Pārdots! Valmieras drāmas teātra izrāde: “Ardievas ieročiem” un Fantāzijas zeme Neonija

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 29. - 29. februāris, 2020. gads
Izbraukšanas vieta: Lielvārde, Ogre, Rīga
Brīvas vietas: 0

Lielvārde-Rīga-Valmiera-Rīga-Lielvārde

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

Izbraukšana plkst. 8:00 no Lielvārdes, veikals TOP, 8:15 pie Ogres kultūras nama,

 8:25 no Ogres „Priedītes”, 9:05-9:10 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi.

~10:00 īsa ērtību pauze ceļā (plānota Raganā).

 

~ 11:30 Valmiera. Te sagaida Svētā Sīmaņa baznīcas tornis, pilsdrupas, Gaujas krastu līči, “Valmieras Puikas” agrāk un tagad… Stāsts par Valmieru laiku lokos.

 

Brīvs laiks pusdienu pauzei iecienītajā Valmieras Bastionā vai Valmieras muzeja apmeklējumam. Mākslinieka Pētera Postaža gleznas, aicina vēstures izstādes…

 

13:00 Valmieras drāmas teātra Apaļā zāle: Ernests Hemingvejs “Ardievas ieročiem”. Drāma 2 daļās. Pirmizrāde: 2019. gada 29. novembris

Režisors – Varis Brasla

Scenogrāfs – Valters Kristbergs

Kostīmu māksliniece – Ieva Veita

Komponists – Emīls Zilberts

Lomās: Elīna Hanzena, Rihards Jakovels, Aigars Apinis, Anna Nele Āboliņa, Eduards Johansons, Januss Johansons, Vizma Kalme, Tālivaldis Lasmanis, Juris Laviņš, Mārtiņš Liepa, Arnolds Osis, Skaidrīte Putniņa, Inese Ramute, Rihards Rudāks, Uldis Sniķers

 

Ir 1917. gads. Frederika Henrija pelēko piefrontes ikdienu kliedē iepazīšanās ar medicīnas māsu Ketrinu Bārkliju. Sākumā abu attiecības ir paviršas, viņš iztēlojas sevi par varoni, kurš uzsācis kārtējo mīlas intrigu. Taču drīz vien viss mainās. Frederiks tiek smagi ievainots, viņu evakuē uz frontes aizmuguri Milānas hospitālī, kur viņam ir ilgstoši jāārstējas. Pie ievainotā leitnanta atkal ierodas Ketrina un… mīlestība.

 

Romānu “Ardievas ieročiem”, vēstījumu par mīlestību kara laikā, kas amerikāņu ievērojamākajam rakstniekam Ernestam Hemingvejam (1899-1961) sagādāja pasaules slavu, viņš sarakstīja 1929. gadā jau kā nobriedis, trīsdesmit gadus vecs vīrietis ar bagātu mīlestības pieredzi. Romānā akcentētā medicīnas māsas Ketrinas neizmērojamā uzticība jaunajam leitnantam bija mīlestība, par kādu rakstnieks sapņoja kā par ideālu – tīru un nesaduļķotu.

 

Šī ir Ernesta Hemingveja visautobiogrāfiskākā un personiskākā grāmata, kas stāsta par pirmo piedzīvoto karu viņa dzīvē un pirmo mīlestību, jūtām, kas atstāja pēdas visā viņa turpmākajā dzīvē un daiļradē.    

 

Izrādes garums ~ 2 h 30 min. Pēc izrādes 1.5 h brīvā laika kafijai ar kūciņu vai… Daži cer arī uz iespēju apmeklēt TC Valleta.

 

16:00 Piedāvājam apmeklēt Fantāziju zemi. “Neonija” ir vieta, kura Tevi aizved sapņu pasaulē. Apmēram 250 kvadrātmetru platībā  ir izveidota ekspozīcija, kas liek apstāties no ikdienas steigas un rūpēm.

Nesteidzīgi staigājot pa “Neoniju”, apmeklētājiem ir iespēja dzirdēt putnu dziesmas, saklausīt skaņas, ko rada ūdens čaloņa. Šeit ir unikāli ūdenskritumi un pilošas gleznas. Neonijas alā sienu raksti glabā gadsimtu ilgu mīlas stāstu, ļaujot to izbaudīt arī apmeklētājiem. Šeit dzīvojošie iemītnieki ir gandrīz nepamanāmi, bet varbūt tieši Tev būs iespēja tos ieraudzīt!

Neonijas spēks ir tās gaisā virmojošajās vibrācijās, valdzinājumā, skaņās un košajās krāsās.

 

~ 17:30 mājupceļš... Atgriešanās Rīgā ~ plkst. 19:30, Ogrē ~ 20:15, Lielvārdē ~ 20:30.  

 

 

Cenā iekļauts:

  • komfortabla autobusa noma;
  • gida-grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

  • teātra biļete - vietas izvēle Apaļajā zālē: 16 EUR;
  • Valmieras muzeja un/vai Izstāžu zāles apmeklējums: 1.40 EUR - pieaugušais / bez maksas - pensionārs, students, skolēns, invalīds, uzrādot apliecību;
  • Neonija: 5 EUR - pieaugušais / 4 EUR - pensionārs, students (vai 3 EUR pers. grupā no 10 pers.);
  • papildvieta autobusā: 10 EUR;
  • ēdināšanas un citi personīgie izdevumi.   

 

! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

Atteikšanās no ceļojuma: Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines