Pārdots! Narva, greznās Sangastes un Alatskivi pilis, Pjuhticas klosteris un Peipusa ezera piekraste ar sarkanajām klintīm un sīpolu ceļu…

2 Dienas
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 09. - 10. jūlijs, 2022. gads
Izbraukšanas vieta: Talsi, Tukums, Rīga
Brīvas vietas: Nav brīvu vietu (Garantēts!)
Cena: 95.00
Bērns līdz 18 g.: 75.00

Talsi-Tukums-Rīga-Sangaste-Alatskivi-Kallaste-Narva-Kuremäe-Rīga-Tukums-Talsi

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)
IZBRAUKŠANAS INFO:

Autobuss: MV-1600, Remiro travel logo logā

Grupas vadītāja-gide: Tamāra, T.: +371 26489363

 
 
Informācija: Lai dotos ceļojumā, Covid-19 sertifikāts nav nepieciešams!

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

1. diena, 09.07. - sestdiena

Izbraukšana plkst. 6:45 no Talsiem, Brīvības iela 17A (vecais universālveikals un restorāns Kurzeme). Iespēja iekāpt pie Kandavas krustojuma, DUS "Circle K"; ~ 7:20 Tukums (Lauktehnika), Kurši "Circle K".

Izbraukšana plkst. 8:30 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam...

~ 9:30 Wc-kafijas pauze (plānota pie Raganas).

~ 11:30 Greznā Sangastes pils, visīstākā pasaku pils ar daudziem tornīšiem... Stāsts par rudzu karali Georgu Magnusu fon Bergu un viņa mīlu. Sangastes pils ar muižas parku ir viens no izcilākajiem historisma paraugiem Baltijā. Pilī ir vērts apskatīt gotiskā stila foajē, lepnās pirmā stāva svinību zāles un angļu stilā veidoto medību zāli. Būvējot pils galveno ieeju sedzošo velvju kolonnas, ir panākts savdabīgs akustisks efekts - vienā stūrī čukstētais ir skaidri dzirdams pretējā stūrī... (Ieeja pilī nav iespējama, ja pilī notiek kāzas). National Geographic dzeltenais logs.

Otepē augstiene ceļā un īsa kafijas pauzīte Tartu, kur Rātsnama laukumu rotā vēl viens National Geographic dzeltenais logs. 

Greznā Alatskivi – pasaku pils. Alatskivi pils kopā ar Sīpolu ceļa reģionu pārstāv vienu no Dienvidigaunijas atklāšanas cienīgām vietām, kas ir ieteiktas iepazīšanai projekta “Dzīve uz divu pasauļu robežas” ietvaros, vērojot caur National Geographic spilgti dzeltenajiem logiem.

Kallastes Sarkanās klintis un dziedošo smilšu pludmale. Peipusa ezera romantiskā piekraste ar jaukām mājiņām, vecticībnieku un zvejnieku ciematiem, baznīciņām un slaveno sīpolu ceļu...

Narva - Igaunijas robežpilsēta ar Krieviju. Narvas apskates ekskursija ar vietējo gidu krievu valodā: Narvas pils bastioni, senais rātsnams, skats uz Narvas upes pretējā krastā esošo Ivangorodas cietoksni Krievijā. Brīvais laiks.

Nakšņošana modernā viesnīcā Inger 3*, Narvas centrā.

Iespējams pavakariņot viesnīcas restorānā Salvadore vai kādā no Narvas restorāniņiem. (Netālu no viesnīcas ir lielveikals RIMI, pārtika līdz plkst. 22:00).

 

2. diena, 10.07. - svētdiena

Brokastis viesnīcas restorānā Salvadore.

Narvas pils - cietokšņa apmeklējums. Ceļojums laikā. Ziemeļu kara bargās cīņas un Pētera I mežonīgās dzīres. Narvas simbols – skatu tornis Garais Hermanis, zviedru laiku Ziemeļu pagalms ar amatnieku darbnīciņām. Pret saņemto senlaicīgo monētiņu - ieejas biļeti iemainiet tajās sev kādu suvenīriņu.

~ 12:30 Pjuhticas klosteris Kuremē - Pjuhticas Dievmātes aizmigšanas pareizticīgo sieviešu klosteris.

“Pjuhtica” - ''Puuhtitsa'' igauņu valodā nozīmē ''svēta vieta'' jeb "svētais kalns". Leģenda stāsta, ka gani redzējuši spožu gaismu ozolu birzī un sievieti debeszilā mantijā. Viņi, nonākuši līdz birzij, atrada Dievmātes ikonu, vēlāk šajā vietā tika uzbūvēta kapela. Tagad klosterī ir 6 baznīcas un kapelas, ceļļu korpusi, svētceļnieku viesnīca, nespējnieku patversme, muzejs, saimniecības ēkas. Klosterī dzīvo 170 māsas, kas lasa un dzied dievkalpojumos, uzkopj dievnamus, izšuj svētkalpotāju tērpus, gatavo ēdienu, audzē dārzeņus, augļus, ogas un ziedus, uztur apmēram 20 govju ganāmpulku... Tepat blakus arī kapsēta klostera māsām... Pēc pastaigas pa klostera teritoriju iespējama pagremdēšanās vai ūdens pasmelšana svētavotā. Uz šejieni nebeidz plūst ļaudis. Gan vietējie, gan ceļinieki stāsta, ka no avota ūdens pieredzējuši dziedināšanu.

Neliela pauze Tartu.

Mājupceļš. Atgriešanās Rīgā ~ plkst. 20:30, tad Tukums, Talsi...

 

Pjuhtica  

 

Ekskursijas Narvas muzejā un citur Igaunijā ar vietējiem gidiem – krievu valodā.

 

INFORMĀCIJA:

Apmeklējot klosteri, sievietēm jābūt ģērbtām svārkos, kuri sedz ceļus un nepieciešama galvassega - lakats! Ja brauc biksēs, tad līdzi jāpaņem svārkus.

Vīriešiem jābūt apģērbtiem garajās biksēs un vēlams kreklos ar garām piedurknēm.

Klosterī ir iespējams iegremdēties dziedinošajā avota ūdenī īpašā mājiņā. Iegremdēšanās notiek kailam, iespējams to darīt kreklā. Šajā procesā neviens nepiederošais Jūs nenovēros.

Ja ir vēlme mājās aizvest dzidru, gardu, veselību uzlabojošu svētavota ūdeni, tad līdzi jāpaņem ūdens pudele...

Iesakām paņemt līdzi dvieli un peldkostīmu (ja radīsies vēlme nopeldēties Peipusā).   

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • gida - grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.);
 • 1 nakts 3* viesnīcā Inger, 2-vietīgos numuriņos;
 • brokastis.


Iespējamie papildu izdevumi: (1 pers.)

 • Narvas apskate ar vietējo gidu (krievu val.): 1 EUR;
 • Narvas pils ar vietējo gidu (krievu val.): 16 EUR - pieaugušais / 10 EUR - bērns no 9-18 g., seniors no 65 g., students, skolotājs ar Isic karti;
 • Sangastes pils ar pils gidu (krievu val.): 7 EUR - pieaugušais / 5 EUR - seniors, students / 4 EUR - bērns līdz 18 g.;
 • Pjuhticas klosteris: ziedojums 4 EUR;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 22 EUR;
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 36 EUR.

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: 

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga ceļošanai;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds, bērniem arī dzimšanas dati);
 • veikt avansa iemaksu 20 EUR personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 24.05.2022.
 • Savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.


 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

 • Ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk kā 45 dienas, tiek ieturēta 1. avansa iemaksa;
 • Ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk kā 45 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

 

Papildu informācija:

 • Remiro Travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un valūtas kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-48 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines