Maģiskais vasaras saulgriežu laiks Sāremā salā un atpūta Asa SPA viesnīcā Kuresārē balto nakšu laikā! (3 vietas)

Aitas, strausi, ķenguri un kadiķi, sīrups un sinepes, Pangas stāvkrasts, milži, leģendas un meteorīts… Atpūta vienā no jaunākajiem un modernākajiem baseinu un saunu kompleksiem Sāremā!

3 Dienas
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 22. - 24. jūnijs, 2024. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga
Brīvas vietas: 3 brīvas vietas (Garantēts!)
Cena: 180.00
Seniors no 70 g.: 160.00
Bērns no 15-17 g.: 160.00
Bērns līdz 14 g.: 140.00 ja numurā kopā ar 2 pieaugušajiem

Aizkraukle-Rīga-Pērnava-Muhu-Sāremā sala-Pērnava-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)
 
Aitas, strausi, ķenguri un kadiķi, sīrups un sinepes, Pangas stāvkrasts, milži, leģendas un meteorīts… Atpūta vienā no jaunākajiem un modernākajiem baseinu un saunu kompleksiem Sāremā!
 
 
Plānotā programma! Programmā iespējamas izmaiņas, ja kāds no objektiem tomēr nespēs pieņemt!
 
Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

1. diena, 22.06. - sestdiena

Izbraukšana plkst. 6:30 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 7:00 no Lielvārdes, 7:15 no Ogres, "Priedītes", 8:00 no Rīgas, Zinātņu Akadēmijas laukums, Elijas ielas pusē. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam... Iekāpšanas vieta jānorāda, piesakoties ceļojumam!

Kafijas-wc pauze Ādažos un Pērnavā.

Pārcelšanās ar prāmi uz Sāremā salu, Virtsu - Kuivastu, plkst. 13:30-13:57 (uz prāmja ir iespēja paēst).

Muhu sala ar dambi un Emu vējdzirnavām. Sāmsala un tās simboli - akmens sētas, kadiķi, kuri klāj lielāko salas daļu, dolomīts, vējdzirnavas, kamas milti un milži.

~14:30 Muhu Strausu ferma ir aizraujošs dzīvnieku parks, kur dzīvo strausi, zebras, sarkanie ķenguri, valabiji, emu, alpakas, poniji un truši.

Iespaidīgais Kāli meteorīta krāteris.

Kuresāre. Iekārtošanās viesnīcā Asa SPA Hotel, kas atrodas Kuresāres promenādē, blakus jahtu ostai ar skatu uz iespaidīgo un seno Kuresāres bīskapa pili, pastaigas attālumā - Kuresāres vecpilsēta ar restorāniem un bāriem.

Brīvais laiks relaksācijai jaunajā un modernajā baseinu un saunu centrā līdz plkst. 22:00, kurā pieejamas 7 modernas saunas, peldbaseins 25 m, bērnu baseins, Japāņu vanna, džakuzi, kā arī slidkalniņš.

Viesnīcā atrodas restorāns SABBA, darba laiks līdz plkst. 22:00.

Nakšņošana Asa SPA viesnīcā, 2 naktis!

 

2. diena, 23.06. - svētdiena

Brokastis viesnīcā.

Serves zemesrags un laimes akmentiņi. Serves raga turpinājumā virkne saliņu Irbes jūras šaurumā. Leģenda vēsta, ka saliņas radušās pateicoties Lielajam Tellam (Suur Tõll), kurš, dzenot prom velnu, metis tam pakaļ akmeņus - smagākie akmeņi krituši tuvāk, vieglākie tālāk.  

Akmens aitu pasaule un skaists ziedu dārzs 3 ha zemes. Humora pasaule Lambakogu ar 101 aitu, arī Karalas kakājošā aita - slavenā Briseles puisēna sāncensis. Notiek arī aitu militārā parāde, kurā viesojušies kaimiņvalstu ģenerāļi Põder (Alnis) un Karu (Lācis). Kopā ar aitām viņi veido kaimiņattiecību atbalsta organizāciju jeb NATO. Apkārtnē ir atrodami arī demonstranti, apkalpojošais personāls, žurnālists-paparaci un daudzas citas akmens sirds statujas. Tā kā Lambakogu ir apstiprinājusi aitu nodokli, apmeklētājiem tas ir jāmaksā.

Kadiķu sīrupu degustācija Orbu ciemā. Viens no Sāremā lepnumiem - Igaunijas simbols kadiķis Orbu saimniecībā, kur vējainajā salas piekrastē augošo mītisko augu izmanto kā pretvīrusu zāles. Aromātiskos jaunos kadiķu dzinumus vietējās laumiņas izmanto sīrupa izgatavošanai, kas sacenšas ar savu brālēnu, kanādiešu kļavu sīrupu. Iepazīsim 500 gadus seno Leedri ciematu ar akmens sētām, senām vējdzirnavām, degustēsim gardus un veselīgus sīrupus. Saimniecībā top kadiķu-plūmju sīrups, valrieksti un lazdu rieksti kadiķu sīrupā, sīrups ar kadiķu dzinumiem, dažādas mērces un pat kadiķu marmelāde! Pēc degustācijas iespējama produkcijas iegāde.

Mirklis vienā no Sāremā vējainākajām vietām - Pangas 21.3 m augstajā stāvkrastā pie saules pulksteņa

Sinepju saimniecība Mustjala. Igaunija īpaši lepojas ar sinepēm. Jo stiprākas, jo labāk! Sinepju sēkliņas šeit pārvēršas visdažādākajās garšvielās - no saldām līdz ugunīgi asām, no dzeltenām līdz tumši sarkanām, top dažādi čatniji, mērces un čilli ēdienu piedevas, arī ļoti, ļoti asas! Iespēja iegādāties saimniecībā saražoto.

Atpūta viesnīcā Asa SPA Hotel, kas atrodas Kuresāres promenādē, blakus jahtu ostai ar skatu uz iespaidīgo un seno Kuresāres bīskapa pili, pastaigas attālumā - Kuresāres vecpilsēta ar restorāniem un bāriem.

Līdzās Kuresāres jūras līcis.

Brīvais laiks relaksācijai jaunajā un modernajā baseinu un saunu centrā līdz plkst. 21:00, kurā pieejamas 7 modernas saunas, peldbaseins 25 m, bērnu baseins, Japāņu vanna, džakuzi, kā arī slidkalniņš.

Viesnīcā atrodas restorāns SABBA, darba laiks līdz plkst. 21:00.

Nakšņošana Asa SPA viesnīcā.

 

3. diena, 24.06. - pirmdiena

Brokastis.

Rīta pelde SPA baseinos no plkst. 7:00 (saunas un slidkalniņš nav pieejami).

Izrakstīšanās no viesnīcas plkst. 11:00.

Plānota: Tellustes muiža. Salas milža Lielā Tilla akmens un 500 gadus senais ozols. Senās 16. gs. muižas un Tolsenu dzimtas stāsts, interesantā arhitektūra. Dārznieka māja un 18.-19.gs. ēku komplekss. Pastaiga muižas parkā ar gadsimtiem seniem kadiķiem, ozoliem, vītoliem, ābelēm un valriekstiem. Muižā piecu hektāru platībā tiek audzēti un iegūti ekstrakti slavenajam kosmētikas zīmolam Natura Siberica un vēl 15 dažādiem brendiem, kopjot organiskas ārstniecības augu tradīcijas. Muižas savrupā atrašanās vieta ir ideāli piemērota ārstniecības augu platībām, no kurām tiek iegūti augstas kvalitātes ekstrakti. Augu drogas tiek žāvētas 16. gadsimta celtnē ar salmu jumtu.

Pārcelšanās ar prāmi, Kuivastu - Virtsu, plkst. 15:15-15:42 (uz prāmja ir iespēja paēst).

Pauze Pērnavā.

Mājupceļš... Atgriešanās: Rīga (pēc plkst. 20:30) - Aizkraukle.

 

       

 

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • prāmja biļete autobusam;
 • nakšņošana 2-vietīgā numuriņā ASA SPA viesnīcā, Kuresāres līča krastā, 2 naktis;
 • brokastis 2. un 3. dienā (bufetes veida);
 • SPA baseinu un saunu centra apmeklējums tā darba laikā;
 • WiFi internets viesnīcā;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Papildu izdevumi:

 • Prāmja biļete pasažierim turp-atpakaļ: 9 EUR (4.50 EUR x 2) / 3 EUR (1.50 EUR x 2) - pensionārs no 65 g., skolēns, students / bez maksas - bērns līdz 7 g.;
 • Kadiķu saimniecības apmeklējums ar degustāciju: 4 EUR pers.;
 • Muhu Strausu ferma: 5 EUR - pieaugušais / 3 EUR - bērns no 4-16 g.;
 • Lambakogu aitu nodoklis: 5 EUR - pieaugušais / 3 EUR - bērns;
 • Tellustes muiža, ekskursija muižas teritorijā vietējā gida pavadībā: 5 EUR;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 105 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu);
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 75 EUR;
 • viesnīcā - peldmēteļa noma: 3 EUR, čībiņas: 3 EUR;
 • personīgie izdevumi;
 • ceļojumu veselības apdrošināšana (piedāvājam BTA apdrošināšanu). Iespējams ņemt līdzi arī bezmaksas EVAK karti, sniedz nepieciešamo vai neatliekamo medicīnisko veselības aprūpi. 

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: 

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga ceļošanai;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus: vārds, uzvārds, bērniem arī dzimšanas dati;
 • veikt 30 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 50 EUR personai jāveic līdz 15.04.2024.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 15.05.2024.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

 • ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk kā 45 dienas, tiek ieturēta rezervācijas maksa;
 • ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk kā 45 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un valūtas kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-48 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel