Bella Italia Ziemassvētkos! Itālijas un Austrijas mazpilsētiņas svētku rotā

Markes reģiona pērlītes... Burvīgās pilsētiņas, pilis un Ziemassvētku ainiņas. Nakšņošana 3 naktis Casa Oliva, pie latvietes Baibas un viņas vīra Alessandro itāliešu ciematiņā Bargni.

8 Dienas
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 21. - 28. decembris, 2024. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga, Bauska
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas
Cena: 590.00
Bērns līdz 18 g.: 490.00

Aizkraukle-Rīga-Katovice-Grāca-Codroipo-San Leo-Bargni-Borgo di Frontino-Gradara-Bargni-Fano-Corinaldo-Bargni-Sanmarīno-Codroipo-Klāgenfurte-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)
Markes reģiona pērlītes... Burvīgās pilsētiņas, pilis un Ziemassvētku ainiņas
 
Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.
 

1. diena, 21.12. - sestdiena

Izbraukšana plkst. 6:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 6:30 no Lielvārdes, 6:45 no Ogres, „Priedītes” (ja vismaz 10 braucēji ceļa posmā Aizkraukle-Ogre);

7:30 no Rīgas, Zinātņu Akadēmijas laukums, Elijas ielas pusē, 8:20 no Bauskas, DUS “Circle K”. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam. Iekāpšanas vieta jānorāda, piesakoties ceļojumam!
Brauciens caur Lietuvu, Poliju...

Pusdienu pauze Polijā.

Nakšņošana plānota viesnīcā Katovicē Polijā.

 

2. diena, 22.12. - svētdiena

Brokastis.

Čehija. Austrija…

Pusdienu pauze Austrijā Old Timer. Skaistie Austrijas Alpi.

Skaisti foto mirkļi Grācas vecpilsētā.

Sveika, Itālija!

Vieta, kur Austrijas, Slovēnijas un Itālijas Alpi satiekas... Itālijas Dolomītu Alpi.
Nakšņošana plānota viesnīcā Z-Itālijā Al Gelsi Codroipo.

 

   

 

3. diena, 23.12. - pirmdiena  

Brokastis.

Dodamies uz Markes reģionu, uz vienu no Itālijas skaistākajiem mazajiem viduslaiku ciematiņiem Bargni, kur mūs gaidīs latviete Baiba, kas Itālijā dzīvo jau 19 gadus.

Pasakaini skati viduslaiku ciematos.

Skaistā cietokšņpilsēta uz klints San Leo, burvīgu gleznās attēlotu ainavu ieskauta... Ziemassvētku egles un rotājumi Ziemassvētku vecīša gaidās, Kristus dzimšanas ainas jeb itāļu iecienītie Presepe, Ziemassvētku pastaiga vēsturē, katedrāle un zvanu tornis. Renesanses cietoksnis, 16. gs. Palazzon Mediceo.

Dodamies uz Bargni... Svētkiem postā Casa Oliva atgādina teiksmainu pili. Mūs sagaida tās iemītnieki, ievedot pasakā.

Diena bez vīna ir kā diena bez saules... Tipisko itāļu vietējo vīnu un tiem pieskaņotu produktu (trifeļu siers, parmezāna siers, omlete ar trifelēm, medus, olīvas, kaltēti tomāti eļļā, aceto balsamico, crescia) degustācija svētkiem postajā Casa Oliva restorāna terasē. Interesanta tehnika kā pareizi nogaršot labu olīveļļu.

Bargni ciematiņa iepazīšana. Bargni stāsts reiz aizsākās kā Metauro ielejas pilij, kuras galvenais uzdevums bija teritorijas aizsardzība. Mūsdienās tiek dēvēts par mazu, idillisku ciematu mierīgā, jaukā lauku apvidū ar panorāmas skatu uz Metauro upes ieleju.

Vakariņas Casa Oliva pie latvietes Baibas un viņas vīra Alessandro itāliešu viesnīcā uz terases (par papildu maksu). Romantisks vakars ar garšīgiem vietējiem ēdieniem un vīnu.

Nakšņošana Casa Oliva, 3 naktis pie latvietes Baibas un viņas vīra Alessandro itāliešu ciematiņā Bargni. Viesnīcas koncepcija “Albergo Diffuso”, kas Markes reģionā ļauj viesiem senā ciemata sienās iejusties ciema iemītnieku dzīvē, baudīt pastaigas ar vietējo iedzīvotāju sveicieniem.

 

4. diena, 24.12. - otrdiena. Ziemassvētki Itālijā!

Brokastis bufetes veidā (gan sāļie, gan saldie, mājās gatavoti itāļu gardumi un karstie dzērieni) uz viesu mājas terases ar panorāmas skatu uz gleznaino apkārtni.

Iegriežamies Borgo di Frontino, kur katri svētki tiek tradicionāli svinēti. Ziemassvētku pastkartīšu skati ielās un pagalmos.

Skaistā Gradaras viduslaiku pils mūru ieskautajā Gradaras ciemā paceļas virs Markes pakalniem kā teiksmaina pasaku pils. Pārcelsimies uz viduslaikiem, kad ietekmi te dalīja Malatestu, Sforzu, Borgia un Della Rovere aristokrātu ģimenes, bet Dantes „Dievišķā komēdija” vēsta pils leģendu par Paolo un Frančeskas skumjo mīlas stāstu. Brīvais laiks pastaigai un bildēm.

Ziemassvētkos Gradara kļūst par “Castello Di Natale a Gradara” - te notiek Ziemassvētku tirdziņi, pilsētiņu rotā “presepi” - Kristus dzimšanas ainiņas.

Atgriežamies Casa Oliva. Brīvais laiks pirms vakariņām. Iespēja Casa Oliva veikaliņā iegādāties vietējos itāļu produktus.

Īpašās Ziemassvētku vakariņas. Ziemassvētki itāļu gaumē!

Ar iekurinātu kamīnu... uz terases - iedegts uguns pie kura varēs sasildīties un baudīt karstvīnu (vin brulè), karsto šokolādi un Ziemassvētku našķus... spēlēsim tombola, kur būs iespējams laimēt dažādas dāvaniņas.

Vakariņas bufetes veidā (par papildu maksu)... Vietējie tradicionālie ēdieni un vīns. Šefpavāra īpašais Menu.

Nakšņošana Casa Oliva.

 

   

 

5. diena, 25.12. - trešdiena
Nesteidzīgas brokastis ar panorāmas skatu uz gleznaino apkārtni.

Vēstures tūre un mazās pērlītes (tiks precizētas) Itālijas Markes reģionā. Kultūrvēsturiskais mantojums: cietokšņi, pilis, villas, senās pilsētas, kas iekļautas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā ar renesanses mākslu un arhitektūru, kas harmoniski, tomēr neparastā manierē veidoti iekļaujas apkārtējā vidē.

Fano centru rotā Ziemassvētku egle, Pincio un Arco ieliņās aicina Ziemassvētku vecīša māja, skan mūzika... un uz Palazzo Fabbri, Mura Sangallo ielā uzstādīta Presepe - “Il Presepe di San Marco” ar epizodēm no Vecās un Jaunās Derības - atzīta kā “Presepi più belli D'Italia” viena no skaistākajām Presepe Itālijā.

Corinaldo - vēl viena burvīga pērlīte svētku rotā.

Pavāra šovs: Ziemassvētku tradicionālo saldo gatavošana un baudīšana skaistajā salonā.

Viduslaiku vakars senatnīgā stilā. Vakariņas bufetes veidā (par papildu maksu)... Vietējie tradicionālie ēdieni un vīns īpašā gaisotnē.

Nakšņošana Casa Oliva.

 

6. diena, 26.12. - ceturtdiena

Nesteidzīgas brokastis uz terases.

Atvadas no jaukās Baibas ģimenes un ciematiņa.

Dodamies uz Sanmarīno Republiku. Pasaulē vecākā republika aizņem tikai 61 km2.
Sanmarīno svētku rotā atgādina pasaku pilsētiņu. Monte Titano kalna nogāzēs iekārtojusies pundurvalsts, kuru no visām pusēm ieskauj Itālijas teritorija... Sanmarīno ir senākā Eiropas republika, jo formāli tā neatkarību ieguva 301. gadā. Šeit, kā nekur citur Eiropā, vēsmo viduslaiku gars, gandrīz visi iedzīvotāji dzīvo senatnīgos namos vai pilīs. Šauru ieliņu un neskaitāmu pakāpienu valsts, arī iepirkšanās paradīze.

Dzērienu degustācija.

Itālijas ainavas un pasakainie Itālijas Dolomītu Alpi…

Nakšņošana plānota viesnīcā Z-Itālijā Al Gelsi Codroipo.

 

  

 

7. diena, 27.12. - piektdiena
Brokastis.

Mājupceļš. Austrija. Čehija - Polija. Pastaiga svētkiem sapostajā Klāgenfurtes vecpilsētā: Parlamenta ēka, Rātsnams, Marija Terēzija un Klāgenfurtes drakons. Mirklis austriešu lielveikalā.

Nakšņošana plānota viesnīcā Hotel Gorski Polijā.

 

8. diena, 28.12. - sestdiena
Brokastis.

Brauciens caur Poliju, Lietuvu.

Pusdienu pauze krodziņā Polijā...

Vēlu vakarā atgriešanās mājup: Rīga - Aizkraukle.

 

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • nakšņošana tūristu klases viesnīcās;
 • 7 brokastis viesnīcās;
 • degvielas izmaksas, ceļu nodokļi;
 • iebraukšanas maksas un autobusa stāvvietas Itālijas un Austrijas pilsētās;
 • grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildu izdevumi:

 • vietējo Markes reģiona produktu degustācija (vīns, olīveļļa...): 15 EUR pers. / 7.50 EUR - bērns līdz 15 g.;
 • 3 vakariņas (pirmais ēdiens, otrais ēdiens un piedevas + dzērieni bufetes veidā) viesnīcā Casa Oliva: 75 EUR pers. (3 x 25 EUR);
 • Ziemassvētku launags Casa Oliva: 10 EUR pers.;
 • Pēc izvēles-brīvajā laikā iespēja pieteikties uz romantisko SPA Casa Oliva 90 min.: 2 personām privātā SPA: 80 EUR / no 3-8 personām: 30 EUR pers.; (SPA piedāvā - sauna, tvaika pirts ar dažādiem skrubjiem, sāļiem ķermenim, skābekļa terapija, atpūtas zona, labsajūtas centrs. Zāļu tējas, katram ūdens pudelīte, šampanietis ar sāļām uzkodām, dvieļi, čībiņas, peldmēteļi un šampūns, iekļauti cenā.)
 • ceļojumu veselības apdrošināšana uz brauciena laiku, BTA optimālā programma (skatīt): 17.62 EUR - pers. līdz 64 g. / 35.23 EUR - pers. no 65-74 g.

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 • Ēdināšanas un citi personīgie izdevumi;
 • piemaksa par vienvietīgu (SGL) numuriņu: 100 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu);
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 140 EUR.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • Derīga LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus: vārds, uzvārds, personas kods, pases vai ID kartes numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk;
 • veikt 100 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 280 EUR personai jāveic līdz 10.08.2024.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 05.11.2024.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:
•   ja līdz brauciena sākumam atlikušas vairāk nekā 60 dienas, tiek zaudēta rezervācijas maksa 100 EUR personai;
•   ja 60-45 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•   ja 45-30 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•   ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 30 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

 

Papildu informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un valūtas kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-44 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel