Šauras, senatnīgas ieliņas, kafejnīciņas un veikali… Svetichoveli katedrāles apmeklējums un brīvais laiks čučhelu un citu suvenīru iegādei.

Iespējams pusdienot izteikti gruzīniskā restorānā.

Atgriešanās Tbilisi, Tbilisi pilsētas apskate. Ar gaisa tramvajiņu pārcelsimies pāri Tbilisi centram, Kuras upei un uzbrauksim klints virsotnē izbūvētajā, senajā Narikala cietoksnī (4. gs). No šejienes paveras Tbilisi vecā rajona un visas pilsētas panorāmas skats. Karvasla - vieta, kur var redzēt senos gruzīnu tērpus un roku darbu izstrādājumus. Abanotubani rajons ar 19. gs. austrumu stila dzīvojamām mājām un nelielām, apaļām mājiņām - pirtiņām, kas celtas 16. - 17. gs., un sēravotiem, kuros savu veselību uzlabojuši arī A. Čehovs, F. Dostojevskis, A. Puškins u.c.

Dosimies pa klints aizā izbūvēto gājēju taciņu uz šauru, augstu ūdenskritumiņu.

Izstaigāsim Tbilisi vecpilsētu, slaveno Šarden ielu ar tās kafejnīcām, restorāniem - šeit īstā dzīve sākas tikai vakarā!

Pēc izvēles: ierašanās vakariņas gruzīnu restorānā ar gardiem gruzīnu ēdieniem - tādiem kā hačapuri, šašliks un, protams, vīns!

Nakšņošana viesnīcā Tbilisi, Batesta Hotel.

 

Žinvali ūdens krātuve, skaistie Gruzijas skati Kakhteji, Gruzīnu vīns Tbilisi, ceļojums uz Gruziju 

 

3. diena, 03.05. - piektdiena

TBILISI – UPLISTCIHE ALU PILSĒTA – KUTAISI

Brokastis viesnīcā.

Uplistcihe alu pilsēta ir viena no vecākajām seno laiku apmetņu vietām Kaukāzā. Sastāvējusi no vairāk kā 700 alām un alu sistēmām, kas izkaltas klintī, no kurām tikai 170 saglabājušās līdz mūsdienām. Tās pirmsākumi meklējami vēlā bronzas laikmetā - aptuveni 900. p.m.ē., bet tā ir attīstījusies, galvenokārt, laika posmā no 5. gadsimta līdz 1. gadsimtam pirms mūsu ēras. Pirms Gruzija kļuva par kristiešu valsti, šī vieta bija īpaša ar pagānu rituāliem. Galvenais karavānu ceļš no Āzijas uz Eiropu atradās vien 2 km uz ziemeļiem no pilsētas.

Pusdienas un vīna baudīšana (iekļauts cenā) Stalbera vīna pagrabā. Šeit saimnieki gatavo visu paši - cep maizīti, gādā cienastu, brūvē čaču un vīns te tiek izturēts pazemes krūkās!

Pārbrauciens uz kalnu pilsētu Gori - sena pilsēta, kas joprojām piesaista cilvēkus, kas ir apburti ar Staļina personību. Staļina muzeja apmeklējums (pēc vēlēšanās).

      Pārbrauciens uz Kutaisi - otru lielāko Gruzijas pilsētu ar tūkstošiem gadu senu vēsturi.

Vakariņas un nakšņošana viesnīcā Discovery, Kutaisi.

 

4. diena, 04.05. - sestdiena

KUTAISI – BORDŽOMI - TBILISI

Brokastis.

Kutaisi ir viena no senākajām Gruzijas pilsētām, atrodas Rietumgruzijā, gleznainās Rioni upes krastā. Tirgus apmeklējums. Iespējams iegādāties garšvielas, tējiņas, augļus, riekstus… Īpaši vērtīga garšviela esot Svanetijas sāls.

Sataplia alu apmeklējums. Stalaktītiem un stalagmītiem bagātie alu labirinti atklāti pagājušā gadsimta sākumā, izsekojot strautiņu, kas pazudis plaisā. Mūsdienās alas ir izgaismotas ar dažādu krāsu apgaismojumiem un labirintos ir patīkami vēss. Šeit varēsim apskatīt arī atklātos dinozauru pēdu nospiedumus!  Pēc labirinta izstaigāšanas, kāpsim kalna galā, kur būs iespēja pastaigāt pa stikla platformu, izbaudīt bezdibeni zem kājām un zilganās kalnu nogāzes tālumā!

Brauciens uz Bordžomi (Borjomi) - kūrortpilsētu ar unikāli dziedniecisku klimatu un skaistu dabu. Bordžomi parkā Jūs varēsiet nobaudīt pasaules slaveno minerālūdeni no tā izcelsmes avota!

Brīvais laiks pusdienām.

Brauciens uz Tbilisi. Nakšņošana viesnīcā Tbilisi, Batesta Hotel.

 

  

 

5. diena, 05.05. - svētdiena

TBILISI – KAZBEGI PILSĒTA - TBILISI

Brokastis viesnīcā.

Pilnas dienas ekskursija uz milzi Kazbeku (5034 m.).

Kazbegi pilsēta atrodas 157 km no Tbilisi, Kaukāzu galvenās daļas dienvidu nogāzē. Brauciens pa Gruzijas kara ceļu. Šis senais ceļš tā neaprakstāmā, romantiskā skaistuma dēļ ir cildināts dažādu dzejnieku un rakstnieku rakstu darbos. Šī vieta ir ievērojama ar skaisto ainavu, floru un faunu, cilvēkiem un vēsturi, un daudzi uz Gruziju atbraukušie tūristi šo vietu atceras kā iespaidīgāko. Ceļā posmā var vērot iespaidīgos Gruzijas dabasskatus un nocietināto Ananuri klosteri, no kura paveras skaists skats uz zaļo kalnu ielokā esošo debeszilo Žinvali ūdenskrātuvi. Pārsteigs arī straujie ceļa pagriezieni, kuros jāizmainās ne vien diviem pretī braucošiem auto, bet arī ar govju bariņiem, kas tā vien tīko atveldzēties no gaisa plūsmas, ko rada garām braucošie auto…

Brīvais laiks pusdienām.

Lieliska iespēja apskatīt Svēto Gergeti Trīsvienības klosteri augšā kalnos ar 4x4 transportlīdzekļiem (pēc izvēles, par papildu samaksu). No klostera paveras skats uz Kaukāza masīva kalnu virsotnēm, Kazbeku un tā ieleju.

Atgriešanās Tbilisi. Nakšņošana viesnīcā Tbilisi, Batesta Hotel.

 

6. diena, 06.05. – pirmdiena

TBILISI - KAKHETI REĢIONS - TBILISI

Brokastis viesnīcā.

Pilnas dienas ceļojums uz Kakheti reģionu:

Kakheti asociējas ar vārdu vīns. Šeit ir simtiem dažādu vīnogu šķirņu, kas audzētas šajā reģionā un katram no ciemiem ir savas īpašās vīnogu šķirnes. Arī Latvijas veikalos nopērkamie gruzīnu vīni lielākoties ir ceļojuši no Kakheti saulainā vīnogulāju reģiona!

Pa ceļam piestāsim vīna ražotnē - šeit iespējams nodegustēt un iegādāties populārākos Gruzīnu vīnus: Saperavi, Khvanchkara, Kindzmarauli…

Sighnaghi - skaista, veca pilsēta, kuru ieskauj aizsargmūris, izvietojusies kalna galā virs auglīgas ielejas.

Sv. Nino sieviešu klosteris.

Vēlās pusdienas (iekļautas cenā) pie Simona - gardā gruzīnu virtuve, vīns, čača, nepārspējamie gruzīnu tosti un dziesmas!

Atgriešanās Tbilisi.

Nakšņošana viesnīcā Tbilisi, Batesta Hotel.

 

7. diena, 07.05. - otrdiena

Transfērs uz lidostu. Lidojums mājup...
Tiešais reiss: Tbilisi – Rīga, plkst. 05:30-08:55 (4 h 25 min.).

 

 Kazbegi kalni, Kazbeks Gruzīnu ēdiens Kakheti vīna reģions

Cenā iekļauts:

 • tiešais lidojums ar aviokompāniju airBaltic: Rīga-Tbilisi-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā par papildu maksu;
 • nododamā bagāža līdz 23 kg, rokas bagāža līdz 8 kg;
 • visi programmā minēties transfēri - pārbraucieni ar komfortablu autobusu;
 • vietējā gida (krievu val.) pakalpojumi;
 • grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.);
 • 5 naktis 3* viesnīcā Tbilisi, 1 nakts viesnīcā Kutaisi (divvietīgos numuriņos ar labierīcībām, ģimenēm iespējams trīsvietīgs numuriņš);
 • 5 brokastis, 2 pusdienas (pusdienas un vīns Stalbera vīna pagrabiņā un pusdienas ar vīnu pie Simona Kakhetijā), 1 vakariņas (Kutaisi);
 • visas ieejas maksas, kas paredzētas programmā.

 

     Iespējamie papildu izdevumi:

 • ierašanās vakariņas gruzīnu restorānā: 17.50 EUR (vēlams pieteikt ne vēlāk kā mēnesi pirms ceļojuma);
 • ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laiku, BTA (skatīt):

  .  Pers. līdz 64 g.: 13 EUR - optimālā programma / 23.50 EUR - zelta programma;

  .  Pers. no 65-74 g.: 26 EUR - optimālā programma / 47 EUR - zelta programma;

 • pārējās ēdienreizes (pusdienas maksā ~ 10 lari pers.);
 • busiņš kalnos: 20 lari;
 • dzeramnaudas vietējam gidam un šoferim: kopā 20 EUR;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 150 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu).

 

Valūta: 1 GEL (Gruzijas lari) = ~ 0.36 EUR.

 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās.
 • Vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).
 • Nepilngadīgajiem (līdz 18 g.v.) ceļojumā papildus līdzi jābūt dzimšanas apliecībai (vai notariāli apstiprinātai tās kopijai). Ja ceļojumā dodas bez vecākiem vai pavadošā vecāka pasē nav ieraksta par radniecību ar bērnu, nepieciešama arī notariāli apstiprināta pilnvara.

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases/ID kartes numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • veikt avansa iemaksu jeb rezervācijas maksu 150 EUR personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • pilnīgs norēķins jāveic līdz 01.03.2024.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

•    ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk nekā 75 dienas, tiek ieturēta rezervācijas maksa;
•    ja 75-45 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 45 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.


Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā. (Var tikt piemērotas aviokompānijas soda sankcijas par vārda maiņu.)

 

Papildu informācija:

 • Remiro Travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu  un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 10 dalībnieki. Grupā plānoti 10-40 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel