PĀRDOTS! Lemuru valstībā - Madagaskarā! Ar atpūtu paradīzes salā Nosy Nato!

Tik dažādie lemuri, putni, rāpuļi un taureņi. Pastaigas pa rezervātiem, kruīzs Pangales kanālā, atpūta “Sapņu ligzdā” un Nosy Nato kūrortā-salā!

17 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 04. - 20. novembris, 2022. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: Nav brīvu vietu (Garantēts!)
Cena: 2500.00
Bērns līdz 11 g.: 1900.00 numurā kopā ar 2 pieaugušajiem

Rīga-Stambula-Antananarivu-Amfeby-Antananarivu-Andasibe-Ankanin'Nofy-TOAMASINA-Nosy Nato-Forbana-Antananarivu-Stambula-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

     1. diena, 04.11. - piektdiena

Satikšanās Rīgas lidostā 2 h pirms lidojuma.

Lidojums: Rīga - Stambula, plkst. 19:00-23:15 (3 h 15 min.).

Lidojums: Stambula - Antananarivu, plkst. 02:20-15:10 (12 h 50 min.).

 

2. diena, 05.11. - sestdiena

Ierašanās Madagaskarā

Plkst. 15:10 ierašanās Antananarivu jeb saīsinājumā Tana - Madagaskaras galvaspilsētā, kas tulkojumā nozīmē „tūkstošu pilsēta”. Vīzu nokārtošana un naudas maiņa lidostā.

Iekārtošanās viesnīcā Paon d’Or 4*, Tanas tuvumā. Brīvs vakars atpūtai, iespējams vakariņot viesnīcas restorānā.

 

3. diena, 06.11. - svētdiena

Vulkāniskās ainavas Amfeby

Brokastis viesnīcā.

Ap plkst. 8:00 dosimies ceļā uz Amfeby, vulkānisku masīvu, kura centrā atrodas Itasy ezers - saldūdens tilpne vulkāna krāterī, kas ir populāra atpūtas vieta.

Pa ceļam piestāsim lemuru parkā, kur aug dažādi ārstnieciskie augi, dzīvo dažādi putni, rāpuļi un lemuri - kaķlemurs, ko atpazīstam pēc svītrainās astes, balti-melnais lemurs, kroņsifaka, mazais austrumu lemurs, mangustu lemurs...

Ap pusdienlaiku ieradīsimies Amfeby - nelielā miera ostā tālu prom no ļaužu pūļiem.

Vulkāniskas ainavas, plantācijas, rīsu lauki... iespējams doties pastaigā.

Iekārtošanās viesnīcā l’hôtel Kavitaha, Amfeby.

 

4. diena, 07.11. - pirmdiena

Lily ūdesnkritums un Analavory geizers Amfeby

Brokastis.

Dosimies pastaigā uz Lily ūdenskritumu. Pastaigas taka vedīs gar gleznainiem vulkāniskiem pakalniem, kuros paslēpušies nelieli ciemi. Ierodoties pie ūdenskrituma, Jūs pārsteigs tā daile! Iespējams arī peldēties dabīgajā ūdens baseinā.

Atgriešanās viesnīcā, pusdienu pauze.

Pēc aktīvas pirmās dienas puses, otrā dienas puse paredzēta relaksācijai! Baudīsim Analavory Geizera, dabas baseina pildīta ar siltu ūdeni, peldes. Iespējamas arī māla masāžas.

Atgriešanās Tanā un iekārtošanās viesnīcā Paon d’Or 4*, Tanas tuvumā.

 

  

 

5. diena, 08.11. - otrdiena

Putnu oāze, rāpuļi un tauriņi

Brokastis.

Dosimies uz Andasibe - brauciens pa gleznainu ceļu, kas vīsies cauri nelieliem ciematiņiem, rīsu laukiem un tropu mežiem...

Pa ceļam piestāsim eksotiskā rāpuļu un tauriņu fermā - Madagaskaras hameleoni, tauriņi, čūskas, ķirzakas un citi interesanti rāpuļi.

Iekārtošanās viesnīcā Andasibe Lemurs Lodge hotel.

Pēc saulrieta dosimies uz Analamazaotra īpašo rezervātu, lai redzētu nakts radījumus to darbībā, mēģināsim saskatīt peļlemuru Microcebus - mazāko no lemuriem.

Nakšņošana viesnīcā Andasibe Lemurs Lodge hotel.

 

6. diena, 09.11. - trešdiena

Lemuri un tropi

Brokastis.  

Agri no rīta Jūs pamodinās Indri skaļie kliedzieni. Šīs sugas lemuri līdzinās mazam bērnam pandas kostīmā ar pārsteiguma pilnu sejas izteiksmi. Agrās rīta stundās tie skaļi kliedzot, iezīmē savu teritoriju un tos var dzirdēt kilometriem tālu. Dažkārt vienuviet var dzirdēt pat desmit dažādu ģimeņu saucienus - citus tuvāk, citus tālāk...

Pēc brokastīm dosimies ekskursijā uz Indri rezervātu - Analamazaotra īpašo rezervātu. Indri ir lielākā un kolorītākā lemuru suga, ko Malagaši uzskata par svētu dzīvnieku. Daba rezervātā ir neticami daudzveida, tā ir mājvieta dažādām sugām.

Redzēsim Indri neticami veiklo (par spīti tā svaram!) lēcienu no koka uz koku, kliedzienu pavadībā.  Nereti ir iespēja satikt veselu Indri ģimenīti kopā, kā arī bieži var pamanīt vilnas lemurus, brūnos lemurus un diadēmas sifaku. Protams, arī šis rezervāts nav iedomājams bez hameleoniem, vardēm un citām dzīvām būtnēm.

Pikniks-pusdienas.

Pēcpusdienā apmeklēsim jauku privāto rezervātu, kas zināms kā „Lemuru sala”, lai redzētu kā tā iemītnieki tiek baroti un lai tuvāk iepazītos ar draudzīgākajiem no tiem! Lemuri - gan brūnie, sabozušies, dejojošie un vari, visi vēlēsies dabūt mūsu bānanus un darīs jebko. Tie leks uz mūsu galvām, pleciem, rokām. Daži kaķlemuri būs gatavi doties arī izbraucienā ar kanoe laivu - tie iedēvēti par pirātiem - lemuriem!

Vakona rezervāta apmeklējums - Nīlas krokodili, bruņurupuči un dažādi rāpuļi.

Nakšņošana viesnīcā Andasibe Lemurs Lodge hotel.

 

 

 

7. diena, 10.11. - ceturtdiena

Kruīzs Pangales kanālā, ierašanās „Sapņu ligzdā” un atpūta pludmalē

Brokastis.

Pēc brokastīm mēs pametīsim Andasibe lietus mežu, brauksim uz austrumiem - uz mazu ciematu Manambato - vietu, kur kāpsim laiviņās, lai dotos jaukā kruīzā pa Pangales kanālu.

Redzēsim nelielus ciematiņus upes krastos... Kruīza noslēgumā ieradīsimies Aknin’ny Nofy, kas tulkojumā nozīmē „sapņu ligzda”. Iekārtosimies viesnīcā Palmarium hotel: https://www.palmarium.biz/. Viesnīca atrodas uz izolētas pussalas, tropu mežu ielokā, pludmales krastā. Brīvs vakars atpūtai - iespējams peldēties, sauļoties, iet pastaigās pa mežu, kur rotaļājas lemuri... Viesnīcā iespējams baudīt īstu madagaskariešu ēdienu un mājās gatavotu rumu.

Naktī dosimies izbraucienā ar laivu uz nostāk esošu pussalu, lai redzētu Aye Aye jeb slaidpirksteni, kas ir nakts lemurs ar ļoti īpatnēju izskatu - ar tādām kā sikspārņa ausīm, vāveres asti un vienu pirkstu garāku par pārējiem. Ar šī garā pirksta palīdzību tas ir spējīgs atrast insektus zem koka mizas. Nakšņošana viesnīcā Palmarium hotel.

 

8. diena, 11.11. - piektdiena

Atpūta sapņu ligzdā

Brokastis.

Šodien dosimies pastaigā pa Palmarium rezervātu - redzēsim vietējos lemurus, eksotiskus putnus un retus augus. Palmarium rezervāts ir populārs ar dažām te mītošām ļoti retām lemuru sugām. Rezervātā brīvā vaļā dzīvo 10 lemuru sugas, kā arī dažādi reptiļi, abinieki un krokodili. Pēc izvēles - pēcpusdienā ar laivu dosimies ekskursijā uz zvejnieku ciematu, kas atrodas uz zemes strēles starp Pangales kanālu un Indijas okeānu. Vietējie iedzīvotāji šeit dzīvo ļoti lielā nabadzībā (koka būdiņās bez elektrības...), ja ir vēlēšanās, bērniem var aizvest kādas dāvaniņas (saldumus, apģērbu, mantiņas...)

Atgriešanās viesnīcā. Brīvs laiks viesnīcā - iespējams peldēties kristāldzidrajā ezerā. Viesnīcā nereti spēlē vietējās madagaskariešu grupas - iespējams atpūsties bārā, klausoties vietējo mūziku, un vērot kā lemuri no tuvējiem kokiem nemanāmi spiego...

Nakšņošana viesnīcā Palmarium hotel.

 

9. diena, 12.11. - sestdiena

Taomasinas vecpilsēta un pludmale

Brokastis.

Šodien kāpsim ātrlaivā, lai dotos uz ziemeļiem pa Pangales kanālu uz Tamatave. Pa ceļam redzēsim zvejnieku apmetnes, kanoe laivas ar makšķerniekiem, bambusa plostus, kas pārvadā preces pa kanālu un krastā ciematu bērnus, kas priecīgi mums mās...

Ieradīsimies Taomasina (arī Tamatave) - galvenajā Madagaskaras ostā, transfērs uz viesnīcu. Taomasina, kas nozīmē „sāļš” atrodas Ivondro līcī, bezgalīgas pludmales krastā. Tās koloniālā pagātne atspīd bulvāros, kas sastāv no senu celtņu kolonādēm. Palmu rindas un piejūras promenāde ar smalkiem restorāniem.

Brīvais laiks pusdienām.

Neliela Taomasinas iepazīšana. Vakarā iespējams baudīt pilsētas nakts dzīvi - restorāni, bāri, klubi un to fantastiskie dejotāji, kas uzstājas jau gadiem ilgi!

Nakšņošana viesnīcā L’hotel Neptune & SPA 4*, Taomasinā: https://annuaire.mg/hotel-neptune.

 

      

 

10. diena, 13.11. - svētdiena

Ierašanās paradīzē Nosy Nato salā

Brokastis.

Šodien agri dodamies ceļā uz mūsu atpūtas paradīzi - brauciens pa sauszemi un ar ātrumlaivu līdz nonākam Sainte Marie dienvidu salā Nosy Nato. Brauciens ar kanoe laivu līdz pat viesnīcas piestātnei. Iekārtošanās franču viesnīcā Bamboo village isle aux nattes.

Sainte Marie sala un tai pieguļošās salas ir kā mazs dārgakmens ar satriecošu dabas dažādību: ūdenskritumi, dabīgie baseini, kopti tropiskie meži un, protams, smalku smilšu pludmales, kuras apskalo tirkīzzils ūdens.

Brīva pēcpusdiena atpūtai - peldies, sauļojies, izbaudi vietējo virtuvi, malko kokteilīti palmu ēnā...

Nakšņošana Bamboo village isle aux nattes.

 

11. - 13. diena, 14. - 16.11. - pirmdiena - trešdiena

Brīvas dienas atpūtai Nosy Nato salā

Brokastis.

3 brīvas diena atpūtai Nosy Nato salas viesnīcā - Bamboo village isle aux nattes. Tā atrodas mierīgas azūra lagūnas krastā, ko koraļļu rifi pasargā no viļņiem… Otrpus salai - 10 min. gājiena attālumā atrodas Sainte Marie šaurums un pludmales restorāns, no kura baudāma 40 km attālās Madagaskaras panorāma. Salas dienvidu daļā – 15 min. gājiena attālumā atrodas pludmale atklāta okeāna krastā. Sala ir maza, zaļa oāze ar sulīgu veģetāciju, labiekārtotām pastaigu takām, plašu bāru un restorānu klāstu. Iespējams doties izbraucienā ar laiviņu apkārt salai vai uz Sainte Marie salu.

 

 

 

14. diena, 17.11. - ceturtdiena

Pirātu diena

Brokastis.

Sainte Marie jeb Nosy Boraha tradicionāli zināma kā “Pirātu sala”.

Šodien ieskatīsimies salas raibajā pagātnē. Ekskursiju sāksim ar Madagaskaras senākās baznīcas (1837. g.) apmeklējumu, no šejienes paveras panorāmas skats uz Madame saliņu un Forbanu, kas bijusi pirātu patvērums. Ar kanoe dosimies uz Forbanu, uz senu pirātu kapsētu. 17. un 18. gadsimtos vairāk nekā 1000 pirātu šo salu sauca par savām mājām - gan nezināmie, gan slavenie pirāti - tādi kā kapteinis Viljams Kids un Rodas salas pirāts Tomas Tjū. Sala bija perfekta vieta, kur atpūsties jūras braucienu nogurdinātajiem bandītiem. Turklāt Madagaskaras sievietes mīlēja pirātus - viņu bagātības, naudas, zīda un citu jauko lietiņu dēļ… Pirātu kapsēta ir vienīgā legālā šāda veida kapsēta. Tā atrodas uzkalnā, kapakmeņus rotā dažādi gravējumi. Vienuviet atrodami 30 pirātu apglabājumi. Uzzināsiet vairāku šo pirātu dzīves stāstus!

Pusdienas restorānā skaistā vietā ar skatu uz lagūnu. Iespējams peldēties kamēr gaidām pusdienas! Pēcpusdienā atgriešanās viesnīcā.

Nakšņošana Bamboo village isle aux nattes.

 

15. diena, 18.11. - piektdiena

Agriežamies Madagaskaras galvaspilsētā

Brokastis.

Transfērs uz netālu esošo lidostu un vietējais pārlidojums uz Antananarivu, plānots plkst. 08:05.

Neliela galvaspilsētas apskates ekskursija.

Iespējamas, svētku vakariņas restorānā Lukanga vietējās dzīvās mūzikas pavadījumā.

Nakšņošana viesnīcā Paon d’Or 4*, Tanā.

 

16. diena, 19.11. - sestdiena

Laiks doties mājup.

Brokastis.

Brauciens uz lidostu. Lidojums mājup: Antananarivu - Stambula, plkst. 16:45-06:00 (13 h 15 min.).

 

17. diena, 20.11. - svētdiena

Brokastis.

Plkst. 06:00 ielidojam Stambulā. Lidojums: Stambula - Rīga, plkst. 09:05-11:15 (3 h 10 min.).

 

  

Cenā iekļauts:

 • lidojums ar aviokompāniju Turkish Airlines: Rīga-Stambula-Antananarivu-Stambula-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā tiek nodrošināti saskaņā ar Turkish Airlines koncepciju;
 • vietējais pārlidojums: Sainte Marie-Antananarivu;
 • nododamā bagāža līdz 23 kg, rokas bagāža līdz 8 kg;
 • visi programmā minētie transfēri un pārbraucieni ar autobusu;
 • programmā minētās ekskursijas un pārbraucieni ar laivām;
 • nakšņošana viesnīcās ar iekļautām brokastīm;
 • pusdienas 6. un 14. dienā, kas minētas programmā;
 • visas ieejas maksas objektos, kuri minēti programmā;
 • Remiro travel grupas vadītāja (latviešu val.) un vietējā krieviski runājoša gida pakalpojumi, kā arī angliski runājoši vietējie gidi nacionālajos parkos.

 

     Iespējamie papildu izdevumi:

 • pārējās ēdienreizes (katra ēdienreize vidēji 5-20 EUR);
 • iebraukšanas vīza iebraucot valstī: ~ 35 EUR;
 • Covid-19 testi (antigēnu tests ~ 15 EUR), ja tāds tiks prasīts;

-     ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laiku, BTA nepieciešamā programma: 29.46 EUR - pers. līdz 64 g. / 58.92 EUR - pers. no 65-74 g.;

-     dzeramnaudas vietējiem šoferiem un gidiem: tiks precizēts;

-     piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 450 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu).

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

Valūta: 1 EUR = ~ 4000 MGA (Madagaskaras ariari)

 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

LR pilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās. Pasē jābūt 3 tukšām lapām vīzu sadaļā.
Nepilngadīgajiem (līdz 18 gadu vecumam), ceļojot kopā ar vecākiem, ceļojumā līdzi jābūt pasei un dzimšanas apliecībai (vai notariāli apstiprinātai tās kopijai).

 

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • 300 EUR avansa iemaksa personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 1200 EUR jāveic līdz 10.06.2022.;
 • pilnīgs norēķins jāveic līdz 05.09.2022.;
 • savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:
•    Ja līdz braucienam atlikušas vairāk nekā 100 dienas, tiek ieturēta 1. avansa iemaksa;

•    Ja līdz brauciena sākumam atlikušas 100-75 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    Ja 75-45 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•    Ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 45 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā. (Var tikt piemērotas aviokompānijas soda sankcijas par vārda maiņu.)

 

 

Vakcinācija. Dodoties šajā ceļojumā, nav jāveic obligāta vakcinācija, tomēr pasaules veselības organizācija iesaka kā visur - potēties pret A un B hepatītu, difteriju un veikt profilakses pasākumus pret malāriju. Informāciju par epidemioloģisko situāciju jebkurā pasaules valstī, ieceļošanai obligātām un rekomendējošām vakcinācijām Klients var uzzināt  Latvijas Infektoloģijas centra vakcinācijas kabinetā - Linezera iela 3, Rīga. Tālr. 67014560.

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu  un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 10 dalībnieki. Grupā plānoti 10-20 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines