Islande un Grenlande. Ledus un vulkānu valstībā! (2 vietas!) Pieteikšanās līdz 10.04.!

Cenā iekļauts: tiešais lidojums ar iekļautu nododamo bagāžu, 10 dienu kruīzs ar iekļautu ēdināšanu! Ekskursijas un nakšņošana Reikjavikā pirms un pēc kruīza ar iekļautām brokastīm. Papildu iekļautas arī vēlās brokastis ierašanās dienā, 1 pusdienas un relaksācija Zilajā Lagūnā!

13 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 21. augusts - 02. septembris, 2024. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: 2 brīvas vietas (Garantēts!)
Cena: 3350.00
Akcijas cena: 3100.00 spēkā līdz 28.03.2024

Rīga-Reikjavīika-Zilā lagūna-Reikjavīka-Djupivogur-Akureiri-Isafjord-Qaqortoq-Paamiut-Nuuk-Reikjavīka-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

Cenā iekļauts: tiešais lidojums ar iekļautu nododamo bagāžu, 10 dienu kruīzs ar iekļautu ēdināšanu! Ekskursijas un nakšņošana Reikjavikā pirms un pēc kruīza ar iekļautām brokastīm. Papildu iekļautas arī vēlās brokastis ierašanās dienā, 1 pusdienas un relaksācija Zilajā Lagūnā!

 

1. diena, 21.08. Sveika, Islande! Relaksācija Zilajā lagūnā un ieskats Vikingu pasaulē

~ plkst. 05:00 satikšanās Rīgas lidostā iepretim Air Baltic check in galdiņiem (kur nodod bagāžu).

Tiešais lidojums: Rīga - Reikjavīka (Keflavikas lidosta), plkst. 07:05-08:05 (4h lidojums).

Relaksēsimies un spēkus uzkrāsim minerāliem bagātajā un melnu lavas lauku ieskautajā Zilajā lagūnā - Islandes populārākajā karsto termālo ūdeņu kompleksā. Te temperatūra visu gadu ir pastāvīga: +37 līdz +39 C, dabīgais komplekss labiekārtots ar koka tiltiņiem un pilnveidots ar masāžas strūklām. (Līdzi jāņem peldpiederumi! Atceramies ielikt rokas bagāžā vai nododamās bagāžas virspusē).

Vikingu pasaules apmeklējums – muzejs, kurā redzams vikingu kuģis Icelander, kas ir kopija senam vikingu kuģim Gokstad. No muzeja paveras panorāms skats uz Islandes dabisko ainavu.

Vēlo brokastu bufete- lielisks veids kā iesākt ceļojumu Vikingu pasaulē!

Transfērs un iekārtošanās viesnīcā. Vakars atpūtai.

Nakšņošana plānota viesnīcā Hotel Skuggi, Reikjavikā.

 

2. diena, 22.08. Laiks doties kruīzā

Brokastis. Transfērs uz kruīza kuģi.

~ 12:00 iekārtošanās uz kruīza kuģa NCL STAR. Kruīza kuģis ir kā miniatūra pilsēta - tajā atrodas viss. 10 dienu garumā tās būs arī Jūsu mājas. Uz kuģa atrodas dažāda veida bezmaksas ēstuves:

 • restorāni Aqua un Versailles,
 • bufetes tipa restorāns Garden Cafe,
 • diennakts īru krogs O Sheehan’s Neighborhood Bar & Grill,
 • Āzijas restorāns Ginza,
 • un uzkodu grilbārs uz atklātā klāja Topsiders Bar & Grill.

Kā arī dažādi bāri un atpūtas vietas, baseini, bērnu baseins, 6 džakuzi, sauļošanās klājs, tīņu klubs, SPA centrs un sauna, frizētava, skaistuma salons un fitnesa centrs, skriešanas/pastaigas trase, basketbola un volejbola laukums, mini golfa laukums… Katru dienu kuģa izklaides programma Jūs pārsteigs ar dažādiem pasākumiem teātrī, dzīvās mūzikas vakariem, dejošanas un valodu mācību stundām u.c.!

Plkst 16:00 kuģa attiešana!

Vakariņas un nakšņošana uz kruīza kuģa.

 

3. diena, 23.08. Djupivogur, Islande

Brokastis uz kruīza kuģa. Plkst. 11:00 kruīza kuģis noenkuries pie Djupivogur - nomaļa Islandes zvejnieku ciema, kas atrodas starp diviem fjordiem:  Hamarsfjörður and Berufjörður.

Atgriešanās uz kuģa. Plkst. 19:00 atiešana. Vakariņas uz kuģa.

 

4. diena, 24.08. Akureiri, Islande

Brokastis uz kruīza kuģa. Plkst. 10:00 kruīza kuģis piestās Akureiri- otras lielākas Islandes pilsētas. Iesējams doties pastaigā gar jūras krastu līdz Laxdals mājai (Laxdalshus), kas ir senākā Akureiri. Akureiri botāniskas dārzs- viens no vistālāk ziemeļos esošajiem pasaulē! Akureiri baznīca (Akureyrarkirkja) no kuras paveras brīnišķīgs skats uz pilsētu un fjordu. Un vecpilsēta ar atšķirīgo arhitektūru, kas atgādina par Akureiri vēsturi- dāņu tirgotāju vietu koloniālāja laikmetā.

Uz kruīza kuģa iespējams iegādāties ekskursiju uz Godafoss ūdenskritumu – tulkojumā no islandiešu valodas “Dieva ūdeskritums”, kā arī vulkāniskajiem krāteriem Skutustadir ielejā. Atkarībā no izvēlētās ekskursijas, cenas variē 200-300 EUR.

Atgriešanās uz kuģa. Plkst. 20:00 atiešana. Vakariņas uz kuģa.

 

  

 

5. diena, 25.08. Isafjordur, Islande

Brokastis uz kruīza kuģa. Plkst. 07:00  kruīza kuģis noenkurosies pie Isafjord- lielākā pilsēta Islandes attālajā rietumfjordu reģionā, tā ir neskartās dabas paradīze!  Pilsētu ieskauj dramatiski kalni, tās vecpilsētā joprojām ir kvartāli ar sarindotām Islandes senajām koka – skārda mājiņām, ko būvējuši senie zvejas tirgotāji 18. u 19. gs.

Ekskursiju piedāvājums būs pieejams uz kruīza kuģa, cenas variē 200-300 EUR.

Atgriešanās uz kuģa. Plkst. 15:00 atiešana. Pusdienas un  vakariņas uz kuģa.

 

6. diena, 26.08. Diena atpūtai uz kruīza kuģa

Kruīza programmas baudīšana - atpūta uz kruīza kuģa, pusdienas un vakariņas bufetes tipa restorānā vai elegantā restorānā pēc izvēles, un izklaidējošs šovs teātrī vakara noslēgumā.

Tuvojamies Atlantijas okeāna ieskautajai arktiskajai Grenlandei – pasaules lielākajai salai! 80% salas klāj ledus. Salas bezledus daļa ir krietni mazāka, taču tā joprojām ir aptuveni Zviedrijas lieluma.  Ar 56 480 iedzīvotājiem tā ir viena no pasaulē visretāk apdzīvotajām valstīm. Grenlandē nav ceļu, kas savienotu pilsētas. Lai pārvietotos no vienas pilsētas uz otru izmanto lidmašīnas, helikopterus vai kuģus. Vietējie iedzīvotāji īsām distancēm izmanto savas laivas, suņu vilktas ragavas vai sniega motociklus. Mums būs unikāla iespēja apmeklēt 3 Grenlandes apdzīvotākās vietas! Un gandrīz izbaudīt Polāro dienu-laika posmā no 25. maija -25. jūlijam Grenlandē valda Polārā diena- saule nenoriet…, taču arī augustā dienas būs ļoti garas un naktis ļoti īsas…

 

7. diena, 27.08. Qaqortoq, Grenlande

Brokastis uz kruīza kuģa. Plkst. 10:00 kruīza kuģis piestās Qaqortoq- lielākā pilsēta Grenlandes dienvidos. Šī teritorija bijusi apdzīvota kopš aizvēsutirskiem laikiem...  Ar krāsainām mājiņām nosēti pakalni... Tasersquaq ezers un pastaigu takas. Iespējams doties pastaigā pa pilsētu un apkārtni. Ekskursiju piedāvājums būs pieejams uz kruīza kuģa, pārsvarā pastaigu eskursijas vai pārbraucieni ar kuģīti, cenas variē 60-260 EUR.

Atgriešanās uz kuģa. Plkst. 20:00 atiešana. Vakariņas uz kuģa.

 

8. diena, 28.08. Paamiut (Frederikshab), Grenlande

Brokastis uz kruīza kuģa. Plkst. 08:00 kruīza kuģis noenkurosies pie Paamiut, kas izvietojusies starp kalniem un jūru dienvidrietumu Grenlandē. Iespējams doties pastaigā pa pilsētu un apkārtni, vērojot savaļas dzīvo dabu apkārt- no majestātiskajiem jūras ērgļiem debesīs līdz vaļiem fjordā.

Atgriešanās uz kuģa. Plkst. 19:00 atiešana. Vakariņas uz kuģa

 

 

9. diena, 29.08. Nuuk, Grenlande

Brokastis uz kruīza kuģa. Plkst. 06:00 kruīza kuģis piestās Nuuk, Grenlandes galvaspilsētā (iedzīvotāju skaits ap 18 000).  Nuuk atrodas plašā fjorda grīvā Grenlandes dienvidrietumos. Pirmie iedzīvotāji sākuši apdzīvot šo vietu 2200 g. p.m.ē. Uzziniet Grenlandes pagātni Grenlandes Nacionālajā muzējā un izjūtiet mūsdienu astmosfēru dodoties pastaigā pa pilsētas ielām, ko rotā omulīgas kafejnīcas un koka mājiņas varavīksnes krāsās, kas vērstas pret jūru. Iespējams doties pastaigā pa pilsētu un apkārtni.

Ekskursiju piedāvājums būs pieejams uz kruīza kuģa, cenas variē 70-250 EUR.

Atgriešanās uz kuģa. Plkst. 16:00 atiešana. Vakariņas uz kuģa

 

 

  

 

10. diena, 30.08. Diena atpūtai uz kruīza kuģa

Kruīza programmas baudīšana - atpūta uz kruīza kuģa, pusdienas un vakariņas bufetes tipa restorānā vai elegantā restorānā pēc izvēles, un izklaidējošs šovs teātrī vakara noslēgumā.

 

11. diena, 31.08. Diena atpūtai uz kruīza kuģa

Kruīza programmas baudīšana - atpūta uz kruīza kuģa, pusdienas un vakariņas bufetes tipa restorānā vai elegantā restorānā pēc izvēles, un izklaidējošs šovs teātrī vakara noslēgumā.

 

12. diena, 01.09. Islandes zelta aplis - ūdenskritumi, geizeri...

Plkst. 06:00 kruīza kuģis piestāj Reikjavikā. Brokastis uz kruīza kuģa.  

~ 09:00 kāpjam nost no kuģa un dodamies ekskursijā.

Šodien apskatīsim iespaidīgākos Islandes objektus - Thingvellir nacionālais parks (UNESCO) - šeit redzēsim rifta ieleju, kas rodas Ziemeļ-Amerikas un Eirāzijas plātnēm attālinoties vienai no otras ar ātrumu 19 mm gadā. Iespaidīgais Gulfoss ūdenskritums - Islandes ūdenskritumu karalis.

Haukadalur jeb geizeru ieleja - karstu avotu pārpildīts ģeotermāls lauks, kur geizeri Jūsu acu priekšā eksplodēs un dubļi vārīsies... Strokkur geizeris, kas izgrūž tvaika un karstā ūdens strūklu 25 m augstumā un izvirst ar 5-7 min. intervālu! Uzzināsim kā islandieši izmanto ģeotermālo enerģiju, lai ražotu elektrību un apsildītu mājas.

Pusdienas dienas gaitā (iekļautas cenā).

Nakšņošana plānota viesnīcā Hotel Reykjavik Lights, Reikjavikā.

 

13. diena, 02.09. Laiks doties mājup

Brokastis viesnīcā. ~ 09:30 transfērs uz lidostu

Tiešais lidojums mājup: Reikjavīka (Keflavikas lidosta) - Rīga, plkst. 12:30-19:05 (3h 35).

Cena: 3350  EUR  3100 EUR /pamata cena, nakšņošana 2-vietīgā iekšējā kajītē 4., 5. stāvā

+200 EUR pers. piemaksa par iekšējo kajīti 8., 9.stāvā

+500 EUR pers. piemaksa par kajīti ar logu (4., 5.stāvā)

+1150 EUR pers. piemaksa par kajīti ar balkonu (8., 9., 10. stāvā)

 

 

Valūta:

Islandes krona. 1 ISK =  ~ 0.0066 EUR. 1 EUR = ~ 150 ISK.

Grenlandē - Dānijas krona. 1 DKK= ~ 0,13 EUR. 1 EUR= ~ 7,46 DKK.

 

 

Cenā iekļauts:

 • tiešais lidojums ar AirBaltic: Rīga-Reikjavīka-Rīga, ēdieni un dzērieni lidojumu laikā par papildu maksu;
 • iekļauta nododamā bagāža līdz 23 kg un rokas bagāža līdz 8 kg;
 • grupas vadītāja pakalpojumi visa ceļojuma garumā (latviešu val.);
 • programmā paredzētie transfēri un ekskursijas (ar vietējo krieviski runājošu gidu) pirms un pēc kruīza:
  • ekskursija uz Zilo Lagūnu ar jau iekļautu ieejas maksu (komforta pakete, dvielis);
  • ekskursija uz Vikingu pasauli ar iekļautām vēlajām brokastīm;
  • pilnas dienas ekskursija “Islandes zelta aplis” ar iekļautām pusdienām;
 • 2 naktis viesnīcā Reikjavīkā ar iekļautām brokastīm;
 • 11 dienu / 10 nakšu kruīzs:
  • vieta izvēlētajā kajītē, ostu nodevas;
  • 24 h ēdināšana uz kuģa;
  • ūdens visos bāros un restorānos. Tēja, kafija ēdienreižu laikā  un sulas bufetes restorānā visas dienas garumā;
  • izklaides programmas uz kuģa.

 

Iespējamie papildu izdevumi: (1 pers.)

 • ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laiku, BTA (skatīt):
  • optimālā programma (ar ceļojuma anulāciju 700 EUR apmērā): 54,95 EUR - pers. līdz 64 g. / 109,90 EUR - pers. no 65-74 g;
  • zelta programma (ar maksimālo ceļojuma anulāciju 700 EUR apmērā): 79,54 EUR - pers. līdz 64 g. / 159,09 EUR - pers. no 65-74 g;
 • ekskursijas ostu pilsētās: tiks precizētas;
 • uz kruīza kuģa:
  • Frea at sea pakete: 199 EUR pers. (jāiegādājas abām personām kajītē);
  • pēc izvēles - apkalpojošā servisa maksas uz kuģa personām no 3 g.v. (20 USD dienā);
  • limonādes un alkoholiskie dzērieni bāros un restorānos, ja nav iegādāta Free at sea pakete;
  • SPA procedūras, friziera pakalpojumi u.c.

 

Free at sea pakete”: 199 EUR pers. - iekļauj uzskaitīto, jāpiesaka iegādājoties ceļojumu.

 • Premium dzērienu pakete - visa veida alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni un kokteiļi vērtībā līdz 15 USD par vienību (skaits neierobežots) visos kuģa bāros un restorānos visa kruīza garumā*;
 • Speciality vakariņu pakete (iekļauj 1 vakariņas speciality maksas restorānā pēc izvēles ceļotājiem iekšējā kajītē, kajītē ar logu un vienvietīgā kajītē; iekļauj 2 vakariņas speciality maksas restorānos pēc izvēles ceļotājiem kajītē ar balkonu);
 • Bezmaksas 150 min internets katram no abiem ceļotājiem kajītē;
 • 50 USD atlaide ekskursijām uz kajīti/ katrā ostā (tiek atrēķinātas pirmajam reģistrētajam celotājam kajītē).

*esot ostās vai noteiktā attālumā no sauszemes, var būt attiecināms vietējais PVN nodoklis.

! Jāiegādājas abām personām kajītē.
Ja kopā ceļo vairāk kā 2 ceļotāji, tad tikai 2 braucēji kajītē var iegādāties paketi.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 • Ja ceļojumā dodas nepilngadīga persona (līdz 18 gadiem) bez vecāku pavadības, līdzi nepieciešami sekojoši dokumenti - pase, dzimšanas apliecības oriģināls vai notāra apstiprināta kopija, kā arī notariāli apstiprināta pilnvara no viena vecāka.

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • veikt 300 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 1700 EUR personai jāveic līdz 01.03.2024.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 01.06.2024.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:]

 • ja līdz braucienam atlikušas vairāk nekā 150 dienas, tiek zaudēta rezervācijas maksa- 300 EUR;
 • ja 150-130 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 130 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Vārda maiņa iespējama:

 • līdz 130 dienām pirms ceļojuma: bezmaksas;
 • 129-40 dienas pirms ceļojuma: 100 EUR;
 • 39 dienas pirms ceļojuma: nav iespējama.

 

Papildu informācija:

 • Remiro Travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā/kuģa kajītē, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru/kuģa kajīti. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, iespējamas izmaiņas kruīza programmā vai ekskursiju norisē (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju, nelabvēlīgu laika apstākļu, aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā, u.c.).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 15 dalībnieki. Grupā plānoti 15-25 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel