Grankanārija Ziemassvētku brīvdienās!

Atpūta saulainajā Grankanārijā - ar jau iekļautām brokastīm, vakariņām, Ziemassvētku vakariņām, 4 ekskursijām ar iekļautām ieejas maksām, degustācijām un pusdienām!

8 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 20. - 27. decembris, 2024. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas
Cena: 2215.00
Akcijas cena: 2035.00 spēkā līdz 31.05.2024

Rīga-Laspalmasa de Grankanārija-Playa del Ingles-Caldera de Bandama-Laspalmasas de Grankanārija-Playa del Ingles-Fataga-Ayacata-Tejeda-Teror-Playa del Ingles-Arukas-Agaetes ieleja-Playa del Ingles-Playa de Mogan-La Aldea-Artenara-Firgas-Playa del Ingles-Laspalmasa de Grankanārija-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

Atpūta saulainajā Grankanārijā - ar jau iekļautām brokastīm, vakariņām, Ziemassvētku vakariņām, 4 ekskursijām ar iekļautām ieejas maksām, degustācijām un pusdienām!

Viesnīca atrodas Playa del Ingles kūrortā, teritorijā baseini, arī apsildāms baseins, blakus - pludmale, veikali, izklaide...

 

 

Grupas vadītāja: Tamāra

 

1. diena, 20.12. - piektdiena

Sveika, Grankanārija!

Satikšanās Rīgas lidostā 2 h pirms lidojuma.

Tiešais lidojums ar airBaltic: Rīga - Laspalmasa de Grankanārija, plkst. 08:25-12:50 (6 h 25 min.).

Transfērs un iekārtošanās viesnīcā Hotel Beverly Park Relaxia 3*, Playa del Ingles kūrortā - visas naktis pavadīsim vienā viesnīcā ar jau cenā iekļautām brokastīm (ik dienu no plkst. 07:00-10:00) un vakariņām (ik dienu no plkst. 18:30-21:15)! Viesnīca atrodas vienā no Grankanārijas labākajiem rajoniem, no tās paveras skaists skats, pastaigas attālumā piejūras promenāde un Las Burras pludmale. Viesnīcas teritorijā atrodas 5 peldbaseini, no tiem 1 tiek apsildīts ziemas sezonā. Viesnīcā ir restorāns, baseina bārs, SPA zona ar saunu, miniveikals, 500 m attālumā atrodas tirdzniecības centrs.

 

2. diena, 21.12. - sestdiena

Galvaspilsētas - Laspalmasas de Grankanārijas un tās apkārtnes iepazīšana.

Brokastis.

Brauciens uz Caldera de Bandama, kas tiek uzskatīta par vienu no arhipelāga skaistākajiem ģeoloģiskajiem veidojumiem, izbaudīsim brīnišķīgu skatu uz pēdējo aktīvo Grankanārijas vulkānu!

Kanāriju dārzs - autentisks botāniskais dārgakmens, kur atklāsim Kanāriju salu pārbagāto bioloģisko daudzveidību, kā arī iespaidīgu veģetācijas kolekciju no citām planētas daļām.

Laspalmasas de Grankanārijas pilsētas vēsturiskais centrs. Ekskursija uz elegantajiem Vegueta-Triana vecpilsētas vēsturiskajiem rajoniem, kur atrodas majestātiskā Santa Ana katedrāle. Kanāriju muzejs un Kolumba māja, kurā atainota Kanāriju salu vēsturiskā loma transatlantiskajā kuģošanā.

Pusdienas Casa Fataga, kas atrodas simboliskajā Santa Catalina parkā, restorāns izceļas ar savu anklāvu un apņēmību, piedāvājot gan tradicionālus, gan modernos ēdienus, kuru pamatā ir augstākās kvalitātes produkti.

Doramas parks + viesnīca Santa Catalina - pastaiga cauri vēsturei, tūrisma attīstība Grankanārijā 19. gadsimta beigās...

Las Canteras pludmale - Laspalmasas 4 km garā smilšu pludmale, kas tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām pasaulē, un paralēli tai - pastaigu promenāde ar veikaliņiem, restorāniem, bāriem…

Atgriešanās un vakariņas viesnīcā.

Nakšņošana viesnīcā Hotel Beverly Park Relaxia 3*.

 

   

 

3. diena, 22.12. - svētdiena

Ceļojums salas iekšienē - dabas varenības pasaulē!

Brokastis.

Brauciens uz Fatagu - kas atrodas apbrīnojamajā Fatagas ielejā. Šauras ieliņas un skaistas Kanāriju salu arhitektūras stila mājiņas.

Pārbrauciens uz Ayacata, kas atrodas salas pašā vidū. Nesteidzīga foto pauze, lai baudītu skaistos panorāmas skatus uz klinšu veidojumiem visapkārt un kādu tasi gardas kafijas...

Tejedas ciems - tiek dēvēts par skaistāko Spānijas ciemu! Tā vecpilsētā saglabājusies Kanārijas salu arhitektūra. Apmeklēsim Dulceria Nublo, lai nogaršotu vietējos saldumus, kuru receptēs tiek izmantotas mandeles. Ārstniecisko augu muzejs. Ainava, kas pavērsies mūsu priekšā - Tejedas kaldera, neatstās vienaldzīgus. Tā tikusi raksturota kā “pārakmeņota vētra”. Roque Bentayga (Bentajga klints veidojums) un Roque Nublo (Nublo klints veidojums), kas ir Grankanārijas simboli.

Pusdienas Grill Yolanda restorānā - atrodas salas virsotnes krustcelēs. Mājīgs kalnu restorāns, ko raksturo tipiska Kanāriju salu virtuve.

Teror, kas atrodas vienā no mitrākajiem Grankanārijas reģioniem, apmeklējums. Grankanārijas ceļojums nav iedomājams bez pastaigas pa Calle de Los Balcones - tulkojumā “balkonu ielu” - ielu, kuru rotā senas mājiņas ar koka balkoniem... līdz nonāksim pie iespaidīgās Dievmātes bazilikas.

Atgriešanās un vakariņas viesnīcā.

Nakšņošana viesnīcā Hotel Beverly Park Relaxia 3*.

 

    

 

4. diena, 23.12. - pirmdiena

Lielais Ziemeļrietumu Grankanārijas loks.

Brokastis.

Brauciens uz Grankanārijas ziemeļiem, kas lepojas ar sulīgi zaļu veģetāciju, kalnu nogāzēm un dziļām ielejām. Arukas - pastaiga pa Arukas vecpilsētu, Arukas iespaidīgā Neogotiskā katedrāle, parks un ruma degustācija slavenajā ruma ražotnē Arehucas (ja būs atvērts apmeklētājiem).

Pārbrauciens uz Agaetes ieleju, lai dotos pastaigā pa mājīgo Finca La Laja dārzu - simtiem augļu koku, vīnogulāji un kafijas pupiņu plantācijas. Šeit top gards vīns un aromātiska kafija, ko varēsim nogaršot, piekožot vietējās uzkodas un klausoties saimnieka stāstā… Varēsim nogaršot arī ielejas ārstniecisko ūdeni un sezonas augļus.

Pusdienas Dedo De Dios restorānā - iespējams, vispopulārākajā restorānā Agaetes ielejā, populārs ar jūras velšu paellām un jūras skatu, kas no tā paveras…

Ja vēlēsimies - iespējama pastaiga pa Avenida de Los Poetas - pastaiga pa Agae pludmali līdz sasniegsim dabiskus baseinus - Las Salinas de Agaete, kas savstarpēji savienotas ar vulkāniskiem tuneļiem! Iespējams arī peldēties!

Atgriešanās un vakariņas viesnīcā.

Nakšņošana viesnīcā Hotel Beverly Park Relaxia 3*.

 

5. diena, 24.12. - otrdiena

Brīva diena un Ziemassvētku vakariņas viesnīcā!

Brokastis.

Brīva diena atpūtai viesnīcā. Iespējams atpūsties pie baseina, pludmalē, vai doties pastaigā pa kūrortu. Iespējams doties uz blakus kūrortpilsētu - Maspalomas, kuras smilšu kāpas atgādina tuksnešu skatus…

Ziemassvētku vakariņas viesnīcā.

Nakšņošana viesnīcā Hotel Beverly Park Relaxia 3*.

 

  

 

6. diena, 25.12. - trešdiena

Brīva diena atpūtai viesnīcā ar iekļautām brokastīm un vakariņām. Iespējams atpūsties pie baseina, pludmalē, vai doties pastaigā pa kūrortu.

 

7. diena, 26.12. - ceturtdiena

Nepieradinātie rietumi!

Brokastis.

Brauciens uz Playa de Mogan - pastaigāsimies gar ostas zonu, nonākot Puerto de Mogan jeb Kanāriju Venēcijā - vienā no populārākajām Grankanārijas vietām - mājiņas ar krāsainām svītriņām, tiltiņi, omulīgas āra kafejnīcas ar plašām terasēm, kur baudīt siltos laikapstākļus, kas šeit lutina visa gada garumā...

Pārbrauciens uz La Aldea, kas atrodas salas rietumos. Brauksim cauri visiespaidīgākajiem kalniem Grankanārijā - Inagua dabas rezervāts. La Aldea ciemats, iespējams, visnomaļākais ciems Grankanārijā. Dosimies pastaigā gar dabisko lagūnu, lai vērotu migrējošos putnus.

Pārbrauciens uz Artenara pa šauru un burvīgu ceļu cauri mežonīgākajai Grankanārijas daļai - pa ceļam dambji un aizas... Artenara - salas visaugstāk esošā pilsēta. Skaisti panorāmas skati no skatu platformām, Etnogrāfiskais muzejs - ala, daiļā San Matias baznīca un Ermita de la Virgen de la Cuevita - mazā baznīciņa alā.

Pusdienas Artenarā.

Pārbrauciens uz Firgas - ūdens pilsētu. Skaistās mozaīkas uz soliņiem un 7 salu atveidojumi no akmens.

Atgriešanās un vakariņas viesnīcā.

Nakšņošana viesnīcā Hotel Beverly Park Relaxia 3*.

 

8. diena, 27.12. - piektdiena

Brokastis. Brīvs rīts atpūtai un pēdējo suvenīru iegādei. Transfērs uz lidostu. Tiešais lidojums mājup: Lapsalmasa de Grankanārija - Rīga, plkst. 13:50-21:55 (6 h 5 min.).

 

  

 

Cenā iekļauts:

 • tiešais lidojums ar aviokompāniju airBaltic: Rīga-Laspalmasa de Grankanārija-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā par papildu maksu;
 • nododamā bagāža līdz 23 kg, rokas bagāža līdz 8 kg;
 • visi programmā minētie transfēri un pārbraucieni ar komfortablu autobusu;
 • nakšņošana viesnīcā ar iekļautām brokastīm un vakariņām;
 • 4 ekskursijas ar cenā jau iekļautām ieejas biļetēm, degustācijām un 4 pusdienām:
  • Galvaspilsētas - Laspalmasas de Grankanārijas un tās apkārtnes iepazīšana;
  • Ceļojums salas iekšienē - dabas varenības pasaulē;
  • Lielais Ziemeļrietumu Grankanārijas loks;
  • Nepieradinātie rietumi.
 • Remiro travel grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.) un vietējā angliski runājoša gida (ar tulkojumu uz latv.val.) pakalpojumi.

 

  Iespējamie papildu izdevumi:

 • ēdienreizes (katra vidēji 10-30 EUR);
 • dzērieni vakariņu laikā;
 • ieejas maksas objektos, kas nav minēti programmā;
 • dzeramnaudas vietējiem šoferiem (~ 1 EUR no pers. dienā) un gidiem: (~ 2 EUR no pers. dienā);
 • ceļojumu veselības apdrošināšana, BTA optimālā programma* (skatīt): 15.86 EUR - pers. līdz 64 g. / 31.71 EUR - pers. no 65-74 g.;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 285 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu).

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

*Ceļojuma veselības apdrošināšana ir obligāta! Ja klients neizvēlas pievienot ceļojuma apdrošināšanu kā papildu pakalpojumu, iegādājoties ceļojumu no Remiro travel, tad klientam ir pienākums to noformēt pašam citā apdrošināšanas kompānijā un atsūtīt ceļojumu apdrošināšanas polises numuru Remiro travel.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • Derīga LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus: vārds, uzvārds un pēc pieteikuma veikšanas, atsūtot uz e-pastu sekojošus datus: personas kods, pases vai ID kartes derīguma termiņš;
 • veikt 200 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 600 EUR personai jāveic līdz 20.07.2024.;
 • pilnīgs norēķins jāveic līdz 20.09.2024.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:
•    ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk nekā 90 dienas, tiek ieturēta rezervācijas maksa - 200 EUR;

•    ja 90-60 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 60 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.
 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā. Līdz 30 dienām pirms ceļojuma: bezmaksas; 30-4 dienas pirms ceļojuma: 100 EUR; 3 dienas pirms ceļojuma: nav iespējama.

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 15 dalībnieki. Grupā plānoti 15-30 dalībnieki.
 • Ceļojuma veselības apdrošināšana ir obligāta. Ja klients neizvēlas pievienot ceļojuma apdrošināšanu kā papildu pakalpojumu, iegādājoties ceļojumu no Remiro travel, tad klientam ir pienākums to noformēt pašam citā apdrošināšanas kompānijā - šajā gadījumā Remiro travel neuzņemas atbildību par medicīniskajām vai citām izmaksām, ja tās radīsies klientam ceļojuma laikā.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel