(PĀRDOTS!) Atpūta baseinu un saunu centrā - “Termid” Pērnavā, viesnīcā Estonia Medical SPA 3*!

Valentīndienas noskaņās! Atpūta viesnīcā Estonia Medical SPA & Hotel 3* Pērnavā ar iekļautu neierobežotu baseinu un saunu centra "Termid" apmeklējumu, brokastīm un vakariņām... (Aizkraukle-Madona-Gulbene-Smiltene)

2 Dienas
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 17. - 18. februāris, 2024. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Koknese, Madona, Gulbene, Smiltene
Brīvas vietas: Nav brīvu vietu (Garantēts!)

Aizkraukle-Madona-Gulbene-Smiltene-Rūjiena-Pērnava-Smiltene-Gulbene-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)
IZBRAUKŠANAS INFO:
Autobuss:  Balta Scania, AG nr. 1699, Remiro travel logo logā.
Šoferis: Guntars Lūsis , T: + 371 29 357 625.
Gide- grupas vadītāja: Renāte Bērziņa, t: +371 29199850; +371 29522988 (lūgums nezvanīt no 2.-10.februārim, nebūs Latvijā);

 

1. diena, 17.02. - sestdiena

Izbraukšana plkst. 6:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2, tad Lāčplēša 27), 6:10 no Kokneses, 7:10 no Madonas „Rimi”, 7:15 no Cesvaines pagrieziena, 8:10 no Gulbenes, Kalpaka iela 27A, 9:15 no Smiltenes TOP. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam... Iekāpšanas vieta jānorāda, piesakoties ceļojumam!

Kafijas-wc pauzīte Smiltenē.

 

Braucam uz Rūjienu. Zaļā, latviskā mākslas pilsēta Rūjiena Latvijas ziemeļos lepojas ar saldējumu, ar trim Kārļa Zemdegas pieminekļiem - “Tālavas taurētāju”, “Sējēju” un “Madonnu Orans”, ar izciliem ļaudīm, kas te dzimuši un auguši.

 

11:00 Rūjienas saldējums. Prezentācija par uzņēmumu, video formātā vizualizēts ražošanas process. Degustācija-  nobaudīsim vismaz 15 saldējumu garšu.

 

~ 14:00 Pērnavas sākotnēja iepazīšana pa autobusa logu. Pērnava - Igaunijas vasaras galvaspilsēta. Pērnavu rotā Sv.Elizabetes un Sv.Katrīnas baznīcas, kas celtas 18. gs. pēc carieņu pavēles, iespaidīgais rātsnams, gājēju ieliņa, Sarkanais tornis, kas celts 15. gs., Sēgi māja no 13. gs, un 17. gs. iespaidīgie Tallinas jeb zviedru vārti. Kungu iela ar 17.-18. gs. namiem un ornamentu rotātām durvīm, 20. gs sākuma arhitektūra... Greznā Villa Ammende. Kūrmājas koka mežģīnes un dūņu dziedinātava... promenāde pie jūras un baltās smiltis...

 

Plkst. 14:30-15:00 iekārtošanās viesnīcā Estonia Medical SPA & Hotel 3*. Viesnīca atrodas pāris minūšu gājiena attālumā no Pērnavas centra un netālu no jūras.

Neierobežots baseinu un saunu centra “Termid” apmeklējums līdz plkst. 21:30. Pieejama somu sauna, sāls pirts, tvaika pirts, lielais baseins, džakuzi un baseini ar ūdens strūklām, Vichy duša, Kneipa terapijas celiņi, Japāņu vanna, bērnu baseins un Hamam (turku pirts)… Baseinu un saunu centrā darbojas bārs, kur par papildu maksu iespējams iegādāties dažādus dzērienus.

Bufetes veida vakariņas, no plkst. 17:00-19:00.

Nakšņošana viesnīcā Estonia Medical SPA & Hotel 3* standarta numuriņā.

 

 

2. diena, 18.02. - svētdiena

Bufetes veida brokastis, no plkst. 7:00-10:30.

No plkst. 7:30-12:00 rīta pelde baseinu un saunu centrā “Termid” (ieiešana centrā līdz plkst. 10:00), izmantošana līdz plkst. 12:00. Visas pirtis pieejamas no plkst. 10:00.

Plkst. 12:00 izrakstīšanās no viesnīcas.

 

Neliela kopīga pastaiga Pērnavā. Pastaigas laikā iespējams sastapt Pērnavas ievērojamās personības: juvelieri Gustavu Faberžē, pilsētas arhitektu Olevu Sīnmā, komponistu Raimondu Valgri, Igaunijas himnas vārdu autoru, „Pērnavas Pastnieka” dibinātāju Johanu Voldemāru Jansenu un viņa meitu, dzejnieci Lidiju Koidulu. Zīmolu iepazīšana Pērnavas lielveikalā.

 

Mājup brauciens... Atgriešanās: Smiltene  (pēc plkst. 17:00) – Gulbene- Aizkraukle.

 

  

Cena: 115 EUR

 

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • nakšņošana viesnīcā 1 pers. 2-vietīgā numuriņā;
 • bufetes veida brokastis 2. dienā, no plkst. 7:00-10:30;
 • bufetes veida vakariņas 1. dienā, no plkst. 17:00-19:00;
 • baseinu un saunu centra “Termid” apmeklējums, no plkst. 7:30-21:30;
 • ekskursija pa Pērnavu;
 • peldmētelis numuriņā;
 • gida - grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Cena bērnam:
Bērns līdz 3 g. - bez maksas, ja nepieciešama bērnu gultiņa numuriņā: 10 EUR / sēdvieta autobusā: 35 EUR

Bērns no 4-14 g.: 80 EUR, ja numurā kopā ar 1 pieaugušo

Bērns no 4-14 g.: 65 EUR, ja numurā kopā ar 2 pieaugušajiem

 

! Standarta numuriņā maksimāli iespējams izvietot 2 pieaugušos vai 2 pieaugušos + 1 bērnu vecumā līdz 14 g. Trīs personas vecumā no 14 g.v., iespējams izvietot tikai ģimenes numuriņā - family room, par ko jāpiemaksā vēl papildu 50 EUR. Jāpiesaka laicīgi!

 

Iespējamie papildu izdevumi:

 • Rūjienas saldējuma degustācija: 7 EUR - pieaugušajiem / 4 EUR - bērniem;
 • piemaksa par vienvietīgu numuru: 25 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu);
 • family room piemaksa (ja vienā numuriņā vēlas dzīvot trīs personas vecumā no 14 g.): 50 EUR;
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 35 EUR;
 • SPA procedūras viesnīcā (ārstnieciskās - skatīt šeit) (skaistumkopšanas - skatīt šeit);
 • ceļojumu veselības apdrošināšana (piedāvājam BTA apdrošināšanu). Iespējams ņemt līdzi arī bezmaksas EVAK karti, sniedz nepieciešamo vai neatliekamo medicīnisko veselības aprūpi (info šeit).

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: 

 • Derīga LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds, bērniem arī dzimšanas dati);
 • veikt 30 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 10.01.2024.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

 • ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk kā 45 dienas, tiek ieturēta rezervācijas maksa;
 • ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk kā 45 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un valūtas kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 35 dalībnieki. Grupā plānoti 35-48 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel