Itālijā pie Baibas! Bella Italia! Markes reģiona pērlītes... (6 vietas!)

Burvīgās pilsētiņas, pilis, Adrijas jūra un jaukās degustācijas… (Aizkraukle-Krustpils-Līvāni)

8 Dienas
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 29. jūlijs - 05. augusts, 2023. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Krustpils, Līvāni
Brīvas vietas: 6 brīvas vietas (Garantēts!)
Cena: 575.00
Akcijas cena: 550.00 spēkā līdz 31.05.2023
Bērns līdz 18 g.: 490.00

Aizkraukle-Krustpils-Līvāni-Katovice-Pyramidenkogel skatu tornis-Z-Itālija-San Leo-Bargni-Piobbico-Gola del Furlo-Fosombrone-Bargni-Gradara-Bargni-Sanmarīno-Z-ITĀLIJA-Volboža-Līvāni-Krustpils-Talsi

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

Grupas vadītāja: Ligita

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

1. diena, 29.07. - sestdiena

Izbraukšana plkst. 5:30 no Aizkraukles (Hotel Vilar, Gaismas iela 20B), 5:40 no Kokneses6:20 no Krustpils, DUS “Circle K”.

Izbraukšana ~ plkst. 6:55 no Līvāniem, autoosta. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam... 
Brauciens caur Lietuvu, Poliju...

Pusdienu pauze Polijā.

Nakšņošana viesnīcā Katovicē Polijā.

 

2. diena, 30.07. - svētdiena

Brokastis.

Čehija. Austrija…

Pusdienu pauze pie Vīnes. Skaistie Austrijas Alpi.

Pyramidenkogel skatu tornis (*tikai piemērotos laika apstākļos) 850 metrus augstajā Pyramidenkogel kalnā netālu no Austrijas Karintijas zemes galvaspilsētas Klāgenfurtes, Johannesa Brāmsa promenādē Verterezera (Worthersee) krastā. 100 metrus augstais, neparasta izskata tornis ir augstākais skatu tornis pasaulē. No trīs skatu platformām paveras fantastisks skats uz gleznainajām Hohe Tauern kalnu ielejām ziemeļos, uz Slovēniju un Itāliju dienvidos. Augšup ved kāpnes vai lifts, lejā var nokļūt arī pa Eiropas garāko nobraucienu - cauruli, kas 120 metru garumā vijas ap torņa serdi, sasniedzot ātrumu 25 km stundā!

Sveika, Itālija!

Vieta, kur Austrijas, Slovēnijas un Itālijas Alpi satiekas... Itālijas Dolomītu Alpi.
Nakšņošana viesnīcā Z-Itālijā.

 

  

 

3. diena, 31.07. - pirmdiena

Brokastis.

Diena bez vīna ir kā diena bez saules...

Skaistā cietokšņpilsēta uz klints San Leo, burvīgu gleznās attēlotu ainavu ieskauta. Pastaiga vēsturē, katedrāle un zvanu tornis. Renesanses cietoksnis, 16. gs. Palazzon Mediceo.

Dodamies uz Markes reģionu, uz vienu no Itālijas skaistākajiem mazajiem viduslaiku ciematiņiem Bargni, kur mūs gaidīs latviete Baiba, kas Itālijā dzīvo jau 18 gadus.

Tipisko itāļu vietējo vīnu un tiem pieskaņotu produktu (trifeles, siers, šķiņķītis, medus, olīvas, crescia) degustācija burvīgā vietā uz terases ar itāļu mūziku. Interesanta tehnika kā pareizi nogaršot labu olīveļļu.

Bargni ciematiņa iepazīšana. Bargni stāsts reiz aizsākās kā Metauro ielejas pilij, kuras galvenais uzdevums bija teritorijas aizsardzība. Mūsdienās tiek dēvēts par mazu, idillisku ciematu mierīgā, jaukā lauku apvidū ar panorāmas skatu uz Metauro upes ieleju.

Vakariņas Casa Oliva pie latvietes Baibas un viņas vīra Alessandro itāliešu viesnīcā uz terases (par papildu maksu). Romantisks vakars ar garšīgiem vietējiem ēdieniem un vīnu.

Nakšņošana Casa Oliva, 3 naktis pie latvietes Baibas un viņas vīra Alessandro itāliešu ciematiņā Bargni. Viesiem pieejams āra baseins. Viesnīcas koncepcija “Albergo Diffuso”, kas Markes reģionā ļauj viesiem senā ciemata sienās iejusties ciema iemītnieku dzīvē, baudīt pastaigas ar vietējo iedzīvotāju sveicieniem.

 

4. diena, 01.08. - otrdiena

Brokastis bufetes veidā (gan sāļie, gan saldie, mājās gatavoti itāļu gardumi un karstie dzērieni) uz viesu mājas terases ar panorāmas skatu uz gleznaino apkārtni.

Vēstures tūre un mazās pērlītes Itālijas Markes reģionā. Kultūrvēsturiskais mantojums: cietokšņi, pilis, villas, senās pilsētas, kas iekļautas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā ar renesanses mākslu un arhitektūru, kas harmoniski, tomēr neparastā manierē veidoti iekļaujas apkārtējā vidē.

Kalnu ieskautais ciematiņš Piobbico, kuru rotā Brankaleoni 13. gs. pils, pārtapusi 16. gs. renesanses pilī. Pilsēta pazīstama ar Neglīto festivāla norisi septembrī.
Itālijas Lielais kanjons jeb gleznainā Gola del Furlo aiza, senais romiešu ceļš Via Flaminia. Aizu veido Pietralata (889 m) un Paganuccio (976 m) kalni gar Candigliano upi, kuras straume 1922. gadā tika aizsprostota ar dambi. Kopš 2001. gada valsts dabas rezervāts.

Fosombrones tilts un Marmitte dei Giganti (Milžu putras podi) Metauro upes krastā.

Iepirkšanās pauzīte.

Vakariņas bufetes veidā (par papildu maksu)... Vietējie tradicionālie ēdieni un vīns. Šefpavāra īpašais Menu ar trifelēm. Zvejnieku vakars, un turpināsim ar mūziku!

Nakšņošana Casa Oliva.

 

  

 

5. diena, 02.08. - trešdiena

Nesteidzīgas brokastis uz viesu mājas terases ar panorāmas skatu uz gleznaino apkārtni.

Pasakaini skati viduslaiku ciematos Fiorenzuola di Focara un Casteldimezzo ar skatu uz Adrijas jūru. Skats uz Pasaules jumtu Tetto del Mondo, dabas parkā Parco San Bartol.

Atpūta pie Adrijas jūras peldvietā “Baia Valluoga” vai “Spiaggia Bagnia Gabicce”.

Skaistā Gradaras viduslaiku pils mūru ieskautajā Gradaras ciemā paceļas virs Markes pakalniem kā teiksmaina pasaku pils. Pārcelsimies uz viduslaikiem, kad ietekmi te dalīja Malatestu, Sforzu, Borgia un Della Rovere aristokrātu ģimenes, bet Dantes „Dievišķā komēdija” vēsta pils leģendu par Paolo un Frančeskas skumjo mīlas stāstu. Brīvais laiks.

Pastas gatavošanas programma (mācāmies gatavot itāļu pastu vietējā itāļu pavāra vadībā).

Viduslaiku vakars senatnīgā stilā. Vakariņas bufetes veidā (par papildu maksu)... Vietējie tradicionālie ēdieni un vīns īpašā gaisotnē.

Nakšņošana Casa Oliva.

 

6. diena, 03.08. - ceturtdiena

Nesteidzīgas brokastis uz viesu mājas terases ar panorāmas skatu uz gleznaino apkārtni. Atvadas no jaukās Baibas ģimenes un ciematiņa.

Dodamies uz Sanmarīno Republiku. Pasaulē vecākā republika aizņem tikai 61 km2.
Sanmarīno - Monte Titano kalna nogāzēs iekārtojusies pundurvalsts, kuru no visām pusēm ieskauj Itālijas teritorija, bet, skatoties binoklī no kalna virsotnes, var ieraudzīt Horvātiju. 80% valsts teritorijas veido dažādas klintis. Sanmarīno ir senākā Eiropas republika, jo formāli tā neatkarību ieguva 301. gadā. Uzbraukt Monte Titano kalna virsotnē iespējams ar klintīs izcirstu liftu.

Sanmarīno tradicionālais deserts ir torte “Trīs kalni”. Tās ir vafeles, uz kurām uzziests kafijas krēms un šokolāde ar lazdu riekstiem. Šeit, kā nekur citur Eiropā, vēsmo viduslaiku gars, gandrīz visi iedzīvotāji dzīvo senatnīgos namos vai pilīs. Šauru ieliņu un neskaitāmu pakāpienu valsts, arī iepirkšanās paradīze.

Vīnu degustācija.

Itālijas ainavas un pasakainie Itālijas Dolomītu Alpi…

Nakšņošana viesnīcā Z-Itālijā.

 

  

 

7. diena, 04.08. - piektdiena

Brokastis.

Mājupceļš. Austrija. Pusdienu pauze.

Čehija - Polija.

Nakšņošana plānota viesnīcā Hotel Gorski, Volboža, Polijā.

 

8. diena, 05.08. - sestdiena

Brokastis.

Brauciens caur Poliju, Lietuvu.

Pusdienu pauze Polijā...

Vēlu vakarā (pēc plkst. 21:00) atgriešanās Latvijā: Līvāni - Aizkraukle.

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • nakšņošana tūristu klases viesnīcās;
 • 7 brokastis viesnīcās;
 • degvielas izmaksas, ceļu nodokļi;
 • iebraukšanas maksas un autobusa stāvvietas Itālijas un Austrijas pilsētās;
 • grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildu izdevumi:

 • vietējo Markes reģiona produktu degustācija (vīns, olīveļļa...): 15 EUR pers / 7.50 EUR - bērns līdz 15 g.;
 • 3 vakariņas (pirmais ēdiens, otrais ēdiens un piedevas + dzērieni bufetes veidā) viesnīcā Casa Oliva: 75 EUR pers. (20 EUR+30 EUR+25 EUR);
 • Pyramidenkogel tornis: 12 EUR pers. / 7 EUR - jaunietis no 16-17 g. / 6 EUR - bērns no 6-15 g.;
 • Brankaleoni pils apskate ar vietējo gidu: 14 EUR pers. / 12 EUR - seniors / 10 EUR - students / 7 EUR - skolēns;
 • Sanmarino apskate ar vietējo gidu: 3 EUR pers.;
 • San Leo shuttle busiņš (uzved 1 km kalnā): 2 x 2 = 4 EUR pers. vai var kāpt kājām;
 • Individuāli: Gradaras pils: 8 EUR pers.;
 • Individuāli: Pastaiga pa Gradaras pils mūru augšu: 2 EUR pers.;
 • Pēc izvēles-brīvajā laikā iespēja pieteikties uz romantisko SPA Casa Oliva: vienā reizē līdz 8 personām, no 60 EUR; (SPA piedāvā - sauna, tvaika pirts, skābekļa terapija, atpūtas zona, labsajūtas centrs. Zāļu tējas, dvieļi, čībiņas, peldmēteļi iekļauti cenā. Šampanietis ar augļiem papildus 15 EUR.)
 • ceļojumu veselības apdrošināšana, BTA nepieciešamā programma (skatīt šeit): 8 EUR pers. līdz 64 g. / 16 EUR pers. no 65-74 g.

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 • Ēdināšanas un citi personīgie izdevumi;
 • piemaksa par vienvietīgu (SGL) numuriņu: 100 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu);
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 140 EUR.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • Derīga LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases vai ID kartes numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • veikt avansa iemaksu jeb rezervācijas maksu 70 EUR personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 250 EUR personai jāveic līdz 15.04.2023.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 15.06.2023.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:
•   Ja līdz braucienam atlikušas vairāk nekā 60 dienas, tiek ieturēta rezervācijas maksa;
•   Ja līdz brauciena sākumam atlikušas 60-45 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•   Ja 45-30 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•   Ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 30 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.


Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Papildu informācija:

 • Remiro Travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un valūtas kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-44 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel