Atpūta Horvātijā, Trogirā - burvīgā kūrortā pie Adrijas jūras…

Saule, vīns, augļi un pasakainā daba! Atpūta nedēļas garumā ar iespēju doties ekskursijās pēc izvēles!

8 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 10. - 17. septembris, 2021. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas
Cena: 755.00
Bērns līdz 11 g.: 650.00

Rīga-Splita-Trogira-Splita-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi

Ieceļošanas prasības Horvātijā:
• nepieciešams viens no zemāk minētajiem:

 • negatīvs Covid-19 PCR tests;
 • vai ātrais antigēnu tests (jāatbilst ES prasībām un atzīšanai);
 • vai veikta pilna vakcinācija pret Covid-19, saņemot pēdējo devu ne vēlāk kā 14 dienas pirms ceļojuma;
 • vai medicīniskā izziņa par pārslimotu Covid-19, izziņa ir derīga 11 līdz 180 dienas pēc pozitīvā testa rezultāta.

No testa atbrīvoti bērni līdz 7 g. vecumam.
Par to kā testam var pieteikties un kādam tam jābūt, informēsim tuvāk ceļojumam, ja šī prasība joprojām būs spēkā.

Lai atgrieztos Latvijā:

Vakcinētajiem ceļotājiem un personām, kas pārslimojušas Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā:
 • nav nepieciešams veikt testu;
 • nav jāievēro pašizolācija atgriežoties.

Nevakcinētajiem ceļotājiem:

• nepieciešams negatīvs Covid-19 PCR tests. Testēšanu organizēsim visiem braucējiem reizē, ja šī prasība joprojām būs spēkā;
• iespējama pašizolācija pēc ceļojuma. Latvija šobrīd ir noteikusi slieksni 75 saslimušie uz 100 000. Ja saslimušo skaits tajā periodā būs zem šī sliekšņa, pašizolācija pēc ceļojuma nebūs jāievēro, tomēr, ja saslimušo būs vairāk - pašizolācija būs jāievēro. Pastāv iespēja, ka pašizolācijas slieksnis tiks paaugstināts. Atgādinām, ka pašizolācija nozīmē sabiedrisku vietu (darbs, izklaide) neapmeklēšanu, tomēr neliedz iet ārā pastaigās, atļauts apmeklēt gan veikalu, gan aptieku.

 

 

Atpūta nedēļas garumā ar iespēju doties ekskursijās pēc izvēles!

Visu ceļojuma laiku ar grupiņu kopā būs mūsu grupas vadītāja.

 

1. diena, 10.09., piektdiena

Satikšanās Rīgas lidostā 2 h pirms lidojuma.

Tiešais lidojums: Rīga - Splita, plkst. 08:10-09:45 (2 h 35 min.).

Transfērs uz Trogiru.

Viesnīca Medena Hotel 3* atrodas Segeta Donji, 150 metru attālumā no oļu pludmales un 3.5 km attālumā no UNESCO Pasaules mantojumā iekļautās Trogiras pilsētas.

 • Programmā solītās standarta istabiņas ar balkoniem parka pusē atrodas viesnīcas 1. un 2. stāvā. Istabiņas (18 m2) aprīkotas ar gaisa kondicionētāju, satelīttelevīziju, fēnu, nelielu ledusskapi, seifu, vannas istabu. Trīsvietīgās istabiņas (2 gultas + papildus gulta 110 m plats dīvāns) 21 m2. Viesnīcā darbojas bezmaksas Wi-Fi. 
 • Viesi var atpūsties pludmalē vai pie peldbaseina (240 m2). Viesnīcas teritorijā ir restorāns, aperitīvu  bārs, pludmales grila restorāns, viesi var nodarboties ar dažādām sporta aktivitātēm, spēlēt tenisu, mini golfu un galda tenisu. Viesu rīcībā ir arī suvenīru veikals, valūtas maiņas punkts, bērnu rotaļu laukums un velosipēdu noma. Viesnīcā tiek organizētas arī izklaidējošas aktivitātes bērniem.
 • Brokastis un vakariņas tiek pasniegtas bufetes veidā viesnīcas restorānā.
 • Par papildus samaksu var pieteikt Standard Sea Side (numuriņu skaits ierobežots) - ar balkonu jūras pusē (ar 1 lielo gultu 140 cm platu), istabas atrodas 7. un 8. stāvā. Vienvietīgās istabas 15 m2 lielas, ar 140 cm platu gultu, divvietīgās istabas 18 m2 lielas (iespējams ievietot saliekamo dīvānu bērnam 75 cm platu) vai trīsvietīgās 21 m2, ar 2 atsevišķām gultām un papildus dīvānu 110 cm platu.)
 • Netālu (3.5 km) atrodas Trogira (UNESCO), viena no Dalmācijas piekrastes pērlēm – ar burvīgu vecpilsētu uz salas. To dibinājuši senie grieķi, kas šeit ieradās vēl pirms mūsu ēras un izveidoja pirmo cietokšņpilsētu. Izejot cauri pilsētas vārtiem, jūtama īsta viduslaiku pilsētiņas noskaņa. Piekrastes ūdeņos šūpojas elegantas jahtas, dienvidu vējš spēlējas palmu zaros, bet vietējais tirdziņš vilina ar dienvidu augļu saldo smaržu... Kāpēc gan nedoties pēcpusdienas pastaigā?

Visas naktis vienā viesnīcā!

 

 

2. - 7. diena, 11. - 16.09., sestdiena - ceturtdiena

6 pilnu dienu atpūta pie jūras ar iekļautām brokastīm un vakariņām.

Brokastis no plkst. 06:00-10:00. Vakariņas no plkst. 19:00-21:00.
Iespējams doties iepazīt Trogiras pilsētu (3.5 km no viesnīcas), sauļoties, peldēties un vizināties ar kuģīti Adrijas jūrā, baudīt kūrortpilsētas nakts dzīvi.


Vai - iespējams doties ekskursijās par papildus maksu, iegādājoties tās viesnīcas teritorijā (plānotais piedāvājums un 2021. gada cenas tiks precizētas) vai no vietējiem tūrisma pakalpojumu sniedzējiem:

Iespējamā ekskursiju programma tiks papildināta, precizēta.

 • Horvātijā ir 8 nacionālie parki, populārākie: Plitvices ezeri, Krka, Brijuni un Paklenica. Dalmācijas pievilcība iepazīstama Krkas nacionālajā parkā - pastaiga pa „Paradīzes stūrīti” un ūdenskritumu valstību. Iespējama atvēsinoša pelde Krkas upē lejpus Skradinski Buk ūdenskritumam vai saules peldei pie Roski Slap. Šibeniku vecpilsēta ar UNESCO mantojuma dārgumiem. Vēsturiskā mantojuma ciematiņš. Tradīcijas un sadzīve Balkānu pussalā vecvectēvu laikos. Vietējā flora un fauna. Plitvices ezeru nacionālais parks, kas iekļauts UNESCO pasaules dabas pieminekļu sarakstā, lepojas ar 16 kalnu ieskautiem ezeriem dažādos līmeņos - jaukas pastaigas gar ezeriem, ūdenskritumiem, brauciens ar vagoniņu un ar kuģīti pa Kozjaka ezeru.
 • Horvātijas teritorijā Adrijas jūrā atrodas vairāk nekā tūkstoš salu. No Trogiras piedāvā ātrlaivu  braucienus uz Drvenikas, Šoltas, Hvaras salām. Brauciens ar kuģīti no viesnīcas uz salām un Zilo Lagūnu. Mazās salas ir pavisam akmeņainas, bet citās redzama dienvidiem raksturīgā augu valsts – kaktusi, agaves un pīniju audzes. Šoltas sala. Maslinica, sens zvejnieku ciematiņš. Stunda brīvā laika peldei kristāldzidrajos ūdeņos un ciematiņa apskatei. Drvenik Veliki sala, kur atrodas Zilā Lagūna. Horvātijas Zilā Lagūna veidojusies starp mazām saliņām, jūra lagūnā ir kristāltīra un caurspīdīga, ideāla snorkelēšanai. Pusdienas Čiovo salas vietējā Dalmācijas tavernā, ko Balkānu zemēs dēvē par „Konobu”. Ko piedāvā kapteinis? Uzkāpjot uz kuģīša, no rīta katrs viesis saņem kruasānu otrajās brokastīs. Tam seko rakija, ūdens, vīns, limonāde... Pusdienās konobā izvēle starp zivi (skumbriju) vai gaļu (vistas vai cūkas). Dzērieni, cik vēlies... Augļi un kafija noslēgumā. Pusdienu laikā Konobā viesus izklaidēs dzīvā mūzika, ģitāras pavadībā skanēs jaukas un jautras Dalmāciešu dziesmas.
 • Kultūras tūres. No Trogiras tiek organizētas tūres uz UNESCO pasaules kultūras mantojuma vietām. Gan tūres uz „Adrijas pērli” - Dubrovņiku vecpilsētu, kur pilsētas mūru ieskautas gaida gotikas, renesanses un baroka laiku baznīcas klosteri, pilis un strūklakas, bet pasakaināko skatu rada apkārtējais jūras un dabas krāšņums, gan uz kaimiņzemi Bosniju, Mostaru ar tās veco tiltu un Medžugorji - reliģioza rakstura tūrisma objektu, katoļticīgo svētceļojumu vieta. Splita - baltā pilsēta (UNESCO). Romas imperatora Diokletiāna pils (3. gs.), kurā līdz mūsdienām saglabājies nelielais Jupitera templis, iespaidīgās kolonādes, pulksteņtornis un citas senatnes liecības, bet plašo piekrastes promenādi ieskauj simtgadīgas palmas. Sv.Dujes katedrāle – mazākā un senākā katedrāle pasaulē. Vecpilsētas ielu labirinti. 12. un 13. gs. romāņu stila baznīcas, viduslaiku nocietinājumi, gotiskās, renesanses un baroka laika pilis, kas iekšpus romiešu mūriem veido harmonisku veselumu. Zadara - senā pilsēta, celta Horvātijas sirdī, Adrijas jūras krastā, lepojas ar dažādu vēsturisko laikmetu un kultūras pieminekļiem. Daba un Jūras Ērģeles...
 • Adrenalīnam - raftings. Tūres uz netālo Cetinas upi, kas 104 km gara, ietek jūrā netālu no Splitas. Dabīgais kanjons, dziļš un skaists, ir lieliska vieta raftingam, baudot burvīgus dabas skatus.

 

8. diena, 17.09., piektdiena

Agras brokastis (no plkst. 06:00).

Izbraukšana uz Splitas lidostu pēc plkst. 07:00 (tiks precizēts).

Tiešais lidojums mājup: Splita - Rīga, plkst. 10:25-14:00 (2 h 35 min.).

 

  

   

Cenā iekļauts:

 • tiešais lidojums ar aviokompāniju airBaltic: Rīga-Splita-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā par papildus maksu;
 • nododamā bagāža - 23 kg, rokas bagāža - 8 kg;
 • transfēri: lidosta-viesnīca, viesnīca-lidosta;
 • nakšņošana viesnīcā Medena Hotel 3* (dzīvošana 2-vietīgos Twin numuriņos ar labierīcībām ar skatu uz parku, pieejami arī 3-vietīgi un ģimeņu numuriņi);
 • Horvātijas kūrorta nodoklis;
 • 7 brokastis bufetes veidā, viesnīcā Medena Hotel 3*;
 • 7 vakariņas bufetes veidā, viesnīcā Medena Hotel 3*;
 • grupas vadītāja (latviešu val., runā arī krieviski, angliski) pakalpojumi.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

 • pēc izvēles - ekskursijas brīvajās dienās;
 • citi ēdināšanas un personīgie izdevumi;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 100 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu);
 • ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laiku: cena tiks pievienota;
 • iespēja piemaksāt par Sea Side Double istabiņu ar lielo gultu (7 x 7= 49 EUR personai);
 • piemaksa par Superior istabām: 70-100 EUR personai (ja būs pieejamas).

 

Ceļojumam līdzi nepieciešamā valūta: EUR (eiro) vai HRK (Horvātijas kuna).

1 EUR = ~ 7.60 HRK; 10 HRK = ~ 1.32 EUR

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
Nepilngadīgajiem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jābūt pasei un dzimšanas apliecībai.

 

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • 100 EUR avansa iemaksa personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 300 EUR personai jāveic līdz 01.05.2021.;
 • pilnīgs norēķins jāveic līdz 26.07.2021.;
 • savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

•   Ja līdz braucienam atlikušas vairāk nekā 100 dienas, tiek ieturēta 1. avansa iemaksa;

•   ja līdz brauciena sākumam atlikušas 100 - 75 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•   ja 75 - 45 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•   ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 45 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.


Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā (ja dati tiek mainīti īsi pirms ceļojuma, var tikt piemērotas aviosabiedrības soda sankcijas par vārda maiņu).

 

 

Papildus informācija:

 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 20 dalībnieki. Grupā plānoti 20-32 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

 

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines