Skaistā Kuldīga, burvīgās Mazsālijas un lavandu ziedēšana Kurzemē!

Remiro Travel pasakas par ziediem... Lavandas, Hercoga Jēkaba kafijas buķete, Ventas rumba, Ziedu upe un Mazsālijas kā pasakā...

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 17. - 17. jūlijs, 2021. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas
Cena: 28.00
Cena posmā Aizkraukle-Salaspils: 30.00
Bērns līdz 17 g.: 20.00

Aizkraukle-Rīga-"LILLAS LAVENDER", “Kalnjaunsētas”, Jaunlutriņu pag.-Kuldīga-"Mazsālijas", Snēpeles pag.-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

Izbraukšana plkst. 6:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 6:30 no Lielvārdes, 6:45 no Ogres „Priedītes”, 7:30 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam...

Kafijas - WC pauzīte ceļā (plānota Brocēnos).

 

Lillas Lavender lavandu lauki un lavandu pušķīši... smaržīgie spilventiņi smaržīgam miegam! Visa sākums bija tiešām sapnis! Savus lavandu laukus Inga bija nosapņojusi - apburoši ziedošas un smaržojošas lavandas pie ģimenes vasaras mājām Limbažu pusē, bet ilgi nevienam par to nestāstīja. Jūlija vidus, laiks, kad Kurzemes puses lavandu laukos varētu svinēt Lavandu svētkus, jo ziedi būs pašā plaukumā!

 

Kuldīga ir īsta broša pie Kurzemes krūts. Kurzemes Venēcija, Kurzemes Holivuda.

Pusdienu pauzīte - brīvais laiks Kuldīgā (parasti šajos datumos visus aicina uz Dzīrēm Kuldīgā - precizēsim pavasarī). Hercogs Jēkabs, Ēvalds Valters un Ventas rumba. Goldingen Train jeb Kuldīgas vilcieniņš Ludis… Katrīnas baznīcas tornis, kurā saplaukuši dzejoļi vai Adatu tornis… Iespēja Kuldīgas novada muzeja Bangerta Villas apmeklējumam, iepazīstoties ar ekspozīciju „Turīga kuldīdznieka dzīvoklis 20.gs. sākumā” vai Senās Kuldīgas stāsts interaktīvajā muzejā. Aizraujošs piedzīvojums, vieta un telpa, kurā uzzināt, redzēt, sajust, priecāties, skaļi smieties un izbrīnā noelsties, bailēs notrīsēt un sajūsmā iespiegties. Pilsētas mantojums ir arī stāsti, kas veidojuši šo pilsētu, un tie ir gana spoži, postoši, iedvesmojoši un baisi!

Pusdienās laipni aicina restorāns Jēkaba Sēta, iebaudīt kafiju - Kafijas grauzdētava "Curonia"! Vārds “Curonia” latīņu valodā nozīmē Kurzeme, bet zīmolā attēlotais kuģis ir līdzīgs tam, ar kādu savulaik pārvietojās diženais XVII gs. Kuldīgā dzimušais uzņēmējs hercogs Jēkabs, kurš bija viens no pirmajiem, kurš Kurzemē izplatīja kafiju. Kafijas pupiņas ir atgriezušās Kuldīgā, kur tās tiek grauzdētas un baudītas svaigā, augstas kvalitātes kafijā! Grauzdētava piedāvā dažādu reģionu izcilas kafijas pupiņas, kā arī grauzdētavas espresso maisījumus.

Ziedu upe Kuldīgas pilsētas dārzā. Seno aizsarggrāvi rotā apmēram 100 metrus gara puķu upe. Te stādīti mitrumu mīloši augi. Visskaistākā tā ir vasaras vidū, astilbju ziedēšanas laikā. Dažādu rozā un sārtu toņu astilbes papildina kaķumētru puduri sīkiem ziliem ziediņiem, dzeltenie ligulāriju ziedi staltos kātos, hostu raibās lapas. Te zied arī Sibīrijas īrisi, ehinācijas, pīpenes un monardas, bet vasaras otrajā pusē košās krāsās uzliesmo flokši.

 

Mazsāliju dzirnavas – vieta kā no pasakas! 
Iecienīts viesu nams uz Sprincupītes pie Mazsāliju pilskalna - vieta, kur baudīt dabas harmoniju. Te pretī plūst foreļu dīķu un avotu spirgtums, apņem saimnieku viesmīlība. Lieliskā saimniece Gunita izrādīs viesu māju un pastāstīs par šīs vietas vēsturi un šodienas piedāvājumu, iepazīstinās ar mežcūciņiem Ansi un Grietu, satiksim mazo Eiropas briedi, uzzināsim par Ainiņas briežu dārzu, kā arī izbaudīsim Mazsāliju dzirnavu uzkodu un ābolu gunjaka (brendija) degustāciju.

 

Mājupceļš... Atgriešanās ~  plkst. 20:30 Rīgā, tad Ogrē, Lielvārdē, Aizkrauklē.

 

Ventas rumba 

  

Cena: 28 EUR (no Rīgas)  /  30 EUR (ceļa posmā Aizkraukle-Salaspils)  /  20 EUR - bērns līdz 17 g.

 

Cenā iekļauts: 

  • autobusa pakalpojumi;
  • gida-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildus izdevumi:

  • lavandu lauki ar vietējo lavandu gidu: 3.50 EUR;
  • Mazsālijas, ekskursija saimniecībā ar saimnieces stāstījumu + degustācija: 7 EUR;
  • ēdināšanas un citi personīgie izdevumi;
  • papildus sēdvieta autobusā: 15 EUR.

*Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Papildus informācija:

  • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 25 dalībnieki. Grupā plānoti 25-48 dalībnieki.
  • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines