Pārdots! Īstā Latgale ar degustācijām. Ķirbīšu svētki, koku vilnas, kandžas stāsti, Lūznavas muižas Mūzas un pusdienas pie īstās latvju saimnieces Sandras pie Rāznas ezera.

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 31. - 31. oktobris, 2020. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Koknese, Gulbene, Madona
Brīvas vietas: 0

Aizkraukle-Gulbene-Stalīdzāni, Barkavas pag.-Lūznava-ČORNAJAS PAG.-Kaunata-Strūžāni-Gulbene-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi
IZBRAUKŠANAS INFO:

Autobuss: AG - 1699

Grupas vadītāja: Renāte, T.: 29522988; 29199850

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

Izbraukšana plkst. 5:50 no Aizkraukles, „Kukulītis”; 6:00 no Kokneses;

8:00 no Gulbenes, Kalpaka iela 27A; ~8:20 Cesvaines pagrieziens,

8:35 no Madonas “Rimi”. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam...

 

~9:00-11:10 Koku vilnas Lubānas pusē. Viens kārtīgs vīrs, atraktīvais saimnieks Ritvars Točs sevī atklājis senas baltu prasmes – izgatavot vilnu no apkārtnē esošajiem kokiem, krūmiem un augiem.
Jautrs stāsts par vilnas iegūšanu (no nātrēm, dadžiem, ugunspuķēm, niedrēm, kārkliem, kļavas, ābeles, pīlādža, apses, ozola u.c.), vilnas ārstnieciskajām īpašībām un dažādu izstrādājumu tapšanu (nelieli audekli, cepures, roku locītavu un muguras ārstnieciskās saites, cimdi, kāju filči, zīļu vainagi u.c.).
Neliela cienāšanās ar ozolzīļu kafiju, kvasu un sieru. Produkcijas iegāde.

 

12:30 Lūznavas muiža ir Latgales jūgendstila pērle, kur mīt Mūza un Mūzis, un Labā Dāma, kur valda neticami gaiša aura... un, kuru projektējis pats muižas īpašnieks Staņislavs Kerbedzs (1810.-1899. g.), poļu izcelsmes Lietuvā dzimušais dzelzceļa būvju inženieris, profesors, Pēterburgas Zinātņu akadēmijas goda loceklis. 20. gadsimta sākumā celta kā vieta mākslai un mūzikai... Strādājuši un viesojušies gan pazīstami, gan jauni un talantīgi mūziķi, literāti, mākslinieki un tēlnieki. Te viesojies arī slavenais lietuviešu mūziķis un gleznotājs Konstantīns Čurļonis.

Muižas kafejnīcā var nobaudīt gardo Lendžu Kuup kafiju!

Pie Lūznavas muižas kuplo neparasta daudzstumbru liepa. Tā stāsta savu skumjo teiku par kādas vietējās meitenes nepiepildīto mīlestību. Meitenes sirds salūza, bet krāšņajā tulpju pļavā uzauga liepa ar 21 žuburu – kā atgādinājums par 21 gadu jaunās meitenes mīlestību. Ja vēlaties patiesu un stipru mīlestību, jāiekāpj šīs liepas stumbru viducī!

 

14:00 Pusdienas pie īstās latvju saimnieces Sandras Ezerkrastos pie Rāznas ezera. Viesu nams “Ezerkrasti” atrodas skaistā Latgales vietā, Rāznas ezera krastā. Latgales vecmāmiņu ēdienu klasika pusdienās pie īstās latvju saimnieces Sandras - guļbešņīki un auzu pārslu saldais ar ķīseli, morss, Latgales maizīte.

 

15:00 Kaunatas kandžas muzejs. Joki, jautrība, degustācija.

 

17:00 Ķirbīšsvētki Latgalē. Ar Cukurellas saldumiem, īstajām latvju saimniecēm, ķirbjiem, putru, jokiem, vietējo labumu un suvenīru iegādi un nelielu vietējo šovu…

 

Mājupceļš... Atgriešanās Gulbenē ~ no plkst. 20:30, ap plkst. 22:30 Aizkrauklē.

 

  

   

Cenā iekļauts: 

 • autobusa noma;
 • gida - grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildus izdevumi: (1 pers.)

 • Koku vilnas pie Ritvara Toča: Ekskursija un zīļu kafijas baudīšana: 2 EUR;
 • pusdienas pie īstās latvju saimnieces Sandras: 6 EUR;
 • Kaunatas kandžas muzejs: 2 EUR;
 • Lūznavas pils ar pils gidu: 2.50 EUR / 2 EUR - seniors, invalīds, skolēns;
 • Ķirbīšsvētki Strūžānos: 2.50 EUR;
 • personīgie izdevumi;
 • papildus vieta autobusā: 15 EUR.

*Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Papildus informācija:

 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 25 dalībnieki. Grupā plānoti 25-48 dalībnieki.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines