Jaunumi Liepājā - pilsētā, kurā piedzimst vējš... un Skrundā

Dzintara pasaka... Dzīvās gleznas un Ziemassvētku stāsts...

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 19. - 19. decembris, 2020. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga
Brīvas vietas: Brauciens nav aktuāls
Cena: 28.00
Cena posmā Aizkraukle-Ikšķile: 30.00

Aizkraukle-Rīga-Liepāja-Skrunda-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

Izbraukšana plkst. 6:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 6:30 no Lielvārdes, 6:45 no Ogres “Priedītes”, 7:30 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam...

Kafijas - WC pauzīte Brocēnos.

 

Liepāja. Promenāde... Dziesma bronzā sastingusi un tomēr skan. Kūrmājas prospektā uzstādītas bronzas skulptūras, kurās iemūžināti Liepājas himnas “Pilsētā, kurā piedzimst vējš” tēli – Laivinieks, Vārna, Dzintara latvieši, Telefonists un Cilvēku mežs.

 

Līdzās Liepājas koncertzāle Lielais dzintars - nodota ekspluatācijā 2015. gada 12. augustā, tās autors ir austriešu arhitekts Folkers Gīnke. Ēkas kopējā platība ir 14 126 m², tā ir 30 metrus augsta un tajā ir 8 stāvi.

 

Brīvais laiks pusdienām Liepājas centrā. Turpat, līdzās autobusam, Doka Pica, arī citas kafejnīcas, restorāni ap Rožu laukumu un Latvijas mūziķu Slavas Aleju. Ātri, ērti, lēti, un gardi! 

 

Ziemassvētku stāsts… Ziemassvētku tirdziņš… un nedaudz no Siļķu brāķa noslēpuma. Mīlestība un Liepājas vēsture. 

 

Liepājas muzejā sagaida mūsdienīgs pārsteigums - multimediju mākslas piedzīvojumā “Simbolisms” jeb Dzīvās gleznas. Visatpazīstamākie no simbolistiem ir Janis Rozentāls, Vilhelms Purvītis, Johans Valters, Rūdolfs Pērle, Pēteris Kalve, un viņu darbi šajā multimediju piedzīvojumā-izstādē būs piedzīvojami caur virtuālās animācijas lauku un iedzīvinātu tēlu kustību. Vairāk nekā 40 gleznas, kuras ietvertas un pārstāv arī Latvijas Kultūras kanonu, piedzīvos pavisam jaunu atvēršanos.
Liepājas muzejs ir izcils 20. gs. sākuma Liepājas eklektisma arhitektūras paraugs. Muzeja galvenā ēka kopā ar saimniecības veido vienu no interesantākajiem Kūrmājas prospekta villu apbūves kompleksiem. Savrupmāju no 1900. līdz 1901. gadam cēlis Pauls Makss Berči pēc Berlīnes arhitekta Ernsta fon Īnes skicēm kā Kacenelsonu ģimenes rezidenci. Kopš 1935. gada ēkā atrodas Liepājas pilsētas muzejs.

 

Skrundas muiža - foto pauze. Gleznainajā Ventas upes krastā atrodas viena no skaistākajām Latvijas muižām, Mežotnes pils miniatūrkopija, 19. gadsimta arhitektūras pērle – Skrundas muiža.

 

Koka pulkstenis „Laika upe” Skrundas centrā.

 

Metāllūžņu mākslas dizaina darbnīcas-muzeja apskate „Andžēnu Stacijā”!

Stāstījums, apskate un foto sesijas: vienā eksemplārā pašizgatavotā lokomotīvē un vagonā, leģendārajā Britu Karaliskajā ikonā – telefona būdā, pie 2. pasaules kara amerikāņu tanka ”Sherman M4” un, protams, iesēsties klēpī ” ŽANAM DUĀNAM ANDŽĀNAM”!

 

Mājupceļš... Atgriešanās Rīgā ~ plkst. 20:30, tad Ogrē, Lielvārdē, Aizkrauklē.

  

 

  

Cenā iekļauts:

  • sēdvieta autobusā;
  • gida - grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildus izdevumi: (1 pers.)

  • Ziemassvētku Liepājas stāsts: cena tiks precizēta pēc 16. novembra; 
  • Dzīvās gleznas Liepājas muzejā: 5 EUR / 4 EUR - skolēns, pensionārs, students, invalīds / pirmsskolas bērns - bez maksas;
  • Liepājas muzeja pastāvīgā ekspozīcija: bez maksas;
  • Andžēnu stacija ar fotosesijām: 3 EUR / pirmsskolas bērns - bez maksas;
  • papildus sēdvieta autobusā: 15 EUR;
  • personīgie izdevumi.

Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

 

! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Papildus informācija:

  • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 25 dalībnieki. Grupā plānoti 25-48 dalībnieki.
  • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•   Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines