Skaistā Kuldīga, burvīgās Mazsālijas un lavandu ziedēšana Kurzemē!

Remiro Travel pasakas par ziediem... Lavandas, Hercoga Jēkaba kafijas buķete, Ventas rumba, Ziedu upe un Mazsālijas kā pasakā...

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 16. - 16. jūlijs, 2022. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas (Garantēts!)
Cena: 32.00
Bērns līdz 17 g.: 20.00

Aizkraukle-Rīga-"LILLAS LAVENDER", “Kalnjaunsētas”, Jaunlutriņu pag.-Kuldīga-"Mazsālijas", Snēpeles pag.-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

Izbraukšana plkst. 6:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 6:30 no Lielvārdes6:45 no Ogres „Priedītes”,

7:30 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam...

Kafijas - WC pauzīte ceļā.

 

Lillas Lavender lavandu lauki un lavandu pušķīši... smaržīgie spilventiņi smaržīgam miegam! Visa sākums bija tiešām sapnis! Savus lavandu laukus Inga bija nosapņojusi - apburoši ziedošas un smaržojošas lavandas pie ģimenes vasaras mājām Limbažu pusē, bet ilgi nevienam par to nestāstīja. Jūlija vidus, laiks, kad Kurzemes puses lavandu laukos varētu svinēt Lavandu svētkus, jo ziedi būs pašā plaukumā!

 

Kuldīga ir īsta broša pie Kurzemes krūts. Kurzemes Venēcija, Kurzemes Holivuda.

Pusdienu pauzīte - brīvais laiks Kuldīgā festivāla „Dzīres Kuldīgā” laikā. Pārsteigumi Kuldīgas parkos un ielās. Hercogs Jēkabs, Ēvalds Valters, Alekšupīte un Ventas rumba. Goldingen Train jeb Kuldīgas vilcieniņš Ludis… Katrīnas baznīcas tornis, kurā saplaukuši dzejoļi vai Adatu tornis… Iespēja individuālam Kuldīgas novada muzeja Bangerta Villas apmeklējumam, iepazīstoties ar ekspozīciju „Turīga kuldīdznieka dzīvoklis 20. gs. sākumā. Pilsētas mantojums ir arī stāsti, kas veidojuši šo pilsētu, un tie ir gana spoži, postoši, iedvesmojoši un baisi!

Ziedu upe Kuldīgas pilsētas dārzā. Seno aizsarggrāvi rotā apmēram 100 metrus gara puķu upe. Te stādīti mitrumu mīloši augi. Visskaistākā tā ir vasaras vidū, astilbju ziedēšanas laikā. Dažādu rozā un sārtu toņu astilbes papildina kaķumētru puduri sīkiem ziliem ziediņiem, dzeltenie ligulāriju ziedi staltos kātos, hostu raibās lapas. Te zied arī Sibīrijas īrisi, ehinācijas, pīpenes un monardas, bet vasaras otrajā pusē košās krāsās uzliesmo flokši.

 

Mazsāliju dzirnavas - vieta kā no pasakas! 
Iecienīts viesu nams uz Sprincupītes pie Mazsāliju pilskalna - vieta, kur baudīt dabas harmoniju. Te pretī plūst foreļu dīķu un avotu spirgtums, apņem saimnieku viesmīlība. Lieliskā saimniece Gunita izrādīs viesu māju un pastāstīs par šīs vietas vēsturi un šodienas piedāvājumu, iepazīstinās ar mežcūciņiem Ansi un Grietu, satiksim mazo Eiropas briedi, uzzināsim par Ainiņas briežu dārzu, kā arī izbaudīsim Mazsāliju dzirnavu uzkodu un ābolu gunjaka (brendija) degustāciju.

 

Mājupceļš... Atgriešanās Rīga (~ plkst. 20:30) - Aizkraukle.

 

Ventas rumba 

  

Cenā iekļauts: 

  • autobusa pakalpojumi;
  • gida-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildu izdevumi: (1 pers.)

  • lavandu lauki ar vietējo lavandu gidu: 5 EUR;
  • Mazsālijas, ekskursija saimniecībā ar saimnieces stāstījumu + saimniecības labumu degustācija: 12 EUR / 8 EUR - bērns;
  • ēdināšanas un citi personīgie izdevumi;
  • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 15 EUR.

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Papildu informācija:

  • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-48 dalībnieki. 
  • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines