AVIO ceļojumi

06.10.-13.10.2024.

Turcijas brīnumi: Kapadokija un Pamukkale (6 vietas)

2 naktis Kapadokijā! Cenā jau iekļautas brokastis, 5 pusdienas, 6 vakariņas, un ieejas maksas apskates objektos! Iespējams lidot ar gaisa balonu virs Kapadokijas!

no 1350.00 1290.00

Vairāk

09.04.-13.04.2025.

Stambula tulpju festivāla laikā!

Tūkstoš un vienas nakts pasaka... Cenā jau iekļauts Bosfora kruīzs!

no 820.00 795.00

Vairāk

Daudziem atpūta Turcijā saistās ar laisku gozēšanos tās pludmalēs, ēšanu un dzeršanu viesnīcā, kā arī lētajiem pakaļdarinājumiem turku bodītēs, taču Turciju var skatīt arī citā rakursā un mūsu organizētie ceļojumi uz Turciju Jums to apliecinās.

 

Turcija ir valsts, kas atrodas 2 pasaules daļās – Āzijā un Eiropā, tāpēc tās kultūra ir austrumnieku un rietumnieku kultūras īpatnējs sajaukums. Arī Stambula, kas pēc iedzīvotāju skaita ir lielākā pilsēta Eiropā un 4.lielākā pasaulē, ir vienīgā metropole, kas izvietota 2 kontinentos (tos šķir Bosfora šaurums, kuru šķērsosim arī mēs savā ceļojumā uz Stambulu). Ceļojums uz Turciju ļaus Jums iepazīt Stambulas ievērojamākās vēsturiskās celtnes, izstaigāt populārā seriāla "Lieliskais gadsimts" norises vietas, kā arī iejusties turku ikdienā, iejūkot Stambulas kņadā "Grand Bazaar", kas ir viens no zināmākajiem slēgtajiem tirgiem pasaulē.

 

Reti kurš nav dzirdējis par astoto pasaules brīnumu Pamukkale, kas tulkojumā no turku valodas nozīmē "kokvilnas cietoksnis" – tie ir unikāli kalni, kas izveidojušies nogulsnējoties kaļķakmenim un atgādina terases ar stalaktītiem. Tūkstošiem gadus ūdens, tekot pa kalnu nogāzēm, ir izbalinājis akmens bluķus un, tā kā šim ūdenim piemīt arī unikālas atjauninošās un ārstnieciskās īpašības, ik gadu tūristi no visas pasaules dodas uz Pamukkale, lai to izbaudītu. Ceļojums uz Turciju turp aizvedīs arī Jūs!

 

Tāpat mūsu ceļojumi uz Turciju ļaus iepazīt noslēpumaino Kapadokiju ar savām īpatnējām klinšu formācijām un tajās izveidotajām alu pilsētām. Šī reģiona iezīme ir konusveida akmens veidojumi, kurus dēvē par feju skursteņiem, jo senie Kapadokijas iedzīvotāji ticēja, ka pazemē atrodas feju mājokļi, kuru dūmeņi paceļas virs zemes. Šī ir brīnumaina vieta ar tiešām mistisku auru.

 

Ļaujieties Stambulas vilinājumam, Turcijas unikalitātei un gūstiet neaizmirstamu pieredzi kopā ar mums!

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel