Saulainā Andalūzija skolēnu rudens brīvlaikā!

Atpūta Saulainajā krastā jeb “Costa del Sol” - mūžīgās vasaras valstībā, kur saule spīd 300 dienas gadā!

8 Dienas
Ceļojuma veids: Avio ceļojums
Datumi: 22. - 29. oktobris, 2022. gads
Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta
Brīvas vietas: 3 brīvas vietas (Garantēts!)
Cena: 995.00
Akcijas cena: 960.00 spēkā līdz 15.07.2022

Rīga-Malaga-Seviļa-Malaga-Ronda-Marbelja-Malaga-La Linea De Conception-Gibraltārs-Malaga-El Caminito del Ray-Malaga-Granada-Malaga-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

Grupas vadītājs: Askolds

 

1. diena, 22.10. - sestdiena

Sveika, Andalūzija!

Satikšanās Rīgas lidostā 2 h pirms lidojuma.

Tiešais lidojums ar airBaltic: Rīga - Malaga, plkst. 12:45-16:20 (4 h 35 min.).

Transfērs uz viesnīcu Ibis Malagas centrā - visas naktis pavadīsim vienā viesnīcā, ar ērtu atrašanās vietu - pastaigas attālumā vecpilsēta, veikali un piejūras promenāde.

 

2. diena, 23.10. - svētdiena

Saulainā Malaga

Bufetes brokastis viesnīcā no plkst. 6:30-12:00.

Šodien grupas vadītāja pavadībā dosimies iepazīt Malagu. Pastaiga pa Malagas vecpilsētu - tās tirgus Mercado un mūsdienīgie veikali. Vecpilsētas galvenais apskates objekts ir katedrāle, kas iesaukta par "La Manquita" jeb dāmu vienrocis. Andalūzijas renesanses stilā celtais Malagas galvenais dievnams palicis tikai ar vienu torni, jo otrs tā arī nekad nav uzcelts naudas trūkuma dēļ… Saules pielietā promenāde ar ziedošiem subtropu augiem - 800 m garš parks ar rožu dārziem, apelsīnkokiem, milzīgām palmām un dažādiem ziediem. Iespējams doties uz 10. gs. Castillo de Gibralfaro pili - paklaiņot pa cietokšņa sargmūriem un baudīt skaisto panorāmu uz Malagas vecpilsētu, Malagas jauno rajonu pie pludmales un buļļu cīņu arēnu pils pakājē…

Un Malagas kūrortzona ar zeltaino pludmali - iespējama arī pelde Vidusjūrā!

Brīva pēcpusdiena atpūtai Malagā.

Nakšņošana Ibis viesnīcā Malagas centrā.

 

3. diena, 24.10. - pirmdiena

Andalūzijas sirds - Seviļa

Bufetes brokastis viesnīcā no plkst. 6:30.

Plkst. 8:00 dosimies uz vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām - Seviļu, kur nelielā teritorijā atrodama viduslaiku arhitektūras un mākslas kvintesense. Ceturtā lielākā Spānijas pilsēta, kas ir visas Andalūzijas un arī Seviļas provinces galvaspilsēta, jau vairāk nekā 2000 gadu garumā!

Iespaidīgais Spānijas laukums - ēku komplekss ar kanālu, laukumu pusapļa formā un strūklakām, šeit katrai lielākai valsts pilsētai ir sava keramikas flīžu mozaīka.

Īstu majestātiskumu Seviļai dāvā tās katedrāle - lielākais gotiskais dievnams pasaulē, kas uzbūvēts uz senas arābu mošejas pamatiem. Šīs katedrāles tornis no senseniem laikiem ir augstākais Seviļas punkts, un pilsētā ir aizliegts būvēt celtnes, kuras būtu augstākas par torni.
Otrs UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā ierakstītais objekts bez katedrāles ir Alkazars  - piļu komplekss, kas 700 g. garumā kalpoja par Seviļas karaļu mājvietu. Lai arī piļu arhitektūru veido arābu un kristiešu skaistuma izpratnes simbioze, mauru stils te ņēmis redzamu pārsvaru, un krāšņās flīzes, sarežģītie metālkalumi un padzisušie korāna teksti uz sienām, šķiet tikpat burvīgi kā krāšņie dārzi ar vienmēr ziedošu augu grupām, klusi urdzošām strūklakām un dzīvžogu labirintiem.

Pusdienu pauze.

Vakarā atgriešanās viesnīcā Ibis Malagas centrā.

 

 

4. diena, 25.10. - otrdiena

Ronda, kas izvietojusies uz dziļas aizas malām, un glamūrā Marbelja

Brokastis no plkst. 6:30.

Plkst. 8:00 dosimies uz Rondu, kas ir viena no skaistākajām vietām pasaulē - tā atrodas uz gleznainas klints aptuveni 750 metru augstumā, to ieskauj vīnogu dārzi, bet pa šauru aizu tās pakājē plūst mutuļojoša kalnu upīte. Daudzas no Rondas ēkām atrodas uz pašas klints kores.

Eltaho aizā plūstošā upe pilsētu dala divās daļās, un abus krastus savieno vēsturisks, 98 m augsts romiešu tilts, kas šķietami izaug no klintīm. Vienpus tiltam atrodas Rondas vecpilsēta un savdabīgā Santa Maria baznīca, otrpus - salīdzinoši jaunākā pilsētas daļa. Rondā atrodas arī senākā vēršu cīņu arēna Spānijā - "Plaza de toros de Ronda".

Tālāk dosimies uz Saulainā krasta vienu no skaistākajām kūrortpilsētām – elitāro Marbelju.

Atgriešanās viesnīcā Ibis Malagas centrā.

 

5. diena, 26.10. - trešdiena

Gibraltārs - Eiropas dienvidu rags ! Līdzi jāņem pase.

Brokastis no plkst. 6:30.

Plkst. 8:00 brauciens ar autobusu līdz Spānijas ciematam La Linea De Conception, vārds “Linea” nozīmē “līniju” jeb robežu - tālāk braukt nedrīkstam! Robežu šķērsosim jau ar kājām un nonāksim Lielbritānijai piederošajā Gibraltārā. Lai apskatītu Gibraltāra kaļķakmens klinti, kāpsim vietējos busiņos, kas mūs izvadās. Pabūsim Europe Point, no kurienes var saskatīt Āfrikas ziemeļus - Maroku. Uzbrauksim 450 m augstās klints virsotnē un sastapsim bezastu savvaļas mērkaķus. Izstaigāsim daļu no 80 km garā tuneļu labirinta, kas stiepjas Gibraltāra klints iekšienē, kā arī apmeklēsim Svētā Miķeļa alu, kur Otrā pasaules kara laikā bija ierīkots hospitālis, bet mūsdienās notiek koncerti. Pēc ekskursijas brīvais laiks – iespēja iepirkties duty free veikaliņos Gibraltāra klints piekājes galvenajā ieliņā vai doties otrpus klintij - uz pludmali.

Atgriešanās pie autobusa un brauciens atpakaļ uz Malagu.

Nakšņošana Ibis viesnīcā Malagas centrā.

 

6. diena, 27.10. - ceturtdiena

Atpūta Malagā

Brīva diena atpūtai Malagā - iespēja pastaigāties pa Malagas vecpilsētu, iepirkties, doties atpūsties uz Malagas pludmali.

Papildus - dienas izbrauciens uz El Caminito del Ray (55 EUR pers. / transfēri un ieejas biļete vietējā gida pavadībā. Ekskursija notiks, ja būs pieteikušies vismaz 10 ceļotāji. Pieteikšanās līdz 01.09.2022. https://www.caminitodelrey.info/en). El Caminity del Ray pastaigu taka vijas gar kalnu korēm, virs Guadalorses upes, paverot satriecošus skatus uz Spānijas kalniem un kanjoniem. Pastaigu taka ~ 5 km gara, vietām vien 1 m plata un piestiprināta 100 m augstumā pie El Chorro klints aizām. Taka pilnībā rekonstruēta un padarīta droša 2015. gadā. Pastaiga nav fiziski grūta, taču laikietilpīga (pastaiga, skatu baudīšana un fotogrāfēšanās!). Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments, atbilstoš apavi (vēlami sporta apavi, sandales nav piemērotas), vēlama mugursoma un dzeramais ūdens. Ekskursija iespējama tikai piemērotos laika apstākļos.

Nakšņošana Ibis viesnīcā Malagas centrā.

 

 

 

7. diena, 28.10. - piektdiena

Granada

Bufetes brokastis viesnīcā no plkst. 6:30.

Plkst. 8:00 dosimies uz Granadu, uz trīs pakalniem celto pilsētu Sjerranevadas kalnu pakajē.

Granadas vecpilsēta - arābu laika ēku, šauru viduslaiku ieliņu un pagalmu labirinti. Majestātiskā Alhambra - viens no visvairāk apmeklētajiem objektiem un izcilākais arābu laika piemineklis Spānijā. Tā ir pils, cietoksnis un ziedošu dārzu apvienojums.

Nakšņošana Ibis viesnīcā Malagas centrā.

 

8. diena, 29.10. - sestdiena

Atvadas no Malagas

Brokastis no plkst. 6:30-12:00.

Plkst. 12:00 izrakstīšanās no numuriņiem, bagāžas nodošana glabātuvē.

Brīvais laiks, lai veiktu pēdējos pirkumus un papusdienotu.

Transfērs uz lidostu. Tiešais lidojums mājup: Malaga - Rīga, plkst. 17:00-22:20 (4 h 20 min.).

 

Cenā iekļauts:

 • tiešais lidojums ar aviokompāniju airBaltic: Rīga-Malaga-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā par papildus maksu;
 • nododamā bagāža līdz 23 kg, rokas bagāža līdz 8 kg;
 • visi programmā minēties transfēri un pārbraucieni ar komfortablu autobusu;
 • programmā minētās ekskursijas;
 • nakšņošana viesnīcā Malagā ar iekļautām brokastīm (numuriņā max. 2 pieaug. vai 2 pieaug. + 1 bērns līdz 12 g.);
 • Remiro travel grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

    Iespējamie papildus izdevumi (ieejas objektu cenas minētas 2021. g.):

 • brauciens ar vietējiem busiņiem un ieejas biļetes objektos Gibraltārā: ~ 33-35 EUR;
 • ieejas biļete Gibralfaro pilī Malagā: 3.50 EUR, apvienojot ar Alcazaba apmeklējumu: 5.50 EUR;
 • Alkazāra ieejas biļete: 14.50 EUR - pieaugušais / 7 EUR - pensionārs no 67 g., skolēns vai students ar ISIC karti vecumā līdz 30 g. / 1 EUR - bērns līdz 13 g.;
 • ieejas biļete Alhambrā: 15 EUR - pieaugušais / 10 EUR - seniors virs 65 g. / 8.50 EUR - bērns no 12-15 g. Bērniem līdz 12 g. vecumam ieejas biļete ir bez maksas;
 • dienas ekskursija uz El Caminito del Ray: 55 EUR pers. (transfēri un ieejas biļete);
 • ēdienreizes (katra vidēji 10-20 EUR);
 • dzeramnaudas vietējiem šoferiem: 0.50-1 EUR pers. dienā;
 • ceļojuma apdrošināšana uz brauciena laiku, BTA (skatīt šeit):

  Pers. līdz 64 g.: 15 EUR - optimālā programma / 27 EUR - zelta programma;

  .  Pers. no 65-74 g.: 30 EUR - optimālā programma / 54 EUR - zelta programma;

 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 270 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu).

Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Pases, kas izdotas līdz 2007. gada 19. novembrim (beztermiņa un izdotās uz 50 gadiem), nav derīgas ceļošanai!
 • Sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts.

Nepilsoņiem nepieciešama Lielbritānijas vīza iebraukšanai Gibraltārā.

 

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases  derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • veikt avansa iemaksu 100 EUR personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 300 EUR jāveic līdz 15.07.2022.;
 • pilnīgs norēķins jāveic līdz 15.09.2022.;
 • savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:
•    Ja līdz braucienam atlikušas vairāk nekā 75 dienas, tiek ieturēta 1. avansa iemaksa;

•    Ja līdz brauciena sākumam atlikušas 75 – 60 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    Ja 60 – 45 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•    Ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 45 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā. (Var tikt piemērotas aviokompānijas soda sankcijas par vārda maiņu.)

 

 

Papildus informācija:

 • Remiro Travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 15 dalībnieki. Grupā plānoti 15-30 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.
 • Brauciens tiek organizēts atbilstoši tiem sanitāri epidemioloģiskajiem norādījumiem, kādi ir šobrīd spēkā. Ja kāds objekts Covid-19 neparedzamu apstākļu dēļ nav pieejams apskatei vai sarežģī tekošu, normālu pārējo objektu apskati, tas tiek aizvietots ar citu.

 

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines