Bella Italia ar jaunām pērlēm. Markes reģions – ciemos pie Baibas Casa Oliva.

Burvīgās pilsētiņas, pilis, Adrijas jūra un jaukās degustācijas… Nakšņošana 4 naktis Casa Oliva, pie latvietes Baibas un viņas vīra Alessandro itāliešu ciematiņā Bargni. Programma ar laisko papildus dienu.

9 Dienas
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 15. - 23. augusts, 2024. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga, Bauska
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas (Garantēts!)
Cena: 685.00
Akcijas cena: 640.00 spēkā līdz 31.05.2024
Bērns līdz 18 g.: 570.00

Aizkraukle-Rīga-Katovice-Pyramidenkogel skatu tornis-Itālijas Dolomītu Alpi-San Leo-Bargni-Sassocorvaro-Frontino-Cascata deel Sasso-Azienda Bucchini-Bargni-Fiorenzuola di Focara-Gradara-Baia Valluoga-Bargni-Sanmarīno-Codroipo-Volboža-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

Burvīgās pilsētiņas, pilis, Adrijas jūra un jaukās degustācijas… Nakšņošana 4 naktis Casa Oliva, pie latvietes Baibas un viņas vīra Alessandro itāliešu ciematiņā Bargni.

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

1. diena, 15.08. – ceturtdiena

Izbraukšana plkst. 6:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 6:30 no Lielvārdes, 6:45 no Ogres, “Priedītes”, (ja vismaz 10 braucēji posmā Aizkraukle- Ogre),

7:30 no Rīgas, Zinātņu Akadēmijas laukums, Elijas ielas pusē, 8:25 no Bauskas, DUS “Circle K”. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam... Iekāpšanas vieta jānorāda, piesakoties ceļojumam!
Brauciens caur Lietuvu, Poliju...

Pusdienu pauze Polijā.

Nakšņošana plānota viesnīcā Campanile Katovicē, Polijā.

 

2. diena, 16.08. – piektdiena

Brokastis.

Čehija. Austrija…

Skaistie Austrijas Alpi. Pusdienu pauze Austrijā.

Pyramidenkogel skatu tornis (*tikai piemērotos laika apstākļos) 850 metrus augstajā Pyramidenkogel kalnā netālu no Austrijas Karintijas zemes galvaspilsētas Klāgenfurtes, Johannesa Brāmsa promenādē Verterezera (Worthersee) krastā. 100 metrus augstais, neparasta izskata tornis ir augstākais skatu tornis pasaulē. No trīs skatu platformām paveras fantastisks skats uz gleznainajām Hohe Tauern kalnu ielejām ziemeļos, uz Slovēniju un Itāliju dienvidos. Augšup ved kāpnes vai lifts, lejā var nokļūt arī pa Eiropas garāko nobraucienu - cauruli, kas 120 metru garumā vijas ap torņa serdi, sasniedzot ātrumu 25 km stundā!

Sveika, Itālija!

Vieta, kur Austrijas, Slovēnijas un Itālijas Alpi satiekas... Itālijas Dolomītu Alpi.
Nakšņošana plānota viesnīcā Ai Gelsi Codroipo Z-Itālijā.

 

  

 

3. diena, 17.08. - sestdiena

Brokastis.

Diena bez vīna ir kā diena bez saules...

Skaistā cietokšņpilsēta uz klints San Leo, burvīgu gleznās attēlotu ainavu ieskauta. Pastaiga vēsturē, katedrāle un zvanu tornis. Renesanses cietoksnis, 16. gs. Palazzon Mediceo.

Dodamies uz Markes reģionu, uz vienu no Itālijas skaistākajiem mazajiem viduslaiku ciematiņiem Bargni, kur mūs gaidīs latviete Baiba, kas Itālijā dzīvo jau 19 gadus.

Tipisko itāļu vietējo vīnu un tiem pieskaņotu produktu (trifeles, siers, šķiņķītis, medus, olīvas, crescia) degustācija burvīgā vietā uz terases ar itāļu mūziku. Interesanta tehnika kā pareizi nogaršot labu olīveļļu.

Bargni ciematiņš. Bargni stāsts reiz aizsākās kā Metauro ielejas pilij, kuras galvenais uzdevums bija teritorijas aizsardzība. Mūsdienās tiek dēvēts par mazu, idillisku ciematu mierīgā, jaukā lauku apvidū ar panorāmas skatu uz Metauro upes ieleju.

Vakariņas Casa Oliva pie latvietes Baibas un viņas vīra Alessandro itāliešu viesnīcā uz terases (par papildu maksu).

Nakšņošana Casa Oliva, 4 naktis pie latvietes Baibas un viņas vīra Alessandro itāliešu ciematiņā Bargni. Viesiem pieejams āra baseins. Viesnīcas koncepcija “Albergo Diffuso”, kas Markes reģionā ļauj viesiem senā ciemata sienās iejusties ciema iemītnieku dzīvē, baudīt pastaigas ar vietējo iedzīvotāju sveicieniem.

 

4. diena, 18.08. – svētdiena

Brokastis bufetes veidā (gan sāļie, gan saldie, mājās gatavoti itāļu gardumi un karstie dzērieni) uz viesu mājas terases ar panorāmas skatu uz gleznaino apkārtni.

Vēstures tūre un mazās pērlītes Itālijas Markes reģionā. Kultūrvēsturiskais mantojums: cietokšņi, pilis, villas, senās pilsētas, kas iekļautas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā ar renesanses mākslu un arhitektūru, kas harmoniski, tomēr neparastā manierē veidoti iekļaujas apkārtējā vidē.

10:00 Sassocorvaro ciematiņš, pakalnu ieskauts, atspoguļojas mākslīgā Mercatale ezera ūdeņos. Pāri ciematam īpašā bruņurupuča formas veidā paceļas nocietinājums Rocca Ubaldinesca, ko  hercoga Federiko da Montefeltro uzdevumā uzbūvēja Frančesko di Džordžo Martini, arhitekts un militārais inženieris. Cietokšņa un ciematiņa apmeklējums. Pauzīte pie ezera. 

Karpenjas kalnu ieskautais ciematiņš Frontino, atzīts par visskaistāko Itālijas ciematiņu, dēvēts par Markes reģiona slēpto dārgakmeni. Castrum Frontini kopš romiešu laikiem dominējusi Mutino upes ielejā, bet par 1451. gada kauju hronikas vēsta, ka pret Sigismondo Pandolfo Malatestas karaspēku vietējie cīnījušies ar zobiem un nagiem, pat māju jumtu dakstiņus metot uz zaldātiem, kas centās cietoksni ieņemt. Pasaku ciematiņu rotā Zvanu tornis, ziediem rotāti balkoniņi, panorāmas terase ar strūklaku. Un skatot no lejas cietokšņa logi atgādina Viduslaiku pasaku princeses pili. Pilsēta lepojas ar 14. gs. maizes muzeju senajās dzirnavās, ar putnu biedēkļu un pupiņu svētkiem, ar balto trifeļu festivālu…

Metauro upes ūdenskritumu kaskādes Cascata del Sasso vai Marmitte dei Giganti (Milžu putras podi).

Dodamies uz Markes reģiona vīnogu laukiem pie vīnkopja Dāvida Azienda Bucchini, kur degustēsim un apgūsim vīna darināšanas mākslas noslēpumus. Iespēja iegādāties saimniecībā ražotos vīnus.

Vakariņas Casa Oliva pie latvietes Baibas un viņas vīra Alessandro itāliešu viesnīcā uz terases (par papildu maksu). Pastas gatavošanas programma (mācāmies gatavot itāļu pastu vietējā itāļu šefpavāra vadībā).

Nakšņošana Casa Oliva.

 

  

 

5. diena, 19.08. –pirmdiena  
Nesteidzīgas brokastis uz viesu mājas terases ar panorāmas skatu uz gleznaino apkārtni.

Brīvā diena atpūtai pie baseina. Iespēja par papildmaksu (10 EUR/pers., ja vismaz 10 pers.) ar transfēru doties uz jūru (3- 4 stundas pludmalē), apmeklēt Fano vai pieteikties uz Spa Casa Oliva.

Vakarā: Tiramisu gatavošanas programma un vakariņas bufetes veidā (par papildu maksu)... Vietējie tradicionālie ēdieni un dzērieni, un turpināsim ar mūziku!

Nakšņošana Casa Oliva.

 

6. diena, 20.08. – otrdiena
Nesteidzīgas brokastis uz viesu mājas terases ar panorāmas skatu uz gleznaino apkārtni.

Pasakaini skati viduslaiku ciematiņā Fiorenzuola di Focara ar skatu uz Adrijas jūru dabas parkā Parco San Bartolo.

Skaistā Gradaras viduslaiku pils mūru ieskautajā Gradaras ciemā paceļas virs Markes pakalniem kā teiksmaina pasaku pils. Pārcelsimies uz viduslaikiem, kad ietekmi te dalīja Malatestu, Sforzu, Borgia un Della Rovere aristokrātu ģimenes, bet Dantes „Dievišķā komēdija” vēsta pils leģendu par Paolo un Frančeskas skumjo mīlas stāstu. Brīvais laiks.

Atpūta pie Adrijas jūras peldvietā “Baia Valluoga”

Vakariņas bufetes veidā (par papildu maksu)... Vietējie tradicionālie ēdieni un dzērieni. Nakšņošana Casa Oliva.

 

  

 

7. diena, 21.08. - trešdiena

Nesteidzīgas brokastis uz viesu mājas terases ar panorāmas skatu uz gleznaino apkārtni. Atvadas no jaukās Baibas ģimenes un ciematiņa.

9:00 Dodamies uz Sanmarīno Republiku. Pasaulē vecākā republika aizņem tikai 61 km2.
Sanmarīno – Monte Titano kalna nogāzēs iekārtojusies pundurvalsts, kuru no visām pusēm ieskauj Itālijas teritorija, bet, skatoties binoklī no kalna virsotnes, var ieraudzīt Horvātiju. 80% valsts teritorijas veido dažādas klintis. Sanmarīno ir senākā Eiropas republika, jo formāli tā neatkarību ieguva 301. gadā. Sanmarīno, kā nekur citur Eiropā, vēsmo viduslaiku gars, gandrīz visi iedzīvotāji dzīvo senatnīgos namos vai pilīs. Šauru ieliņu un neskaitāmu pakāpienu valsts, arī iepirkšanās paradīze.

Sanmarīno vīnu un liķieru bezmaksas degustācija ar iespēju iepirkties.

Itālijas ainavas un pasakainie Itālijas Dolomītu Alpi…

Nakšņošana viesnīcā Ai Gelsi Codroipo Z-Itālijā.

 

8. diena, 22.08. - ceturtdiena
Brokastis.

Mājupceļš. Austrijas skaistie skati. Pusdienu pauze.

Čehija - Polija.

Nakšņošana plānota viesnīcā Hotel Gorski, Volboža, Polijā.

 

9. diena, 23.08. - piektdiena
Brokastis.

Brauciens caur Poliju, Lietuvu.

Pusdienu pauze Polijā...

Vēlu vakarā atgriešanās mājās: Rīga (pēc plkst. 21:30) - Aizkraukle...

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • nakšņošana tūristu klases viesnīcās;
 • 8 brokastis viesnīcās;
 • degvielas izmaksas, ceļu nodokļi;
 • iebraukšanas maksas un autobusa stāvvietas Itālijas un Austrijas pilsētās;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildu izdevumi:

 • vietējo Markes reģiona produktu degustācija (vīns, olīveļļa...): 15 EUR pers. / 7.50 EUR - bērns līdz 15 g.;
 • 4 vakariņas (pirmais ēdiens, otrais ēdiens un piedevas + dzērieni bufetes veidā) viesnīcā Casa Oliva: 100 EUR pers. (4 x 25 EUR) / 50  EUR - bērns līdz 15 g.;
 • Sassocorvaro cietoksnis: 8 EUR pers., tiks precizēts;
 • Vīna dārzu apmeklējums Azienda Bucchini un degustācija pie vīndara Dāvida: 8 EUR pers.;
 • Pyramidenkogel tornis: 13 EUR pers. / 8 EUR - jaunietis no 16-17 g. / 6.50 EUR - bērns no 6-15 g.;
 • Individuāli: Gradaras pils: 8 EUR pers.; atlaides vai bezmaksas biļetes bērniem un invalīdiem;
 • Individuāli: Pastaiga pa Gradaras pils mūru augšu: 3 EUR pers.;
 • Sanmarino ekskursija ar vietējo gidi: 5 EUR pers.;
 • Transfērs uz jūru/pludmali  brīvajā dienā: 10 EUR/pers.( ja vismaz 10 personas);
 • Pēc izvēles-brīvajā laikā iespēja pieteikties uz romantisko SPA Casa Oliva: 90 min. vienā reizē, 2 personām: 80 EUR diviem / no 3 līdz 8 personām: 30 EUR pers.; (SPA piedāvā - sauna, tvaika pirts ar dažādiem skrubjiem, sāļiem ķermenim, skābekļa terapija, atpūtas zona, labsajūtas centrs. Zāļu tējas, katram ūdens pudele, šampanietis ar sāļām uzkodām, dvieļi, čībiņas, peldmēteļi, šampūns iekļauti cenā.)
 • ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laikuBTA optimālā programma (skatīt): 19.82 EUR - pers. līdz 64 g. / 39.63 EUR - pers. no 65-74 g.;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 120 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu);
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 170 EUR;
 • piemaksa par Single numuriņu 1.viesnīcā, kur pieejami tikai divvietīgi numuriņi, ja ceļojat trijatā: 15 EUR;
 • ēdināšanas un citi personīgie izdevumi.

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • Derīga LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus: vārds, uzvārds, personas kods, pases vai ID kartes numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk;
 • Veikt 100 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 150 EUR personai jāveic līdz 10.04.2024.;
 • trešā iemaksa 250 EUR personai jāveic līdz 10.06.2024.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 10.07.2024.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:
•    ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk nekā 60 dienas, tiek ieturēta rezervācijas maksa;
•    ja 60-45 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    ja 45-30 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•    ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 30 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.
Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja kāds objekts neparedzamu apstākļu dēļ nav pieejams apskatei vai sarežģī tekošu, normālu pārējo objektu apskati, tas tiek aizvietots ar citu.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un valūtas kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-44 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel