Ziedošās Portugāles iepazīšana un atpūta mūžīgā pavasara salu kruīzā ar NCL Star: Madeira, Tenerife, Grankanārija, Lanzarote, Kadiza, un Gibraltārs...

Lieldienās! Kruīza ceļojuma laikā izbaudīsim arī kruīza kuģa programmu - ar gardiem ēdieniem, dzīvo mūziku, dažādām atrakcijām un priekšnesumiem - jau iekļauts cenā - garlaicīgi nebūs!

15 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 07. - 21. aprīlis, 2025. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas
Cena: 2550.00
Akcijas cena: 2350.00 spēkā līdz 30.08.2024

RĪGA-LISABONA-OBIDUŠA-NAZARE-ALKOBASA KLOSTERIS-FATIMA-ALMEIRIMA-SETUBALA-SERRA DA ARRÁBIDA-SETUBALA-SINTRA-ROKA RAGS-SETUBALA-Lisabona-Funšala, Madeira-Laspalmasa, Grankanārija-Santakrusa, Tenerife-Arrecife, Lanzarote-Gibraltārs-Malaga-Kadiza-Lisabona-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

Iespējams iegādāties arī ceļojumus:

 • 07. - 11.04.2025. (5 d.), Brīvdienas Portugālē, cena 1 pers.: 950 EUR (skatīt šeit)
 • 11. - 21.04.2025. (11 d.), Pavasara salu kruīzs, cena 1 pers. ar aviobiļeti: 1990 EUR / bez aviobiļetes: 1600 EUR (skatīt šeit)
 • vai zemāk redzamo: 07. - 21.04.2025. (15 d.), Brīvdienas Portugālē + Pavasara salu kruīzs

 

Šajā kruīza ceļojumā apskatīsim vairākas fascinējošu brīnumu pilnas vietas:

 • Madeira - tiek saukta par pavasara salu, pateicoties klimatam, kas tur ir ļoti maigs visu cauru gadu, dabas cienītāju vidū visā pasaulē tiek slavēta par tās daudzveidīgo faunu un floru;
 • Grankanārija - saukta par mazo kontinentu, jo te atrodams praktiski viss - augsti kalni, dziļas aizas, meži un smilšu kāpas...
 • Tenerife - izcils klimats un pārsteidzoša daba, pilna kontrastiem un paradīzes stūrīšiem;
 • Lanzarote - mazā Kanāriju sala, ko klāj nebeidzami lavu lauki;
 • Malaga, Kadiza, Gibraltārs un Lisabona!

 

Kruīza ceļojuma laikā izbaudīsim arī kruīza kuģa programmu - ar gardiem ēdieniem, dzīvo mūziku, dažādām atrakcijām un priekšnesumiem - jau iekļauts cenā - garlaicīgi nebūs!

 

1. diena, 07.04. - pirmdiena

Sveika, Portugāle!

Satikšanās Rīgas lidostā 2 stundas pirms lidojuma.
Tiešais lidojums: Rīga - Lisabona, plkst. 12:15-14:55 (4 h 20 min.).

Ierašanās Lisabonā, pārbrauciens uz Obidušu. Obiduša - viduslaiku cietokšņpilsēta - apburoša pilsēta ar balsinātām mājelēm, kas izvietojušās kalna galā... Pilsētu ieskauj iespaidīgas 14. gs. mūru sienas. Ziedošās bugenvilijas un šokolāde, džidžinja ar ķirsīti.
Nakšņošana plānota viesnīcā Hotel Louro 3* Obidušā.

 

2. diena, 08.04. - otrdiena

Nazare, Alkobasa klosteris un Fatima

Brokastis.

Nazare - skaists zvejnieku ciemats okeāna piekrastē, kura pludmali rotā krāsainas laivas ar gariem, uzrautiem snīpjiem. Šeit kā senāk, joprojām var vērot zvejniekus rūtainos kreklos un to sievas vairāk kārtu apakšsvārkos lāpot zveju tīklus un žāvējot zivis. Augstu virs ciema kalna galā izvietojusies Sitio. No Sitio paveras skaista Nazares pludmales panorāma, te var vērot augstākos viļņus pasaulē! Brauciens ar funikulieri lejup no Sitio.

Alkobasa klosteris - Portugāles lielākā baznīca.
Brauciens uz Fatimu. Brīvais laiks suvenīru iegādei. Fatima ir nozīmīga kristiešu svētvieta, kas 2017. gadā svinēja savu pirmo simtgadi! Neobaroka stila kaļķakmens bazilika ar 65 m augstu torni, svēto statujām un esplanādi izmēros divkārši pārsniedz Sv. Pētera laukumu Romā.
Pārbrauciens uz Almeirimu, iekārtošanās viesnīcā. Iespējams nogaršot šai pilsētai raksturīgo, slaveno „sopa de pedra” jeb „akmens zupu” vietējā restorānā.
Nakšņošana plānota viesnīcā O Novo Príncipe Hotel 3* Almeirimā.

 

   

 

3. diena, 09.04. - trešdiena

Setubala, Serra da Arrábida dabas parks un portugāļu vīni Azeitao ciemā

Brokastis. Dosimies uz Setubalu.

Setubalas vecpilsēta ar tās pievilcīgajām ieliņām, skvēriem, daudziem veikaliem un kafejnīcām. Iespējams nobaudīt jūras veltes. Sv. Filipe cietoksnis, no kura paveras iespaidīgs skats uz upi un pilsētu.

Serra da Arrábida dabas parks ar mūžzaļiem krūmiem un kokiem - galvenokārt, priedēm un cipresēm, kas aizsargā skaisto savvaļas ainavu, putnus un dzīvniekus, tādus kā ērgļi, meža kaķi, āpši.
Azeitao ciemats ir pazīstams ar saviem izcilajiem vīniem... Portugāļu vīna degustācija senā vīna ražotnē.
Nakšņošana viesnīcā B&B Hotel Sado Setubal Setubalā, Lisabonas tuvumā. 2 naktis vienā viesnīcā!

 

4. diena, 10.04. - ceturtdiena

Sintra, Da Regaleiras pils, Roka rags, Kaskaiša un Belaiņa

Brokastis.

Sintra (UNESCO) - eksotiska, mežiem apaugušu aizu un svaiga ūdens strautiņu ieskauta aristokrātisko karaļu un mākslinieku atpūtas vieta Sintras kalnos. Da Regaleiras pils - burvīgu dārzu ieskauta neomaneulinu stila pils, kas pārpildīta ar vēsturiskiem un mistiskiem simboliem...
Brīvais laiks pusdienām Sintras vecpilsētā.
Roka rags - bāka uz iespaidīgās, 140 m augstās klints, iezīmē Eiropas kontinenta galējo rietumu punktu. Brauciens caur slavenību un miljonāru pilsētu Kaškaišu.

Lisabonas dienvidos esošais Belaiņas rajons un Belaiņas tornis - kādreiz bijusi bāka, kas rādija ceļu jūrasbraucējiem, kuri atgriezās no Indijas un Jaunās pasaules.

Iespējamas atvadu vakariņas restorānā, kas atrodas Palmela pils kompleksā.

Nakšņošana viesnīcā B&B Hotel Sado Setubal Setubalā, Lisabonas tuvumā.

 

  

 

5. diena, 11.04. - piektdiena

Senā Lisabona. Laiks doties kruīzā!

Brokastis.

Lisabonas apskate. Alfama kvartāls, kam raksturīgas cieši saspiestas šauras ieliņas, blīvi rindotas mājas, kuru balkonus „rotā” izkārta izmazgātā veļa, mazi krodziņi un nelieli veikaliņi. Virs Alfamas paceļas iespaidīgā Castelo de Sao Jorge jeb Svētā Jura cietokšņpils.

Transfērs uz kruīza kuģi NCL Star.

Kruīza kuģis ir kā miniatūra pilsēta - tajā atrodas viss. 10 dienu garumā tās būs arī Jūsu mājas. Uz kuģa atrodas dažāda veida bezmaksas ēstuves:

 • restorāni Aqua un Versailles,
 • bufetes tipa restorāns Garden Cafe,
 • diennakts īru krogs O Sheehan’s Neighborhood Bar & Grill,
 • Āzijas restorāns Ginza,
 • un uzkodu grilbārs uz atklātā klāja Topsiders Bar & Grill.

Kā arī dažādi bāri un atpūtas vietas, baseini, bērnu baseins, 6 džakuzi, sauļošanās klājs, tīņu klubs, SPA centrs un sauna, frizētava, skaistuma salons un fitnesa centrs, skriešanas/pastaigas trase, basketbola un volejbola laukums, mini golfa laukums… Katru dienu kuģa izklaides programma Jūs pārsteigs ar dažādiem pasākumiem teātrī, dzīvās mūzikas vakariem, dejošanas un valodu mācību stundām u.c.!

Plkst. 21:00 kuģa attiešana!

 

6. diena, 12.04. - sestdiena

Kruīza programmas baudīšana

Kruīza programmas baudīšana… Atpūta uz atklātā klāja pie baseina, glāze vīna bārā dzīvās mūzikas pavadībā, vakariņas elegantā restorānā vai bufetes tipa restorānā… izklaidējošs šovs teātrī…

 

  

 

7. diena, 13.04. - svētdiena

Funšala, Madeira

Brokastis.
Plkst. 07:00 kuģis piestāj Portugālei piederošajā Madeiras salā, tās galvaspilsētas - Funšalas pašā centrā. Madeira ir zaļa, subtropiska, vulkāniskas izcelsmes paradīze un Funšala ir tās galvaspilsēta un vienīgā lielākā pilsēta. Funšalā atrodas Madeiras labākās viesnīcas, restorāni un veikali. Varat doties nesteidzīgā pastaigā pa gleznainajām Funšalas ieliņām un baudīt šīs salas nepārspējamo floru un faunu (iegriežoties uz kuģa jebkurā laikā, t.sk. papusdienot).

Par papildu maksu iespēja doties ekskursijā: Plkst. 08:50 tikšanās kruīza kuģa Atrium.

Plkst. 09:00 Cabo Girao & Camara de Lobos, cena 1 pers.: ~ 45 EUR. Dosimies uz Cabo Giaro - augstāko klinti Eiropā un otru augstāko pasaulē! Apmeklēsim Camara de Lobos - tradicionālu zvejnieku ciematiņu, kura skaistumu savās gleznās iemūžinājis arī Vinstons Čērčils... Noslēgumā - populārā Madeiras vīna degustācija. Pēc ekskursijas brīvais laiks Funšalā.

Atgriešanās uz kuģa. Plkst. 16:00 izbraukšana. Vakariņas uz kuģa. Kruīza kuģis tālāk dosies uz Kanāriju salu arhipelāgu.

 

8. diena, 14.04. - pirmdiena

Laspalmasa, Grankanārija

Brokastis.

Plkst. 09:00 kuģis piestāj Grankanārijā. Varat iepazīt Grankanārijas galvaspilsētu Laspalmasu jeb Las Palmas. Grankanārija ir vulkāniskas izcelsmes sala, kas tiek saukta arī par mazo kontinentu - tās dažādo ainavu un mainīgo klimatu dēļ. Tā ir trešā lielākā Kanāriju salu arhipelāga sala. Kanāriju salas lepojas ar mūžīgo pavasara salu nosaukuma titulu, jo vidējā gaisa temperatūra visa gada garumā ir virs +20 C! Laspalmasā atrodas skaista piejūras promenāde, pludmale un vairāki iepirkšanās centri.

Par papildu maksu kursēs transfērbusiņš no ostas uz pilsētas centru.

Par papildu maksu var doties Grankanārijas salas apskates ekskursijā: Plkst. 09:15 tikšanās kruīza kuģa Atrium. Plkst. 09:30 Arukas, Fataga, Maspalomas, cena 1 pers.: ~ 55 EUR. Dosimies uz Grankanārijas ziemeļiem, kas lepojas ar sulīgi zaļu veģetāciju, kalnu nogāzēm, dziļām ielejām. Firgas, Valleseco, Caldera de Tejeda un Arukas Neogotiskā katedrāle. Tālāk dosimies uz salas dienvidu kūrortpilsētu - Maspalomas, kuras smilšu kāpas atgādina tuksnešu skatus… Brīvais laiks Maspalomas jaunajā un elegantajā piepludmales avēnijā. Dosimies atpakaļ uz Laspalmasu, pa ceļam īsa pauze Vegueta - ciematā, kam raksturīgas šauras ieliņas, koloniālas mājiņas ar koka balkoniņiem. La Playa de Las Canteras - Laspalmasas 4 km garā smilšu pludmale un paralēli tai - pastaigu promenāde ar veikaliņiem, restorāniem, bāriem…

Atgriešanās uz kuģa. Vakariņas uz kuģa. Plkst. 19:00 izbraukšana.

 

   

 

9. diena, 15.04. - otrdiena

Santakrusa, Tenerife

Brokastis.

Plkst. 07:00 kuģis piestāj Tenerifē. Varat iepazīt Tenerifes galvaspilsētu Santakrusu - Santa Cruz de Tenerife (iegriežoties uz kuģa jebkurā laikā, t.sk. papusdienot). Santakrusa ir dziļūdens osta, kas piemērota lieliem kruīza kuģiem. Santakrusa var lepoties ar daudzām skaistām vēsturiskām celtnēm. Pilsētas dzīvākais rajons ir ap Spānijas laukumu, kas ir netālu no ostas. Turpat arī atrodas galvenā tirdzniecības iela - Calle del Castillo.

Par papildu maksu būs iespēja iegādāties ekskursiju: Plkst. 07:40 tikšanās kruīza kuģa Atrium. Transfērs ar ostas busiņiem līdz ostas terminālim. Plkst. 08:00 La Orotava, Puerto de la Cruz, cena 1 pers.: ~ 60 EUR. La Orotava - viena no vecākajām pilsētām Tenerifē ar bagātīgu arhitektūras mantojumu un ziedošiem dārziem. Tūkstošs gadu vecais drakona koka Icod de los Vinos ciematā. Casa del Platano, banānu dārzs un degustācija. Brīvais laiks Puerto de la Cruz - promenāde ar veikaliņiem un melnās lavas smilšu pludmalīte.

Atgriešanās uz kuģa. Plkst. 17:00 izbraukšana.

 

10. diena, 16.04. - trešdiena

Arrecife, Lanzarote

Brokastis.
Plkst. 07:00 kuģis piestāj Lanzarotē.

Tiks piedāvāta kruīza kuģa ekskursija: ~ 100 EUR. Uguns kalni un izjāde ar kamieļiem – 5 h. Mēness ainavas Timanfaya parkā - vulkāniska ainava, kas tikpat kā nav mainījusies kopš izvirduma 1730. gadā un aptver vienu ceturto daļu no salas teritorijas... Iepazīsim Geizera unikālās spējas. Baudīsim nepārspējamas dabas ainavas un noslēgumā - Lanzarotes vīna degustācija.
Atgriešanās uz kuģa. Plkst. 20:00 izbraukšana.
Vakariņas uz kuģa.

 

    

 

11. diena, 17.04. - ceturtdiena

Kruīza programmas baudīšana

Diena atpūtai. Brīvajā dienā iesakām doties brokastīs uz kādu no a la carte brokastu restorāniem un ļauties nesteidzīgām brokastīm, un apkalpošanai pie galdiņa.

Šodien kruīza kuģis slīdēs gar Marokas piekrasti atpakaļ uz Eiropas sauszemi- Vidusjūru.

Atpūta uz atklātā klāja pie baseina, glāze vīna bārā dzīvās mūzikas pavadībā, vakariņas elegantā restorānā vai bufetes tipa restorānā... izklaidējošs šovs teātrī...

 

12. diena, 18.04. - piektdiena

Gibraltārs

Brokastis.

Plkst. 10:00 kuģis piestās Lielbritānijai piederošajā Gibraltārā. Iespējams doties pastaigā pa Gibraltāra pilsētu.

Par papildu maksu iespējams doties: Plkst. 10:40 tikšanās kruīza kuģa Atrium. Plkst. 11:00 Gibraltāra kaļķakmens klints ekskursijā, cena 1 pers.: ~ 50 EUR.

Kāpsim vietējos busiņos, kas mūs izvadās. Pabūsim Europe Point, no kurienes var saskatīt Āfrikas ziemeļus - Maroku. Uzbrauksim 450 m augstās klints virsotnē un sastapsim bezastu savvaļas mērkaķus. Izstaigāsim daļu no 80 km garā tuneļu labirinta, kas stiepjas Gibraltāra klints iekšienē, kā arī apmeklēsim Svētā Miķeļa alu, kur Otrā pasaules kara laikā bija ierīkots hospitālis, bet mūsdienās notiek koncerti. Pēc ekskursijas brīvais laiks - iespēja iepirkties duty free veikaliņos Gibraltāra klints piekājes galvenajā ieliņā.

Atgriešanās uz kruīza kuģa. Plkst. 20:00 izbraukšana.

 

    

 

13. diena, 19.04. - sestdiena

Malaga

Brokastis.

Plkst. 07:00 kuģis piestāj Malagā. Iepazīsim Andalūzijas pilsētu - Malagu (iegriežoties uz kuģa jebkurā laikā, t.sk. papusdienot). Kuģis piestās pašā Malagas centrā, pastaigas attālumā atrodas Malagas vecpilsēta. Vecpilsētas galvenais apskates objekts ir katedrāle, kas iesaukta par "La Manquita" („Vienrocīte”). Andalūzijas renesanses stilā celtais Malagas galvenais dievnams palicis tikai ar vienu torni, jo otrs tā arī nekad nav uzcelts naudas trūkuma dēļ…

Saules pielietā promenāde ar ziedošiem subtropu augiem - 800 m garš parks ar rožu dārziem, apelsīnkokiem, milzīgām palmām un dažādiem ziediem. Iespējams doties uz 10. gs. Castillo de Gibralfaro pili - paklaiņot pa cietokšņa sargmūriem un baudīt skaisto panorāmu uz Malagas vecpilsētu, Malagas jauno rajonu pie pludmales un buļļu cīņu arēnu pils pakājē…

Iespējams doties arī kruīza kuģa piedāvātajās ekskursijās uz Marbelju vai Granādu.

Atgriešanās uz kuģa. Plkst. 20:00 izbraukšana.

 

14. diena, 20.04. - svētdiena

Kadiza

Plkst. 07:00 kuģis piestāj Kadizā, nelielā Spānijas pilsētā Atlantijas okeāna krastā. Brokastis.

Plkst. 09:00 tikšanās kruīza kuģa Atrium 7. stāvā, ja vēlme doties kopīgā pastaigā.

San Juan de Dios rātslaukums, iespaidīgā Kadizas katedrāle un katedrāles laukums, kur nesteidzīgi nobaudīt tasi kafijas. Piejūras promenāde. Tiem, kas vēlas doties garākā pastaigā, iespējams aiziet līdz Sansebastjanas pilij, kas atrodas uz nelielas saliņas okeānā, ko ar sauszemi savieno kājāmgājēju celiņš. Atgriešanās uz kuģa. Plkst. 16:00 izbraukšana.

 

15. diena, 21.04. - pirmdiena

Modernā Lisabona. Laiks doties mājup!

Brokastis uz kruīza kuģa.

Plkst. 09:00 nokāpšana no kuģa. Lisabonas modernais Expo rajons - celts par godu Expo’98 izstādei. Moderna arhitektūra un garākais Vasco de Gama tilts Eiropā. Pastaiga pa rajonu un iespēja iegādāties pārtikas suvenīrus mājās vešanai.

Brauciens uz lidostu. Lidojums mājup: Lisabona - Rīga, plkst. 16:15-22:35.

 

   

Cena: 2550 EUR 2350 EUR

+ 300 EUR pers. piemaksa par kajīti ar logu

+ 950 EUR pers. piemaksa par kajīti ar balkonu

+ 800 EUR pers. piemaksa par vienvietīgu iekšējo kajīti un 120 EUR piemaksa par vienvietīgu numuriņu

+ 249 EUR pers. piemaksa par “Free at sea pakete”

 

Cenā iekļauts:

 • tiešais lidojums ar aviokompāniju airBaltic: Rīga-Lisabona-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā par papildu maksu, nododamā bagāža līdz 23 kg, rokas bagāža līdz 8 kg;
 • programmā minētie pārbraucieni ar autobusu Portugālē;
 • nakšņošana viesnīcās (1 nakts viesnīcā Obidušā, 1 nakts viesnīcā Almeirimā, 2 naktis viesnīcā Setubalā) divvietīgos numuriņos ar iekļautām brokastīm;
 • ekskursijas un vietējā gida pakalpojumi Portugālē pirms un pēc kruīza;
 • Remiro travel grupas vadītāja (latviešu val.) pakalpojumi visa ceļojuma garumā;
 • 11 dienu / 10 nakšu kruīzs:
  • vieta izvēlētajā kajītē uz kruīza kuģa, ostu nodevas;
  • 24 h ēdināšana uz kuģa;
  • ūdens visos bāros un restorānos. Tēja, kafija ēdienreižu laikā un sulas bufetes restorānā visas dienas garumā;
  • izklaides programmas uz kuģa;
  • baseini, džakuzi uz atklātā klāja.
 • grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.) visa ceļojuma garumā.

 

Iespējamie papildu izdevumi: (1 pers.)

 • Nazare pacēlājs no Sitio: 2.50 EUR (vienā virzienā);
 • Sagrišas cietokšņa apmeklējums: 6 EUR / 3 EUR - seniors;
 • Da Regaleiras pils apmeklējums: 12 EUR / 7 EUR - seniors;
 • Akmens zupa + bagātīgas vakariņas: ~ 15 EUR;
 • Alkobasas klosteris: 10 EUR / 5 EUR - seniors;
 • vīna degustācija: 6 EUR;
 • atvadu vakariņas: ~ 25 EUR;
 • brauciens ar tramvaju Lisabonā: 3.10 EUR;
 • dzeramnaudas vietējiem gidiem un šoferiem: 2 EUR dienā katram (kopā ~ 20 EUR);
 • ieejas biļete Gibralfaro pilī Malagā: ~ 3.50 EUR pers., apvienojot ar Alcazaba apmeklējumu: 5.50 EUR pers.;
 • papildu ekskursijas kruīza ostās:     
  • Grankanārijā - Arukas, Fataga, Maspalomas: ~ 55 EUR pers. (ja vismaz 10 ceļotāji);
  • Tenerifē - La Orotava, Puerto de la Cruz: ~ 60 EUR pers. (ja vismaz 10 ceļotāji);
  • Madeirā - Cabo Girao & Camara de Lobos: ~ 45 EUR pers. (ja vismaz 10 ceļotāji);
  • Lanzarotē - tiks piedāvāta uz kruīza kuģa;
  • Gibraltārā: brauciens ar vietējiem busiņiem un ieejas biļetes objektos Gibraltāra klintī: ~ 50 EUR pers.;
 • uz kruīza kuģa:
  • Frea at sea pakete: 249 EUR pers. (jāiegādājas abām personām kajītē);
  • pēc izvēles - apkalpojošā servisa maksas uz kuģa personām no 3 g.v. (20 USD dienā);
  • limonādes un alkoholiskie dzērieni bāros un restorānos, ja nav iegādāta Free at sea pakete;
  • SPA procedūras, friziera pakalpojumi u.c.;
 • ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laiku*, BTA optimālā programma (ar ceļojuma anulāciju 700 EUR apmērā) (skatīt): 29.09 EUR - pers. līdz 64 g. / 58.17 EUR - pers. no 65-74 g.

*Ceļojuma veselības apdrošināšana ir obligāta! Ja klients neizvēlas pievienot ceļojuma apdrošināšanu kā papildu pakalpojumu, iegādājoties ceļojumu no Remiro travel, tad klientam ir pienākums to noformēt pašam citā apdrošināšanas kompānijā un atsūtīt ceļojumu apdrošināšanas polises numuru Remiro travel.

 

Free at sea pakete”: 249 EUR pers. - iekļauj uzskaitīto, jāpiesaka iegādājoties ceļojumu.

 • Premium dzērienu pakete - visa veida alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni un kokteiļi vērtībā līdz 15 USD par vienību (skaits neierobežots) visos kuģa bāros un restorānos visa kruīza garumā*;
 • Speciality vakariņu pakete (iekļauj 1 vakariņas speciality maksas restorānā pēc izvēles ceļotājiem iekšējā kajītē, kajītē ar logu un vienvietīgā kajītē; iekļauj 2 vakariņas speciality maksas restorānos pēc izvēles ceļotājiem kajītē ar balkonu);
 • Bezmaksas 150 min. internets katram no abiem ceļotājiem kajītē;
 • 50 USD atlaide ekskursijām uz kajīti / katrā ostā (tiek atrēķinātas pirmajam reģistrētajam celotājam kajītē).

*esot ostās vai noteiktā attālumā no sauszemes, var būt attiecināms vietējais PVN nodoklis.

! Jāiegādājas abām personām kajītē.
Ja kopā ceļo vairāk kā 2 ceļotāji, tad tikai 2 braucēji kajītē var iegādāties paketi.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 • Nepilngadīgajiem (līdz 18 gadu vecumam), ceļojot ar vismaz vienu no vecākiem, ceļojumā līdzi jābūt pasei un dzimšanas apliecībai (vai notariāli apstiprinātai tās kopijai) vai ieraksts par radniecību vecāka pasē. Ceļojot bez vecākiem, papildus jābūt viena vecāka notariāli apstiprinātai pilnvarai.

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus: vārds, uzvārds un atsūtot uz e-pastu datus: personas kods/dzimšanas datums, pases numurs un derīguma termiņš;
 • veikt 300 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 1000 EUR personai jāveic līdz 01.09.2024.;
 • pilnīgs norēķins jāveic līdz 01.12.2024.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

•    Ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk nekā 150 dienas, tiek ieturēta rezervācijas maksa - 300 EUR;

•    ja 150-130 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 130 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā ne vēlāk kā 40 dienas pirms ceļojuma.

 

Vārda maiņa kruīzam iespējama:

 • līdz 130 dienām pirms ceļojuma: bezmaksas;
 • 130-40 dienas pirms ceļojuma: 100 EUR;
 • 40 dienas pirms ceļojuma: nav iespējama.

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, iespējamas izmaiņas kruīza programmā vai ekskursiju norisē (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju, nelabvēlīgu laika apstākļu, aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā, u.c.).
 • Kruīza kuģim ir tiesības mainīt maršrutu - apmeklējamās ostas, ierašanās vai atiešanas laikus no ostām.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā/kuģa kajītē, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru/kuģa kajīti. Remiro travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 10 dalībnieki. Grupā plānoti 10-30 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel