Īstā Latgale ar degustācijām! (1 vieta!)

Atvasara - laiks, kad krāšņās krāsās priecē meži un arī purvs! Z/s Kotiņi, Rekovas dzirnavas, Teirumnīku purva taka un zvejnieku ciems Īdeņa ar zivju degustāciju...

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 30. - 30. septembris, 2023. gads
Izbraukšanas vieta: Rīga, Ogre, Lielvārde, Aizkraukle, Koknese, Pļaviņas, Krustpils
Brīvas vietas: 1 brīva vieta (Garantēts!)
Cena: 38.00
Cena posmā Aizkraukle-Krustpils: 33.00

Rīga-Aizkraukle-Krustpils-Kotiņi, Šķilbēnu pag.-Rekova-Teirumnīku purva taka, Nagļu pag.- "Zvejnieki", Īdeņa, Nagļu pag.-Krustpils-Aizkraukle-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)
IZBRAUKŠANAS INFO:
Autobuss:  balta SCANIA, Nr. ML1600, logā- Remiro travel logo.
Šoferis: Sandis R.,  T.+371 25410605.
Grupas vadītāja: Tamāra P. T.+ 371 26489363.

 

Grūbu gaņģi, miltu gaņģi, meži, dārzi, koši rudenīgā purva taka un Lubāna ezera zivis…

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

Izbraukšana plkst. 7:30 no Rīgas,  Zinātņu Akadēmijas laukums, Elijas ielas pusē. 8:15 no Ogres, “Priedītes”, 8:30 no Lielvārdes, 9:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2)... Pēc tam izbraukšana no Kokneses, Pļaviņām, 10:10 Krustpils pietura pirms tilta... Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam.

 

Ērtību-kafijas pauze ceļā (Liepkalni vai Krustpils DUS „Circle K”).

 

~12:15-13:00 Izgaršo Latgali caur grūbām. Kotiņu gardās produkcijas degustācija-pusdienas Rekovas dzirnavās. Pērļu zupa, pērļu deserts… Pamatēdiens, plātsmaize un gardā pašceptā maizīte... Cienā televīzijas šova „Īstās Latvju saimnieces” 2021. gada dalībniece - saimniece Vija Kulša.

 

13:15-14:30 Z/s Kotiņi. Saimniecības apskate, ražošanas process, tehnika, dzirnakmeņi, kaķi un košumdārzs. Iespēja iegādāties produkciju un izzināt receptes.

 

16:00 Teirumnīku purva taka. Teirumnieku purvā, starp Lubānu un Orenīšu dīķiem, ir izveidota ap 800 m gara laipu taka, ejot pa kuru var iepazīties ar augstā purva ainavu, Teirumnieku ezeru un purva augu valsti. Gan ar taku, gan Lubāna ezera zivīm iepazīstinās saimniece Anna, televīzijas šova „Īstās Latvju saimnieces” 2022. gada dalībniece.

 

Ciems, kas senajos rakstos saucas kā Iudiņu (Ūdeņu) ciems, laikam gan ir vienīgais zvejniekciems, kas neatrodas pie jūras. Tas izvietojies uz paugura un paceļas pāri plašajam Lubāna līdzenumam, tāpēc no šejienes paveras lielisks skats uz ezeru, sevišķi saulrietā. Īdeņa ir ciems, kur senatne cieši savijusies ar mūsdienām. Ir saglabājusies vēsturiskā salas apbūve – mājas izvietojušās nevis gar ceļa malām, bet gan stāvajā ezera krastā, jo satiksmei un zvejai galvenokārt tika izmantotas laivas. Šeit var redzēt zvejnieku mājas ar niedru jumtiem. Vecajām zvejnieku mājām uz ezera pusi nav logu, lai lielie vēji neizpūš siltumu. Visur žāvējas zvejas tīkli, jo visi Īdeņas vīri iet zvejā un svaigu zivju te nekad netrūkst.

Lubāna ezera zivju degustācija ar skatu uz Lubāna ezeru, ar saimnieces Annas stāstiem.

 

18:00 Mājupceļš. Atgriešanās Rīgā ~ plkst. 22:30.

 

 

     

Cena: 38 EUR  /  33 EUR - ceļa posmā Aizkraukle-Krustpils

 

Cenā iekļauts: 

 • autobusa pakalpojumi;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildu izdevumi: (1 pers.)

 • ekskursija Z/s Kotiņi ražotnē: 4 EUR;
 • gardas pusdienas-degustācija Rekovas dzirnavās: 12 EUR;
 • Īdeņa, ezera zivju degustācija: 9 EUR;
 • Teirumnīku purva taka: 1 EUR;
 • personīgie izdevumi;
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 20 EUR.

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds, bērniem arī dzimšanas dati);
 • pilna ceļojuma summas apmaksa jāveic 3 dienu laikā no pieteikšanās dienas.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta saskaņā ar samaksas noteikumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Papildu informācija:

 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-48 dalībnieki.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel