Atpūta Meksikā Iberostar Paraiso Beach 5* viesnīcā ar "viss iekļauts"

18. novembra svētku brīvdienās!

12 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 17. - 28. novembris, 2021. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: 10 brīvas vietas
Cena: 1820.00
Bērns no 15 g., papildus pieaugušais: 1550.00 numurā kopā ar 2 pieaugušajiem
Bērns līdz 14 g.: 1320.00 numurā kopā ar 2 pieaugušajiem

Rīga-Stambula-Kankūna-viesnīca Iberostar Paraiso Beach hotel 5*, Playa Paraiso-Kankūna-Stambula-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi

Ieceļošanas prasības Meksikā:
nav nepieciešams Covid-19 tests vai veikta pilna vakcinācija, lai ieceļotu Meksikā.
Lai atgrieztos Latvijā: 

Vakcinētajiem ceļotājiem un personām, kas pārslimojušas Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā:
 • nav nepieciešams veikt testu;
 • nav jāievēro pašizolācija atgriežoties.

Nevakcinētajiem ceļotājiem:

• nepieciešams negatīvs Covid-19 PCR tests (no testa atbrīvoti bērni līdz 12 g. vecumam). Testēšanu organizēsim visiem braucējiem reizē, ja šī prasība joprojām būs spēkā;
• iespējama pašizolācija pēc ceļojuma. Latvija šobrīd ir noteikusi slieksni 75 saslimušie uz 100 000. Ja saslimušo skaits tajā periodā būs zem šī sliekšņa, pašizolācija pēc ceļojuma nebūs jāievēro, tomēr, ja saslimušo būs vairāk - pašizolācija būs jāievēro. Pastāv iespēja, ka pašizolācijas slieksnis tiks paaugstināts. Atgādinām, ka pašizolācija nozīmē sabiedrisku vietu (darbs, izklaide) neapmeklēšanu, tomēr neliedz iet ārā pastaigās, atļauts apmeklēt gan veikalu, gan aptieku.

 

(Piedāvājumā arī ceļojums uz Meksiku ar iekļautām ekskursijām, 17.-28.11.2021., skatīt šeit.)

 

1. diena, 17.11. - trešdiena

Ceļojums var sākties!

Satikšanās Rīgas lidostā 2 h pirms lidojuma.

Lidojums ar Turkish Airlines: Rīga - Stambula, plkst. 12:05-16:05 (3 h); Stambula - Kankūna, plkst. 21:35-08:25 (18 h 50 min.). Nakts lidmašīnā.

 

2. diena, 18.11. - ceturtdiena

Sveika, Meksika! Atpūta var sākties

Plkst. 08:25 ielidojam Kankūnā. Transfērs uz viesnīcu - agrā ierakstīšanās viesnīcā.

Brīva diena atpūtai Karību jūras krastā, viesnīcā Iberostar Paraiso Beach hotel 5* ar all inclusive jeb viss iekļauts - ēdināšana un dzērieni jau iekļauti cenā.

Viesnīca atrodas Maiju Rivjērā, tirkīzzilās Karību jūras un privātas baltu smilšu pludmales krastā. Viesnīcas teritoriju ieskauj tropiskā flora un fauna, kas raksturīga tieši Meksikai. Viesnīcas teritorijā atrodas 4 baseini un bērnu baseins. Mazākajiem viesnīcas apmeklētājiem ir savs bērnu kubliņš Star camp jeb zvaigžņu nometne. Viesnīcas teritorijā atrodas gan vairāki bufetes tipa restorāni, Beach grill pludmalē, gan arī A la carte restorāni ar dažādām virtuvēm - meksikāņu, brazīliešu, japāņu, itāļu, Vidusjūras, steiku (par katrām 3 naktīm vienas bezmaksas vakariņas A la carte restorānā*), kā arī vairāki bāri. Dienas gaitā norit dažādas izklaides programmas.

 

  

 

3. - 10. diena, 19. - 26.11. - piektdiena - piektdiena

Atpūta Maiju Rivjērā

Izbaudi meksikāņu viesmīlību, gozējoties siltās Karību jūras piekrastē un malkojot tropisko augļu margaritu viesnīcas teritorijā, vai iepazīsti Maiju Rivjēru, dodoties ekskursijās.

Viesnīca atrodas vien 30 min. brauciena attālumā no Kankūnas kūrorta un 25 min. brauciena attālumā no Playa del Carmen kūrorta. Apkārtnē ir neskaitāmas izklaides iespējas - dažādi izklaižu un atrakciju parki, akvaparki, dabīgās pazemes senotes, nacionālie parki, iespējams doties ekskursijās gan uz piramīdām, gan izbraucienos ar jahtām pa Karību jūru un uz netālu esošo Kozumela salu. Brīvajās dienās iespējams doties uz:

 • Netālu esošo kūrortu Playa del Carmen, doties pastaigā pa 5. avēniju un iepazīt kūrortu.
 • Ekskursijā uz Maiju civilizācijas atstāto dārgumu - Tulumu. Tulumas drupas atrodas uz 12 m augstas klints, ko apskalo tirkīzzilā Karību jūra.
 • Ekskursijā uz Jukatānas pussalas galveno dārgumu - Čičen-Ica (UNESCO). Šī senā pilsēta ir atzīta par vienu no jaunajiem septiņiem pasaules brīnumiem. Kukulkana piramīda-kalendārs, lielākais pasaulē bumbu spēļu lauks Pok-ta-pok, observatorija, Jaguāru māja un Svētā aka, kas tika izmantota reliģiozām ceremonijām un upurēšanai. Maiju priesteri šo garīgo ceremoniju un rituālu centru būvējuši, balstoties uz izcilām zināšanām ne tikai celtniecībā, bet arī matemātikā un astronomijā. Par to liecina īpašie piramīdu izmēri, pakāpienu skaits un novietojums pret noteiktu debess pusi. Ekskursiju iespējams apvienot ar peldi Ikiles senotē - pazemes karsta avots, kas atrodas 26 m pazemē, līdz tā apakšējai peldēšanas platformai izcirstas kāpnes, tomēr peldoties, varam redzēt zilās debesis virs mums!
 • Xcaret parku - piemērots visa vecuma ceļotājiem: ūdens atpūta (pludmale, baseini, pazemes upes), dažādi priekšnesumi, bagātīga flora un fauna, kā arī iespēja iepazīt dažādus vietējos dzīvniekus. (Cena 1 pers.: ~ 160 USD / transfēri, ieejas biļetes un bufetes veida pusdienas.) https://www.xcaret.com/en/attractions-xcaret/
 • Xplor aktīvās atpūtas parku: peldēšana pa pazemes upēm, peldēšana ar pūšļiem, laišanās pa trosēm... (Cena 1 pers.: ~ 150 USD / transfēri, ieejas biļetes un bufetes veida pusdienas.) https://www.xplor.travel/en/xplor-activities/
 • Brauciens uz Kozumelas salu. Kozumela sala atrodas tieši iepretim Plaja del Karmena kūrortam.
 • Brauciens uz Isla Mujeres jeb tulkojumā “Sieviešu salu”, kas atrodas netālu no Kankūnas. Vakarā var baudīt izgaismoto pilsētu un viesnīcu zonu no ūdens virsmas.

 

   

 

11. diena, 27.11. - sestdiena

Laiks doties mājup.

Transfērs uz lidostu. Lidojums: Kankūna - Stambula, plkst. 09:55-05:40 (11 h 45 min.).

 

12. diena, 28.11. - svētdiena

Ielidojam Stambulā plkst. 05:40. Lidojums: Stambula - Rīga, plkst. 09:15-11:10 (2 h 55 min.).

 

   

  

Cenā iekļauts:

 • lidojums ar aviokompāniju Turkish Airlines: Rīga-Stambula-Kankūna-Stambula-Rīga (ekonomiskā klase). Ēdināšana un dzērieni lidojumu laikā tiek nodrošināti saskaņā ar Turkish Airlines koncepciju;
 • 2 gab. x 23 kg nododamā bagāža (ērtībai ieteicams ņemt līdzi tikai 1 cieto čemodānu), 8 kg rokas bagāža;
 • programmā minētie transfēri;
 • grupas vadītāja (latviešu val.) pakalpojumi pārlidojumu laikos;
 • nakšņošana 5* viesnīcā ar “viss iekļauts” paketi. Ģimenēm tiek piedāvāti numuriņi ar divām 2-vietīgām gultām - numuriņā var nakšņot max. 4 personas.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

 • ceļojumu medicīniskā apdrošināšana: tiks precizēts;
 • personīgie tēriņi un ēdienreizes, kas nav iekļautas cenā;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 560 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu);
 • ekskursijas brīvajās dienās.

 

 

LR pilsoņiem ir bezvīzu režīms ar Meksiku.

LR nepilsoņiem ir nepieciešama izziņa par dzīvesvietu LR.

 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • Tavai pasei jābūt izdotai pēc 2007. gada 20. novembra un derīgai 6 mēnešus pēc atgriešanās no brauciena;
 • Ja ceļojumā dodas nepilngadīga persona (līdz 18 gadiem) vecāku pavadībā, līdzi nepieciešami sekojoši dokumenti - pase, dzimšanas apliecības oriģināls vai notāra apstiprināta kopija.
 • Ja ceļojumā dodas nepilngadīga persona (līdz 18 gadiem) bez vecāku pavadības, līdzi nepieciešami sekojoši dokumenti - pase, dzimšanas apliecības oriģināls vai notāra apstiprināta kopija, kā arī notariāli apstiprināta pilnvara no viena vecāka.

 

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • veikt avansa iemaksu 300 EUR personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 900 EUR personai jāveic līdz 05.08.2021.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 15.09.2021.;
 • savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

•    Ja līdz braucienam atlikušas vairāk nekā 150 dienas, tiek ieturēta 1. avansa iemaksa;

•    Ja līdz brauciena sākumam atlikušas 150 - 120 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    Ja 120 - 60 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•    Ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 60 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

 

Vakcinācija. Dodoties šajā ceļojumā, nav jāveic obligāta vakcinācija.

Informāciju par epidemioloģisko situāciju jebkurā pasaules valstī, ieceļošanai obligātām un rekomendējošām vakcinācijām Klients var uzzināt Latvijas Infektoloģijas centra vakcinācijas kabinetā - Linezera iela 3, Rīga. Tālr. 67014560.

 

 

Papildus informācija:

 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu  un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 10 dalībnieki. Grupā plānoti 10-30 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību. Ceļojums piemērots dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības ceļotājiem, kā arī ģimenēm ar bērniem.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines