PĀRDOTS! Atpūta Estonia Resort Hotel & SPA 4* Pērnavā ar peldi sāļajā Nāves jūras baseinā 4. maija svētkos!

SPA baseinu un saunu centrs, floatings Nāves jūras ūdens baseinā, atpūta Pērnavā, Ainažu mols, Vene Talu un Valgerannas skatu tornis

2 Dienas
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 04. - 05. maijs, 2023. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga
Brīvas vietas: Nav brīvu vietu (Garantēts!)

Aizkraukle-Rīga-Ainaži-Pērnava-Soomra-Valgeranna-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)
Grupas vadītāja: Ruta
 
Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

1. diena, 04.05. - ceturtdiena Svētku brīvdiena!

Aizkraukle - Rīga - Pērnava

Izbraukšana plkst. 8:30 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 9:00 no Lielvārdes, 9:15 no Ogres, "Priedītes", 10:00 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam...

Kafijas pauze Ādažos.

Ainaži - „vienīgie”, „vientuļie”... Vidzemes jūrmalā pie Igaunijas robežas atrodas maza pilsētiņa Ainaži - latviešu profesionālās jūrniecības šūpulis. Tieši šeit 1864. gadā vietējie Ainažu kuģinieki, kuģniecības entuziasta Krišjāņa Valdemāra iedvesmoti, par pašu ziedotiem līdzekļiem nodibināja jauna tipa jūrskolu - pirmo jūrskolu. Mūsdienu pilsētiņu rotā Ainažu Vecās jūrnieku ligzdas, kapteiņa Veides pils…

Ainažu Ziemeļu mols ir vieta, kur saule rietot tieši mola galā. Visapkārt ūdens, bet, joprojām uz sauszemes... Patlaban tur jūra atkāpusies apmēram 250 metrus no ierastās līnijas, atsedzot lielisku pludmali, akmeņus un neparastu randu pļavu ainavu. Fantastisko skatu var baudīt pastaigā pa vairāk nekā puskilometru garu mola posmu, kas sastāv no lieliem laukakmeņiem.

Pērnavas vecpilsētas kopīga iepazīšana. Pērnava - Igaunijas vasaras galvaspilsēta. Pērnavu rotā  Sv. Elizabetes un Sv.Katrīnas baznīcas, kas celtas 18. gs. pēc carieņu pavēles, iespaidīgais rātsnams, Sarkanais tornis, kas celts 15. gs., Sēgi māja no 13. gs, un 17. gs. zviedru vārti. Kungu iela ar 17.-18. gs. namiem un ornamentu rotātām durvīm, Kūrmāja un dūņu dziedinātava. 20. gs sākuma arhitektūra... Greznā Villa Ammende.  Pastaigas laikā iespējams sastapt Pērnavas ievērojamās personības: juvelieri Gustavu Faberžē, pilsētas arhitektu Olevu Sīnmā, komponistu Raimondu Valgri, Igaunijas himnas vārdu autoru, „Pērnavas Pastnieka” dibinātāju Johanu Voldemāru Jansenu un viņa meitu, dzejnieci Lidiju Koidulu.

~ Plkst. 15:00 iekārtošanās viesnīcā Estonia Resort Hotel & SPA 4*. Viesnīca atrodas dažu minūšu gājiena attālumā no Pērnavas gājēju ielas un tuvu jūrai.

Brīvais laiks: neierobežots baseinu, džakuzi un saunu apmeklējums, līdz plkst. 22:00.

Saunu kompleksā atrodas astoņas dažādas pirtis: karstā (100 C), sāls (40-45 C), infrasarkanā (40 C), mierīgā (36-40 C), aromātiskā (55-65 C), tvaika (45 C), pēršanās (80-100 C) un āra terasē atrodas īsta Igauņu dūmu pirts - melnā pirts (70-80 C).
Grupai iekļauts floatings Nāves jūras baseinā.

Iespējams atpūsties Pērnavas vecpilsētā.
Nakšņošana Estonia Resort Hotel & SPA 4* viesnīcā.

 

2. diena, 05.05. - piektdiena Pārceltā brīvdiena!

Pērnava - Rīga - Aizkraukle

Veselīgas brokastis restorānā NOOT, no plkst. 7:00-10:00.

Rīta pelde relaksācijas centrā no plkst. 7:00, pirtis pieejamas no plkst. 10:00.

Plkst. 12:00 izrakstīšanās no viesnīcas.

12:30-14:00 Krievijas stūrītis Igaunijā Vene Talu. Krievu sētā sagaidīs ar tradicionālo maizi un sāli. Krievu kultūra, tradīcijas, hohlomas izstrādājumi un tautas tērpi. Degustācija - krāsnī cepti kartupeļi mundierī ar siļķīti, ar saimiecībā tapušiem sālījumiem. Karsta tēja no Samovāra ar tradicionālajiem prjaņikiem, barankām, pieneņu sīrupu vai ievārījumu. Varbūt paveiksies un ieraudzīsim no svešinieku acīm slēpto talismanu sievietēm “Õnnenukuke” (laimes lellīti).

14:15-15:00 Valgerannas apaļais, 9 metrus augstais skatu tornis. No torņa var baudīt ne tikai skaistos dabas skatus, bet arī vērot jūru un piedzīvojumu parka apmeklētājus. Līdzās sirsniņa, romantika, skaistā promenāde. Burvīga vieta bildēm, neskartā daba un pludmale… Valgeranna (baltais krasts) ir vēsturiski pazīstama ar saviem skaistajiem baltās smilts liedagiem un skaistajām kāpām.

Mājupceļš... Atgriešanās Rīga - Aizkraukle.

 

  

   

Cena 1 pers.: 125 EUR 107 EUR

 

Cena bērnam no 4-14 g. (ja numuriņā kopā ar 2 pieaugušajiem): 66 EUR.

Standarta numuriņā maksimāli iespējams nakšņot: 2 pieaugušie + 1 bērns. Numuriņu skaits ar iespēju ievietot papildus gultu viesnīcā ierobežots!

Ģimenēm 2 pieaugušie + 2 bērni piedāvājam nakšņot Junior suite numuriņā ar piemaksu (tiks precizēta pēc pieprasījuma).

 

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • nakšņošana 2-vietīgā standarta numuriņā Estonia Resort Hotel & SPA 4*.
 • floatings Nāves jūras baseinā;
 • brokastis 2. dienā (bufetes veida);
 • neierobežots baseinu un saunu centra apmeklējums;
 • gida - grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.)

 

Iespējamie papildu izdevumi:

 • Vene Talu programma ar degustāciju: 12 EUR;
 • SPA procedūras viesnīcā;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 35 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu);
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 40 EUR;
 • ceļojumu veselības apdrošināšana (piedāvājam BTA apdrošināšanu). Iespējams izmantot bezmaksas EVAK karti, sniedz nepieciešamo vai neatliekamo medicīnisko veselības aprūpi (info šeit).

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: 

 • Derīga LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds, bērniem arī dzimšanas dati);
 • veikt 25 EUR personai avansa iemaksu jeb rezervācijas maksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 25.03.2023.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

 • Ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk kā 45 dienas, tiek ieturēta rezervācijas maksa;
 • Ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk kā 45 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un valūtas kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 35 dalībnieki. Grupā plānoti 35-48 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel