Lavandas, strausi un citi brīnumi Zemgalē

Remiro travel pasakas par ziediem...

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 07. - 07. jūlijs, 2024. gads
Izbraukšanas vieta: Rīga
Brīvas vietas: 10+ brīvas vietas (Garantēts!)
Cena: 38.00
Bērns līdz 18 g.: 25.00

Rīga-Jelgava-Mazzariņi, Nākotne, Glūdas pag.-Smiltnieki 1, Šķibe, Bērzes pag.-Miltiņi, Bērzes pag.-Dobele-Rīga

►Nr. 1 - Ceļojuma programma (skatīt)
►Nr. 2 - Cenā iekļauts, papildu izdevumi, noteikumi (skatīt)

Grupas vadītāja: Signe Lūsiņa

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

Izbraukšana plkst. 9:00 no Rīgas, Zinātņu akadēmijas laukums, Elijas ielas pusē. Iespēja iekāpt pieturās pa ceļam. Iekāpšanas vieta jānorāda, piesakoties ceļojumam!

9:45-11:30 Neliela kāju izlocīšana Jelgavas Pasta salā, šamota skulptūru apskate, Smilšu skulptūru parks un kafijas pauze Tējas namiņā.

12:00-13:00 Strausu ferma “Mazzariņi”.

Strausu ferma "Mazzariņi" ir viena no lielākajām strausu fermām Latvijā. Tajā iespējams apskatīt un iegūt izsmeļošu informāciju par lielākajiem putniem uz planētas - Āfrikas, Austrālijas un Dienvidamerikas strausiem.

Ekskursijas laikā, gida pavadībā, cilvēki tiek iepazīstināti tuvāk ar strausiem – putni ir radināti un ļoti komunikabli, līdz ar to apmeklētāji var strausus paglaudīt, ar tiem mijiedarboties. Putnu ziņkārīgās dabas dēļ uzmanība cilvēkiem tiek pievērsta gandrīz vienmēr.

Fermā mīt arī neliels skaits trušu, kas priecē pat pašus mazākos apmeklētājus. Kā arī apbrīnas vērtas ir 2 alpakas, kuras brīvi pārvietojas pa fermas teritoriju, bieži vien uzturoties kopā ar apmeklētāju grupām.

Pēc ekskursijas var iegādāties produkciju no strausa un suvenīrus – strausu olbaltumu cepumi, olas, gaļas izstrādājumi, skaistumkopšanas līdzekļi no strausu taukiem, rotaslietas u.c.

13:20-14:20 Lavandu saimniecība “RoLavandas”.
Saimniecība “RoLavandas” atrodas Zemgales sirdī, 6 kilometru attālumā no Dobeles pilsētas Šķibes virzienā. Saimniecība nodarbojas ar lavandu ziedu audzēšanu - ziedi aug divos labiekārtotos laukos vairāk nekā hektāra platībā. “RoLavandas” no pašu audzētiem ziediem rada dažādus produktus, tostarp smaržīgos maisiņus, ziepes, lavandu ēterisko eļļu un skaistumkopšanā izmantojamu ziedūdeni. Aktīvajā lavandu ziedēšanas periodā vasaras vidū saimniecība ir atvērta ciemiņiem, kuri vēlas relaksēties lavandu skaistumā un smaržā, izbaudīt Zemgales lauku mieru un uzņemt fotogrāfijas.
Saimniecība “RoLavandas” piedāvā mierpilnā lauku vidē baudīt lavandu krāšņo ziedēšanu. Apmeklējuma laikā iespējams pašiem sagriezt vai saplūkt savu lavandu pušķi par maksu un iegādāties saimniecībā ražotos lavandu produktus.

14:30-15:30 Pusdienas Miltiņkrogā. Pamatēdiens + deserts + dzēriens, cena 1 pers.: 10 EUR.

15:40-16:30 Pastaiga gar Bērzes krastiem, Dobeles pilsdrupās un vēsturiskajā Dobeles tirgus laukumā.

16:40-17:40 Kolekcijas dārzs “Likt elpai aizrauties”.

Ģimenes projekts “Likt elpai aizrauties” radies 2019. gadā saskaņā ar sapni/ideju par savu mazo ģimenes biznesu. Darbošanās idejas attīstītāja un saimniece kopā ar ģimeni pamazām, pa solītim vien veido vietu, kur iepazīt krāšņo augu pasauli pastaigā un sarunās par dārzu, augiem, saimniekošanu, kūkām un visām tām vienkāršajām lietām, kas piedod dzīvei krāsu. Pēc pastaigas pa dārzu sev iepatikušos augu iespējams iegādāties improvizētajā stādu audzētaviņā. 

Mājupceļš... Atgriešanās Rīgā ~ plkst. 19:00.

     

    

Cena: 38 EUR  /  25 EUR - bērns līdz 18 g.

 

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildu izdevumi: (1 pers.)

 • Smilšu skulptūru parks: tiks precizēts;
 • Strausu ferma “Mazzariņi”: 4.50 EUR;
 • Lavandu saimniecība “RoLavandas”: 3 EUR / 2 EUR - skolēns, students, pensionārs;
 • pusdienas Miltiņkrogā: 10 EUR;
 • Kolekcijas dārzs “Likt elpai aizrauties”: 5 EUR / 3 EUR - pensionārs, skolēns / bērns līdz 10 g.v. - bez maksas;
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 20 EUR;
 • citi personīgie izdevumi.

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus: vārds, uzvārds, bērniem arī dzimšanas dati;
 • pilna ceļojuma summas apmaksa jāveic 3 dienu laikā no pieteikšanās dienas.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta saskaņā ar samaksas noteikumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Papildu informācija:

 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams pakalpojuma sniegšanai ir 35 dalībnieki. Grupā plānoti 35-48 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Casa Oliva Turkish Airlines AirBaltic Norwegian cruise lines Novatours Uzbekistan Airways Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Coral Travel