Bavārijas un Tiroles Alpu skaistākās pērles un kristāli...

Mīlas viesulis un Mūzikas skaņas, Ķēniņa ezers un sapņu pilis, Krimla ūdenskritums, Swarovska kristāli... un burvīgā Berhtesgādene

8 Dienas
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 21. - 28. jūlijs, 2022. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Koknese, Krustpils, Līvāni
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas
Cena: 525.00
Akcijas cena: 505.00 spēkā līdz 15.03.2022
Bērns līdz 17 g.: 415.00 numurā kopā ar 2 pieaugušajiem

Aizkraukle-Līvāni-Katovice-Zalcburga-Berhtesgādenes nacionālais parks-Kēlšteinas kalns-Vacmanis-Ķēniņa ezers-Svētā Bartolomeja pussala-Zalcburga-Krimla ūdenskritums-Swarovska Kristālu pasaule-Insbruka-Cūgšpice-Etāles klosterbaznīca-Oberammergava-Linderhofas pils-Insbruka-Noišvānšteinas pils-Minhene-Nirnberga-Volboža-Līvāni-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi

! Meklējam istabas biedri - sievieti, dzīvošana numuriņā kopā ar otru sievieti

 

 

Lai dotos ceļojumā, nepieciešams:

 • Sertifikāts par veikto vakcināciju pret Covid-19 (spēkā 15. dienā pēc pēdējās vakcinācijas devas saņemšanas), kas derīgs 9 mēnešus. Lai sertifikātu atjaunotu, nepieciešams veikt balstvakcināciju;
 • Vai Sertifikāts par Covid-19 izslimošanas faktu, ja iedzīvotājs ir slimojis ar Covid-19 (ja kopš pēdējā pozitīvā Covid testa līdz pat ceļojuma beigu datumam nav pagājušas 180 dienas).

Piesakoties ceļojumam, lūgums informēt par sertifikāta esamību.

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

1. diena, 21.07. - ceturtdiena

Izbraukšana plānota: plkst. 5:30 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 5:40 no Kokneses, 6:25 no Krustpils, DUS “Circle K”.

Izbraukšana ~ plkst. 6:55 no Līvāniem, autoosta. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam...

Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Pusdienu pauze Polijas krodziņā.

Nakšņošana viesnīcā Katovicē, Polijā.

 

2. diena, 22.07. - piektdiena

Brokastis.

Brauciens cauri Čehijai. Pusdienu pauze Austrijā.

Romantiskā Mūzikas Skaņu Zalckamergūta ar Alpu kalniem, burvīgām pilsētiņām un ezeriem.

Māksla, mūzika, arhitektūra un daba - 4 komponenti, kas veido Zalcburgas daili! Vakara pastaiga Zalcburgā. Mocarta pilsēta ar burvīgo Mirabelas pils parku, slaveno Augšzalcburgas cietoksni, Sv. Pētera klosteri, baznīcu un seno kapsētu, vareno Domu, Mocarta dzimto un dzīvojamo māju...

Nakšņošana viesnīcā pie Zalcburgas (2 naktis).

 

   

 

3. diena, 23.07. - sestdiena

Brokastis.

Idilliskas ainavas, grandiozas virsotnes, smaržīgas kalnu ganību pļavas, plaši kalnu un ieleju meži, kristāldzidri strauti, pļavas un ganības, ezeri un purvi Berhtesgādenes nacionālajā parkā, kur Vācijas vienīgajā biosfēras rezervāta neskartajā dabā labi jūtas murkšķi un klinšu ērgļi, bet gleznainā kultivētā ainava Alpu piekājē aicina mūs justies kā pasakā...

Vēsturiskais skatu punkts augstu virs Berhtesgādenes - „Ērgļa ligzda” Kēlšteinas kalnā (1834 m) Bavārijas Alpu ielokā, starp Minheni un Zalcburgu, no kura paveras elpu aizraujoša Alpu kalnu ainava. Kalnu namiņš, veidots kā Ādolfa Hitlera rezidence, bija paredzēts atpūtai un augstu viesu uzņemšanai, bet īpaši šo vietu bija iemīļojusi Eva Brauna. Speciālos busiņos dosimies augšup līdz skatu platformai, no kuras īpašs lifts mūs pacels vēl 124 m augstāk līdz „Ērgļa ligzdai”.

Vacmanis (2713 m), Berhtesgārdenes zemes superzvaigzne, kā tornis paceļas virs apkārtējām ielejām. Vēl viens dabas brīnums – smaragda krāsas Kēnigzē jeb Ķēniņa ezers līdzīgi fjordam izpleties 9 kalnu masīvu ielokā, Vacmaņa iespaidīgās austrumsienas pakājē, pašā nacionālā parka sirdī.

Romantisks izbrauciens ar kuģīti ezerā Alpu ielokā ar pieturu Svētā Bartolomeja pussalā. Sv. Bartolomeja svētceļnieku baznīciņa piesaista ar sarkanvīna krāsas kupoliem. Laivinieku trompetes skaņas, ezera piedāvātajā luksusa klusumā, atsitas pret kalnu stāvajām klintīm un rada pasaulslaveno Kēnigzē atbalsi. Varbūt nobaudīsim slaveno ezera foreli. 

Nakšņošana viesnīcā pie Zalcburgas.

 

   

 

4. diena, 24.07. - svētdiena

Brokastis.

Zalcburgas zemes kalnu burvība. Skaistākās Austrijas kalnu ielejas... Jodelēšana un ūdenskritumu varenība.

Krimla ūdenskritums - augstākais Austrijas ūdenskritums, gleznaini krīt trīs kaskādēs no  kopējā augstuma - 380 m. Skaistākā un varenākā ir apakšējā, taču no augšas vērojamas brīnišķīgas ainavas. 

15:00 Kristallwelten pie Insbrukas, Swarovska Kristālu apburošā pasaule un dāmu paradīze.

Kalnu skaistule Insbruka. Vecpilsēta, Zelta jumts, Hofburga, Sv. Annas kolonna un Triumfa arka.

Nakšņošana Karwendel viesnīcā Insbrukā (2 naktis).

 

5. diena, 25.07. - pirmdiena

Brokastis.

Cūgšpice (Zugspitze) – Vācijas augstākā virsotne (2964 m). Brauciens ar pacēlāju, tad funikulieri. Ledājs. Lejup no špices ar vilcienu - Zug.

Etāles klosterbaznīca – apmeklētājiem pieejamā klostera daļa, sākotnēji celta gotiskā, vēlāk pārbūvēta baroka stilā, ir viena no ievērojamākajām Dienvidvācijas baroka celtnēm. Jau kopš seniem laikiem klosterī tiek ražots Etāles klostera liķieris, kuru suvenīru veikaliņos var nopirkt arī šodien.

Oberammergava – mazpilsētiņa Bavārijas Alpos, slavena ar kokgriezumiem, apgleznotajām mājām un Pasijas spēlēm.

Alpu kalnu ielokā Grasvangtāles ielejā atrodas Linderhofas pils - karaliska villa franču rokoko stilā, veltījums Francijas karaļiem Ludviķim XIV un Ludviķim XV. Kad Bavārijas karalis sāka dzīvot pilī, tā nemaz nelīdzinājās sākotnējos plānos paredzētajai, jo Ludvigs II savas vēlmes nebija pilnīgi novērtējis. Pompozās villas parkā ir apskatāma stalaktītu ala, kuru karalis speciāli veidoja Vāgnera operu izrādēm, un Austrumu stilā veidotais Mauru namiņš. Šī pils bija vienīgā, kuru pabeidza Ludviķa II dzīves laikā. Katru stundu pils priekšā izšļācas apmēram 10 m augsta strūklaka.

Nakšņošana Karwendel viesnīcā Insbrukā.

 

  

 

6. diena, 26.07. - otrdiena

Brokastis.

Pasaku karaļa Ludviga teiksmainā Noišvānšteinas pils - uzcelta uz augstas klints Altsee ezera krastā pēc karaļa Ludviķa II pavēles, kuru vienkāršā tauta dēvēja par ,,pasaku karali”. Līdzās karalienes Marijas tilts.

Minhene - Bavārijas sirds, Vācijas īstenā galvaspilsēta daudzu vāciešu uztverē. Kultūras, sporta, zinātnes, industrijas un alus metropole. BMW jaunāko modeļu parāde līdzās Minhenes TV tornim.

Neliela pastaiga Minhenē: Rātsnams un Marienplatz, Sv.Marijas katedrāle, slavenais alus krogs ,,Hofbrauhaus” - pats lielākais Vācijā, kuru vienlaicīgi var apmeklēt pat 3000 cilvēku.

Brīvais laiks Minhenē. Tipiskā vācu gaisotne, izklaides un tradicionālā vācu virtuve. Alus baudītājiem - pārsteigums, to šeit pasniedz litra tilpuma kausos! Vai - šopinga iespējas Minhenes centrā. 

Pārbrauciens uz Nirnbergu. Viesnīca Probst Nirnbergas centrā.

 

   

 

7. diena, 27.07. - trešdiena

Brokastis.

Nirnbergas gleznā vecpilsēta Pegnicas upes krastos. Pils un pilsētas panorāma, Hauptmarket jeb tirgus laukums ar skaisto strūklaku, Dievmātes baznīca Frauenkirche, Rātsnams un iespaidīgās baznīcas, Albrehta Dīrera māja un zaķa skulptūra, Laulības strūklaka pie Baltā torņa… Ekskursija un brīvais laiks pirkumiem.  

Pārbrauciens uz Volbožu Polijā.

Nakšņošana viesnīcā Gorski Polijā.

 

8. diena, 28.07. - ceturtdiena

Brokastis.

Mājup brauciens...

Pusdienu pauze Polijā. Lietuva.

Atgriešanās Latvijā ~ plkst. 22:00.

 

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • nakšņošana 7 naktis tūristu klases viesnīcās  (2-3*), 2 - 3 vietīgi numuriņi;
 • 7 brokastis viesnīcās;
 • gida - grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.);
 • autobusa autostāvvietu izmaksas;
 • degvielas izmaksas, ceļu nodokļi.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

 • Noišvānšteinas pils: 15 EUR (iekšpuse tikai, ja būs pieejama grupām 2022. gadā);
 • Berhtesgādene, Hitlera namiņš + transports: 18 EUR;
 • brauciens ar kuģīti pa Ķēniņa ezeru: 15 EUR / 8 EUR - bērns no 6-17 g.;
 • Cūgšpices 3 pacēlāju kompleksā biļete: 50.50 EUR / 32 EUR – bērns no 6-18 g.;
 • Linderhofas pils: 10 EUR;
 • Swarovska Kristāla muzejs: 15 EUR / 6 EUR - bērns no 6-14 g.;
 • Krimla ūdenskritums: 5 EUR / 2 EUR - bērns no 6-15 g.

Ieejas biļešu cenas var mainīties, tās tiks precizētas pirms brauciena.

 • Ceļojumu medicīniskā apdrošināšana uz brauciena laiku, BTA nepieciešamā programma: 8 EUR pers. līdz 64 g. / 16 EUR pers. no 65-74 g.;
 • pārējās ēdienreizes un citi personīgie izdevumi;
 • piemaksa par papildus sēdvietu autobusā: 150 EUR;
 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcās: 120 EUR. Ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu.

 

Cūgšpicē vēlami cieši apavi un silts apģērbs, jo temperatūra alās visu gadu ir 7 – 10°C, bet kalnos pat vasarā var snigt.

 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga 3 mēnešus pēc atgriešanās no brauciena;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).
 • Sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts.

 

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases vai ID kartes numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumentu datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • avansa iemaksa 70 EUR personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 250 EUR personai jāveic līdz 15.02.2022.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 10.06.2022.;
 • savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.

 

! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:
Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:
•   Ja līdz braucienam atlikušas vairāk nekā 60 dienas, tiek ieturēta 1. avansa iemaksa;
•   Ja līdz brauciena sākumam atlikušas 60 – 45 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•   Ja 45 – 30 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•   Ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 30 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.


Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

 

Papildus informācija:

 • Remiro Travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un valūtas kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-44 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.
 • Brauciens tiek organizēts atbilstoši tiem sanitāri epidemioloģiskajiem norādījumiem, kādi ir šobrīd spēkā. Ja kāds objekts Covid-19 neparedzamu apstākļu dēļ nav pieejams apskatei vai sarežģī tekošu, normālu pārējo objektu apskati, tas tiek aizvietots ar citu.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines