Emīla tirgus Ēdolē, veselīgie smiltsērkšķi un dziedinošie Rendas dārzi Īvandes krastos!

Emīla tirgus ar 17 sieriem, vēžiem un komandanti...

1 Diena
Ceļojuma veids: Ar autobusu
Datumi: 16. - 16. jūnijs, 2019. gads
Izbraukšanas vieta: Aizkraukle, Lielvārde, Ogre, Rīga
Brīvo vietu skaits: 10+ brīvas vietas

Aizkraukle-Rīga-Satori Alfa, "Santas", Tumes pag.-Ēdole-„Upmaļi”, Rendas pag.-Īvandes ūdenskritumi, Renda-"Intes", Kandavas pag.-Rīga-Aizkraukle

►Nr. 1 - Ceļojuma programma
►Nr. 2 - Ceļojuma cenā iekļauts, papildus izdevumi, noteikumi

Izbraukšana plkst. 6:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 6:45 no Ogres „Priedītes”,

7:30 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi.
 

8:30-10:00 Satori Alfa smiltsērkšķu audzēšana. Saimniecībā iespējams apskatīt smiltsērkšķu audzes. Apmeklētājiem pastāstīs par smiltsērkšķi, tā audzēšanu un novākšanu, labajām īpašībām un pozitīvo ietekmi uz organismu. Smiltsērkšķu produktu ražotnes apskate, degustācija un produktu iegāde.

 

~ 12:00 Emīla tirgus ar sieriem, vēžiem, komandanti...

Godinot leģendāro latviešu mākslas filmu "Emīla nedarbi", kuras daudzas epizodes tapušas Ēdoles pilī, ik jūniju Ēdoles pils piedāvā pavadīt dienu jautrā un nebēdnīgā atmosfērā. Šogad komendante ar Emīlu draudzīgi kopā uz dzīvas uguns vārīs vēžus. Tirdziņā no tuvākas un tālākas apkaimes sabrauks zemnieki, mājražotāji, amatnieki un rokdarbnieces. Varēs iepirkties, kaulēties un nogaršot lauku labumus, cik tik sirds kāro! Būs iespēja arī baudīt zirgu izjādes, kā arī atrakcijas Ēdoles pils brīnišķīgajā parkā. Pils pagalmā varēs vērot leģendāro filmu "Emīla nedarbi", nogaršojot kādu atspirdzinošu dzērienu un uzkodas. Īsāk sakot - varēsiet uzdzīvot zaļi!

Ģimenes ar bērniem varēs izbaudīt zirgu izjādes kā arī atrakcijas Ēdoles pils brīnišķīgajā parkā. Pils pagalmā varēs vērot leģendāro filmu “ Emīla nedarbi” baudot kādu atspirdzinošu dzērienu un uzkodas.

 

13:30 Ekskursija Ēdoles pilī - vienīgajā no Kurzemes bīskapijas viduslaiku pilīm, kas vēl ir apdzīvota un pieejama apmeklētājiem, vieta, kur satiekas mūsdienas ar senatnīgo. Leģendas un patiesība par pils dārgumiem!

 

16:30-18:30 Dziedinošie dārzi un Vides un veselības saimniecība „Upmaļi” Rendā ar saimnieci Māru. Dziedinošie Dārzi – tie ir septiņu tiltiņu savienoti dziednieciskie dārzi un parks Īvandes upītes ielokos, kur iepazīt savu enerģētisko centru  – čakru spējas, atrast risinājumu savām veselības problēmām, kļūt veselākiem un skaistākiem, priecāties par sevi un pasauli, tās ir mūsu prasmes un zināšanas ko labprāt dāvāsim saviem viesiem. Tējas degustācija un produktu iegāde.

 

Īvandes ūdenskritumi Rendā.

 

Ja tobrīd ziedēs: Īrisu saldā smarža selekcionāra Laimoņa Zaķa īrisu dārzā Kandavas pagastā atvērto durvju laikā. Ziedos būs simtiem augsto bārdaino īrisu šķirņu un hibrīdu, acis priecēs vēlīnākās augsto īrisu šķirnes un hibrīdi.

 

Mājupceļš... Rīga - Ogre - Aizkraukle.

 

 

 

 

Cenā iekļauts: 

  • tūristu klases autobusa noma;
  • gida - grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

  • Smiltsērkšķu saimniecība: 2.50 EUR / bez maksas - bērns līdz 7 g.;
  • Z/S „Upmaļi”: 4 EUR;
  • Ēdoles pils: 5 EUR / 4 EUR - seniors / 2 EUR - skolēns + 0.50 EUR pils gids;
  • Kandavas īrisu dārzs: ziedojums 1 EUR;
  • ēdināšanas un citi personīgie izdevumi;
  • papildvieta autobusā: 15 EUR.

*Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

 

! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu, ja tā nav Rīga.

 

 

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•   Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

Mūsu sadarbības partneri

Teztour Uzbekistan Airways AirBaltic Novatours Turkish Airlines Latviatours Lufthansa FlyMeAway Finnair Alidatour Ukrain International Airlines Norwegian cruise lines