Metāls, vīngliemeži, siers, saldējums, leģendas un lelles Preiļos! Pieteikšanās līdz 07.07.!

Preiļu vīngliemeži, Čedaras siera un Čedaras saldējuma degustācija, pasakainā Miniatūrā karaļvalsts un leļļu galerija, Līvānu ķiploks, metāla mākslas galerija...

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 09. - 09. jūlijs, 2022. gads
Izbraukšanas vieta: Rīga, Ogre, Lielvārde, Aizkraukle
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas (Garantēts!)

Rīga-Aizkraukle-Preiļi-„Ošu mājas”, Jaunsaimnieki, Preiļu pag.-Preiļi-"Zeltiņi", Dubnas viensētas, Turku pag.-Aizkraukle-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)
IZBRAUKŠANAS INFO:

Autobuss: ML-1600, Remiro travel logo logā

Grupas vadītāja-gide: Ruta, T.: 26899677

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

Izbraukšana plkst. 7:30 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi,

8:15 no Ogres, “Priedītes”, 8:30 no Lielvārdes, ~ 9:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2). Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam... Krustpils.
~ 9:40 Kafijas pauze Krustpils DUS “Circle K”.

 

Preiļu miniatūrā karaliste - leļļu galerija - neparastie tēli, greznie tērpi, krievu humors un pat Venēcijas romantiskās noskaņas... Iespēja pašiem pārtapt par lellēm, karaļiem un princesēm! Karalistes pagalmā uzcelta miniatūrpils ar grezniem tornīšiem, tiltiņiem un ūdensdzirnavām, daudz senlaicīgu dizaina elementu - grezni dīvāni, šūpoles, karietes, stilizēti balkoniņi, pie kā pieaugušie un bērni var nofotografēties senlaicīgos tērpos.

 

Romantiskajā Preiļu parkā dažkārt pastaigāties iziet arī Baltā dāma. Leģendas un stāsti par Preiļiem... Preiļu himna, Preiļu pils un skumjais Mīlestības kalniņš, Ievas un Ādama saliņa...

 

Preiļi ir arī siera galvaspilsēta, kur siers iemūžināts pat pieminekļos. A/S „Preiļu siera” degustācija un stāstījums. 5 veida sieri - „Preilis” un 4 veidu čedaras sieri, pat 18 mēnešus nogatavinātais, saimnieces Ineses stāsts, bet desertā Čedaras siera saldējums + dzēriens Pampūku kafejnīcā. Varbūt kādu pildītu Pampūciņu?

PAMPŪKA ar “Čedara” siera + kausētā siera pildījumu un linsēklām (pēc izvēles var pildīt arī ar kūpinātu šķiņķi, svaigām sezonas ogām, Maskarpone sieru, šokolādi u.c.) .

 

Preiļu vīngliemeži, stāstījums un degustācija. Atraktīvais Ainis Noviks, izrādot savu saimniecību un mīluļus, kam acis uz kātiņiem, stāsta, kā gliemeži tiek audzēti, bet viņa dzīvesbiedre Valentīna piedāvā uzkodas ar vīngliemežiem. Iespēja iegādāties vīngliemežus marinādē vai gī sviestā, gliemežvilnas zeķītes un citus suvenīrus. Franču virtuvē gliemežus ierasts baudīt kopā ar vīnu, bet Ošu mājās to aizstāj „Valna glymiezs”.

 

NESTER CUSTOM moto and metal art gallery ir mākslinieku ģimenes kopdarbs. Gan interjers, gan eksterjers ir vesels mākslas darbs. Ekspozīcijas ar metāla skulptūrām un pašveidotiem motocikliem, ar gida pavadījumu vai bez tā. Pabraukāt ar motociklu pa pilsētu, pasūtīt fotosesiju, iegādāties suvenīrus, apģērbus un aksesuārus ar galerijas logo. Apmeklēt mājīgu industriālā stilā veidotu kafejnīcu ar garšīgu kafiju un uzkodām, kā arī nobaudīt šokolādi dažādu instrumentu veidolā. 

 

Ar mīlestību no Līvāniem… Līvānu ķiploks. „Dubnas krelles”, „Dubnas līši”, vīzņi, karameles, pasta, marmelāde, Asumiņš un šokolāde… Ķiploku saimniecība Turkos. Prezentācija, ražotne, idejas un produkcija. Ķiploku produkcijas degustācija un iegāde.

 

Plkst. 18:00 mājupceļš... Atgriešanās Rīgā ~ plkst. 21:00.

 

  

  

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildu izdevumi: (1 pers.)

 • Preiļu leļļu karaļvalsts galerija: 4 EUR / bez maksas - pirmsskolas vecuma bērns, invalīds;
 • Metāla mākslas galerija: 5 EUR / 3.50 EUR - pensionārs / 2 EUR - skolēns;
 • Līvānu Ķiplociņa iepazīšana un degustācija: 3 EUR;
 • vīngliemežu saimniecības iepazīšana un degustācija: 4 EUR / 2 EUR - bērns līdz 12 g.;
 • siera un Čedaras saldējuma degustācija ar dzērienu: 5 EUR;
 • Preiļu muižas dziedošā gide: 1.60 EUR;
 • pārģērbšanās par princesēm un karaļiem: 5 EUR;
 • PAMPŪKA ar pildījumu: ~ 3 EUR;
 • personīgie izdevumi;
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 15 EUR.

Papildu izdevumu cenas var mainīties!

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu

 

 

Papildu informācija:

 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-48 dalībnieki. Izņēmuma gadījumā, grupa var būt mazāka.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines