Mūžīgā pavasara salu kruīzs: Madeira, Tenerife, Grankanārija, Lanzarote, Kadiza, Lisabona un Gibraltārs... (Vietas pēc pieprasījuma)

Kruīzs ar kruīza kuģi Norwegian Sun ar iekļautu 24 h ēdināšanu un izklaides programmu!

15 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 05. - 19. marts, 2023. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: 2 vietas pēc pieprasījuma! (Garantēts!)

Rīga-Malaga-Miha-Malaga-Kadiza-Lisabona-Funšala,Madeira-Santakrusa, Tenerife-Laspalmasa, Grankanārija-Arrecife, Lanzarote-Gibraltārs-Frigilana-Nerja-Ronda-Marbelja-Malaga-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

(Pēc pieprasījuma - piemaksa par dzīvošanu 2-vietīgā kajītē ar balkonu, + 700 EUR personai)

 

Šajā ceļojumā apskatīsim vairākas fascinējošu brīnumu pilnas vietas:

 • Madeira - tiek saukta par pavasara salu, pateicoties klimatam, kas tur ir ļoti maigs visu cauru gadu, dabas cienītāju vidū visā pasaulē tiek slavēta par tās daudzveidīgo faunu un floru;
 • Grankanārija - saukta par mazo kontinentu, jo te atrodams praktiski viss - augsti kalni, dziļas aizas, meži un smilšu kāpas...
 • Tenerife - izcils klimats un pārsteidzoša daba, pilna kontrastiem un paradīzes stūrīšiem;
 • Lanzarote mazā Kanāriju sala, ko klāj nebeidzami lavu lauki;
 • Malaga, Kadiza, Gibraltārs un Lisabona!

 

Ceļojuma laikā izbaudīsim arī kruīza kuģa programmu - ar gardiem ēdieniem, dzīvo mūziku, dažādām atrakcijām un priekšnesumiem - jau iekļauts cenā - garlaicīgi nebūs!

 

Grupas vadītāja: Renāte

 

1. diena, 05.03. - svētdiena

Sveika, Malaga!

Satikšanās Rīgas lidostā 2 h pirms lidojuma.

Tiešais lidojums ar aviokompāniju airBaltic: Rīga - Malaga, plkst. 08:35-12:10 (4 h 35 min.).

Dosimies uz vienu no Malagas baltajiem ciemiem - nelielo Mihas (Mijas) ciematu vien 25 min. brauciena attālumā no lidostas. Sniegoti baltās Andalūzijas mājiņas un autentiska Spānijas gaisotne. Te atrodams gan saldais Malagas vīns, gan pasaulē mazākā šokolādes ražotne. Brīvs laiks izstaigāt mazpilsētu, kas atrodas uz klints nogāzes, un ieturēt nesteidzīgas pusdienas.

Pārbrauciens uz Malagu un iekārtošanās viesnīcā Ibis Malaga Centro Ciudad Malagas centrā, ar ērtu atrašanās vietu - pastaigas attālumā vecpilsēta, veikali, tirgus un piejūras promenāde.

 

2. diena, 06.03. - pirmdiena

Malaga

Bufetes brokastis viesnīcā no plkst. 06:30-12:00.

Šodien grupas vadītāja pavadībā dosimies iepazīt Malagu. Pastaiga pa Malagas vecpilsētu - tās tirgus Mercado un mūsdienīgie veikali. Vecpilsētas galvenais apskates objekts ir katedrāle, kas iesaukta par "La Manquita" jeb dāmu vienrocis. Andalūzijas renesanses stilā celtais Malagas galvenais dievnams palicis tikai ar vienu torni, jo otrs tā arī nekad nav uzcelts naudas trūkuma dēļ… Saules pielietā promenāde ar ziedošiem subtropu augiem - 800 m garš parks ar rožu dārziem, apelsīnkokiem, milzīgām palmām un dažādiem ziediem. Iespējams doties uz 10. gs. Castillo de Gibralfaro pili - paklaiņot pa cietokšņa sargmūriem un baudīt skaisto panorāmu uz Malagas vecpilsētu, Malagas jauno rajonu pie pludmales un buļļu cīņu arēnu pils pakājē…

Brīva pēcpusdiena atpūtai Malagā.

Nakšņošana Ibis viesnīcā Malagas centrā.

 

3. diena, 07.03. - otrdiena

Kruīzs var sākties!

Bufetes brokastis viesnīcā.

~ Plkst. 11:00 transfērs uz kruīza kuģi Norwegian Sun. Iekārtošanās kajītēs, kruīza programmas baudīšana (24 h ēdināšana un izklaides programmas)...

Plkst. 20:00 kuģa atiešana. Kruīza kuģis ir kā miniatūra pilsēta - tajā atrodas viss. 11 dienu/10 nakšu garumā tās būs arī Jūsu mājas. Uz kuģa atrodas dažāda veida ēstuves, vairāki bāri un atpūtas vietas, 2 baseini, bērnu baseins, 5 džakuzi, sauļošanās klājs, SPA centrs un sauna, frizētava un skaistuma salons un fitnesa centrs, pastaigu promenāde, basketbola un volejbola laukums…    

Uz kuģa atrodas dažāda veida bezmaksas restorāni:

 • restorāni Four seasons un Seven Seas;
 • bufetes tipa restorāns Garden Cafe;
 • uzkodu grilbārs uz atklātā klāja Great outdoors Cafe.

Katru dienu kuģa izklaides programma Jūs pārsteigs ar dažādiem pasākumiem teātrī, dzīvās mūzikas vakariem, dejošanas un valodu mācību stundām u.c.!

Naktī kruīza kuģis slīdēs gar Andalūzijas piekrasti, cauri Gibraltāra šaurumam - kuģa labajā pusē varēsim vērot Eiropu un kreisajā - Āfriku...

 

   

 

4. diena, 08.03. - trešdiena

Kadiza

Plkst. 07:00 kuģis piestāj Kadizā, nelielā Spānijas pilsētā Atlantijas okeāna krastā.

San Juan de Dios rātslaukums, iespaidīgā Kadizas katedrāle un katedrāles laukums, kur nesteidzīgi nobaudīt tasi kafijas. Piejūras promenāde. Tiem, kas vēlas doties garākā pastaigā, iespējams aiziet līdz Sansebastjanas pilij, kas atrodas uz nelielas saliņas okeānā, ko ar sauszemi savieno kājāmgājēju celiņš. Atgriešanās uz kuģa. Plkst. 16:00 izbraukšana. Vakariņas uz kruīza kuģa.

 

5. diena, 09.03. - ceturtdiena

Lisabona

Plkst. 07:00 kuģis piestāj Lisabonā, Portugālē.

Plānots, ka kruīza kuģis piestās Lisabonas pasažieru ostā, kas ir pastaigas attālumā no tās vecpilsētas. Baiša (Baixa) ir Lisabonas vēsturiskā sirds un komerciālais centrs. Te atrodas iespaidīgais Santa Justa lifts. Senākā Lisabonas daļa vilina ar šaurām ieliņām, vēstures vēsmām piesātinātām mājām, kuru balkonus „rotā” izkārta izmazgātā veļa, mazi krodziņi un nelieli veikaliņi.

Atgriešanās uz kuģa. Plkst. 21:00 izbraukšana. Vakariņas uz kruīza kuģa.
 

6. diena, 10.03. - piektdiena

Kruīza programmas baudīšana

Kruīza programmas baudīšana... Atpūta uz atklātā klāja pie baseina, glāze vīna bārā dzīvās mūzikas pavadībā, vakariņas elegantā restorānā vai bufetes tipa restorānā... izklaidējošs šovs teātrī...

 

   

 

7. diena, 11.03. - sestdiena

Funšala, Madeira

Brokastis.
Plkst. 07:00 kuģis piestāj Portugālei piederošajā Madeiras salā, tās galvaspilsētas - Funšalas pašā centrā. Madeira ir zaļa, subtropiska, vulkāniskas izcelsmes paradīze un Funšala ir tās galvaspilsēta un vienīgā lielākā pilsēta. Funšalā atrodas Madeiras labākās viesnīcas, restorāni un veikali. Varat doties nesteidzīgā pastaigā pa gleznainajām Funšalas ieliņām un baudīt šīs salas nepārspējamo floru un faunu (iegriežoties uz kuģa jebkurā laikā, t.sk.  papusdienot).

Par papildu maksu iespēja doties ekskursijā: Plkst. 09:00 Cabo Girao & Camara de Lobos, cena 1 pers.: 40 EUR. Dosimies uz Cabo Giaro - augstāko klinti Eiropā un otru augstāko pasaulē! Apmeklēsim Camara de Lobos - tradicionālu zvejnieku ciematiņu, kura skaistumu savās gleznās iemūžinājis arī Vinstons Čērčils... Noslēgumā - populārā Madeiras vīna degustācija. Pēc ekskursijas brīvais laiks Funšalā.

Atgriešanās uz kuģa. Plkst. 16:00 izbraukšana. Vakariņas uz kuģa. Kruīza kuģis tālāk dosies uz Kanāriju salu arhipelāgu.

 

8. diena, 12.03. - svētdiena

Santakrusa, Tenerife

Brokastis.

Plkst. 08:00 kuģis piestāj Tenerifē. Varat iepazīt Tenerifes galvaspilsētu Santakrusu - Santa Cruz de Tenerife (iegriežoties uz kuģa jebkurā laikā, t.sk. papusdienot). Santakrusa ir dziļūdens osta, kas piemērota lieliem kruīza kuģiem. Santakrusa var lepoties ar daudzām skaistām vēsturiskām celtnēm. Pilsētas dzīvākais rajons ir ap Spānijas laukumu, kas ir netālu no ostas. Turpat arī atrodas galvenā tirdzniecības iela - Calle del Castillo.

Par papildu maksu būs iespēja iegādāties ekskursiju: Plkst. 09:00 La Orotava, Icod de Los Vinos, Puerto de la Cruz, cena 1 pers.: 56 EUR (iekļaujot ieejas biļeti Casa del Plantano). La Orotava - viena no vecākajām pilsētām Tenerifē ar bagātīgu arhitektūras mantojumu un ziedošiem dārziem. Tūkstošs gadu vecais drakona koka Icod de los Vinos ciematā. Casa del Platano, banānu dārzs un degustācija. Brīvais laiks Puerto de la Cruz - promenāde ar veikaliņiem un melnā lavas smilšu pludmalīte. Atgriešanās ~ plkst. 16:00.

Atgriešanās uz kuģa.  Vakariņas uz kuģa. Plkst. 23:59 izbraukšana.

 

  

 

9. diena, 13.03. - pirmdiena

Laspalmasa, Grankanārija

Brokastis.

Plkst. 07:00 kuģis piestāj Grankanārijā. Varat iepazīt Grankanārijas galvaspilsētu Laspalmasu jeb Las Palmas. Grankanārija ir vulkāniskas izcelsmes sala, kas tiek saukta arī par mazo kontinentu - tās dažādo ainavu un mainīgo klimatu dēļ. Tā ir trešā lielākā Kanāriju salu arhipelāga sala. Kanāriju salas lepojas ar mūžīgo pavasara salu nosaukuma titulu, jo vidējā gaisa temperatūra visa gada garumā ir virs +20 C! Laspalmasā atrodas skaista piejūras promenāde, pludmale un vairāki iepirkšanās centri.

Par papildu maksu kursēs transfērbusiņš no ostas uz pilsētas centru.

Par papildu maksu var doties Grankanārijas salas apskates ekskursijā: Plkst. 09:00 Arukas, Fataga, Maspalomas, cena 1 pers.:  50 EUR. Dosimies uz Grankanārijas ziemeļiem, kas lepojas ar sulīgi zaļu veģetāciju, kalnu nogāzēm, dziļām ielejām. Firgas, Valleseco, Caldera de Tejeda un Arukas Neogotiskā katedrāle. Nelielais ciemats kalna nogāzē - Fataga. Tālāk dosimies uz salas dienvidu kūrortpilsētu - Maspalomas, kuras smilšu kāpas atgādina tuksnešu skatus… Brīvais laiks Maspalomas jaunajā un elegantajā piepludmales avēnijā. Dosimies atpakaļ uz Laspalmasu, pa ceļam īsa pauze Vegueta - ciematā, kam raksturīgas šauras ieliņas, koloniālas mājiņas ar koka balkoniņiem. La Playa de Las Canteras - Laspalmasas 4 km garā smilšu pludmale un paralēli tai - pastaigu promenāde ar veikaliņiem, restorāniem, bāriem…

Atgriešanās uz kuģa. Vakariņas uz kuģa. Plkst. 23:00 izbraukšana.

 

10. diena, 14.03. - otrdiena

Arrecife, Lanzarote

Brokastis.
Plkst. 07:00 kuģis piestāj Lanzarotē.

Tiks piedāvāta kruīza kuģa ekskursija.
Atgriešanās uz kuģa. Plkst. 20:00 izbraukšana.
Vakariņas uz kuģa.

 

   

 

11. diena, 15.03. - trešdiena

Kruīza programmas baudīšana

Diena atpūtai. Brīvajā dienā iesakām doties brokastīs uz kādu no a la carte brokastu restorāniem un ļauties nesteidzīgām brokastīm, un apkalpošanai pie galdiņa.

Kruīza programmas baudīšana (24 h ēdināšana, visa veidi dzērieni un izklaides programmas).

 

12. diena, 16.03. - ceturtdiena

Gibraltārs

Brokastis.
Plkst. 10:00 kuģis piestās Lielbritānijai piederošajā Gibraltārā. Iespējams doties pastaigā pa Gibraltāra pilsētu.

Par papildu maksu iespējams doties: Gibraltāra kaļķakmens klints ekskursijā, cena 1 pers.: ~ 35 EUR.

Kāpsim vietējos busiņos, kas mūs izvadās. Pabūsim Europe Point, no kurienes var saskatīt Āfrikas ziemeļus - Maroku. Uzbrauksim 450 m augstās klints virsotnē un sastapsim bezastu savvaļas mērkaķus. Izstaigāsim daļu no 80 km garā tuneļu labirinta, kas stiepjas Gibraltāra klints iekšienē, kā arī apmeklēsim Svētā Miķeļa alu, kur Otrā pasaules kara laikā bija ierīkots hospitālis, bet mūsdienās notiek koncerti. Pēc ekskursijas brīvais laiks - iespēja iepirkties duty free veikaliņos Gibraltāra klints piekājes galvenajā ieliņā vai doties otrpus klintij - uz pludmali.

 

13. diena, 17.03. - piektdiena

Gleznainā Andalūzijas kalnu mazpilsēta Frigilana un kūrortpilsēta Nerja

Plkst. 07:00 kruīza kuģis piestāj Malagā, nokāpšanas no kuģa.

Dosimies ekskursijā uz gleznaino Andalūzijas klinšu mazpilsēta Frigilanu. Pastaiga un brīvais laiks pusdienām Frigilanā.

Piestāsim kūrortpilsētā Nerjā, palūkosimies tālumā no Eiropas balkona - skatu platformas, kas kādreiz bijusi nostiprināts cietoksnis. Labos laikapstākļos apskatīsim Ērgļu akveduktu - sarkanu ķieģeļu struktūru, kas saglabājusies no 19 gs.

Nakšņošana Ibis viesnīcā Malagas centrā.

 

  

 

14. diena, 18.03. - sestdiena

Ronda, kas izvietojusies uz dziļas aizas malām, un glamūrā Marbelja

Brokastis no plkst. 06:30.

Plkst. 08:00 dosimies uz Rondu, kas ir viena no skaistākajām vietām pasaulē - tā atrodas uz gleznainas klints aptuveni 750 metru augstumā, to ieskauj vīnogu dārzi, bet pa šauru aizu tās pakājē plūst mutuļojoša kalnu upīte. Daudzas no Rondas ēkām atrodas uz pašas klints kores.

Eltaho aizā plūstošā upe pilsētu dala divās daļās, un abus krastus savieno vēsturisks, 98 m augsts romiešu tilts, kas šķietami izaug no klintīm. Vienpus tiltam atrodas Rondas vecpilsēta un savdabīgā Santa Maria baznīca, otrpus - salīdzinoši jaunākā pilsētas daļa. Rondā atrodas arī senākā vēršu cīņu arēna Spānijā - "Plaza de toros de Ronda".

Tālāk dosimies uz Saulainā krasta vienu no skaistākajām kūrortpilsētām - elitāro Marbelju.

Nakšņošana Ibis viesnīcā Malagas centrā.

 

15. diena, 19.03. - svētdiena

Laiks mājup

Bufetes brokastis viesnīcā no plkst. 06:30.

Transfērs uz lidostu. Lidojums mājup: Malaga - Rīga, plkst. 12:50-18:20 (4 h 30 min.).

Ceļojuma cena 1 pers.:

2250 EUR 2050 EUR pers. - kruīza laikā dzīvošana 2-vietīgā iekšējā kajītē (Pieejama 1 kajīte)

+ 200 EUR pers. - piemaksa par dzīvošanu 2-vietīgā kajītē ar logu (Nav pieejama)

+ 700 EUR pers. - piemaksa par dzīvošanu 2-vietīgā kajītē ar balkonu (Pēc pieprasījuma)

 

Cenā iekļauts:

 • tiešais lidojums ar aviokompāniju airBaltic: Rīga-Malaga-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā par papildu maksu;
 • nododamā bagāža - 23 kg, rokas bagāža - 8 kg;
 • transfēri Malagā;
 • 4 naktis viesnīcā ar brokastīm Malagā;
 • 11 dienu / 10 nakšu kruīzs:

  .  vieta izvēlētajā kajītē, ostu nodevas;

  .  24h ēdināšana uz kuģa;

  .  izklaides programma;

 • grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildu izdevumi:

 • piemaksa par dzīvošanu 2-vietīgā kajītē ar logu: 200 EUR pers.;
 • piemaksa par dzīvošanu 2-vietīgā kajītē ar balkonu: 550 EUR pers.;
 • ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laiku, BTA (info šeit):

  .  Pers. līdz 64 g.: 27.50 EUR - optimālā programma / 46.50 EUR - zelta programma;

  .  Pers. no 65-74 g.: 55 EUR - optimālā programma / 93.50 EUR - zelta programma;

 • ieejas biļete Gibralfaro pilī Malagā: ~ 3.50 EUR pers., apvienojot ar Alcazaba apmeklējumu: 5.50 EUR pers.;
 • papildu ekskursijas kruīza ostās:                                                                  

        .  Grankanārijā - Arukas, Fataga, Maspalomas:  50 EUR pers. (ja vismaz 20 ceļotāji);

        .  Tenerifē - La Orotava, Icod de Los Vinos, Puerto de la Cruz: 56 EUR pers. (ja vismaz 20 ceļotāji);

        .  Madeirā - Cabo Girao & Camara de Lobos: 40 EUR pers. (ja vismaz 10 ceļotāji);

        .  Lanzarotē - tiks piedāvāta;

        .  Gibraltārā: brauciens ar vietējiem busiņiem un ieejas biļetes objektos Gibraltāra klintī: ~ 35 EUR pers.;

 • uz kruīza kuģa:

        .  Frea at sea pakete: 199 EUR pers. (jāiegādājas abām personām kajītē);

        .  pēc izvēles - apkalpojošā servisa maksa uz kuģa personām no 3 g.v. (16 USD dienā);

        .  limonādes un alkoholiskie dzērieni bāros un restorānos;

        .  SPA procedūras, friziera pakalpojumi u.c.

 

Free at sea pakete”: 199 EUR pers. - iekļauj zemāk uzskaitītās 2 paketes, jāpiesaka iegādājoties ceļojumu.

 • Premium dzērienu pakete (visa veida alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni un kokteiļi visos kuģa bāros un restorānos visa kruīza garumā*);
 • Speciality vakariņu pakete (iekļauj 1 vakariņas maksas restorānā pēc izvēles ceļotājiem iekšējā kajītē, kajītē ar logu un vienvietīgā kajītē; iekļauj 2 vakariņas maksas restorānos pēc izvēles ceļotājiem kajītē ar balkonu).

*Esot ostās vai noteiktā attālumā no sauszemes, var būt attiecināms vietējais PVN nodoklis.

Jāiegādājas visām personām (izņemot bērnus) kajītē.

 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 • Ja ceļojumā dodas nepilngadīga persona (līdz 18 gadiem) bez vecāku pavadības, līdzi nepieciešami sekojoši dokumenti - pase, dzimšanas apliecības oriģināls vai notāra apstiprināta kopija, kā arī notariāli apstiprināta pilnvara no viena vecāka.

 

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • veikt avansa iemaksu 200 EUR personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 500 EUR personai jāveic līdz 15.10.2022.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 15.12.2022.
 • Savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.

 

Vārda maiņa iespējama:
            •    līdz 100 dienām pirms ceļojuma: bezmaksas;
            •    100 - 40 dienas pirms ceļojuma: 70 EUR;
            •    40 dienas pirms ceļojuma: nav iespējama.

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

•    Ja līdz braucienam atlikušas vairāk nekā 150 dienas, tiek ieturēta 1. avansa iemaksa;

•    Ja līdz brauciena sākumam atlikušas 150-130 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    Ja 130-75 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•    Ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 75 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā ne vēlāk kā 40 dienas pirms ceļojuma.

 

Papildu informācija:

 • Remiro Travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā/kuģa kajītē, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru/kuģa kajīti. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, iespējamas izmaiņas kruīza programmā vai ekskursiju norisē (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju, nelabvēlīgu laika apstākļu, aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā, u.c.).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 10 dalībnieki. Grupā plānoti 10-30 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.
 • Brauciens tiek organizēts atbilstoši tiem sanitāri epidemioloģiskajiem norādījumiem, kādi ir šobrīd spēkā. Ja kāds objekts Covid-19 neparedzamu apstākļu dēļ nav pieejams apskatei vai sarežģī tekošu, normālu pārējo objektu apskati, tas tiek aizvietots ar citu.

 

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines