Visa Meksika - no Mehiko līdz Maiju rivjērai! Senās piramīdas, pazemes senotes un atpūta Playa del Carmen kūrortā! (6 vietas)

Pieteikties ceļojumam vēlams līdz 31.07.2024.!

16 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 10. - 25. februāris, 2025. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: 6 brīvas vietas. Vairāk vietas pēc pieprasījuma (Garantēts)
Cena: 3770.00
Akcijas cena: 3590.00 spēkā līdz 31.07.2024
Bērns līdz 11 g.: 3150.00 ja numurā kopā ar 2 pieaugušajiem
Bērns no 12-17 g.: 3400.00 ja numurā kopā ar 2 pieaugušajiem

Rīga-Stambula-Mehiko-Teotivakāna-Mehiko-Puebla-Uahaka-Monte Alban-Tehuantepeka-Sumidero kajons-Sankristobala-San Juan Chamula-Aqua Azul ūdenskritums-Palenke-Kampeči-Ušmala-Merida-Čičenica-Ikiles senote-Plaja del Karmena-Kankūna-Stambula-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

Pieteikties ceļojumam vēlams līdz 31.07.2024.!

! Meklējam istabas biedri - sievieti, dzīvošana numuriņā kopā ar otru sievieti!
 
 

Grupas vadītāja: Renāte

 

Programmā iespējamas izmaiņas!

1. diena, 10.02. - pirmdiena

Ceļojums var sākties!

Satikšanās Rīgas lidostā ~ 2 h pirms lidojuma.

Lidojums ar Turkish Airlines: Rīga – Stambula, plkst. 11:35-16:00 Stambula – Mehiko, plkst. 21:50-03:35.

 

2. diena, 11.02. - otrdiena

Sveika, Mehiko!

Plkst. 03:35 ielidojam Mehiko pilsētā. Transfērs uz viesnīcu Mehiko, agrais check-in un atpūta viesnīcā.

~ Plkst. 12:00 Mehiko iepazīšanas ekskursija (~ 4 h), lai vakarā varētu turpināt atpūsties un ātrāk iejustos laika zonā!

Mehiko - vienas no pasaulē lielākās megapoles, iepazīšana. Elitāri rajoni un graustu rajoni, ar mūsdienu tehnoloģiju palīdzību būvēti debesskrāpji un nelielas dzīvojamās mājiņas – viss kopā rada šo kontrastu bagāto Mehiko pilsētu. Centrālais Zokalo laukums - otrs lielākais laukums pasaulē, ir pilsētas sirds un vieta, kur sāka veidoties Mehiko. Lieliska arheoloģijas ansambļa ieskautā laukuma plašā panorāma padara to par vienu no skaistākajiem antīkajiem laukumiem pasaulē. No vienas laukuma puses paceļas Nacionālā pils ar Diego Riveras freskām… Centrā katedrāle, kas ir lielākā Latīņamerikā, būvēta uz acteku tempļa pamatiem, kas dienu no dienas pamazām grimst…

Nakšņošana Mehiko pilsētā, plānots viesnīcā Royal Reforma 4*.

 

3. diena, 12.02. - trešdiena

Senā indiāņu svētnīca Teotivakāna - Mēness un Saules piramīdas

Brokastis.

Teotivakāna, viena no visvairāk pieminētajām un apmeklētajām arheoloģijas vietām Mehiko tuvumā. Grandiozās Mēness un Saules (trešā lielākā pasaulē) piramīdas ir liecības par tautu, kas šeit izveidoja ievērojamu reliģijas rituālo centru, bet nav zināmi visi kad un kāpēc šī kultūra izzuda… Uzkāpsim šo seno, sakrālo celtņu virsotnēs, lai palūkotos uz pilsētu no augšas.

Gvadalupes bazilika - visvairāk apmeklētā svētceļojumu vieta Rietumu puslodē. Tā atrodas Tepuakas kalnā.

Nakšņošana Mehiko pilsētā, plānots viesnīcā Royal Reforma 4*.

 

 

 

4. diena, 13.02. - ceturtdiena

Puebla, kaktusu parks, Uahaka

Brokastis.

Brauciens uz Pueblu. Leģenda vēsta, ka eņģeļi parādījuši vietu, kur jābūvē pilsēta. Dabas ainavām bagāto ceļu uz šo “eņģeļu pilsētu” apsargā divi vulkāni, Popokatepetls un Istaksivatls, kuru sniegotās virsotnes sniedzās augstu debesīs. Pati pilsēta pārsteigs ar koloniālo arhitektūru un vēsturiskajiem pieminekļiem, kas iekļauti UNESCO pasaules kultūras mantojumu sarakstā.

Pilsēta tiek dēvēta arī par Meksikas gastronomisko galvaspilsētu - šeit gatavoto gardo ēdienu dēļ!

Brīvais laiks pusdienām.

Caur kalnaino un kaktusu audzēm bagāto Vidusmeksikas apgabalu vijas ceļš uz saulaino Uahakas ieleju. Pa ceļam foto pauze ar gigantiskajiem kaktusiem.

Uahakas iespaidīgā baroka stilā būvētā Santo Domingo baznīca ar zelta plāksnēm dekorēto interjeru ir vēl viens meksikāņu dievbijības apliecinājums. Pastaiga pa krāsaino pilsētiņu. Acis priecēs dažādie tekstila, keramikas, koka un metāla darinājumi.

Nakšņošana viesnīcā Oaxaca Real 4*, Uahakā.

 

5. diena, 14.02. - piektdiena

Monte Alban un meckala degustācija

Brokastis.

Monte Alban - antīkais ceremoniju centrs, kas bijusi pati pirmā apdzīvotā vieta Mezoamerikā un tūkstoš gadu garumā spēlējis nozīmīgu politisku un ekonomisku lomu Sapoteku civilizācijas attīstībā. Tas atrodas kalna virspusē ar lielisku skatu uz apkārtni un Uahakas pilsētu. Te valda klusums un miers.

Apmeklēsim vietējo ražotni, lai noskaidrotu vai meckals garšo tāpat kā tekila? Uzzināsim meckala rašanās tehnoloģiju un degustēsim! Būs iespēja arī nogaršot kāpurus, kurus tradicionāli pievieno meckalai, vai ceptus sienāzīšus.

Pēc degustācijas, pa kalnu ceļiem, kas šķērso Agaves laukus, dosimies uz Tehuantepeku. Nakšņošana viesnīcā Calli 3*.

 

   

 

6. diena, 15.02. - sestdiena

Brauciens ar laiviņu pa Sumidero kanjonu, Sankristobalas vecpilsēta

Brokastis.

Rīta pusē dosimies uz Sumidero kajonu, kas iekļauts TOP 20 pasaules skaistāko kanjonu nominācijā. Vienu no skaistākajām Meksikas upēm, Grihalvas upi, ieskauj tūkstoš metrus augstas klintis, veidojot trīsdesmit kilometru garu kanjonu. Ekskursija ar laivu 1000 m dziļajā kanjonā. Vērosim neskarto dabu visapkārt - krokodili, pērtiķīši, dažādas putnu sugas…

Tālāk dosimies uz Sankristobalu (San Cristobal de las Casas) - gleznainu koloniālo pilsētu, kas 

atrodas skuju mežiem klātu kalnu ieskautā ielejā. Pilsētas tuvumā dzīvo seno indiāņu pēcnācēji. Vakarā brīvais laiks pastaigām pa vecpilsētas ielām, kur gaisā virmo intensīvais Čiapas kafijas aromāts… Nelielie veikaliņi, kur tirgo rotaslietas darinātas no nefrīta un vietējā dzintara.

Nakšņošana 4* viesnīcā Casa Mexicana 4*, Sankristobalā.

 

7. diena, 16.02. - svētdiena

San Juan Chamula, Aqua Azul ūdenskrituma kaskādes, Palenke

Brokastis.

Dienu iesāksim ar neliela Tzotzil indiāņu ciema apmeklējumu tepat Sankristobalas pilsētas tuvumā. San Juan Chamula un tās baznīca, kurā savienojušies šķietami nesaderīgie katoļu rituāli un pirmsspānijas pagānisms.

Pa ceļam iespējama pastaigas pauze pie skaista, ar kaskādēm bagāta ūdenskrituma - Aqua Azul iespaidīgās kaskādes un krāces, kā arī iespējama veldzējoša pelde tā tirkīzzilajā ūdenī. (Ja ceļš būs slēgts tiks aizstāts ar Misol Ha vai Cascadas Roberto Barrios ūdenskritumu).

Tālāk dosimies uz Palenke pilsētu, pa ceļam vērojot to, cik ātri Meksikas daba var mainīties - no skujkoku mežiem līdz aizaugušiem subtropu džungļiem. Ierašanās un nakšņošana Palenke, viesnīcā Nututun 4*: https://www.nututun.com/en/photos/

Viesnīcas teritorijā ir gan baseins, gan “dabīgais baseins” - dabīgas izcelsmes peldvieta, jauks restorāns ar nelielu terasi, uz kura iespējams omulīgi pasēdēt, nobaudot kādu kokteilīti. Nereti var izdzirdēt kādu netālu džungļos dzīvojošo zirnekļpērtiķu bļāvienu...

  

   

 

8. diena, 17.02. - pirmdiena

Senā maiju pilsēta Palenke, ūdenskritums un krāšņā Kampeči

Brokastis.

Seno maiju lielpilsēta Palenke - viena no galvenajām maiju civilizācijas pilsētām, kas saglabājusies līdz mūsdienām. Senā pilsēta atrodas uz ar džungļiem apaugušiem pauguriem. Agrās rīta stundās pilsētas drupas klāj bieza miglas kārta, var dzirdēt netālu esošā avota kluso čalošanu… Tālumā nereti atskan kāds jaguāra rūciens vai mērkaķa bļāviens. Dabas varenība kopā ar senajām drupām šai vietai piešķir sevišķu enerģētiku. Šeit var apskatīt vairākas piramīdas un augstākās sabiedrības dzīvojamās ēkas, kā arī dažādas rituālu un upurēšanas vietas. Tie ir tikai 10%, kas tikuši atsegti un pārējā pilsētas daļa vēl joprojām slēpjas zem aizaugušās zaļās džungļu masas kopš 7. gadsimta, kad pilsēta pārstāja eksistēt. Piramīdās var uzkāpt, baudot skatu, kas paveras!

Pusdienu pauze plānota nomaļā restorānā Meksikas līča krastā. Kamēr gaidām pasūtījumu, iespējams peldēties!

Pārbrauciens uz pirātu pilsētu Kampeči - cietokšņa pilsētu, tā būvēta jau 1540. gadā, to savulaik apsēduši pirāti, par kuru pastrādātajiem varoņdarbiem nostāsti klīst vēl tagad. Pastaiga pa koloniālajām, krāsainajām ieliņām. Vakarā iespējams atpūsties kājāmgājēju ieliņas kafejnīcu terasēs…

Nakšņošana viesnīcā Castelmar 4*, Kampeči.

 

9. diena, 18.02. - otrdiena

Majestātiskā Ušmala, Merida

Brokastis.

Majestātiskā Ušmala (UNESCO) par kuru klīst leģendas. Viena no tām vēsta, ka 40 m augstā Burvja piramīda tikai uzcelta 1 nakts laikā! Valdnieka pils, Bruņurupuču nams, Baložu pils, Sieviešu klosteris...

Vēlāk pārcelsimies spāņu aristokrātu pasaulē un apmeklēsim senu villu jeb haciendu. Pusdienu pauze villā.

Pārbrauciens uz Meridu. Jukatānas štata galvaspilsēta Merida - šarmanta ar šaurām ieliņām, koloniālā laika ēkām, ēnainiem parkiem. Tiek saukta par Balto pilsētu, jo būvniecībā izmantots baltais kaļķakmens un gaišās krāsas.

Iekārtošanās viesnīcā Caribe Yucata 4 *, Meridā. Vakara pastaiga pa koloniālo pilsētu.

 

   

 

10. diena, 19.02. - trešdiena

Maiju centrs Čičenica, pelde Ikiles senotē

Brokastis.

Brauciens uz Jukatānas pussalu, lai apskatītu tās galveno dārgumu - Čičenicu (UNESCO). Šī senā pilsēta ir atzīta par vienu no jaunajiem septiņiem pasaules brīnumiem. Kukulkana piramīdas, lielākais pasaulē bumbu spēļu lauks Pok-ta-pok, observatorija, Jaguāru māja un Svētā aka, kas tika izmantota reliģiozām ceremonijām un upurēšanai. Maiju priesteri šo garīgo ceremoniju un rituālu centru būvējuši, balstoties uz izcilām zināšanām ne tikai celtniecībā, bet arī matemātikā un astronomijā. Par to liecina īpašie piramīdu izmēri, pakāpienu skaits un novietojums pret noteiktu debess pusi.

Pelde Ikiles senotē - pazemes karsta avots, kas atrodas 26 m pazemē, līdz tā apakšējai peldēšanas platformai izcirstas kāpnes, tomēr peldoties, varam redzēt zilās debesis virs mums! Brīvais laiks peldei senotē un pusdienām restorānā pie senotes.

Pārbrauciens uz Plaja del Karmena (Playa del Carmen) kūrortpilsētu. Iekārtošanās plānota viesnīcā Hacienda Maria Bonita 3* un atpūta pie Karību jūras.

 

11. diena, 20.02. - ceturtdiena

Atpūta Plaja del Karmena kūrortā

Brīva diena atpūtai.

4 pilnu dienu garumā atpūta kūrortā Plaja del Karmena viesnīcā ar iekļautām brokastīm.

Viesnīca Hacienda Maria Bonita 3* - hacienda jeb senu aristokrātu villas tipa viesnīca ar komfortabliem un krāšņiem numuriņiem pastaigas attālumā no pludmales un kājāmgājēju avēnijas (5-tās avēnijas). Viesnīcas teritorijā ir neliels baseins.

Brīvajā laikā iespējams doties kādā no ekskursijām:

 • Xcaret parku;
 • uz Meksikāņu ballīti Xoxomiloco: ~ 17:30 izbraukšana no Plaza las Perlas uz Meksikāņu ballīti Xoxomiloco: meksikāņu vakariņas uz krāšņās trajinera laivas, dziesmas un dejas meksikāņu tradicionālās mūzikas pavadībā, tekila un alus visa vakara garumā;
 • Xplor aktīvās atpūtas parku: peldēšana pa pazemes upēm, peldēšana ar pūšļiem, laišanās pa trosēm, brauciens ar bagijiem... https://www.xplor.travel/en/xplor-activities/
 • Brauciens uz Kozumelas salu. Kozumela sala atrodas tieši iepretim Plaja del Karmena kūrortam.
 • Rio Secreto, pazemes upes apmeklējums. Upe izveidojusies vairākām alām apvienojoties, te ir tūkstošiem stalaktītu un stalagmītu, un cauri plūst kristāltīrs ūdens. https://www.riosecreto.com

Un citas ekskursijas - izbraucieni ar kuģīšiem, braucieni uz senotēm, piemēram:

Cenote Zacil-Ha: https://cenotesworld.com/en/cenotes-in-Tulum-Quintana-Roo/Cenote-Zacil-Ha/

Cenote Calavera: https://cenotesworld.com/en/cenotes-in-Tulum-Quintana-Roo/Cenote-Calavera/

Cenote Yaxmuul: https://cenotesworld.com/en/cenotes-in-Tulum-Quintana-Roo/Cenote-Yaxmuul/

Ekskursijas būs iespējams iegādāties uz vietas.

 

   

 

12. diena, 21.02. - piektdiena

Xcaret parka apmeklējums

Brokastis.

Pēc izvēles, par papildu maksu: ~ plkst. 09:10 izbraukšana no Plaza las Perlas uz Xcaret parku - piemērots visa vecuma ceļotājiem: ūdens atpūta (pludmale, baseini, pazemes upes), dažādi priekšnesumi, bagātīga flora un fauna, kā arī iespēja iepazīt dažādus vietējos dzīvniekus. (Cenā iekļauts: transfēri, ieejas biļetes un bufetes veida pusdienas.) https://www.xcaret.com/en/attractions-xcaret/

 

13. diena, 22.02. - sestdiena

Atpūta Plaja del Karmena kūrortā

Brīva diena atpūtai kūrortā Plaja del Karmena viesnīcā ar iekļautām brokastīm.

 

14. diena, 23.02. - svētdiena

Atpūta Plaja del Karmena kūrortā

Brīva diena atpūtai kūrortā Plaja del Karmena viesnīcā ar iekļautām brokastīm.

 

15. diena, 24.02. - pirmdiena

Laiks doties mājup.

Brokastis. Transfērs uz lidostu. Lidojums: Kankūna - Stambula, plkst. 14:30-10:35.

 

16. diena, 25.02. - otrdiena

Esam mājās.

Ielidojam Stambulā plkst. 10:35. Lidojums: Stambula - Rīga, plkst. 15:45-18:00.

 

Ceļojums nelielā grupā - līdz 20 ceļotājiem!

 

Cenā iekļauts:

 • lidojums ar Turkish Airlines: Rīga-Stambula-Kankūna-Stambula-Rīga (ekonomiskā klase). Ēdināšana un dzērieni lidojumu laikā tiek nodrošināti saskaņā ar Turkish Airlines koncepciju. Iekļauti 2 gab. x 23 kg nododamā bagāža (ieteicams ņemt līdzi tikai 1 cieto čemodānu), 8 kg rokas bagāža;
 • programmā minētie transfēri, pārbraucieni, ekskursijas;
 • ieejas biļetes programmā minētajos apskates objektos;
 • nakšņošana programmā minētajās viesnīcās 2-vietīgos numuriņos ar brokastīm. Ģimenēm tiek piedāvāti numuriņi ar divām 2-vietīgām gultām - numuriņā var nakšņot max. 4 personas;
 • brauciens ar laivu kanjonā;
 • grupas vadītāja (latviešu val.) un vietējā krievu valodā runājoša vietējā gida pakalpojumi.

 

Iespējamie papildu izdevumi:

 • personīgie tēriņi un ēdienreizes, kas nav iekļautas cenā;
 • dzeramnaudas vietējam šoferim un gidam: ~ 40 EUR apmērā;
 • ekskursijas brīvajās dienās Plaja del Karmena kūrortā;
 • ieejas biļete Xcaret parkā: ~ 170 USD un Xoxomiloco parkā: ~ 130 USD, apvienotā abu parku biļete: ~ 240 USD;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 660 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu);
 • ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laiku, BTA* (skatīt):

. optimālā programma (ar ceļojuma anulāciju 700 EUR apmērā): 66.61 EUR - pers. līdz 64 g. / 133.23 EUR - pers. no 65-74 g.;

. zelta programma (ar ceļojuma anulāciju 700 EUR apmērā): 89.12 EUR - pers. līdz 64 g. / 178.24 EUR - pers. no 65-74 g.

 

*Ceļojuma veselības apdrošināšana ir obligāta! Ja klients neizvēlas pievienot ceļojuma apdrošināšanu kā papildu pakalpojumu, iegādājoties ceļojumu no Remiro travel, tad klientam ir pienākums to noformēt pašam citā apdrošināšanas kompānijā un atsūtīt ceļojumu apdrošināšanas polises numuru Remiro travel.

 

Ieteikumi līdzi ņemšanai:

 • savs pludmales dvielis (var noderēt peldēm pārbraucienu laikā un brīvajās dienās pludmalē);
 • kontakdakšas pāreja uz ASV/Meksikas standartu.

 

LR pilsoņiem ir bezvīzu režīms ar Meksiku.

LR nepilsoņiem ir nepieciešama izziņa par dzīvesvietu LR.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • Tavai pasei jābūt izdotai pēc 2007. gada 19. novembra un derīgai 6 mēnešus pēc atgriešanās no brauciena.
 • Nepilngadīgajiem (līdz 18 gadu vecumam), ceļojot ar vismaz vienu no vecākiem, ceļojumā līdzi jābūt pasei un dzimšanas apliecībai (vai notariāli apstiprinātai tās kopijai) vai ieraksts par radniecību vecāka pasē. Ceļojot bez vecākiem, papildus jābūt viena vecāka notariāli apstiprinātai pilnvarai.

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) un atsūtot uz epastu sekojošus datus: personas kods/dzimšanas datums, pases numurs un derīguma termiņš;
 • veikt 300 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 1500 EUR personai jāveic līdz 01.10.2024.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 01.12.2024.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

•    ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk nekā 100 dienas, tiek zaudēta rezervācijas maksa;

•    ja 100-60 dienas, tiek ieturēti 30% no ceļojuma summas;

•    ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 60 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt sevis izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā. Aviobiļetei vārda maiņa līdz 01.12.2024. - bezmaksas. No 01.12.2024. līdz ne vēlāk kā 14 dienas pirms ceļojuma vārda maiņa iespējama par papildu maksu: 100 EUR.

 

Vakcinācija. Dodoties šajā ceļojumā, nav jāveic obligāta vakcinācija. Informāciju par epidemioloģisko situāciju (neattiecas uz Covid-19) jebkurā pasaules valstī, ieceļošanai obligātām un rekomendējošām vakcinācijām Klients var uzzināt Latvijas Infektoloģijas centra vakcinācijas kabinetā - Linezera iela 3, Rīga. Tālr. 67014560.

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu  un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 15 dalībnieki. Grupā plānoti 15-19 dalībnieki.
 • Ceļojuma veselības apdrošināšana ir obligāta. Ja klients neizvēlas pievienot ceļojuma apdrošināšanu kā papildu pakalpojumu, iegādājoties ceļojumu no Remiro travel, tad klientam ir pienākums to noformēt pašam citā apdrošināšanas kompānijā- šajā gadījumā Remiro travel neuzņemas atbildību par medicīniskajām vai citām izmaksām, ja tādas radīsies klientam ceļojuma laikā.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel