Saldais Saldus ar mājas saldējumu un Rozentāla gleznu, Aizputes vīni un Kazdangas noslēpum! Pieteikšanās līdz 07.07.!

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 09. - 09. jūlijs, 2022. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas (Garantēts!)
Cena: 32.00
Bērns līdz 17 g.: 25.00

Aizkraukle-Rīga-Saldus-„Brekši”, Zirņu pag.-Kazdanga-Aizpute-Skrunda-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)
IZBRAUKŠANAS INFO:

Autobuss: Setra S415 GTHD, Remiro travel logo logā, balts ar uzrakstu uz sāniem Amberbuss

Grupas vadītāja-gide: Renāte, T.: 29199850

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

Izbraukšana plkst. 6:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 6:30 no Lielvārdes, 6:45 no Ogres ”Priedītes”, 7:30 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam...

Kafijas-WC pauze ceļā.

 

~ 9:30 Foto pauzes Saldus pilsētā. Īpašais Saldus “U” burts. Saldus ziedu bite un strūklaka „Medus piliens”. Skats uz pārmoderno Saldus mūzikas skolu... Cieceres upīte un Janis Rozentāls. Vai Saldus vecākā celtne Sv. Jāņa evaņģēliski luteriskā baznīca vēl arvien izskatās kā gleznā „Pēc dievkalpojuma"?

 

„Brekšu” māju un Ziemeļu kafejnīcas saimniece Vineta piedāvās pusdienas un Mājas saldējumu degustāciju. 4 saldējuma šķirnes desertā + 5. paši sakulsim un noslēpumu apgūsim (no medus, krējuma, piena, olām…). Pusdienās vistas fileja ar kartupeļiem, salātiem, klāt piparmētru tēja vai citronūdens.

 

Kazdangas muižas komplekss (Katzdangen) un parks. Muiža daudzās paaudzēs piederējusi ļoti bagātiem un politiski ietekmīgiem Kurzemes baroniem Manteifeļiem. Kazdangas muižu klasicisma stilā 19. gs. sākumā cēla slavenais Rietumeiropas arhitekts J. G. Berlics. Pils ēkā atrodas muzejs, kurā var iepazīt Kazdangas pagasta vēsturi un Boju meža muzeja ekspozīciju. Ap Kazdangas muižu iekārtots parks, kas veidots 19. gs. sākumā kā ainavu parks ar dažādām pastaigu takām, atsevišķu celiņu, soliņu un tiltiņu sistēmu. Šobrīd Kazdangas muižas parks pēc platības (196 ha) ir viens no lielākajiem un dendroloģiski bagātākajiem Latvijas muižu parkiem. Parkā atrodas divi riņķa krusti katrs savā Dzirnezera pusē. Kazdangas muižas parka teritorijā ir daudz dīķu, jo Kazdanga bija pirmā vieta visā cariskajā Krievijā, kur ap 1870. gadu sāka nodarboties ar dīķsaimniecību. Arī dzirnavu dīķis ir uzpludināts uz Alokstes upes.

 

Aizpute Tebras upes krastā. Viena no vecākajām, labi saglabātajām mazpilsētām Latvijā. Aizputes apskates ekskursija. Aizpute laiku lokos, vēsturiskā apbūve, cilvēki, notikumi, arī mūsdienas. Pilskalns, Livonijas pilsdrupas ar bruņinieku, Linmeijera nams, ūdensdzirnavas…

 

Aizputes ekovīnu degustācija pie vīndara Mārtiņa Santa. Vietējā reģiona augļu, ogu, arī vīnogu vīni, saldāki, sausāki, arī kāds stiprāks dzēriens un vieglas uzkodas (vietējais siers, olīvas). Joki, jautrība, „Žubīšu gāzējs” un receptes… Aizputnieku Santu ģimenes sapnis par īstu vīna darītavu aizsākās jau pagājušā gadsimta nogalē, kad ģimene aizrāvās ne tikai ar vīna raudzēšanas un uzglabāšanas smalkumu izziņu, bet arī ar apbrīnojamu entuziasmu apceļoja dienvidu saulainās zemes. 2010. gadā sapnim bija lemts piepildīties, kad vīna darītava rada sev mīlīgu vietu Aizputes pilsmuižas pagrabā. Kā uzsver vīndaru ģimene, labs vīns vislabāk jūtas pamatīgā vīna pagrabā! Tāpat kā dimanti vēl nav briljanti, arī Aizputes vīna darītavā ik gadu tiek slīpētas receptes un gatavošanas tehnoloģijas, notverot un saglabājot savu kaislību katrā vīna pudelē, lai dalītos tajā ar Jums.

 

Skrundas muiža - foto pauze. Gleznainajā Ventas upes krastā atrodas viena no skaistākajām Latvijas muižām, Mežotnes pils miniatūrkopija, 19. gadsimta arhitektūras pērle – Skrundas muiža.

 

Koka pulkstenis „Laika upe” Skrundas centrā.

 

Mājupceļš... Atgriešanās: Rīga (ap plkst. 20:30) - Aizkraukle.

 

 

  

 

Cenā iekļauts: 

 • autobusa pakalpojumi;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildu izdevumi: (1 pers.)

 • Pusdienas: 6 EUR;
 • Mājas saldējumu degustācijas programma: 4.50 EUR;
 • Aizputes vīnu degustācija: 7 EUR;
 • Aizputes pilsētas noslēpumi kopā ar gidi Vitu: 1.50 EUR;
 • Kazdangas muiža, parks un muzejs ar vietējām gidēm: 2.50 EUR;
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 15 EUR;
 • personīgie izdevumi.

Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Papildu informācija:

 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-48 dalībnieki.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

 

 Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines