Īstā Latgale. Viļaka jeb Marienhauzena, Balvu leģendas, Kotiņu pērļu grūbas un Tilžas daiļie dārzi

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 23. - 23. maijs, 2021. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Daudzeva, Sērene, Sece
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas
Cena: 27.00
Bērns līdz 17 g.: 20.00

Aizkraukle-Daudzeva-Sece-Balvi-Viļaka-Rekova-Kotiņi, Šķilbēnu pag.-"Ezerlīči", Dievžeikari, Tilžas pag.-Sece-Daudzeva-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi
Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.
 

Izbraukšana plkst. ~6:45 no Aizkraukles (Kukulītis, tad Lāčplēša iela 2), 7:00 no Daudzevas, 7:10 no Sērenes, ~7:20 no Seces. Iespējama iekāpšana posmā: Staburags - Jēkabpils.

Kafijas - WC pauze ceļā.

 

Balvu leģendas ar vietējo gidu Dzintaru. Lāču dārzs, Balvu muiža, vides objekts „Gaiss”, Balvu Staņislavs, strūklaka „Plaukstošā ūdensroze”.

 

Viļakas aplis. Vides objekts „Ūdens” un strūklaka „Lāsīte”. Pērle Viļakas ezerā - Marienhauzenas pilsdrupas. Viļakas pilsēta vēstures līkločos. Grāfienes tilts un mīlestības koks. Iespaidīgā Viļakas Romas Katoļu baznīca. Viļakas novada muzejs 1913. gadā celtajā katoļu draudzes mājā, kas tautā, savas nozīmības dēļ, dēvēta par „Gaismas zāli” un bijušajā kapucīnu mūku klostera ēkā.

 

Izgaršo Latgali caur grūbām. Kotiņu gardās produkcijas degustācija-pusdienas Rekovas dzirnavās. Pērļu zupa, pērļu deserts… Pamatēdiens, plātsmaize un gardā pašceptā maizīte...

 

Z/s Kotiņi. Saimniecības apskate, ražošanas process, tehnika, dzirnakmeņi, kaķi un košumdārzs. Iespēja iegādāties produkciju.

 

Ziedu un akmeņu dārzs “Ezerlīči” Tilžā. Dievžeikaru ciema „Ezerlīčos” Kašu ģimene gadu gaitā iekopusi plašu ziedu dārzu, kurā audzē vairāk nekā 300 šķirņu liliju, daudzkrāsainu dienziežu, peoniju, hostu un citu skaistu ziedu. Pie mājām atrodas kalns, kurā izveidots savdabīgs akmeņu dārzs. Tajā savākti interesanti akmeņi sākot no pavisam maziem un beidzot ar īstiem milžiem. Katram akmenim ir savs stāsts un rašanās vēsture… Iespēja iegādāties stādus, vaska svecītes, medutiņu vai meitas pērļotos bižutērijas darinājumus.

 

Mājup brauciens… Atgriešanās Daudzevā ~ no plkst. 22:00.

 

 

    

   

Cenā iekļauts: 

  • autobusa pakalpojumi;
  • gida - grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildus izdevumi:

  • Viļakas apskates aplis ar vietējo gidu un muzeju: 1.50 EUR / bez maksas - bērns līdz 10 g., invalīds;
  • ekskursija Z/S Kotiņi ražotnē: 4 EUR;
  • gardas pusdienas-degustācija Rekovas dzirnavās: 8 EUR;
  • Tilžas dārzi: 1.50 EUR;
  • papildus sēdvieta autobusā: 15 EUR;
  • citi personīgie izdevumi.

*Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Papildus informācija:

  • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 25 dalībnieki. Grupā plānoti 25-48 dalībnieki.
  • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines