Zemgale gardēžiem! Sieri, vīni, piparmētru gardumi un pārtapusī „Dobeles Pils”...

REMIRO TRAVEL Zemgalē!

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 10. - 10. septembris, 2022. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga, Jelgava
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas

Aizkraukle-Rīga-Jelgava-“Blūdži”, Sesavas pag.-"Terēni", Vilces pag.-"Krāces", Zelmeņi, Tērvetes pag.-Dobele-Jelgava-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)
Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

Izbraukšana plkst. 6:30 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 7:00 no Lielvārdes, 7:15 no Ogres “Priedītes”, 8:00 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi, 8:45 no Jelgavas kultūras nama. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam…

 

Ballējam, neguļam! Siera degustācija pie īstās Latvju saimnieces Ināras rudens ražas laikā.

9 veida sieri + kūpināts siers + 2 marinēti sieri + ceptais siers.

Dažādi salātiņi, svaigi cepta maize un vēl šis tas bez sieriem. Tēja un kafija.

Visi gardumi, ko lauku mājās “Blūdži” Mālkalnu ģimene piedāvā degustēt, tapuši izmantojot tikai dabiskas izejvielas. Viesošanās “Blūdžos” sniedz iespēju izbaudīt īstenu Zemgales līdzenuma lauku ainavu, izjust latviešu viensētas burvību un iepazīties ar ražošanas procesu.

Salātu un siera šķirņu klāsts nemitīgi tiek papildināts. Īpašais marinētais siers ir izpelnījies atzinību Baltijas valstīs lielākajā pārtikas izstādē “Riga Food”.

 

Īstā latvju saimniece Lolita un “Piparmētru namiņš” Vilcē.
Degustācija Lolitas “Piparmētru namiņā”. Iespēja iepazīties ar vairāk kā 10 šķirņu mētrām. Nobaudīt dažādu mētru tēju ar gardumiņu, uzzināt par mājražošanas procesā iegūtajiem piparmētru pārstrādes produktiem - piparmētru sīrupu, pulveri, sejas toniku un citiem ar piparmētrām papildinātiem produktiem.

 

Tērvetes vīnu degustācija. Dace un Sandris Laizāni, Tērvetes vīnu saimnieki ir kaislīgi “vīna mīļi” un šo mīlestību pret vīnu vēlas nodot arī saviem viesiem! Piedāvā vīna darītavas apskati un vīnu degustāciju ar omulīgām sarunām par vīna tapšanu jaukā lauku ainavā Tērvetes upes krastā. Atkarībā no sezonas piedāvā dažādu augļu un ogu vīnu, dzirkstošo vīnu un brendiju degustāciju. Saimniece Dace arī palutinās Jūs ar nelielām uzkodām - mājās ceptu maizi un pašas sietu sieru.

 

Atdzimusī “Dobeles Pils- Livonijas ordeņa mūra pils ir senākā celtne Dobelē. Zemgaļu koka pils vietā pils ir celta no 1335. līdz 1359. gadam. Pils bijusi apdzīvota līdz 1730. gadam. Stāsts par jauko hercogieni Elīzabeti Magdalēnu, spokiem, torņiem un zāļu tējām.

Nesen vieta piedzīvojusi pārbūvi - Dobeles Livonijas ordeņa pils kapela, kā arī pils laukuma teritorija 2020. g. kļuvusi par daudzfunkcionālu, kultūras, amatniecības un tūrisma attīstības centru ar nosaukumu “Dobeles Pils”.

 

Mājupceļš... Atgriešanās: Jelgava, Rīga (no plkst. 19:30) - Aizkraukle.

 

 

      

Cenā iekļauts:

  • autobusa pakalpojumi;
  • gida - grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildu izdevumi: (1 pers.)

  • degustācija pie saimnieču šova Ināras: 10 EUR pers.;
  • degustācija un ekskursija Tērvetes vīnos: 8 EUR pers. / bērns - bez maksas;
  • “Piparmētru namiņa” apmeklējums ar degustāciju: 5 EUR pers.;
  • Dobeles pils apmeklējums ar pils gidu: 6 EUR pers. / 4 EUR - skolēns, students, pensionārs, persona ar 3. grupas invaliditāti / bez maksas - pirmsskolas vecuma bērns, 1. un 2. grupas invalīds un tā pavadonis;
  • personīgie izdevumi;
  • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 15 EUR.

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Papildu informācija:

  • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-48 dalībnieki.
  • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines