PĀRDOTS! Neaizmirstamā Apūlija: Baltās pilsētas Alberobello un Ostuni, kūrortpilsēta Bari, pārsteidzošā klinšu pilsēta Matēra un atpūta pie Adrijas jūras.

Saule, baltās pilsētiņas, jūra, vīns un olīvas...

8 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 08. - 15. oktobris, 2022. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: Nav brīvu vietu (Garantēts!)

Rīga-Neapole-Mola di Bari-Alberobello-Ostuni-Mola di Bari-Matēra-Altamura-Mola di Bari-Bari-Mola di Bari-Leče-Mola di Bari-Polignano a Mare-Mola di Bari-Castel del Monte-Mola di Bari-Neapole-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

 

Grupas vadītāja: Ligita

 

*Plānotā programma, iespējamas izmaiņas programmā

1. diena, 08.10. - sestdiena

Rīga - Neapole - Bari

Lidojums: Rīga - Neapole, plkst. 15:55-18:00 (3 h 5 min.).

Ierodamies Itālijas saulainajā reģionā Apūlijā jeb „Puglia” itāliski - Itālijas „papēdis” ar 800 km garu krasta līniju. Iekārtošanās un nakšņošana viesnīcā Hotel Gabbiano 3*, Mola di Bari. Viesnīca atrodas Bari piepilsētā, Adrijas jūras krastā, apkaimē restorāni, veikali. ! Visas naktis vienā viesnīcā.

 

2. diena, 09.10. - svētdiena

Alberobello un Ostuni - Apūlijas baltās pilsētiņas

Brokastis.

Alberobello (UNESCO) - pilsētiņa, ko veido simtiem senu baltu namiņu ar konusveida cepurītēm - tā ir Apūlijai raksturīgā trulli arhitektūra. Brīvs laiks pusdienām un suvenīriem.

Vakara pastaiga pa Ostuni - visbaltāko Apūlijas reģiona pilsētiņu. Baltās ēkas, daudzie mazie celiņi, kāpnes, neskaitāmās alejas un arkas padara Ostuni par vienu no skaistākajām dienvidu Itālijas pilsētām.

Nakšņošana viesnīcā Hotel Gabbiano 3*, Mola di Bari.

 

3. diena, 10.10. - pirmdiena

Klinšu pilsētiņa Matēra un senā maize Altamurā

Brokastis.

Šodien dosimies ārpus Apūlijas reģiona robežām uz citu dienvidu Itālijas reģionu - Bazilikatu.

Matēra (UNESCO) - pilsēta atrodas nelielas upītes veidotā kanjonā, tās senākā daļa ir Sassi di Matera -  klintīs cirstas telpas jeb alas. Šajās alās ģimenes bija dzīvojušas gadsimtiem ilgi, vēl 1950. gadā tā bija blīvi apdzīvota, tomēr nehigiēnisko apstākļu un netīrības dēļ iedzīvotāji tika pārvietoti uz modernām mājām. Jau no 1980. gada Matēra ir neapdzīvota, tā pārsteidz ar izteiksmīgi aizkustinošo un vienlaicīgi skumjo skaistumu... Tiek uzskatīts, ka tieši Matēra ir vissenākā apdzīvotā vieta Itālijā. Izcirstajās alu mājās ierīkotas neskaitāmas mazas baznīcas un svētnīcas!

Pastaiga pa Altamuru. Altamura ir pazīstama ar tās īpašo, tikai šeit cepto maizi, tādēļ apmeklēsim senu maizes ceptuvi Antico Forno Santa Chiara, kur maize tiek cepta senlaiku krāsnī. Vairāku uz vietas cepto maižu degustācija, uzkodas, mozarella un vietējie sieri, ūdens, vīns un vietējie saldumi.

Nakšņošana viesnīcā Hotel Gabbiano 3*, Mola di Bari.

 

   

 

4. diena, 11.10. - otrdiena

Brīva diena / Bari

Brokastis.

Brīva diena atpūtai viesnīcā. Vai pēc izvēles - brauciens ar vilcienu uz Apūlijas galvaspilsētu Bari. Bari ir virmojoša kūrortpilsēta ar skaistu vēsturisko centru, pilsētas mūri, burvīgu krasta līniju, ekskluzīviem veikaliem un rosīgu nakts dzīvi. Dosimies pastaigā pa Bari Vecchia - viduslaiku pilsētas sirdi. Brīvais laiks, lai nobaudītu aukstu limonādi vai ledus auksto kafiju kādā no daudzajām kafejnīciņām.

Atgriešanās viesnīcā. Nakšņošana viesnīcā Hotel Gabbiano 3*, Mola di Bari.

 

5. diena, 12.10. - trešdiena

Dienvidu papēdis - Leče

Brokastis.

Brauciens uz Itālijas zābaka dienvidiem - uz krāšņā baroka un rozā marmoru namu pilsētu Leči, kas tiek dēvētā par “dienvidu Florenci”. Santa Croce bazilika ar bagātīgi dekorētu fasādi, kas tiek uzskatīta par pilsētas emblēmu. Carlos V pils celta 16. gadsimtā un bijusi karaļa rezidence. Romiešu amfiteātris. Brīvais laiks pusdienām un suvenīru iegādei. Atgriešanās viesnīcā.

Nakšņošana viesnīcā Hotel Gabbiano 3*, Mola di Bari.

 

   

 

6. diena, 13.10. - ceturtdiena

Brīva diena / atpūta pie jūros kūrortpilsētā Polignano a Mare

Brokastis.

Brīva diena atpūtai vai iespējams brauciens ar vilcienu uz Polignano a Mare - gleznainu piejūras pilsētu, kur katra vecpilsētas iela beidzas ar balkonu klints malā virs jūras. Balkoni un šaurās ziediem rotātās ieliņas rada neaizmirstamu ainavu. Diena atpūtai pie jūras!

Nakšņošana viesnīcā Hotel Gabbiano 3*, Mola di Bari.

 

7. diena, 14.10. - piektdiena

Castel del Monte and vīna darītavas apmeklējums

Brokastis.

Apskatīsim Castel del Monte (UNESCO) - savdabīgu 8-stūrainu 13. gs. cietoksni. Tas ir unikāls viduslaiku militārās arhitektūras paraugs - akurāti izvēlēta atrašanās vieta, būvēts ar matemātisku precizitāti un izmantots arī astronomiskām vajadzībām.

Viesosimies vīna darītavā Azienda Agricola Mazzone. Vairāku vīnu degustācija, olīveļļas degustācijas un vieglas pusdienas ar vietējām uzkodām, sieriem, maizēm.

Nakšņošana viesnīcā Hotel Gabbiano 3*, Mola di Bari.

 

8. diena, 15.10. - sestdiena

Laiks mājup!

Brokastis.

Brīvs rīts atpūtai.

Pārbrauciens uz lidostu. Lidojums: Neapole - Rīga, plkst. 18:40-22:35 (2 h 55 min.).

 

     

Cenā iekļauts:

 • lidojums ar aviokompāniju airBaltic: Rīga - Neapole - Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā par papildu maksu;
 • nododamā bagāža līdz 23 kg personai, rokas bagāža – 8 kg;
 • 7 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm;
 • programmā minētie transfēri ar autobusu un ekskursijas;
 • latviski runājoša grupas vadītāja-gida pakalpojumi visa ceļojuma garumā.

 

Iespējamie papildu izdevumi (cenas ir orientējošas):

 • ieejas maksa Sassi di Matera klints 5 baznīcās: 6 EUR;
 • maizes degustācija Altamurā: 14 EUR;
 • brauciens ar vilcienu uz Bari: tiks precizēts;
 • brauciens ar vilcienu uz Polignano a Mare: tiks precizēts;
 • ieejas maksa Castel del Monte: 7-10 EUR;
 • vīnu degustācija un vieglas pusdienas Azienda Agricola Mazzone: 22 EUR;
 • ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laiku, BTA (skatīt šeit): 

  .  Pers. līdz 64 g.: 15 EUR - optimālā programma / 27 EUR - zelta programma;
  .  Pers. no 65-74 g.: 30 EUR - optimālā programma / 54 EUR - zelta programma;

 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 130 EUR. Ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs, ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu.

Papildu izdevumu cenas tiks precizētas.

 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga 3 mēnešus pēc atgriešanās no brauciena;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases vai ID kartes numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumentu datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • veikt avansa iemaksu 150 EUR personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 500 EUR personai jāveic līdz 15.07.2022.;
 • pilnīgs norēķins jāveic līdz 01.09.2022.;
 • savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

•   Ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk nekā 75 dienas, tiek ieturēta avansa iemaksa 150 EUR personai;

•   Ja 75 - 45 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•   Ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 45 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā (ja dati tiek mainīti īsi pirms ceļojuma, var tikt piemērotas aviosabiedrības soda sankcijas par vārda maiņu).

 

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu  un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 15 dalībnieki. Grupā plānoti 15-29 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.
 • Brauciens tiek organizēts atbilstoši tiem sanitāri epidemioloģiskajiem norādījumiem, kādi ir šobrīd spēkā. Ja kāds objekts Covid-19 neparedzamu apstākļu dēļ nav pieejams apskatei vai sarežģī tekošu, normālu pārējo objektu apskati, tas tiek aizvietots ar citu.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines