Brazīlija, Argentīna, Urugvaja. Kruīzs no Buenosairesas gar tropisko Urugvajas un Brazīlijas piekrasti uz Riodežaneiro

Uz kruīza kuģa ēdināšana un izklaide jau iekļauta cenā!

19 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 28. marts - 15. aprīlis, 2024. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas

Rīga-Stambula-Buenosairesa-Montevideo-Punta del Este-Riugrandi du Sula-Porto Belo-Santos-Ilha Grande-Ilhabela-Buzios-Riodežaneiro un Cukura Platmales kalns-Korkovado un Kristus Pestītāja statuja-Sanpaulu-Stambula-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

Grupas vadītājs-gids: Askolds

 

Argentīnas galvaspilsēta – Buenosairesa, Montevideo un Punta del Este kūrorts Urugvajā, Brazīlijas tropiskā piekraste - Rio Grande, Porto Belo, Santos, Buzios, paradīzes sala Ilha Grande un Riodežaneiro ar tās leģendāro Kopokabanas pludmali.

Uz kruīza kuģa ēdināšana un izklaide jau iekļauta cenā!

 

1. diena, 28.03.  Ceļojums var sākties!

Satikšanās Rīgas lidostā 2 h pirms lidojuma.

Lidojums ar aviokompāniju Turkish Airlines: Rīga – Stambula, plkst. 20:00-23:15. Transfērs un nakts tranzītviesnīcā Stambulā.

 

2. diena, 29.03.  Sveika, Argentīna!

Transfērs uz lidostu. Lidojums: Stambula - Buenosairesa, plkst. 10:25-22:25.

Transfērs uz viesnīcu. Nakts 4 * viesnīcā Buenosairesā (Hotel design suites Buenos Aires 4*  vai līdzvērtgā).

 

3. diena, 30.03.  Buenosairesa

Brokastis.

Iepazīsim vienu no Dienvidamerikas lielākajām un populārākajām galvaspilsētām - Buenosairesu, tajā apvienota Argentīnas gadsimtiem senā kultūra, smalkā arhitektūra, kas pielīdzināma vien Parīzei, un unikālais krāšņums. Buenosairesas senais un krāšņais rajons - Laboka. Vēsturiskais rajons, Santelmo, šeit atrodami neskaitāmi gan mazāki, gan lielāki restorāni un bāri, kā arī īsts antikvariātu tirgus Dorrego laukumā. Maiju laukums - pilsētas sirds, kuru rotā prezidenta rezidence “Casa Rosada”. Pilsētas simbols - 67 metrus augstais obelisks, kas uzstādīts pasaules platākajā bulvārī - 9. Jūlija Avēnijā. Apskatīsim eleganto Rekoleta kvartālu, kā arī ieskatīsimies mūsdienīgajos Puerto Madero un Lezama kvartālos.

Nakts 4* viesnīcā Buenosairesā.

 

  

  

4. diena, 31.03.  Buenosairesa

Brokastis viesnīcā.

~ 11:00 transfērs uz ostu, iekārtošanās uz kruīza kuģa NCL STAR. Kruīza kuģis ir kā miniatūra pilsēta - tajā atrodas viss. 11 dienu garumā tās būs arī Jūsu mājas. Uz kuģa atrodas dažāda veida bezmaksas ēstuves:

 • restorāni Aqua un Versailles,
 • bufetes tipa restorāns Garden Cafe,
 • diennakts īru krogs O Sheehan’s Neighborhood Bar & Grill,
 • Āzijas restorāns Ginza,
 • un uzkodu grilbārs uz atklātā klāja Topsiders Bar & Grill.

Kā arī dažādi bāri un atpūtas vietas, baseini, bērnu baseins, 6 džakuzi, sauļošanās klājs, tīņu klubs, SPA centrs un sauna, frizētava, skaistuma salons un fitnesa centrs, skriešanas/pastaigas trase, basketbola un volejbola laukums, mini golfa laukums… Katru dienu kuģa izklaides programma Jūs pārsteigs ar dažādiem pasākumiem teātrī, dzīvās mūzikas vakariem, dejošanas un valodu mācību stundām u.c.!

Atpūta uz kruīza kuģa Buenosairesas ostā! Vakariņas un nakšņošana uz kruīza kuģa.

 

5. diena, 01.04.  Buenosairesa, laiks doties kruīzā

Brokastis uz kuģa. Šodien kuģis atradīsies Buenosairesas ostā - brīva diena Buenosairesā vai uz kruīza kuģa. Kruīza programmas baudīšana - atpūta uz atklātā klāja pie baseina, pusdienas un vakariņas bufetes tipa restorānā vai elegantā restorānā pēc izvēles, un izklaidējošs šovs teātrī vakara noslēgumā.

Plkst. 18:45 kuģa atiešana.

 

6. diena, 02.04.  Montevideo, Urugvaja

Brokastis uz kruīza kuģa. Plkst. 07:00 kruīza piestās Montevideo - Urugvajas galvaspilsētā. Neatkarības laukums - Plaza de la Indeendencia, Cidudad Vieja - tās vecpilsēta ar art deco ēkām un koloniālām mājām un vecais ostas tirgus Mercado del Puerto.

Atgriešanās uz kuģa. Plkst. 20:00 atiešana. Vakariņas uz kuģa.

 

 

  

 

7. diena, 03.04.  Punta del Este, Urugvaja

Brokastis uz kruīza kuģa. Plkst. 06:00 kruīza kuģis noenkurosies Punta del Este kūrortā Urugvajā. Punta del Este ir viens no labākajiem pludmales kūrortiem šajā reģionā, dēvēts par vietējo Franču Rivjēru! Populārākā no pludmalēm “La playa de los Dedos” jeb “pirkstu pludmale”. Diena atpūtai kūrortā.

Atgriešanās uz kuģa. Plkst. 16:00 atiešana. Vakariņas uz kuģa.

 

8. diena, 04.04.  Riugrandi du Sula (Rio Grande do Sul), Brazīlija

Brokastis uz kruīza kuģa. Plkst. 08:00 kuģis piestāj Rigugrandi di Sula (plānots, ka piestās pilsētā Rio Grande, pie upes ietekas okeānā), kas ir vistālāk uz dienvidiem esošais Brazīlija štats. Štata ziemeļos kalnainais Serra Gaucha reģions ir mājvieta Valde Dos Vinhedos vīna reģionam. Apbrīnojama daba ar ūdenskritumiem, upēm un kanjoniem... Iespējams doties kādā no kruīza kuģa piedāvātajām ekskursijām vai pastaigā pa ostas pilsētu.

Vakariņas un atpūta uz kruīza kuģa.

Plkst. 15:00 kruīza kuģis atiet.

 

9. diena, 05.04.  Porto Belo, Brazīlija

Brokastis uz kruīza kuģa. Plkst. 12:00 kuģis noenkurosies pie Porto Belo kūrortpilsētas.

Greznas pludmales un villas Atlantijas okeāna krastā. Diena atpūtai kūrortpilsētā un pludmalē. Iespējams doties kādā no kruīza kuģa organizētajām ekskursijām.

Plkst. 20:00 kruīza kuģis atiet.

 

10. diena, 06.04.  Santos, Brazīlija

Brokastis uz kruīza kuģa. Plkst. 09:00 kuģis piestāj Santos, kas ir viena no lielākajām ostām Dienvidamerikā, dienā te var piestāt pat 6 kruīza kuģi.

Iespējams doties pastaigā pa nelielo Santos vecpilsētu, lai nobaudītu īstu Brazīlijas kafiju kādā ielas kafejnīcā. Santos atrodas kafijas muzejs, tā ir populāra ar savu futbola klubu, kurā spēlējis pasaulslavenais Pelé, kā arī te atrodas pasaulē garākais (5,33 km) piekrastes parks.

Ar funikulieri iespējams uzbraukt Monte Serrat kalnā, no kurienes paveras skats uz pilsētu no augšas.

Vakariņas un atpūta uz kruīza kuģa.

Plkst. 20:00 kruīza kuģis atiet.

 

  

 

11. diena, 07.04.  Ilha Grande, Brazīlija

Brokastis uz kruīza kuģa. Plkst. 07:00 kuģis noenkurojas pie Ilha Grande (UNESCO) jeb tulkojumā “Lielā sala”. Brazīlija ir paradīzes ziedu dārzu, mūžzaļu mežu, bezgalīgu pludmaļu un karstas tropu saules valsts, un par to varēsiet pārliecināties šeit! Visa sala ir dabas rezervāts.

Ilha Grande tiek dēvēta par brīnumu salu, tā atrodas Karaliskajā līcī. Ja neskaita nelielo salas ciematu Vila de Abraao, tad sala ir mežonīga un joprojām dabiska - te nav nekāda motorizēta transporta. Lai nokļūtu pludmalē, ir jādodas pastaigā cauri džungļiem vai braucienā ar laivu apkārt salai. Salas pludmales ir pasaulē skaistāko pludmaļu sarakstā! Koraļļu rifi, tropiskās zivis un bruņurupuči... Iespējams doties pastaigā pa ostas pilsētu Vila de Abraao - omulīgā Sv. Sebastiana baznīca un iespējams doties pastaigā pa taciņām, lai apbrīnotu vienreizējo faunu un floru. Pastaigas attālumā akvedukts un Melnā pludmale (Praia Preta), ko iekrāso tur esošais tumšais kvarcs.

Vakariņas un atpūta uz kruīza kuģa.

Plkst. 20:00 kruīza kuģis atiet.

 

12. diena, 08.04.  Ilhabela, Brazīlija

Brokastis uz kruīza kuģa. Plkst. 07:00 kuģis noenkurojas pie Ilhabela jeb tulkojumā “Skaistā sala”- ūdenskritumi, neskarts lietusmežs un neskaitāmas pludmales. Snorkelēt kristāldzidrajos ūdeņos, kopā ar mazajām, ziņkārīgajām zivtelēm.

Iespējams palikt ostas Marina Porto Ilhabela esošajā pludmalē - tepat bāri, restorāni un veikaliņi vai doties kādā no ekskursijām.

Plkst. 20:00 kruīza kuģis atiet.

 

13. diena, 09.04.  Buzios, Brazīlija

Brokastis uz kruīza kuģa. Plkst. 08:00 kruīza kuģis noenkurojas pie Buzios - “Brazīlijas Santropē”. Buzios ir zaļš, tropisks un kluss kūrorts ar vairāk nekā 20 pludmalēm, turīgu brazīliešu un eiropiešu iemīļota atpūtas vieta. Omulīgi krodziņi un nelielas viesnīcas - neviena no ēkām šeit nepārsniedz 3 m augstumu! Diena atpūtai kūrortā.

Plkst. 20:00 kruīza kuģis atiet.

 

  

 

14. diena, 10.04.  Riodežaneiro un Cukura Platmales kalns

Brokastis uz kruīza kuģa. Plkst. 08:00 kruīza kuģis piestāj Riodežaneiro, kāpjam nost no kuģa un dodamies ekskursijā.

Dosimies ekskursijā uz Sarkano pludmali (Praia Vermelha), no kurienes ar gaisa tramvaju pacelsimies Cukura Platmales kalnā.

Pirmā pietura pa ceļam būs uz Urka kalna, kur atrodas plaša skatu platforma, restorāns un bārs. Tālāk dosimies uz augstāko skatu platformu, no kurienes varēsim redzēt Rio pilsētu, Kopakabanas pludmali, apkārtējos kalnus, salas okeānā, Niteroja tiltu un Kristus statuju.

Tālāk dosimies iepazīt koloniālo Rio - apskatīsim senās baznīcas, klosterus, galveno pilsētas katedrāli…

Iekārtošanās viesnīcā un brīvs vakars atpūtai populārajā Kopakabanas pludmalē. Iespējams atpūsties arī pie baseina uz viesnīcas jumta ar fantastisku panorāmas skatu uz Riodežaneiro!

Nakšņošana 4* viesnīcā Rio (Arena Leme vai līdzvērtīgā).

 

15. diena, 11.04.  Korkovado un Kristus Pestītāja statuja Riodežaneiro

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija sāksies ar neilgu braucienu līdz Cosme Velho kalnu dzelzceļa stacijai. Ekoloģiski drošais zobratu vilciens mūs vedīs cauri Tidžukas džungļiem augstajā Korkovado kalnā.

Pa logiem varēsim vērot īstus džungļu skatus, te dzīvo mērkaķi un citi eksotiski dzīvnieki un putni. Korkovado kalna virsotnē - 700 m virs jūras līmeņa atrodas 38 m augstais Rio simbols - Kristus Pestītāja statuja. No augšas vērojama elpu aizraujoša Rio megapoles un apkārtnes panorāma - Rio vecpilsēta, Niteroja tilts, Botāniskais dārzs, Gunabaras līcis, pasaulē lielākais - Marakanas stadions, Cukura platmales kalns...

Brīvs vakars atpūtai. Iespējams atpūsties populārajā Kopakabanas pludmalē.

Nakšņošana 4* viesnīcā Rio (Arena Leme vai līdzvērtīgā).

16. diena, 12.04.  Atpūta Riodežaneiro

Brokastis.

Riodežaneiro – tie ir zaļi pakalni, zilas debesis, stāvas klintis, līči, salas un bezgalīgas pludmales, tā ir Brazīlijas otra lielākā pilsēta un viena no skaistākajām pilsētām pasaulē!

Atpūta populārājā Kopakabana pludmalē, apkārtnē - restorāni, kafejnīcas, veikaliņi... Pastaigas attālumā atrodas glamurā Ipanemas pludmale.

Pēc vēlēšanās, par papildu samaksu, ir iespēja doties izbraucienā ar kuģīti pa Rio līci, ekskursijā uz Botānisko dārzu, mulatu šovu, Karalisko petropoli, pilsētu, kas atrodas kalnos, vai lidojumā ar helikopteru virs Rio… 

Nakšņošana 4* viesnīcā Rio (Arena Leme vai līdzvērtīgā).

 

17. diena, 13.04. 

Brokastis.

Pārbrauciens uz lidostu. Lidojums: Sanpaulu – Stambula, plkst. 22:25-17:05.

 

18. diena, 14.04. 

Griežam pulksteņus uz priekšu (laika maiņa) un ielidojam Stambulā 17:05.

Transfērs un nakts tranzītviesnīcā Stambulā.

 

19. diena, 15.04. 

Transfērs uz lidostu. Lidojums: Stambula – Rīga, plkst. 07:25-10:40.

Cena: 4280 EUR/pers. - kruīza laikā dzīvošana 2-vietīgā iekšējā kajītē

Pēc izvēles: + 300 EUR/pers. - piemaksa par dzīvošanu 2-vietīgā kajītē ar logu

+ 700 EUR/pers. - piemaksa par dzīvošanu 2-vietīgā kajītē ar balkonu

+ 199 EUR/pers. - piemaksa par “Free at sea” paketi

 

Cenā iekļauts:

 • lidojums ar aviokompāniju Turkish Airlines: Rīga-Stambula-Buenosairesa, Sanpaulu-Stambula-Rīga (ekonomiskā klase), ēdināšana un dzērieni lidojuma laikā tiek nodrošināti saskaņā ar Turkish Airlines koncepciju;
 • nododamā bagāža līdz 23 kg, rokas bagāža līdz 8 kg;
 • programmā minētie transfēri, pārbraucieni, ekskursijas;
 • grupas vadītāja (latviešu valodā) un vietējo krievu valodā vai angļu val. ( ar tulkojumu uz latv.val.) runājošu gidu pakalpojumi;
 • nakšņošana 3*- 4* viesnīcās divvietīgos numuriņos ar brokastīm Buenosairesā un Riodežaneiro;
 • ieejas maksas un biļetes Riodežaneiro ekskursiju ietvaros;
 • 11 dienu / 10 nakšu kruīzs:
  • vieta divvietīgā iekšējā kajītē, ostu nodevas;
  • 24 h ēdināšana uz kuģa;
  • tēja, kafija, ūdens ēdienreižu laikā (sula brokastīs);
  • izklaides programmas uz kuģa;
  • baseini, džakuzi uz atklātā klāja.

 

Iespējamie papildu izdevumi:

 • piemaksa par dzīvošanu 2-vietīgā kajītē ar logu: 300 EUR pers.;
 • piemaksa par dzīvošanu 2-vietīgā kajītē ar balkonu: 780 EUR pers.;
 • ceļojumu medicīniskā apdrošināšana:
  • optimālā programma (ar ceļojuma anulāciju 700 EUR apmērā): 87.89 EUR - pers. līdz 64 g. / 175.79 EUR - pers. no 65-74 g;
  • zelta programma (ar maksimālo ceļojuma anulāciju 2500 EUR apmērā): 160.08 EUR - pers. līdz 64 g. / 303.17 EUR - pers. no 65-74 g;
 • ekskursijas un transfēri kruīza ostās, kur saskaņā ar programmu nav paredzētas ekskursijas;
 • ieejas biļetes apskates objektos, kas nav paredzēti programmā;
 • personīgie tēriņi un ēdienreizes, kas nav iekļautas cenā;
 • dzeramnaudas vietējiem šoferiem un gidiem: tiks precizēts;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: tiks precizēts (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu);
 • uz kruīza kuģa:
  • Frea at sea pakete: 199 EUR/pers. (jāiegādājas abām personām kajītē);
  • pēc izvēles - apkalpojošā servisa maksas uz kuģa (20 USD pers. dienā);
  • limonādes un alkoholiskie dzērieni bāros un restorānos;
  • SPA procedūras, friziera pakalpojumi u.c.

          

Free at sea pakete”: 199 EUR pers. - iekļauj zemāk uzskaitītās 2 paketes, jāpiesaka iegādājoties ceļojumu.

 • Premium dzērienu pakete (visa veida alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni un kokteiļi visos kuģa bāros un restorānos visa kruīza garumā*);
 • Speciality vakariņu pakete (iekļauj 1 vakariņas maksas restorānā pēc izvēles, ja ceļo iekšējā vai kajītē ar logu; vai iekļauj 2 vakariņas maksas restorānos pēc izvēles, ja ceļo kajītē ar balkonu).

*esot ostās vai noteiktā attālumā no sauszemes, var būt attiecināms vietējais PVN nodoklis.

Jāiegādājas abām personām kajītē.

 

LR pilsoņiem ir bezvīzu režīms ar Brazīliju, Argentīnu un Urugvaju.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 • Ja ceļojumā dodas nepilngadīga persona (līdz 18 gadiem), līdzi nepieciešami sekojoši dokumenti - pase, dzimšanas apliecības oriģināls vai notāra apstiprināta kopija. Ja nepilngadīga persona (līdz 18 gadiem) dodas ceļojumā bez vecāku pavadības, tad arī notariāli apstiprināta pilnvara no viena vecāka.

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • veikt 300 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 1000 EUR personai jāveic līdz 15.10.2023.;
 • trešā iemaksa 1000 EUR personai jāveic līdz 01.12.2023.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 15.01.2024.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

 • ja līdz braucienam atlikušas vairāk nekā 150 dienas, tiek ieturēta rezervācijas maksa 300 EUR no personas;
 • ja līdz brauciena sākumam atlikušas 150-130 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • ja 130-75 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
 • ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 75 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā ne vēlāk kā 75 dienas pirms ceļojuma.

 

Vārda maiņa iespējama:

 • līdz 130 dienām pirms ceļojuma: bezmaksas;
 • 130 - 75 dienas pirms ceļojuma: 70 EUR;
 • 75 dienas pirms ceļojuma: nav iespējama.

 

Vakcinācija: Informāciju par epidemioloģisko situāciju (neattiecas uz Covid-19) jebkurā pasaules valstī, ieceļošanai obligātām un rekomendējošām vakcinācijām Klients var uzzināt  Latvijas Infektoloģijas centra vakcinācijas kabinetā - Linezera iela 3, Rīga. Tālr. 67014560.

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā/kruīza kuģa kajītē, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru/kajīti. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu  un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 16 dalībnieki. Grupā plānoti 10-24 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel