Saulainā Andalūzija Lieldienās!

Atpūta Saulainajā krastā jeb “Costa del Sol” - mūžīgās vasaras valstībā, kur saule spīd 300 dienas gadā!

5 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 27. - 31. marts, 2024. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas (Garantēts!)
Cena: 850.00
Bērns līdz 11 g.: 750.00 ja numurā kopā ar 2 pieaugušajiem

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)
 
! Meklējam istabas biedri - sievieti, dzīvošana numuriņā kopā ar otru sievieti!
 
Mainīts lidojuma laiks 31. martā! 
 

1. diena, 27.03. - trešdiena

Sveika, Andalūzija!

Satikšanās Rīgas lidostā 2 h pirms lidojuma.

Tiešais lidojums ar airBaltic: Rīga - Malaga, plkst. 12:45-16:20 (4 h 35 min.).

Transfērs uz viesnīcu Ibis Malagas centrā - visas naktis pavadīsim vienā viesnīcā, ar ērtu atrašanās vietu - pastaigas attālumā vecpilsēta, veikali un piejūras promenāde.

Pastaiga pa Malagas vecpilsētu. Vecpilsētas galvenais apskates objekts ir katedrāle, kas iesaukta par "La Manquita" jeb dāmu vienrocis. Andalūzijas renesanses stilā celtais Malagas galvenais dievnams palicis tikai ar vienu torni, jo otrs tā arī nekad nav uzcelts naudas trūkuma dēļ…

Saules pielietā promenāde ar ziedošiem subtropu augiem - 800 m garš parks ar rožu dārziem, apelsīnkokiem, milzīgām palmām un dažādiem ziediem. Iespējams doties uz 10. gs. Castillo de Gibralfaro pili - paklaiņot pa cietokšņa sargmūriem un baudīt skaisto panorāmu uz Malagas vecpilsētu, Malagas jauno rajonu pie pludmales un buļļu cīņu arēnu pils pakājē...

 

2. diena, 28.03. - ceturtdiena

Andalūzijas sirds - Seviļa

Brokastis viesnīcā no plkst. 6:30.

Plkst. 8:00 dosimies uz vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām - Seviļu, kur nelielā teritorijā atrodama viduslaiku arhitektūras un mākslas kvintesense. Ceturtā lielākā Spānijas pilsēta, kas ir visas Andalūzijas un arī Seviļas provinces galvaspilsēta, jau vairāk nekā 2000 gadu garumā!

Īstu majestātiskumu Seviļai dāvā tās katedrāle - lielākais gotiskais dievnams pasaulē, kas uzbūvēts uz senas arābu mošejas pamatiem. Šīs katedrāles tornis no senseniem laikiem ir augstākais Seviļas punkts, un pilsētā ir aizliegts būvēt celtnes, kuras būtu augstākas par torni.

Pilsētas simbols - Hiraldas tornis.
Otrs UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā ierakstītais objekts bez katedrāles ir Alkazars - piļu komplekss, kas 700 g. garumā kalpoja par Seviļas karaļu mājvietu. Lai arī piļu arhitektūru veido arābu un kristiešu skaistuma izpratnes simbioze, mauru stils te ņēmis redzamu pārsvaru, un krāšņās flīzes, sarežģītie metālkalumi un padzisušie korāna teksti uz sienām, šķiet tikpat burvīgi kā krāšņie dārzi ar vienmēr ziedošu augu grupām, klusi urdzošām strūklakām un dzīvžogu labirintiem.

Iespaidīgais Spānijas laukums - ēku komplekss ar kanālu, laukumu pusapļa formā un strūklakām,  šeit katrai lielākai valsts pilsētai ir sava keramikas flīžu mozaīka.

Vakarā atgriešanās viesnīcā Ibis Malagas centrā.

 

3. diena, 29.03. - piektdiena

Ronda, kas izvietojusies uz dziļas aizas malām, un glamūrā Marbelja

Brokastis no plkst. 6:30.

Plkst. 8:00 dosimies uz Rondu, kas ir viena no skaistākajām vietām pasaulē - tā atrodas uz gleznainas klints aptuveni 750 metru augstumā, to ieskauj vīnogu dārzi, bet pa šauru aizu tās pakājē plūst mutuļojoša kalnu upīte. Daudzas no Rondas ēkām atrodas uz pašas klints kores.

Eltaho aizā plūstošā upe pilsētu dala divās daļās, un abus krastus savieno vēsturisks, 98 m augsts romiešu tilts, kas šķietami izaug no klintīm. Vienpus tiltam atrodas Rondas vecpilsēta un savdabīgā Santa Maria baznīca, otrpus - salīdzinoši jaunākā pilsētas daļa. Rondā atrodas arī senākā vēršu cīņu arēna Spānijā - "Plaza de toros de Ronda".

Tālāk dosimies uz Saulainā krasta vienu no skaistākajām kūrortpilsētām - elitāro Marbelju.

Atgriešanās viesnīcā Ibis Malagas centrā.

 

 

4. diena, 30.03. - sestdiena

Gibraltārs - Eiropas dienvidu rags ! Līdzi jāņem pase.

Brokastis no plkst. 6:30.

Plkst. 8:00 brauciens ar autobusu līdz Spānijas ciematam La Linea De Conception, vārds “Linea” nozīmē “līniju” jeb robežu - tālāk braukt nedrīkstam! Robežu šķērsosim jau ar kājām un nonāksim Lielbritānijai piederošajā Gibraltārā. Lai apskatītu Gibraltāra kaļķakmens klinti, kāpsim vietējos busiņos, kas mūs izvadās. Pabūsim Europe Point, no kurienes var saskatīt Āfrikas ziemeļus - Maroku. Uzbrauksim 450 m augstās klints virsotnē un sastapsim bezastu savvaļas mērkaķus. Izstaigāsim daļu no 80 km garā tuneļu labirinta, kas stiepjas Gibraltāra klints iekšienē, kā arī apmeklēsim Svētā Miķeļa alu, kur Otrā pasaules kara laikā bija ierīkots hospitālis, bet mūsdienās notiek koncerti. Pēc ekskursijas brīvais laiks – iespēja iepirkties duty free veikaliņos Gibraltāra klints piekājes galvenajā ieliņā vai doties otrpus klintij - uz pludmali.

Atgriešanās pie autobusa un brauciens atpakaļ uz Malagu.

Nakšņošana Ibis viesnīcā Malagas centrā.

 

5. diena, 31.03. - svētdiena

Atvadas no saulainās Malagas

Brokastis no plkst. 6:30.

Brīvais laiks, lai veiktu pēdējos pirkumus.

Transfērs uz lidostu. Tiešais lidojums mājup: Malaga - Rīga, plkst. 11:25-16:45 (4 h 20 min.).

 

 

 

Cenā iekļauts:

 • tiešais lidojums ar aviokompāniju airBaltic: Rīga-Malaga-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā par papildu maksu;
 • nododamā bagāža līdz 23 kg, rokas bagāža līdz 8 kg;
 • visi programmā minēties transfēri un pārbraucieni ar komfortablu autobusu;
 • programmā minētās ekskursijas;
 • nakšņošana viesnīcā Malagā ar iekļautām brokastīm (numuriņā max. 2 pieaug. vai 2 pieaug. + 1 bērns līdz 12 g.);
 • Remiro travel grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

! Vienā numuriņā iespējams izvietot max 2 pieaugušos vai 2 pieaugušos + 1 bērnu vecumā līdz 11.g. (ieskaitot).

    

Iespējamie papildu izdevumi:

 • Ekskursija Seviļā ar vietējo krieviski runājošu gidi, Alkazāra ieejas biļete, austiņas: 25 EUR - pieaugušais / 18 EUR - pensionārs no 67 g., skolēns vai students ar ISIC karti vecumā līdz 30 g. /  1 EUR - bērns līdz 13 g.;
 • brauciens ar vietējiem busiņiem un ieejas biļetes objektos Gibraltārā: 35 EUR;
 • ieejas biļete Gibralfaro pilī Malagā: 3.50 EUR, apvienojot ar Alcazaba apmeklējumu: 5.50 EUR;
 • ēdienreizes (katra vidēji 10-20 EUR);
 • dzeramnaudas vietējiem šoferiem: 0.50-1 EUR pers. dienā;
 • ceļojumu veselības apdrošināšana, BTA optimālā programma (skatīt šeit): 9.50 EUR - pers. līdz 64 g. / 19 EUR - pers. no 65-74 g.;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 210 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu).

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. 

Pases, kas izdotas līdz 2007. gada 19. novembrim (beztermiņa un izdotās uz 50 gadiem), nav derīgas ceļošanai!

Nepilsoņiem nepieciešama Lielbritānijas vīza iebraukšanai Gibraltārā.

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases  derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • veikt avansa iemaksu 100 EUR personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • pilnīgs norēķins jāveic līdz 22.01.2024.
 • savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:
•    Ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk nekā 75 dienas, tiek ieturēta 1. avansa iemaksa;

•    Ja līdz braucienam atlikušas 75-45 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    Ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 45 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.
 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā. (Var tikt piemērotas aviokompānijas soda sankcijas par vārda maiņu.)

 

Papildu informācija:

 • Remiro Travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 15 dalībnieki. Grupā plānoti 15-30 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.
 • Brauciens tiek organizēts atbilstoši tiem sanitāri epidemioloģiskajiem norādījumiem, kādi ir šobrīd spēkā. Ja kāds objekts Covid-19 neparedzamu apstākļu dēļ nav pieejams apskatei vai sarežģī tekošu, normālu pārējo objektu apskati, tas tiek aizvietots ar citu.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel