Pārdots! Itālijas dienvidu pērles: atpūta Sorrento, Pompeji, Vezuvs, gleznainā Amalfi piekraste un Kapri sala!

Sorrento, Pompeji, Vezuvs, gleznainā Amalfi piekraste un Kapri sala! Visu ceļojuma laiku dzīvošana vienā viesnīcā Sorrento piekrastē!

8 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 26. septembris - 03. oktobris, 2021. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: Nav brīvu vietu (Garantēts ceļojums!)

Rīga-Roma-Sorrento-Vezuva vulkāns-Pompeji-Neapole-Kapri sala-Amalfi piekraste-Herkulāna-Tivoli-Roma-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi

Ieceļošanas prasības Itālijā:

Vakcinētajiem:

 • Sertifikāts par veikto vakcināciju pret Covid-19 (spēkā 15. dienā pēc pēdējās vakcinācijas devas saņemšanas).

Covid-19 pārslimojušajiem:

 • Sertifikāts par Covid-19 izslimošanas faktu, ja iedzīvotājs ir slimojis ar Covid-19 (ja kopš pēdējā pozitīvā Covid testa līdz pat ceļojuma beigu datumam nav pagājušas 180 dienas).
Nevakcinētajiem:
 • Negatīvs PCR vai antigēnu tests, kas veikts ne agrāk kā 48h pirms ierašanās Itālijā. No 06.08.201. negatīvs tests, kas veikts ne agrāk kā 48h pirms, nepieciešams arī, lai apmeklētu restorānus un muzejus.
 • Bērni līdz 6 g. vecumam var doties ceļojumā bez sertifikātiem.
Visiem ceļotājiem jāaizpilda: Digital Passenger Locator Form pirms ieceļošanas Itālijā.
Lai atgrieztos Latvijā:
Vakcinētajiem ceļotājiem un personām, kas pārslimojušas Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā:
 • nav nepieciešams veikt testu;
 • nav jāievēro pašizolācija atgriežoties.

Nevakcinētajiem ceļotājiem:

• nepieciešams negatīvs Covid-19 PCR tests (no testa atbrīvoti bērni līdz 12 g. vecumam). Testēšanu organizēsim visiem braucējiem reizē, ja šī prasība joprojām būs spēkā;
• iespējama pašizolācija pēc ceļojuma. Latvija šobrīd ir noteikusi slieksni 75 saslimušie uz 100 000. Ja saslimušo skaits tajā periodā būs zem šī sliekšņa, pašizolācija pēc ceļojuma nebūs jāievēro, tomēr, ja saslimušo būs vairāk - pašizolācija būs jāievēro. Pastāv iespēja, ka pašizolācijas slieksnis tiks paaugstināts. Atgādinām, ka pašizolācija nozīmē sabiedrisku vietu (darbs, izklaide) neapmeklēšanu, tomēr neliedz iet ārā pastaigās, atļauts apmeklēt gan veikalu, gan aptieku.

 

 

1. diena, 26.09. - svētdiena

Satikšanās Rīgas lidostā 2 h pirms lidojuma.
Tiešais lidojums: Rīga - Roma (3 stundas), plkst. 14:50-16:50.
Brauciens uz Sorrento, iekārtošanās viesnīcā, plānota: Sister's Hotel 3* (skatīt), Piano di Sorrento. Pastaigas attālumā pludmale.
! Visas naktis vienā viesnīcā!


2. diena, 27.09. - pirmdiena

Brokastis.

Sorrento iepazīšana.

Gida pavadībā dosimies iepazīt Sorrento (brauksim ar vilcienu 2 pieturas).

Tasso laukums, Sv.Franciska klosterdārzs, daudzie veikaliņi, ainaviski skati Sorrento piekrastē... apelsīnu un citronu dārzs. Neaizmirstiet nobaudīt glāzīti citronu liķiera - ,,limončello”! 

Brīva pēcpusdiena Sorrento vai atpūtai pie jūras.

Nakšņošana viesnīcā Sorrento piekrastē.

 

    

 

3. diena, 28.09. - otrdiena

Brokastis.

Brīva diena / Plkst. 8:30 Ekskursija uz Vezuva vulkānu un Pompejiem (UNESCO).

Vezuvs – gandrīz 1300 m augstais un darbojošais vulkāns. Vezuvs tiek uzskatīts par vienu no bīstamākajiem vulkāniem, tā tuvumā dzīvo gandrīz 3 miljoni cilvēku. Kopš 1944. gada Vezuvs gan nav vairs izvirdis, bet pavisam nelielas baltu dūmu strūkliņas joprojām atgādina par snaudošo vulkānu.

Pusdienu pauze.

Senie Pompeji pletās Vezuva piekājē. 79. gadā vulkāna izvirduma laikā pilsēta tika pārklāta ar karstiem vulkāniskiem pelniem, daudzus gadsimtus tā nogulēja zem 18 m bieza pelnu slāņa, - līdz 17. gs., kad sākās pirmie izrakumi... Gandrīz 2000 gadus pēc Vezuva traģiskā izvirduma pilsēta ir tikai daļēji atrakta. Tā ir saglabājusies tāda, kāda tā bija toreiz - daudzas ēkas pamatos netika sagrautas, tajās atrastas mozaīkas, freskas un skulptūras, saglabājušies māju uzraksti, ielu bruģis un ietves... maiznīcas, bāri, „meitu māja”, Pompeju tirgus, amfiteātris... ik uz soļa šeit jūtama pagātnes elpa.

Nakšņošana viesnīcā Sorrento piekrastē.

 

4. diena, 29.09. - trešdiena

Brokastis.

Brīva diena / Neapole.

Brīva diena laiskai atpūtai pie Vidusjūras...

Vai, - pēc vēlmēm - iespējams gida pavadībā doties iepazīt Neapoli (UNESCO). Brauciens uz Neapoli ar vilcienu. Neapole ir trešā lielākā pilsēta Itālijā (aiz Romas un Milānas), tā ir Kampānijas un Neapoles provinces centrs, kā arī picas dzimtene! Pilsētu saista arī ar vārdu „mafija” un runā, ka 30% no tās iedzīvotājiem lepojas ar kriminālu pagātni... Mūsdienu Neapole ir haotiska, bet arī iespaidīga pilsēta, kas plešas gar skaistā Neapoles līča piekrasti. Kompaktajā Neapoles centrā cita citai blakus atrodas pilis, baznīcas, sieviešu un vīriešu klosteri... 

Iepazīsim Neapoles savdabīgo metro sistēmu, brauksim ar funikulieri un apmeklēsim Saint Elmo viduslaiku cietoksni – ainaviski skati uz Vezuvu, Kapri salu, Iskijas salu, Neapoli un Neapoles līci.

Vai iespējams apmeklēt pazemes Neapoli, kas atrodas 35 m zem Neapoles dzīvīgajām ielām: 2400 gadu senu, neatklātu, laika zoba neskartu pazemes pasauli, romiešu laika akvadukts, pazemes telpas ūdens rezervuāriem.

Brīvais laiks Neapoles centrā. Neaizmirstiet nobaudīt īstu Neapoles picu - ļoti plānu picu garnētu ar tomātiem, ķiplokiem, baziliku un anšoviem!

Pēc vēlmēm – Neapoles Arheoloģijas muzeja individuāls apmeklējums. Te apskatāmas unikālās mozaīkas, freskas un skulptūras no Pompejiem.

Nakšņošana viesnīcā Sorrento piekrastē.

 

5. diena, 30.09. - ceturtdiena

Brokastis.

Brīva diena / Ekskursija ar kuģi uz Kapri salu.

Kapri salīdzina ar paradīzi, no kuras nevienam negribas atgriezties. Salas skaistums vienmēr ir vilinājis cilvēkus. Tā ir bijusi imperatoru rezidence, trimdas vieta, klosteru mītne. Kapri salā esot arvien saulains laiks - gluži kā Ēdenes dārzā.

Plkst. 8:15 transfērs uz ostu. 9:25 prāmis uz Kapri salu.

Brauciens ar kuģīti apkārt Kapri salai un brauciens ar laivu Zilajā grotā – alā, kurā zaigo ūdens atstarotā zilā gaisma. Brauciens ar vietējo autobusiņu uz Anakapri pilsētiņu un zviedru ārsta Aksela Muntes San Micheles villas apmeklējums.

Pēc vēlmēm – pacēlājs uz Monte-Solaro kalna virsotni, lai vērtos pasakainajā skatā, kas paveras no tā.... Kapri sala, Sorrento pussala un Tirēnu jūra... Kapri pilsētiņas šaurās ieliņas un osta Grande Marina.

Plkst. 18:45 prāmis no Kapri salas. Plkst. 19:15 transfērs no ostas.

Nakšņošana viesnīcā Sorrento piekrastē.

 

 


6. diena, 01.10. - piektdiena

Brokastis.

Brīva diena / Plkst. 8:30 ekskursija uz gleznaino Amalfi piekrasti (UNESCO) - šauras ieliņas, kas vijas augšup un lejup gar klinšainajiem krastiem, mazie ciematiņi klinšu nogāzēs, senas baznīciņas, citronu audzes... Tas ir Amalfi piekrastes šarms, kas nevienu neatstās vienaldzīgu.

Foto pauze pie Pozitāno.

Amalfi ir piekrastes lielākā un iespaidīgākā pilsēta. Tās galvenais lepnums ir jauka 10. gs. katedrāle ar krāšņu, bagātīgi dekorētu fasādi (13. gs.).

Brīvais laiks, lai iegādātos suvenīrus, baudītu pusdienas vai peldētos Amalfi pludmalē.

Ravella – pilsēta, kas ar vienu sānu piekļaujas klintīm, bet ar otru noraugās uz jūru. Ravella lepojas ar nepārspējami skaistām piekrastes ainavām. Villas Rufolo apmeklējums.

Nakšņošana viesnīcā Sorrento piekrastē.

 

7. diena, 02.10. - sestdiena

Brokastis.
Brīva diena / Herkulāna.

Atpūta viesnīcā vai iespēja doties uz Sorrento centru.

Vai, - pēc vēlmēm – kopā ar gidu doties ar vilcienu uz Herkulānu (Herculaneum) - senu Romas impērijas pilsētu, kas, līdzīgi kā Pompeji, tika iznīcināta Vezuva izvirduma laikā. Tomēr, atšķirībā no Pompejiem, kas tika aprakti zem dziļas pelnu kārtas, Herkulānu 16-25 m biezumā pārklāja lava un vulkāna izvirduma radītās dubļu upes.

Nakšņošana viesnīcā Sorrento piekrastē.

 

8. diena, 03.10. - svētdiena

Brokastis.
Plkst. 8:00 izbraukšana uz Romas lidostu.

Pa ceļam apstāsimies Tivoli - kādreiz te bijis iecienīts seno romiešu kūrorts, kas vilināja ar tīru ūdeni, sēravotiem un brīnišķīgām ainavām. Apmeklēsim  renesanses laika d’Estes villu (UNESCO). Greznā ārpilsētas rezidence tika celta 16. gs. kardinālam Ipolito d’Estem. Tā ir ievērojama ar krāšņajām freskām, dārziem un iespaidīgām strūklakām.

Tiešais lidojums mājup: Roma – Rīga, plkst. 17:50-21:45.

 

 

CEĻOJUMA PAKETE: 730 EUR 700 EUR (bez 3 ekskursijām)

 

Cenā iekļauts:

 • tiešais lidojums ar aviokompāniju airBaltic: Rīga-Roma-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā par papildus maksu;
 • nododamā bagāža līdz 23 kg pers., rokas bagāža – 8 kg;
 • transfērs no Romas lidostas uz  Sorrento un no Sorrento uz Romas lidostu;
 • grupas vadītāja-gida pakalpojumi visa ceļojuma garumā;
 • 7 naktis viesnīcā Sorrento ar brokastīm;
 • Sorrento tūrisma nodoklis.

 

Papildus maksas ekskursijas (var pieteikt pēc izvēles):

- ekskursija uz Vezuva vulkānu un Pompejiem (bez ieejas biļetēm): 50 EUR;

- ekskursija uz Amalfi piekrasti (bez ieejas biļetēm): 50 EUR;

- ekskursija uz Kapri salu (transfērs uz Sorrento ostu un brauciens ar prāmi uz Kapri salu, Kapri iebraukšanas nodoklis): 80 EUR.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

CEĻOJUMA PAKETE: 870 EUR 840 EUR (ar norādītajām 3 ekskursijām)

 

Cenā iekļauts:

 • tiešais lidojums ar aviokompāniju airBaltic: Rīga-Roma-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā par papildus maksu;
 • nododamā bagāža līdz 23 kg pers., rokas bagāža – 8 kg;
 • transfērs no Romas lidostas uz  Sorrento un no Sorrento uz Romas lidostu;
 • grupas vadītāja-gida pakalpojumi visa ceļojuma garumā;
 • 7 naktis viesnīcā Sorrento ar brokastīm;
 • Sorrento tūrisma nodoklis;
 • ekskursija uz Vezuva vulkānu un Pompejiem (bez ieejas biļetēm);
 • ekskursija uz Amalfi piekrasti (bez ieejas biļetēm);
 • ekskursija uz Kapri salu - transfērs uz Sorrento ostu un brauciens ar prāmi uz Kapri salu, Kapri iebraukšanas nodoklis (bez vietējā sabiedriskā transporta un ieejas biļetēm).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Iespējamie papildus izdevumi:

- Circumvesuviana vilciena biļete vienā virzienā: Sorrento Piano - Sorrento: ~ 1.50 EUR; Sorrento Piano - Neapole: 3.60 EUR.

- sabiedriskā transporta dienas karte Neapolē: 4.50 EUR;

- Sant Elmo cietoksnis: 5 EUR;

- ieejas biļete Pompejās ar krieviski runājošu vietējo gidu: 22 EUR;

- ieejas biļete Vezuvā: 10 EUR;

- pazemes romiešu laika Neapole: 10 EUR;

- kuģītis apkārt Kapri salai: 18 EUR un laiviņas uz Zilo grotu: 14 EUR;

- pacēlājs uz Monte Solaro: 12 EUR abos virzienos;

- A.Muntes San Michele villa Kapri salā: 8 EUR;

- Villas Rufolo dārzi Amalfi piekrastē: 6 EUR;

- funikulieris uz ostu Kapri salā: 1.80 EUR;

- viet.autobuss Kapri salā: ~ 2 EUR vienā virzienā (2 braucieni);

- vilciens uz Herkulānu: 2.90 EUR vienā virzienā (2 braucieni);

- Herkulāna: 13 EUR;

- ieejas biļete d’Estes villā: 11 EUR;

- ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laiku, BTA optimālā programma: 13 EUR - pers. līdz 64 g. / 26 EUR - pers. no 65-74 g.;

- piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 135 EUR. Ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu.
! Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

Itālijas valūta: EUR (eiro).

 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās.
Vai LR pilsoņa ID (identifikācijas) karte.

 


Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases vai ID kartes numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumentu datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • 100 EUR avansa iemaksa personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 350 EUR personai jāveic līdz 15.04.2021.;
 • pilnīgs norēķins jāveic ne vēlāk kā līdz 15.08.2021.;
 • savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

•   Ja līdz braucienam atlikušas vairāk nekā 100 dienas, tiek ieturēta 1. avansa iemaksa;

•   Ja līdz brauciena sākumam atlikušas 100 - 75 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•   Ja 75 – 45 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•   Ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 45 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā (ja dati tiek mainīti īsi pirms ceļojuma, var tikt piemērotas aviosabiedrības soda sankcijas par vārda maiņu).

 

 

Papildus informācija:

 • Remiro Travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu  un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 18 dalībnieki. Grupā plānoti 18-30 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.
 • Brauciens tiek organizēts atbilstoši tiem sanitāri epidemioloģiskajiem norādījumiem, kādi ir šobrīd spēkā. Ja kāds objekts Covid-19 neparedzamu apstākļu dēļ nav pieejams apskatei vai sarežģī tekošu, normālu pārējo objektu apskati, tas tiek aizvietots ar citu.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines