(PĀRDOTS!) Singapūra un Malaizija.

Ultramodernā Singapūra, debesskrāpji Kualalumpurā, tropiskie džungļi Taman Negara, Kameronas augstiene un atpūta DoubleTree by Hilton Damai Laut 5* kūrortā

15 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 26. novembris - 10. decembris, 2023. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: Nav brīvu vietu (Garantēts!)

Rīga-Stambula-Singapūra-Malaka-Kualalumpura-Singapūra-Taman Negara-Kameronas augstiene-Penanga- Singapūra-Stambula-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)
Izlidošanas informācija:
Tikšanās lidostā: 26.novembrī ~ 09:15 pretī Turkish check in galdiņiem (kur nodot bagāžu).
Grupas vadītājs: Askolds, T.: +371 29196209. Sagaidīs ar "Remiro travel" logo rokās lidostā un lidos kopā ar grupiņu uz Singapūru.

Izlidošana 26.11.2023. plkst. 11:40 ar reisu TK1758.
Atgriešanās Rīgā 10.12.2023. plkst. 10:45 ar reisu TK1757.
 
Dokumenti:
Pase ar derīguma termiņu vismaz 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma. 
! Ieceļošanas karte Singapūrā ir jāizpilda ne ātrāk kā 72 stundas pirms ierašanās Singapūrā un jāaizpilda ik reizi, kad ieceļojat Singapūrā. Tātad, ja ierašanās ir 27.11., karti iespējams aizpildīt sākot no 25.11.
Ieceļošanas karte jāaizpilda šajā vietnē: https://eservices.ica.gov.sg/sgarrivalcard/ 

 

1. diena, 26.11.  Laiks doties ceļā!

Ceļojums var sākties!

Satikšanās Rīgas lidostā.

Lidojums ar Turkish Airlines: Rīga 11:40-16:05 Stambula 17:30-08:50 Singapūra.

Nakts lidmašīnā.

 

2. diena, 27.11.  Sveika, Singapūra!

Plkst. 08:30 ielidojam Singapūras lidostā. Singapūras panorāmas apskates ekskursija. Dosimies uz Esplanādi, tad lēnā pastaigā gar Marinas līci jeb Marina Bay uz Merlionas parku, kur atrodas vairākas Britu koloniālās ēkas - Nacionālā Galerija un Viktorijas teātris. Singapūras Merlions - zivs ķermenis, kas simbolizē pilsētas pagātni - zvejnieku ciemu, un lauvas galva, jo "Singapura" tulkojumā no malajiešu valodas nozīmē "lauvas pilsēta". Cauri zaļajam Padang uz Ķīniešu kvartālu. Thian Hock Keng templis - senākais un svarīgākais Hokkien ļaužu templis Singapūrā. Ielu tirdziņš, Buddha Tooth Relic templis.

Pusdienas vietējā restorānā (iekļautas cenā).

Iekārtošanās un brīvais laiks viesnīcā Coptorhne’s King 4* Singapūrā. 2 naktis.

 

3. diena, 28.11.  Brīvais laiks  Singapūra!

Brokastis.

Šī diena ir paredzēta brīvā laika pavadīšani Singapūrā. Iespējams baudīt viesnīcas teritoriju: labiekārtotu āra baseinu un džakuzi, mini golfa laukumu, sporta zāli, dārza terasi ar skatu uz pilsētu.

Brīvajā laikā iespējams doties pastaigā pa Singapūras centru vai doties uz kādu no tematiskajiem parkiem.

Iespējams doties uz Sentosas salu un apmeklēt Universal Studios Singapore, kas ir Dienvidaustrumāzijas pirmais un vienīgais Universal Studios tematiskais parks. Šeit iespējams izbaudīt aizrautīgus un ar adrenalīnu raisošus braucienus, interaktīvus šovus un daudzas aizraujošas atrakcijas, kas balstītas uz tik labi pazīstamām un iecienītām filmām un televīzijas seriāliem. Vai apmeklēt  “Fort Canning” akvāriju, putnu parku “Jurong”, “Singapūras zemūdens pasauli”, Singapūras botānisko dārzu. Apmeklējiet arī kādu Singapūras restorānu, lai nobaudītu vietējo maltīti. Viens no iecienītākajiem vietējiem ēdieniem ir krabji “čilī” mērcē. Arī japāņu un taizemiešu virtuves ir ļoti iecīnītas Singapūrā.

Nakšņošana viesnīcā Coptorhne’s King 4* Singapūrā.

 

  

 

4. diena, 29.11.  Uz Malaku, Malaizijā

Brokastis.

Pārbrauciens uz Malaku (ceļā 4-6 h atkarībā no satiksmes). Pa ceļam robežas šķērsošana un formalitātes.

Ierašanās Malakā, pusdienas vietējā restorānā (iekļautas cenā).

Malakas apskates ekskursija. Jonker street - Ķīniešu kvartāla centrālā iela ar antikvariātu bodītēm. A Famosa cietokšņa drupasSv. Paula baznīca un Holandiešu skvērs. Šķērsosim upi, pārejot tiltu, uz Malakas vecpilsētu. Lielākā daļa ēku šeit ir renovētas to oriģinālajā dizainā. Cheng Hoon Teng templis- senākais Ķīniešu templis Malaizijā. Kampung Kling mošeja.

Kruīzs pa Malakas upi, slīdot garām ēkām ar Holandiešu un Britu stila arhitektūras ietekmi.

Ierašanās un nakšņošana viesnīcā Ibis Melaka, Malakā.

 

5. diena, 30.11.  Kualalumpura

Brokastis.

Pārbrauciens uz Kualalumpuru (2,5 h ceļā) - Malaizijas galvaspilsētu, ko dēvē par „Dārzu un uguņu pilsētu”. Karaliskā pilsPerdana botāniskais dārzs zināms arī kā Lake Gardens jeb Ezera dārzi. Apstāsimies pie Nacionālas mošejas, Nacionālā pieminekļa un Kualalumpuras dzelzceļa stacijas, kas ir populārs apskates objekts tā skaistās fasādes dēļ. Neatkarības laukums, kas tiek dēvēts Dataran Merdaka. Milzīgs, ar perfekti izkoptu zālāju, kura vidū, pasaulē augstākajā mastā (95 m), lepni plīvo karogs. No šejienes īsa pastaiga līdz Centrālajam tirgum un Klang River upei.

Pusdienas vietējā restorānā (iekļautas cenā). Pēc pusdienām foto pauze pie Petronas dvīņu torņiem - pasaulē augstākajiem dvīņu torņiem.

Nakšņošana plānota viesnīcā Ibis KLCC, Kualalumpurā.

 

6. diena, 01.12.  Pasaulē senākais - Taman Negara lietus mežs

Brokastis.

Pārbauciens uz Taman Negara Nacionālo parku - aizsargātu lietus mežu teritoriju, kas esot 130 miljonus gadu sena. Viena no lielākajiem dabas brīnumiem. Džungļos dzīvo tīģeri, ziloņi, tapīri, mežacūkas, tomēr tos sastapt ir niecīgas, jo tie izvairās no cilvēkiem. Tomēr te iespējams sadzirdēt un ieraudzīt kādu no 300 putnu sugām un izbaudīt jautros makaku pērtiķīšus, kas tuvojas tūristiem, meklējot pārtiku. Iekārtošanās viesnīcā. Brauciens ar laivu uz Kuala Tahan.

19:30 vakariņas Seri Mutiara restorānā (iekļautas cenā).

20:30 nakts pastaiga džungļos. Izbaudīsim unikālos nakts augu un insektu izskatus un skaņas…

Nakts mājiņās Mutiara Taman Negara Resort.

 

  

 

7. diena, 02.12.  Tropisko džungļu pulsējošā daba Taman Negara parkā

Brokastis.

Dosimies pārgājienā uz Teresik pakalniem, no kuriem paveras burvīgi dabas skati. Iepazīsim lietusmeža floras un faunas noslēpumus. Šķērsosim pasaulē garāko iekārto tiltu - 530 m garu, 40 m augstumā virs zemes. Tā ceļā būs 9 apstāšanās platformas, lai varētu apstāties un apbrīnot lietus meža augus, putnus un dzīvniekus.

Pusdienas Seri Mutiara restorānā (iekļautas cenā).

14:30 brauciens ar laivu uz Lata Berkoh. Izbaudiet mierīgu braucienu ar laivu pa Tahan River upi- kas tek no Gunung Tahan - Mailaiziijas pussalas augstākā punkta. Tenor Fish Sanctuary - zivju rezervāts. Iespējams pabarot zivtiņas vai snorkelēt ar tām!

Turpinām šodienas maršrutu ar vēl 10 min. braucienu ar laivu un īsu pastaigu līdz tiksiet atalgoti ar veldzēšanos dabiskā „džakuzī”

Vakariņas (iekļautas cenā) un nakšņošana mājiņās Mutiara Taman Negara Resort.

 

8. diena, 03.12.  Kameronas augstiene

Brokastis.

Pēc izrakstīšanās, brauciens ar laivu (5 min.) uz Kuala Tahan, kam sekos pārbrauciens (3,5 h ceļā) uz Kameronas augstieni.

Kameronas augstiene atrodas 1542 m virs jūras līmeņa un pazīstama ar tās tējas plantācijām un tur esošo vēso temperatūru. Lata Iskandar ūdenskritums, vietējo apmetne un bambusa grozu darināšanas stends. Vakarpusē var noderēt kāds džemperītis vai jaciņa.

Iekārtošanās viesnīcā Strawberry Park Resort 4* Kameronas augstienē, ko ieskauj lekni tropu džungļi un kalnu grēdas. Viesnīcā ir arī iekštelpu baseins.

 

9. diena, 04.12.  Kameronas augstiene - Penanga
Brokastis.

Dienu iesāksim ar viesošanos tējas plantācijā, tējas ražotnē un dārzeņu tirdziņā. Tālāk dosimies ceļā uz Penangu - Malaizijas kūrortzonu. Pa ceļam piestāsim karaliskajā pilsētā - Kuala Kangsar. Šeit apskatīsim majestātisko Ubudiah mošeju, kas celta 1917. g. un joprojām ir skaistākā visā valstī! Bukit Merah - vienīgā orangutanu izpētes vietas Malaizijas pussalā. Īss pārbrauciens ar laivu aizvedīs Jūs uz orangutanu salu, kur primāti dzīvo brīvībā! Šī sala kalpo kā orangutanu saglabāšanas, vairošanas un izpētes vieta.

Pusdienu pauze pa ceļam. Ierašanās viesnīcā Royal Chulan Penang. Brīvais laiks atpūtai.

 

  

 

10. diena, 05.12.  Penangas sala

Brokastis.

Dosimies iepazīt Penangas salu. Kek Lok Si templis - zināms kā „augstākas laimes templis”, te atrodama iespaidīga Budas statuju kolekcija, kas izgatavotas no dažādiem vērtīgiem materiāliem. Taizemes templis ar guļošo Budu, viens no lielākajiem - 33 m plašs. Birmas templis un Esplanāde, ko ieskauj koloniālas ēkas. Khoo Kongsi - skaista Ķīniešu klanu māja. Dosimies pastaigā pa Pitt Street, ko iedēvējuši par Harmonijas ielu. Te atspoguļota dažādu reliģiju, kas te sadzīvojušas gadsimtiem, savstarpējā harmonija. Brīvais laiks pusdienām. Chew Clan Jetties - Ķīniešu klana, kas reiz emigrējuši uz Malaiziju, peldošais tirgus. Mājiņas uzbūvētas virs ūdens virsmas. Kopā ir 6 šādi peldošie ciemi un katrā dzīvo savs klans. Nelielie ciemi iekārtoti saskaņā ar senām tradīcijām - mājiņas celtas no īpaša koka, katrā ciemā ir savs neliels templis. Pēc ekskursijas iekārtošanās kūrortviesnīcā DoubleTree by Hilton Damai Laut un brīvs vakars atpūtai.

 

11. diena, 06.12.  Atpūta kūrortviesnīcā DoubleTree by Hilton Damai Laut 5*

Brokastis.

Brīva diena atpūtai viesnīcā DoubleTree by Hilton Damai Laut 5*. Teritorijā baseini, pludmale, mini akvaparks, restorāns un bārs.

 

12. diena, 07.12.  Atpūta kūrortviesnīcā DoubleTree by Hilton Damai Laut 5*

Brokastis.

Brīva diena atpūtai viesnīcā DoubleTree by Hilton Damai Laut 5*.

 

13. diena, 08.12.  Laiks atgriezties Singapūrā

Brokastis.

Izrakstīšanās no kūrortviesnīcas, transfērs uz lidostu. Vietējais pārlidojums uz Singapūru.

Iekārtošanās viesnīcā Singapūrā, brīvs vakars.

 

14. diena, 09.12.  Singapūra

Brokastis.

Singapūras apskates ekskursija. Botāniskais dārzs. Musulmaņu kvartāls. Mazā Indija. Gardens by the Bay jeb līča dārzi - pasaulē lielākais iekštelpu ūdenskritums (35 m), mākoņu dārzs, augi un ziedi no visas pasaules! Marina Bay Sands Sky Park 57. stāva panorāmas skati.

Transfērs uz lidostu. Lidojums: Singapūra 23:35-06:10 Stambula. Nakts lidmašīnā.

 

15. diena, 10.12.

Plkst. 06:10 ielidojam Stambulā. Lidojums: Stambula 08:30-10:45 Rīga.

 

  

Cenā iekļauts:

 • lidojums ar aviokompāniju Turkish Airlines: Rīga-Stambula-Singapūra-Stambula-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā tiek nodrošināti saskaņā ar Turkish Airlines koncepciju;
 • vietējais pārlidojums no Malaizijas uz Singapūru;
 • nododamā bagāža līdz 30 kg personai, rokas bagāža - 8 kg;
 • nakšņošana 4*/5* viesnīcās ar brokastīm;
 • programmā minētie transfēri ar autobusu un ekskursijas;
 • programmā minētie izbraucieni ar laivām;
 • programmā minētās 4 pusdienas un 2 vakariņas;
 • latviski runājoša grupas vadītāja-gida pakalpojumi visa ceļojuma garumā un vietējo angliski runājošu (ar tulkojumu uz latviešu val.) gidu pakalpojumi.

 

Iespējamie papildu izdevumi:

 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 805 EUR. Ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs, ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu;
 • ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laiku, BTA:

             * optimālā programma (ar ceļojuma anulāciju 700 EUR apmērā): 41.61 EUR - pers. līdz 64 g. / 83.23 EUR - pers. no 65-74 g;

             * zelta programma (ar maksimālo ceļojuma anulāciju 2500 EUR apmērā): 132.70 EUR - pers. līdz 64 g. / 240.40 EUR - pers. no 65-74 g.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 • Ja ceļojumā dodas nepilngadīga persona (līdz 18 gadiem) ar vecākiem, līdzi nepieciešami sekojoši dokumenti - pase, dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīga persona dodas ceļojumā viena vecāka vai bez vecāku pavadības, tad līdzi jāņem arī notariāli apstiprināta pilnvara angļu valodā.

LR pilsoņiem vīzas nav nepieciešamas.

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • veikt 300 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 1200 EUR personai jāveic līdz 15.07.2023.;
 • pilnīgs norēķins jāveic līdz 15.09.2023.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:
•    Ja līdz braucienam atlikušas vairāk nekā 100 dienas, tiek zaudēta rezervācijas maksa 300 EUR personai;

•    Ja līdz brauciena sākumam atlikušas 100-75 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    Ja 75-60 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•    Ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 60 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā (ja dati tiek mainīti īsi pirms ceļojuma, var tikt piemērotas aviosabiedrības soda sankcijas par vārda maiņu).

 

VakcinācijaDodoties šajā ceļojumā, nav jāveic obligāta vakcinācija.

Informāciju par epidemioloģisko situāciju jebkurā pasaules valstī (neattiecas uz Covid-19), ieceļošanai obligātām un rekomendējošām vakcinācijām Klients var uzzināt Latvijas Infektoloģijas centra vakcinācijas kabinetā - Linezera iela 3, Rīga. Tālr. 67014560.

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu  un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 15 dalībnieki. Grupā plānoti 15-24 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.
 • Brauciens tiek organizēts atbilstoši tiem sanitāri epidemioloģiskajiem norādījumiem, kādi ir šobrīd spēkā. Ja kāds objekts Covid-19 neparedzamu apstākļu dēļ nav pieejams apskatei vai sarežģī tekošu, normālu pārējo objektu apskati, tas tiek aizvietots ar citu.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel