Brīnišķīgā Sanktpēterburga – Ziemeļu Venēcija maija svētkos!

Ar bezmaksas e-vīzu! 4 naktis vienā viesnīcā Sanktpēterburgas centrā!

5 Dienas
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 30. aprīlis - 04. maijs, 2022. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas

Aizkraukle-Rīga-Sanktpēterburga-Pēterhofa-Sanktpēterburga-Kronštate-Sanktpēterburga-Carskoje Selo-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi

4 naktis ar brokastīm vienā viesnīcā Sanktpēterburgas centrā!

Nekur romantiskā noskaņa nav tāda, kā Sanktpēterburgā…

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

1. diena, 30.04. - sestdiena

Izbraukšana plkst. 6:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 6:30 no Lielvārdes, 6:45 no Ogres „Priedītes”, 7:30 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam...

Brauciens caur Siguldu, Valmieru, Valku, Tartu uz Narvu. Kafijas un pusdienu pauzes ceļā.

Krievijas robežas šķērsošana. No 1. oktobra, 2019. gada Krievijas robežu ar bezmaksas elektronisko vīzu uz Sanktpēterburgu var šķērsot Narvas / Ivangorodas robežpunktā.

Ierašanās Ziemeļu Venēcijā - Sanktpēterburgā. Sagaida vietējā gide ar stāstiem un leģendām… Iekārtošanās viesnīcā Sanktpēterburgas centrā (tiks precizēta). 4 naktis vienā viesnīcā!

 

2. diena, 01.05. - svētdiena

Brokastis viesnīcā.

9:00 Tikšanās ar vietējo gidu. Pilsētas apskates ekskursija „Sanktpēterburgas noslēpumi”.

Sanktpēterburgas arhitektūras šedevri: plašais Ņevas prospekts, svinīgie Pils, Senāta un Īzaka katedrāles laukumu neatkārtojamie ansambļi, Mākslu laukums, Vasilija salas strēle - Biržas ēka, Marsa lauks, majestātiskās pilis un katedrāles, unikālie tilti un dzelzs mežģīņu margas, vēsturiskie pieminekļi.

Slavenā Pētera un Pāvila cietokšņa apmeklējums. Petropavlovskas katedrāle un Trubecka bastiona cietums. Cietokšņa vēsture un plānojums. Kopš 18. gs. te atradās valsts galvenais politiskais cietoksnis. Uzzināsim par caradēla Alekseja Petroviča un kņazes Tarakanovas likteņiem. Pētera I laikā Petropavlovskas katedrāle kļuva par cara ģimenes locekļu atdusas vietu, kur apglabāti krievu imperatori.

~ 13:00 Pastaiga pa Vasaras dārzu. Vasaras dārzs - viens no senākajiem Sanktpēterburgas parkiem, pilsētas laikabiedrs, kas atzīts par svarīgu 18. gs. dārza - parku mākslas pieminekli un atzīts par Krievijas Federācijas kultūras mantojumu. Līdzās arī Čižiks Pižiks. Kristus Augšāmcelšanās baznīca (Спас-на-Крови).

~ 16:00 Romantiska 1 stundas ekskursija ar kuģīti pa „Ziemeļu Venēcijas” Sanktpēterburgas upēm un kanāliem. Sanktpēterburga no parādes puses. Piļu fasādes, granīta krasti un tiltiņi rada neaizmirstamo Sanktpēterburgas valdzinājumu.

Atgriešanās viesnīcā un brīvais laiks.

~ 23:30 Nakts ekskursija “Tiltu pacelšana virs Ņevas upes” Mistiskā Sanktpēterburga. Naktī pilsēta pārvēršas. Kad zūd steiga un rosība, pār pilsētu klājas noslēpumu plīvurs, atdzimst senās leģendas un  nostāsti... Tieši naktī nokļūstam neatkārtojamu arhitektūras ansambļu atmosfērā, kad pilsētas skaistākās vietas pārvērtušās līdz neatpazīstamībai naksnīgajā apgaismojumā, kas visu dara īpaši mistisku un romantisku. Kā nakts ekskursijas kulminācija šajā pasaku valstībā - tiltu pacelšana pār mirdzoši zilo Ņevas spoguli.

Nakts viesnīcā Sanktpēterburgas centrā.

 

 

 

3. diena, 02.05. - pirmdiena

Brokastis viesnīcā. Šodien dodamies izbrauciena ekskursijā.

08:50 Tikšanās ar gidu viesnīcas vestibilā. Īpaši Jums! Senākā no imperatoru pilīm, Oranienbaumas (apelsīnkoku) pils Lomonosovā, vienīgā oriģinālā, kas netika nopostīta 2. pasaules kara laikā. Pētera I drauga Meņšikova 18. gs. sākumā celtā Grand Palace tikai nesen uzfrišināta un metusies sacensībā ar Pēterhofas un Katrīnas pilīm. Tieši te, Katrīnas Lielās oficiālajā lauku rezidencē, izstaigājamas viņas jaunības takas skaistajā Augšas parkā, kur Katrīnas laikā radās Ķīniešu paviljons. Augšas parkā, ko rotā kanāli, tilti, dīķīši, baroka paviljons, Akmens Zāle, arī 19. gs. Pergola un jauka kafejnīca kādreizējā neoklasiskajā stilā veidotajā  Kavalieru istabā. Ķīniešu pils iemiesojusi sevī 18. gs. spilgtākās modes un estētiskās tendences, saglabājusies kā dārglietu kārbiņa Rokoko stilā. 

~ 13:00 Pārbrauciens uz Pēterhofu Somu jūras līča piekrastē…

~ 14:30 Ekskursija pa pils - parka ansambli Lejas parkā jeb Petrodvorecā. Visneparastākās strūklakas un cara Pētera laika būves atrodamas tieši Lejas parkā (Lielā Kaskāde, Samsons, skaistās pilis un daudzās strūklakas). Pēterhofas pils parka vēsturisko kompleksu veido trīs galvenās daļas: Lielā pils, Lejas parks un Augšējais dārzs. Slavenā Pēterhofa - piļu un strūklaku karaliste, unikāls arhitektūras piemineklis, ko dēvē par krievu Versaļu, atrodas Somu jūras līča krastā un lepojas ar daudzajām apburošajām strūklakām un kaskādēm, īstu 18. gs. mākslas darbu. Pils priekšpusē - lielā trīspakāpju kaskāde, ko veido 37 apzeltītas bronzas skulptūras, 64 strūklakas, 142 ūdensstrūklakas.

Brīvais laiks parkā.

Atgriežamies Sanktpēterburgā. Brīvais laiks.

Nakts viesnīcā Sanktpēterburgas centrā.

 

4. diena, 03.05. - otrdiena

Brokastis viesnīcā.

09:00 Tikšanās ar gidu viesnīcas vestibilā. Kopā ar vietējo gidu dodamies ārpilsētas ekskursijā uz Kronštati. Ekskursija (autobuss + kājām) pa Kronštati. Neaizmirstams ceļojums uz Jūras - kara slavas kolorīto muzeju, kuru no visām pusēm apņem Baltijas jūras ūdeņi. Pilsētas bagātā vēsture, cara laiku nocietinājumi, kuģi, enkuri, Nikolaja Brīnumdarītāja Jūras katedrāle (Svētās Sofijas katedrāles kopija). Baudām Baltijas jūras vējus, Pētera kanālus, dokus un slūžas, soļu klaudzēšanu tukšajās ieliņās ar svītrainajiem sardzes stabiem, kur pirms trīssimts gadiem dežurēja matroži.

13:00 Atgriešanās Pēterburgā un brīvais laiks.

Tiem, kas vēlas: 14:30 Valsts Ermitāžas apmeklējums. Krievijas pērle, lieliskākais Krievijas muzejs, kam sākums radās Katrīnas II laikā. Galvenās imperatoru pils parādes zāles un leģendārās kolekcijas, kurās atrodami ap trīs miljoniem mākslas darbu un pasaules kultūras pieminekļi no antīkās pasaules līdz mūsdienām.

Brīvais laiks. Iespēja apmeklēt Isaka katedrāli, pacelties Kolonādē (nav iekļauts). Lielākā pareizticīgo katedrāle Sanktpēterburgā (ietilpība 12 000 pers.), pasaules arhitektūras šedevrs, vairāk kā 100 m augsts.

Nakts viesnīcā Sanktpēterburgas centrā.

 

5. diena, 04.05. - trešdiena

Brokastis viesnīcā.

09:00 Tikšanās ar gidu viesnīcas vestibilā. Dodamies ārpilsētas ekskursijā uz Carskoje Selo.

10:30 Ekskursija Katrīnas pilī ar Dzintara istabas apmeklējumu. Pastaiga parkā.

Viena no Sanktpēterburgas skaistākajām piepilsētām Puškina jeb Carskoje Selo, Krievijas imperatoru ārpilsētas rezidence, līdz pat mūsdienām saglabājusi Katrīnas (abu Katrīnu) laiku burvību, reizē atminoties jauniņo Puškinu. Ekskursijas laikā apmeklēsim burvīgo parku, iepazīsim neparastos parka paviljonus un skulptūras, apmeklēsim grezni barokālo Katrīnas pili ar zelta amfilādi un tās galveno pērli - Dzintara istabu.

Pils ir slavena ar savu bagātīgo zeltījumu. Tās āriene vien ir ietērpta ap 100 kg zelta. Katrīnas valdīšanas laikā pat esot izsludināts likums, kas noteicis, ka viesiem pie pils jāpiebrauc cik vien lēni iespējams, lai varētu pilnā mērā novērtēt tās grezno ārieni. Rastrelli uz Katrīnas pils esot trenējies, kā jāceļ Ziemas pils. Gadu pirms celtniecības darbu pabeigšanas, uz pili tika pārvesta Prūsijas karaļa dāvinātā Dzintara istaba, kura mistiskā kārtā ir pazudusi bez pēdām. Šobrīd pilī apskatāma krievu meistaru atjaunotā Dzintara istaba - astotais pasaules brīnums.

Mājup brauciens…

 

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • viesnīca Sanktpēterburgas centrā, izvietošana 2-vietīgos numuriņos, 4 naktis;
 • 4 brokastis viesnīcā;
 • reģistrācijas maksa viesnīcā - tūrisma nodoklis;
 • grupas vadītājs (latviešu valodā) visu ceļojuma laiku, vietējais gids - grupas vadītājs Sanktpēterburgā (krievu valodā);
 • Sanktpēterburgas apskates ekskursija 2. dienā ar vietējo gidu „Sanktpēterburgas noslēpumi”, Vasara dārza ekskursija Pēterburgā ar gidu.

Ja vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam pieteikt laicīgi.

 

Papildus izdevumi:

 • Tiks precizēts 2022. gadā: elektroniskā bezmaksas vīza uz Sanktpēterburgu (Latvijas pilsoņiem), ja mēs palīdzam nokārtot: 10 EUR pers.;
 • medicīniskā apdrošināšana uz ceļojuma laiku: tiks precizēts;
 • ekskursiju programma ar ieejas maksām (bez Ermitāžas) (jāapmaksā līdz 20.03.2022.): 83 EUR - pieaugušais / 48 EUR - students  / 45 EUR - bērns līdz 15 g. (ieskaitot). Ekskursiju apkalpošana un iepriekš izpirktas ieejas biļetes programmā norādītajos muzejos vietējā gida pavadībā (cenas tiks precizētas).
 1. Ekskursija pa Petropavlovskas cietoksni ar Petropavlovskas katedrāles un Trubecka bastiona cietuma apmeklējumu;
 2. Ekskursija 1 stundu ar tvaikonīti pa upēm un kanāliem;
 3. Ārpilsētas ekskursija ar vietējo gidu uz Puškinu. Katrīnas pils, Dzintara istabas un parka apmeklējums;
 4. Ārpilsētas ekskursija ar vietējo gidu Pēterhofā. Lejas parks;
 5. Ekskursija uz Kristus Augšāmcelšanās baznīcu (Спас-на-Крови);
 6. Ekskursija Oranienbaumas Lielajā Ķīniešu pilī un parkā;
 7. Autobusa ekskursija uz Kronštati;
 8. Nakts ekskursija “Tiltu pacelšana virs Ņevas upes” Mistiskā Sanktpēterburga.
 • Pēc izvēles - Ermitāžas apmeklējums: 15 EUR - pieaugušais / 8 EUR - students / 2 EUR - bērns līdz 15 g. (ieskaitot). Ekskursija Ermitāžā (ar austiņām, ar ekskursijas apkalpošanu bez rindas ar vietējo gidu un iepriekš izpirktām biļetēm grupai).

Minētas 2020. gada cenas, tiks precizētas 2022. gadā.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu viesnīcā: 120 EUR;
 • piemaksa par papildus sēdvietu autobusā: 90 EUR.

 

 

Krievijas valūta: Krievijas rublis (RUB). 1 EUR = ~ 88 RUB.

Pusdienas Sanktpēterburgā apmēram vidēji maksā 600-1500 RUB.

 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās no brauciena;
 • Latvijas pilsoņiem - elektroniskā bezmaksas Sanktpēterburgas vīza (aizpildāms iesniegums internetā ar fotogrāfijas failu pievienošanu) vai Krievijas vīza;
 • medicīniskā apdrošināšana uz ceļojuma laiku.
 • Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.

 

 

Elektroniskajai Sanktpēterburgas vīzai (Latvijas pilsoņiem) iesakām pieteikties ~ 20 - 10 dienas pirms brauciena (gatava ~ 4 dienu laikā). Vīza būs derīga 30 dienas, bet ne ilgāk kā 8 uzturēšanās dienas. Noformēt iespējams šeit: https://evisa.kdmid.ru/ru-RU/Home/Index

 

Elektroniskās Sanktpēterburgas vīzas saņemšanai nepieciešams: (ja mēs palīdzam nokārtot)

 • pases kopija (pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām);
 • 1 elektroniska fotogrāfija (atbilstoši parametriem);
 • aizpildīta anketa (nosūtīsim).

 

Ceļošanai ārpus Šengenas zonas valstīm nav izmantojamas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases, kas izsniegtas ar derīguma termiņu 50 gadi.

 

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • veikt avansa iemaksu 70 EUR personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 100 EUR personai jāveic līdz 15.12.2021.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 20.03.2022.;
 • ieejas maksas jāapmaksā līdz 20.03.2022.;
 • savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.

 

 

! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt vēlamo iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:
Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:
•   Ja līdz braucienam atlikušas vairāk nekā 60 dienas, tiek ieturēta 1. avansa iemaksa;
•   Ja līdz brauciena sākumam atlikušas 60 – 45 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•   Ja 45 – 30 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•   Ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 30 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.
 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

 

Papildus informācija:

 • Remiro Travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā. Ja gadījumā būs izmaiņas elektronisko vīzu lietošanā Krievijas teritorijā, tūroperators ir tiesīgs mainīt plānoto Krievijas robežas šķērsošanas vietu, veicot maršruta izmaiņas Latvijas teritorijā, saskaņojot iekāpšanu.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un valūtas kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-44 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.
 • Brauciens tiek organizēts atbilstoši tiem sanitāri epidemioloģiskajiem norādījumiem, kādi ir šobrīd spēkā. Ja kāds objekts Covid-19 neparedzamu apstākļu dēļ nav pieejams apskatei vai sarežģī tekošu, normālu pārējo objektu apskati, tas tiek aizvietots ar citu.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines