(PĀRDOTS!) Neaizmirstamā Apūlija: Baltās pilsētas Alberobello un Ostuni, kūrortpilsēta Bari, pārsteidzošā klinšu pilsēta Matēra un atpūta pie Adrijas jūras

8 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 23. - 30. septembris, 2023. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: Nav brīvu vietu (Garantēts!)

Rīga-Neapole-Bari-Ostuni-Alberobello-Leče-Bari-Matēra-Polignano a Mare-Castel del Monte-Neapole-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

 

IZLIDOŠANAS INFO:
Tikšanās lidostā: 23. septembrī  ~ 05:20 pretī Air Baltic  check in galdiņiem (kur nodod bagāžu).
Grupas vadītāja: Ligita +371 29400667. Sagaidīs ar "Remiro travel" logo rokās lidostā un lidos kopā ar grupiņu uz Apūliju.

Reisi:
BT 645 G 23SEP 6 RIXNAP HK31 0720 0925
BT 646 G 30SEP 6 NAPRIX HK31 1015 1410

 

1. diena, 23.09. - sestdiena

Rīga - Neapole - Bari

Tikšanās lidostā 2h pirms lidojuma. Lidojums: Rīga - Neapole, plkst. 07:20-09:25 (3 h 5 min.).

Pārbrauciens uz Itālijas saulaino reģionu Apūliju jeb „Puglia” itāliski. Itālijas „papēdis” ar 800 km garu krasta līniju. Pa ceļam pauze Trani - jaukā piejūras pilsētiņā ar laukumu, no kura var pārredzēt jūru. Trani savulaik ir bijis zvejnieku ciemats, te joprojām tiek uzņemtas filmas ar 1950-to gadu Itālijas piejūras mazpilsētas skatiem, - vēsturiskas celtnes fonā, pietauvotas laivas un laiski izstiepušies suņi tuksnešainajā piekrastē.

Iekārtošanās un nakšņošana viesnīcā Una hotel Regina 4*: www.gruppouna.it/unahotels/unahotels-regina-bari. Viesnīca atrodas Bari piepilsētā, pastaigas attālumā piejūras pilsētiņa Torre a Mare. Viesnīcas arhitektūrā un interjerā iedvesma rasta no senajiem Apūlijas ciematiem, tai ir plaša teritorija ar baseinu, restorānu un romantisku SPA zonu.

6 naktis vienā viesnīcā!

 

2. diena, 24.09. - svētdiena

Alberobello un Ostuni - Apūlijas baltās pilsētiņas

Brokastis.

Pastaiga pa Ostuni - visbaltāko Apūlijas reģiona pilsētiņu. Baltās ēkas, daudzie mazie celiņi, kāpnes, neskaitāmās alejas un arkas padara Ostuni par vienu no skaistākajām dienvidu Itālijas pilsētām.

Alberobello (UNESCO) - pilsētiņa, ko veido simtiem senu baltu namiņu ar konusveida cepurītēm - tā ir Apūlijai raksturīgā trulli arhitektūra. Brīvs laiks pusdienām un suvenīriem.

Nakšņošana viesnīcā Una hotel Regina 4*.

 

3. diena, 25.09. - pirmdiena

Dienvidu papēdis - Leče

Brokastis.

Brauciens uz Itālijas zābaka dienvidiem - uz krāšņā baroka un rozā marmoru namu pilsētu Leči, kas tiek dēvētā par “dienvidu Florenci”. Santa Croce bazilika ar bagātīgi dekorētu fasādi, kas tiek uzskatīta par pilsētas emblēmu. Carlos V pils celta 16. gadsimtā un bijusi karaļa rezidence. Romiešu amfiteātris. Brīvais laiks pusdienām un suvenīru iegādei. Atgriešanās viesnīcā.

Nakšņošana viesnīcā Una hotel Regina 4*.

 

   

 

4. diena, 26.09. - otrdiena

Bari

Brokastis.

Šodien iepazīsim Apūlijas galvaspilsētu Bari. Bari ir virmojoša kūrortpilsēta ar skaistu vēsturisko centru, pilsētas mūri, burvīgu krasta līniju, ekskluzīviem veikaliem un rosīgu nakts dzīvi. Dosimies pastaigā pa Bari Vecchia - viduslaiku pilsētas sirdi. Brīvais laiks, lai nobaudītu aukstu limonādi vai ledus auksto kafiju kādā no daudzajām kafejnīciņām.

Atgriešanās viesnīcā. Nakšņošana viesnīcā Una hotel Regina 4*.

 

5. diena, 27.09. - trešdiena

Klinšu un alu pilsētiņa Matēra

Brokastis.

Šodien dosimies ārpus Apūlijas reģiona robežām uz citu dienvidu Itālijas reģionu - Bazilikatu.

Matēra (UNESCO) - pilsēta atrodas nelielas upītes veidotā kanjonā, tās senākā daļa ir Sassi di Matera - klintīs cirstas telpas jeb alas. Šajās alās ģimenes bija dzīvojušas gadsimtiem ilgi, vēl 1950. gadā tā bija blīvi apdzīvota, tomēr nehigiēnisko apstākļu un netīrības dēļ iedzīvotāji tika pārvietoti uz modernām mājām. Jau no 1980. gada Matēra ir neapdzīvota, tā pārsteidz ar izteiksmīgi aizkustinošo un vienlaicīgi skumjo skaistumu... Tiek uzskatīts, ka tieši Matēra ir vissenākā apdzīvotā vieta Itālijā. Izcirstajās alu mājās ierīkotas neskaitāmas mazas baznīcas un svētnīcas!

Nakšņošana viesnīcā Una hotel Regina 4*.

 

  

 

6. diena, 28.09. - ceturtdiena

Atpūta pie jūras kūrortpilsētā Polignano a Mare

Brokastis.

Polignano a Mare - gleznaina piejūras pilsēta, kur katra vecpilsētas iela beidzas ar balkonu klints malā virs jūras. Balkoni un šaurās ziediem rotātās ieliņas rada neaizmirstamu ainavu. Diena atpūtai pie jūras!

Nakšņošana viesnīcā Una hotel Regina 4*.

 

7. diena, 29.09. - piektdiena

Castel del Monte and eļļas ražotnes apmeklējums

Brokastis.

Apskatīsim Castel del Monte (UNESCO) - savdabīgu 8-stūrainu 13. gs. cietoksni. Tas ir unikāls viduslaiku militārās arhitektūras paraugs - akurāti izvēlēta atrašanās vieta, būvēts ar matemātisku precizitāti un izmantots arī astronomiskām vajadzībām.

Viesosimies eļļas ražotnē Coppicelle Farm, kur nobaudīsim dažādus vietējos produktus. Pa ceļam uz eļļas ražotni pastaigāsimies arī pa pašu olīvu audzi.

Pārbrauciens uz Neapoles piepilsētu un iekārtošanās viesnīcā Hotel I Gigli 4*.

Atvadu vakariņas ar welcome dzērienu, uzkodām, trīs kārtu maltīti un vīna glāzi.

Nakšņošana Hotel I Gigli 4*.

 

8. diena, 30.09. - sestdiena

Laiks mājup!

Brokastis.

Pārbrauciens uz lidostu. Lidojums: Neapole - Rīga, plkst. 10:10-14:05 (2 h 55 min.).

 

     

Cenā iekļauts:

 • lidojums ar aviokompāniju airBaltic: Rīga - Neapole - Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā par papildu maksu;
 • nododamā bagāža līdz 23 kg personai, rokas bagāža - 8 kg;
 • 7 naktis 4* viesnīcās ar brokastīm;
 • programmā minētie transfēri ar autobusu un ekskursijas;
 • latviski runājoša grupas vadītāja-gida pakalpojumi visa ceļojuma garumā, krieviski runājošu vietējo gidu pakalpojumi Lečē un Matērā.

 

Iespējamie papildu izdevumi (cenas ir orientējošas):

 • ieejas maksa Sassi di Matera klints 5 baznīcās: 6 EUR;
 • ieejas maksa Castel del Monte: 7-10 EUR;
 • vieglas pusdienas Coppicelle Farm: 23 EUR;
 • atvadu vakariņas: 20 EUR;
 • ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laiku, BTA (skatīt šeit):

  .  Pers. līdz 64 g.: 15 EUR - optimālā programma / 27.20 EUR - zelta programma;

  .  Pers. no 65-74 g.: 30 EUR - optimālā programma / 54.40 EUR - zelta programma;

 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 190 EUR. Ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs, ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu.

Papildu izdevumu cenas tiks precizētas.

 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • Derīga LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases vai ID kartes numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • veikt 200 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 500 EUR personai jāveic līdz 01.06.2023.;
 • pilnīgs norēķins jāveic līdz 01.08.2023.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

•   Ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk nekā 75 dienas, tiek ieturēta rezervācijas maksa 200 EUR personai;

•   Ja 75-45 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•   Ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 45 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā (ja dati tiek mainīti īsi pirms ceļojuma, var tikt piemērotas aviosabiedrības soda sankcijas par vārda maiņu).

 

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu  un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 20 dalībnieki. Grupā plānoti 20-29 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel